Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια...να ζησετε οι νυφουλες...κ εγω με τον υπνο εχω μεγαλο θεμα..δεν μπορω να σηκωθω με τπτ...κατα τα αλλα εβλεπα στον υπνο μου οτι ηρθε η ωρα της γεννας κ φωναζα παρτε το με καισαρικη δεν μπορω να ποναω...

Να σας ρωτησω, σε ποια εβδομαδα κανατε η θα κανετε β επιπεδου;

Κοριτσακι μου καλημερα! Εγω εκανα β επιπεδου στην 21 βδομαδα, αλλα ειμαι Γερμανια. Το λεω αυτο επειδη εδω εχουν αλλο συστημα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Δεσποινακι μας!!!!!!!!! Να ζησετε κοριτσακι μου! Επιτελους το αποκατεστησε το κοριτσι μας χαχαχα!!! Να ειστε παντα ευτυχισμενοι ευχομαι!!!! Πολυ χαιρομαι που ηταν τοσο ομορφα! Καλη επιτυχια αυριο και περιμενουμε νεα! Οταν ερθει το ιντερνετ θελουμε λεπτομερειες σε ολα! Νυφικο, χορος, συγκινηση απο γονεις, καποιο ισως αστειο γεγονος!! ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Αχ καλη βολτουλα!!! Νερακι με τη ζεστη ετσι; Καλα τα ξερεις, τί κανω κι εγω σαν μαμα! Να περασετε τελεια σημερα!!! Εδω ζεστη επισης αλλα και βροχη! Τελικα την παραλια στο παρκο τη μαζεψαν χαχαχαχα!!!!

Γεια σου Χρυσα μου και καλωσηρθες στην παρεα μας! Με το καλο κοριτσακι μου να παρεις το μωρακι σου αγκαλια. Περασες κι εσυ δυσκολα με τις απωλειες και ειναι λογικο να φοβασαι. Αλλα κανε το σταυρο σου και εχε πιστη οτι αυτη τη φορα θα παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!! Σου στελνω απειρη θετικη ενεργεια και ευχομαι οσο περναει ο καιρος να αφηνεις σιγα σιγα το αγχος πισω! Εισαι δυνατη κοπελα και μαχητρια και ολα θα πανε καλα!!!

Άσε κορίτσι τα έπαιξα,στο μισάωρο άρχισα να ξεφυσαω,έχει αφόρητη ζέστη,ούτε το νερό ούτε η βεντάλια βοήθησαν!ήρθαμε σπίτι κ μαγειρεύουμε τώρα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Να ζησετε κοριτσια!! Κ με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας! @Φραουλίνο ετσι οπως τα λες,αν δεν εχεις αγχος θυμασαι τα παντα και χαιρεσαι το καθε δευτερολεπτο εκεινης της μερας.κ εγω δεν θυμαμαι πιο ευτυχισμενη μερα απο την μερα του γαμου μου. Κ οταν παρετε κ τις φωτογραφιες τους επομενους μηνες εκει να δεις,παλι θα τα ζησετε απο την αρχη :)

Καλημερα,β επιπεδου μου εχει κλεισει την 22η εβδομαδα

Καλως το το Ευακι μας! Μα ποσο δικιο εχεις με τις φωτογραφιες!!! Εμεις τις πηραμε μια μερα πριν φυγουμε απο Ελλαδα, τις βλεπαμε στο αεροπλανο κι εγω εκλαιγα χαχαχαχα! Ηταν λιγο ξενερωμα, εκει που εισαι τοσο χαρουμενος με τοσους φιλους κτλ, ξαφνικα αεροπλανο και πισω! Η αεροσυνοδος νομιζε οτι κατι επαθα και μου εφερε σοκολατα χαχαχχαχα!!

Just now, MumMaria said:

Άσε κορίτσι τα έπαιξα,στο μισάωρο άρχισα να ξεφυσαω,έχει αφόρητη ζέστη,ούτε το νερό ούτε η βεντάλια βοήθησαν!ήρθαμε σπίτι κ μαγειρεύουμε τώρα!

Συμπεθερα μου ξερω ακριβως! Μπορει να βρεχει εδω αλλα εχει ζεστη φουλ...Τωρα οσο μπορεις μεινε δροσερα. Μηπως βαλετε τις βολτες σας απογευματακι γενικα. Καλη μαγειρικη!!!! Δε ρωταω τι μαγειρευετε, γιατι θα εχει βερσιον μωρου, βερσιον εγκυου και φυσικα βερσιον υπερπαραγωγη μπαμπα!!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου!!! Ο γάμος μας ήταν καταπληκτικός σαν παραμύθι πραγματικά και όλα πήγαν καλύτερα από ότι θα μπορούσαμε να φανταστούμε! Κέφι, χορός, συγκίνηση, ο χώρος ειδυλλιακός, ο καιρός πιο τέλειος δεν γινόταν, όλα στο φουλ!! Φύγαμε 6 το πρωί από τις 19:30 που ξεκίνησε ο γάμος και αφήσαμε και κάτι φίλους πίσω να συνεχίζουν γιατί πέφταμε κάτω από την κουραση χάχαχα!! 

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και τη θετική σας ενέργεια!!! @Despoina Mar να ζήσετε κορίτσι μου, χαίρομαι που περάσατε και εσείς τόσο όμορφα, όλα να μας πάνε όπως τα θέλουμε από δω και πέρα και οι ζωές μας να είναι τόσο όμορφες όσο αυτή η μέρα που ζήσαμε!!! 

Κορίτσια δεν ξέρω τι λένε άλλοι για τους γάμους τους γιατί πολλά έχω ακούσει πχ "αν ξαναπαντρευομουν θα έκανα πολιτικό ή κάτι με 10 άτομα", "είναι τόσο αγχωτικό που μετά δε θυμάσαι τίποτα γιατί δεν έχεις προλάβει να χαρείς" κλπ κλπ κλπ Εμείς προσωπικά δεν πρόκειται να ξεχάσουμε ποτέ αυτή τη μέρα και θα το έκανα άλλες 100 φορές ακριβώς με τον ίδιο τρόπο!!! Ήταν η Χαρά μας και η αγάπη μας πάνω από όλα που έκανε αυτή τη μέρα τόσο υπέροχη αλλα δόξα το Θεό ακόμα και αυτά που δεν προβλέπονται ήταν όλα με το μέρος μας από την αρχή ως το τέλος!! Ααχ από χθες όλο σκέφτομαι σκηνικά της βραδιάς και έχω ένα μόνιμο χαμόγελο.. 

 

Αχ τι καλά φραουλινο μου!!να ζήσετε κοπέλα μου όμορφη!!!χαίρομαι να ακούω για ιδανικούς ονειρεμένους γάμους!!!είχε απ'όλα λοιπόν!!κ το πιο σημαντικό ήταν όπως το φανταζόμασταν εσύ κ ο άντρας σου!!!κι εγώ αυτό έλεγα την επόμενη μέρα,ακόμα κ τώρα!!θα το έκανα ξανά κ ξανά κ ξανά με ακριβώς τον ίδιο τρόπο!!!(κι εμείς πάντως κατά τις 5 τα φτυσαμε αλλά είχαμε φίλους που συνέχισαν τον χορό κ αφού φύγαμε,χααχαχαχ)

Κ του χρόνου στην πρώτη σας επέτειο,με το μονάκριβο σας μωράκι αγκαλιά!!!

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια...να ζησετε οι νυφουλες...κ εγω με τον υπνο εχω μεγαλο θεμα..δεν μπορω να σηκωθω με τπτ...κατα τα αλλα εβλεπα στον υπνο μου οτι ηρθε η ωρα της γεννας κ φωναζα παρτε το με καισαρικη δεν μπορω να ποναω...

Να σας ρωτησω, σε ποια εβδομαδα κανατε η θα κανετε β επιπεδου;

Εγώ την έκανα 21+1 την β επιπέδου αλλά κάποιες κοπέλες την κάνουν κ λίγο αργότερα.θα σου πει ο γιατρός σου ,μην ανησυχεις;)

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Να ζησετε κοριτσια!! Κ με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας! @Φραουλίνο ετσι οπως τα λες,αν δεν εχεις αγχος θυμασαι τα παντα και χαιρεσαι το καθε δευτερολεπτο εκεινης της μερας.κ εγω δεν θυμαμαι πιο ευτυχισμενη μερα απο την μερα του γαμου μου. Κ οταν παρετε κ τις φωτογραφιες τους επομενους μηνες εκει να δεις,παλι θα τα ζησετε απο την αρχη :)

Καλημερα,β επιπεδου μου εχει κλεισει την 22η εβδομαδα

Αχ ναι!τις φωτό που τις πας;;;εμείς τις περιμέναμε πως κ πως!!!κ μετά κάναμε κ το άλμπουμ,ωραία ηταν:x

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως το το Ευακι μας! Μα ποσο δικιο εχεις με τις φωτογραφιες!!! Εμεις τις πηραμε μια μερα πριν φυγουμε απο Ελλαδα, τις βλεπαμε στο αεροπλανο κι εγω εκλαιγα χαχαχαχα! Ηταν λιγο ξενερωμα, εκει που εισαι τοσο χαρουμενος με τοσους φιλους κτλ, ξαφνικα αεροπλανο και πισω! Η αεροσυνοδος νομιζε οτι κατι επαθα και μου εφερε σοκολατα χαχαχχαχα!!

Συμπεθερα μου ξερω ακριβως! Μπορει να βρεχει εδω αλλα εχει ζεστη φουλ...Τωρα οσο μπορεις μεινε δροσερα. Μηπως βαλετε τις βολτες σας απογευματακι γενικα. Καλη μαγειρικη!!!! Δε ρωταω τι μαγειρευετε, γιατι θα εχει βερσιον μωρου, βερσιον εγκυου και φυσικα βερσιον υπερπαραγωγη μπαμπα!!!!

Χααχαχαχα!ακριβώς!κοτοπουλακι με φιδέ κ πιπεριες τρικολορε ο μικρός,κοτοπουλακι με μανιτάρια κ σπανάκι εγώ,κοτόπουλο αλά κρεμ με μανιτάρια κ μπέικον κ σύζυγος!πάλι κάτι ελαφρύ αυτός!!αχαχαχααα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγωω. Καλή βδομαδουκα σε όλες. 

Νυφουλες μας ομορφες να ζήσετε. Να έχετε μια υπέροχη ζωή να είστε αγαπημένοι όλες σας οι μέρες να είναι φωτεινες με χαμόγελα κ με τα παιδάκια σας να τρέχουν γύρω γύρω @Despoina Mar

@Φραουλίνο

Χαίρομαι που το χαρηκατε. Συμφωνώ ότι δεν κουράζεσαι γιατί όλα είναι τόσο τέλεια κ εγώ πάλι θα διάλεγα τον ίδιο τρόπο να γιορτάσω με όλους. Δε ξεχνιέται κατι τέτοιο... Η χαρά που μοιράζεστε με φίλους κ συγγενείς που είναι εκεί γιατί σας αγαπάνε. Να ξεκουραστείτε τώρα γιατί υπάρχει υπερένταση κ μετά από 4-5 μερούλες βγαίνει λίγη κούραση αλλά εσείς έχετε τα μωράκια σας κ τώρα δε θα σας νοιάζει τίποτα. 

Εγώ κορίτσια μου ετοιμάζω εκπληξουλα στον αντρουλη μου γιατί σε 2 μερούλες κλείνει ένα χρόνο το μαγαζί μας και πήγα κ του παρειγγηλα τουρτιτσαααα

Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως το Σάββατο ελπίζω να έχω ένα όμορφο ραντεβού με το γιο μου 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Να τη και η αλλη η νυφη μεχρι τις 6 το πρωι!!!!!! Αχ κοριτσι μου αυπνιες ε; Τουλαχιστον να ξαπλωνεις και ας μην κοιμασαι να ξεκουραζεσαι. Ειχα στην αρχη πολλες αυπνιες, τωρα το αναποδο. Κοιμαμαι παντου!!!!

Ειμαι κι εγω Χρυσα μου ναι και ολες εδω στο παρεακι! Ευχομαι με την τρελα που εχουμε εδω μεσα να σε βοηθησουμε να χαλαρωσεις κι εσυ και να αφησεις πισω τα ασχημα και να αρχισεις να ονειρευεσαι!!!!

Σευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου θα είναι πολύ καλό να έχουμε η μια την άλλη να μοιραζόμαστε της ανησυχίες αλλά και τη χαρά που θα έχουμε σύντομα.Εύχομαι και σε εσένα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου και να το καμαρώνεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, χρύσα μόνο είπε:

Καλημέρα εγώ είμαι στην 13 εβδομάδα και έχω αρκετό άγχος για να παν όλα καλά!! είμουν άλλες δύο φορές έγκυος αλλά το έχασα!!! Η μία ήταν στον τρίτο μήνα και η δεύτερη στον πέμπτο.

Καλωσηρθες στη γουρλίδικη ομαδουλας μας κορίτσι μου. Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια με μια τελειωμηνη εγκυμοσύνη κ εύκολη. Και να αφήσεις πίσω τα δύσκολα. Πως εισαι  γενικά με συμπτώματα 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Να μαι και εγωω. Καλή βδομαδουκα σε όλες. 

Νυφουλες μας ομορφες να ζήσετε. Να έχετε μια υπέροχη ζωή να είστε αγαπημένοι όλες σας οι μέρες να είναι φωτεινες με χαμόγελα κ με τα παιδάκια σας να τρέχουν γύρω γύρω @Despoina Mar

@Φραουλίνο

Χαίρομαι που το χαρηκατε. Συμφωνώ ότι δεν κουράζεσαι γιατί όλα είναι τόσο τέλεια κ εγώ πάλι θα διάλεγα τον ίδιο τρόπο να γιορτάσω με όλους. Δε ξεχνιέται κατι τέτοιο... Η χαρά που μοιράζεστε με φίλους κ συγγενείς που είναι εκεί γιατί σας αγαπάνε. Να ξεκουραστείτε τώρα γιατί υπάρχει υπερένταση κ μετά από 4-5 μερούλες βγαίνει λίγη κούραση αλλά εσείς έχετε τα μωράκια σας κ τώρα δε θα σας νοιάζει τίποτα. 

Εγώ κορίτσια μου ετοιμάζω εκπληξουλα στον αντρουλη μου γιατί σε 2 μερούλες κλείνει ένα χρόνο το μαγαζί μας και πήγα κ του παρειγγηλα τουρτιτσαααα

Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως το Σάββατο ελπίζω να έχω ένα όμορφο ραντεβού με το γιο μου 

 

Αχ τι όμορφα Γωγώ μου!!πόσο τον σκεφτεσαι!μπράβο σου κοπέλα μου!!καλοστεριωτο να είναι το μαγαζί σας!!

Καλά για το Σάββατο,φαντάζομαι μετράς αντίστροφα..όλα καλά θα είναι κ θα δεις τον ζωηρό σου γιο να κάνει τα τσαλιμια του!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Καλημέρα από την παντρεμένη  χαχα..ευχαριστω πολύ κορίτσια μ για τις ευχές σας...ήταν όλα τέλεια.εται όπως τ είχα σκεφτεί κ παραπάνω.. πολύ όμορφη στιγμή γ μια σχέση μεταξύ δύο ανθρώπων...περάσαμε τέλεια χορέψαμε όλα πήγαν καλά...Αύριο έχω ραντεβού στο γυναικολόγο μ γ υπέρηχο κ θ πάω κ γτ β επιπέδου.. εσείς τ κανετε;;;;Τ ίντερνετ ακόμα να έρθει ελπίζω να την παλέψω με τ μβ

Να είσαστε πάντα ευτυχισμένοι όπως χθες Δέσποινα μου!!!! Με το καλό κ τα ραντεβού για υπέρηχο κ β επιπέδου!!!Περιμενουμε αναλυτικες λεπτομέρειες για όλα!!!!

Just now, χρύσα μόνο said:

Καλημέρα εγώ είμαι στην 13 εβδομάδα και έχω αρκετό άγχος για να παν όλα καλά!! είμουν άλλες δύο φορές έγκυος αλλά το έχασα!!! Η μία ήταν στον τρίτο μήνα και η δεύτερη στον πέμπτο.

Καλησπέρα κορίτσι μου. Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!! 

Just now, Φραουλίνο said:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου!!! Ο γάμος μας ήταν καταπληκτικός σαν παραμύθι πραγματικά και όλα πήγαν καλύτερα από ότι θα μπορούσαμε να φανταστούμε! Κέφι, χορός, συγκίνηση, ο χώρος ειδυλλιακός, ο καιρός πιο τέλειος δεν γινόταν, όλα στο φουλ!! Φύγαμε 6 το πρωί από τις 19:30 που ξεκίνησε ο γάμος και αφήσαμε και κάτι φίλους πίσω να συνεχίζουν γιατί πέφταμε κάτω από την κουραση χάχαχα!! 

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και τη θετική σας ενέργεια!!! @Despoina Mar να ζήσετε κορίτσι μου, χαίρομαι που περάσατε και εσείς τόσο όμορφα, όλα να μας πάνε όπως τα θέλουμε από δω και πέρα και οι ζωές μας να είναι τόσο όμορφες όσο αυτή η μέρα που ζήσαμε!!! 

Κορίτσια δεν ξέρω τι λένε άλλοι για τους γάμους τους γιατί πολλά έχω ακούσει πχ "αν ξαναπαντρευομουν θα έκανα πολιτικό ή κάτι με 10 άτομα", "είναι τόσο αγχωτικό που μετά δε θυμάσαι τίποτα γιατί δεν έχεις προλάβει να χαρείς" κλπ κλπ κλπ Εμείς προσωπικά δεν πρόκειται να ξεχάσουμε ποτέ αυτή τη μέρα και θα το έκανα άλλες 100 φορές ακριβώς με τον ίδιο τρόπο!!! Ήταν η Χαρά μας και η αγάπη μας πάνω από όλα που έκανε αυτή τη μέρα τόσο υπέροχη αλλα δόξα το Θεό ακόμα και αυτά που δεν προβλέπονται ήταν όλα με το μέρος μας από την αρχή ως το τέλος!! Ααχ από χθες όλο σκέφτομαι σκηνικά της βραδιάς και έχω ένα μόνιμο χαμόγελο.. 

 

Φραουλινο μου χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα! Κ εμείς ακόμα θυμόμαστε με χαμόγελο την ημέρα του γάμου μας!!!Να είσαστε πάντα αγαπημένοι με σεβασμό κ εκτίμηση ο ένας προς τον άλλο!!!

  • Ευχαριστώ 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοπέλα μου καλώς ήρθες κ όλα να πάνε καλά αυτήν την φορά σου εύχομαι!!να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.υπηρχε κάποιος λόγος για τις προηγούμενες φορές(αν επιτρέπεται) ;; Να σκέφτεσαι θετικά,αυτό το μπεμπακι ήρθε για να μείνει!!

Να είσαι καλά κοπέλα μου ναι είχε σταματήσει η καρδούλα του αλά το λόγο δεν τον ξέρουν έψαξα τα πάντα και τελικά μου είπαν οτι ήταν τυχαίο γεγονός. Εύχομαι να έχει μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να χαρείς το μωράκι σου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Depykal said:

 

Να σας ρωτησω, σε ποια εβδομαδα κανατε η θα κανετε β επιπεδου;

Εμείς θα την κάνουμε στην 22η εβδομάδα !!! Μετράω μια μια τις ημέρες μέχρι εκείνη την στιγμή! 

  • Μου αρέσει 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αχ τι καλά φραουλινο μου!!να ζήσετε κοπέλα μου όμορφη!!!χαίρομαι να ακούω για ιδανικούς ονειρεμένους γάμους!!!είχε απ'όλα λοιπόν!!κ το πιο σημαντικό ήταν όπως το φανταζόμασταν εσύ κ ο άντρας σου!!!κι εγώ αυτό έλεγα την επόμενη μέρα,ακόμα κ τώρα!!θα το έκανα ξανά κ ξανά κ ξανά με ακριβώς τον ίδιο τρόπο!!!(κι εμείς πάντως κατά τις 5 τα φτυσαμε αλλά είχαμε φίλους που συνέχισαν τον χορό κ αφού φύγαμε,χααχαχαχ)

Κ του χρόνου στην πρώτη σας επέτειο,με το μονάκριβο σας μωράκι αγκαλιά!!!

Εγώ την έκανα 21+1 την β επιπέδου αλλά κάποιες κοπέλες την κάνουν κ λίγο αργότερα.θα σου πει ο γιατρός σου ,μην ανησυχεις;)

Αχ ναι!τις φωτό που τις πας;;;εμείς τις περιμέναμε πως κ πως!!!κ μετά κάναμε κ το άλμπουμ,ωραία ηταν:x

Χααχαχαχα!ακριβώς!κοτοπουλακι με φιδέ κ πιπεριες τρικολορε ο μικρός,κοτοπουλακι με μανιτάρια κ σπανάκι εγώ,κοτόπουλο αλά κρεμ με μανιτάρια κ μπέικον κ σύζυγος!πάλι κάτι ελαφρύ αυτός!!αχαχαχααα

Το εχω προσφατο με τις φωτογραφιες για αυτο το λεω χαχα. τις φωτο τις πηραμε φετος τον φλεβαρη. Ο ανδρας σου φαγηταρες καθε φορα,εχεις τον πειρασμο στο σπιτι :razz:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Εμεις χθες πήγαμε στα Φαλάσαρνα. Είναι μια παραλία στα Χανια. Ισως κάποιες από εσάς να την έχουν επισκεφτεί αν έχετε έρθει Κρήτη. Ηρέμησε το μυαλό μου με το τόσο μπλε που χόρτασε το μάτι μου!!!

 

  • Μου αρέσει 5

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Να μαι και εγωω. Καλή βδομαδουκα σε όλες. 

Νυφουλες μας ομορφες να ζήσετε. Να έχετε μια υπέροχη ζωή να είστε αγαπημένοι όλες σας οι μέρες να είναι φωτεινες με χαμόγελα κ με τα παιδάκια σας να τρέχουν γύρω γύρω @Despoina Mar

@Φραουλίνο

Χαίρομαι που το χαρηκατε. Συμφωνώ ότι δεν κουράζεσαι γιατί όλα είναι τόσο τέλεια κ εγώ πάλι θα διάλεγα τον ίδιο τρόπο να γιορτάσω με όλους. Δε ξεχνιέται κατι τέτοιο... Η χαρά που μοιράζεστε με φίλους κ συγγενείς που είναι εκεί γιατί σας αγαπάνε. Να ξεκουραστείτε τώρα γιατί υπάρχει υπερένταση κ μετά από 4-5 μερούλες βγαίνει λίγη κούραση αλλά εσείς έχετε τα μωράκια σας κ τώρα δε θα σας νοιάζει τίποτα. 

Εγώ κορίτσια μου ετοιμάζω εκπληξουλα στον αντρουλη μου γιατί σε 2 μερούλες κλείνει ένα χρόνο το μαγαζί μας και πήγα κ του παρειγγηλα τουρτιτσαααα

Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως το Σάββατο ελπίζω να έχω ένα όμορφο ραντεβού με το γιο μου 

 

Γωγουλα μου καλοστεριωτο και παντα να πηγαινει τελεια το μαγαζι σας!!!!! Μα τί ομορφη εκπληξη ειναι αυτη! Μηπως η τουρτα ειναι μπλε; Πες το μου και αυτο να τρελαθω!!! Χιχιχιιχιχι! Να φας και για εμας ενα κομματακι γιατι σημερα λυσσαω για γλυκο αλλα δεν εχουμε τιποτα....

Just now, Alkyoni said:

Καλή εβδομάδα να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Εμεις χθες πήγαμε στα Φαλάσαρνα. Είναι μια παραλία στα Χανια. Ισως κάποιες από εσάς να την έχουν επισκεφτεί αν έχετε έρθει Κρήτη. Ηρέμησε το μυαλό μου με το τόσο μπλε που χόρτασε το μάτι μου!!!

 

Αλκυονη μου, οκ καπου εδω νομιζω δεν θα σου ξαναμιλησω αμεσα! Χαχαχχαχαχα! ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΦΑΛΑΣΑΡΝΑ!!!!!!!!! Πολυ χαιρομαι που ησασταν εκει εχτες!!!! Αχ θα γεμισατε μπαταριες! Μα ποσο ζηλευω αυτη τη στιγμη δεν εχεις ιδεα!

Just now, χρύσα μόνο said:

Σευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου θα είναι πολύ καλό να έχουμε η μια την άλλη να μοιραζόμαστε της ανησυχίες αλλά και τη χαρά που θα έχουμε σύντομα.Εύχομαι και σε εσένα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου και να το καμαρώνεις. 

Να εισαι καλα γλυκια μου! Οσο μπορεις να σκεφτεσαι θετικα!!! Εδω εμεις οι τρελες θα σε βοηθησουμε μην ανησυχεις! Οπως ειδες κοντα 400 σελιδες εχουμε γραψει χαχαχαχα!!!!

Just now, MumMaria said:

Αχ τι καλά φραουλινο μου!!να ζήσετε κοπέλα μου όμορφη!!!χαίρομαι να ακούω για ιδανικούς ονειρεμένους γάμους!!!είχε απ'όλα λοιπόν!!κ το πιο σημαντικό ήταν όπως το φανταζόμασταν εσύ κ ο άντρας σου!!!κι εγώ αυτό έλεγα την επόμενη μέρα,ακόμα κ τώρα!!θα το έκανα ξανά κ ξανά κ ξανά με ακριβώς τον ίδιο τρόπο!!!(κι εμείς πάντως κατά τις 5 τα φτυσαμε αλλά είχαμε φίλους που συνέχισαν τον χορό κ αφού φύγαμε,χααχαχαχ)

Κ του χρόνου στην πρώτη σας επέτειο,με το μονάκριβο σας μωράκι αγκαλιά!!!

Εγώ την έκανα 21+1 την β επιπέδου αλλά κάποιες κοπέλες την κάνουν κ λίγο αργότερα.θα σου πει ο γιατρός σου ,μην ανησυχεις;)

Αχ ναι!τις φωτό που τις πας;;;εμείς τις περιμέναμε πως κ πως!!!κ μετά κάναμε κ το άλμπουμ,ωραία ηταν:x

Χααχαχαχα!ακριβώς!κοτοπουλακι με φιδέ κ πιπεριες τρικολορε ο μικρός,κοτοπουλακι με μανιτάρια κ σπανάκι εγώ,κοτόπουλο αλά κρεμ με μανιτάρια κ μπέικον κ σύζυγος!πάλι κάτι ελαφρύ αυτός!!αχαχαχααα

Σας ξερω πλεον καλα χαχαχαχα!!!!! Ημουν σιγουρη καποια κρεμα γαλακτος θα εμφανιζοταν απο καποια γωνια χαχαχα!

Just now, ΕΥΑ! said:

Το εχω προσφατο με τις φωτογραφιες για αυτο το λεω χαχα. τις φωτο τις πηραμε φετος τον φλεβαρη. Ο ανδρας σου φαγηταρες καθε φορα,εχεις τον πειρασμο στο σπιτι :razz:

Αλμπουμ κανατε Ευακι μου; Εγω εχω να ομολογησω, 7 χρονια παντρεμενοι θα ειμαστε το Σεπτεμβρη, αλμπουν εφτιαξα περισυ το καλοκαιρι χαχαχαχα!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα κοριτσια ο πρωτος μου γιατρος τα εκανε ολα για το χρημα..ειχα αποκοληση απο την 5η εβδομαδα κ στην 9η μου ειπε οτι περασε..πηρα τα πανω μου κ εγω πηγα κ θαλασσα μια φορα,ξεκινησα να μαγειρευω,να πηγαινω στη δουλεια κ να σου η αιμοραγια μετα...τελικα πηγα στον νοσοκομειο σε εναν γιατρο που μου φανηκε πολυ καλος κ τελικα οχι μονο δεν ειχε περασει η αποκοληση αλλα ειχε γινει πολυ μεγαλο αιματωμα..μεχρι κ η αυχενικη που μου ειχε κανει ο αλλος ηταν τελειος λαθος..γι αυτο κ μετα εκανα παλι αυχενικη στην 14η εβδομαδα...γι αυτο ρωταω κ σας για τημ β επιπεδου γιατι μετα απ την τρομαρα με τον πρωτο γιατρο δεν εμπιστευομαι ευκολα..

  • Λυπημένη/-ος 5

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...