Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Με το που κοιταχτήκαμε,,βουρκώσαμε ,,ευτυχως φορούσα γυαλιά ηλίου ,,,(αλλιώς θα μας έπιαναν τα ζουμιά ,,,)κ στο καπάκι με μάλωσε που ήρθα !!παρολα αυτά,,παρακολούθησα το μυστήριο ,,,και με ευχαρίστησε πολύ στο τελος αν κ Δ χρειαζόταν !!Χαρηκα που πήγα κ εγώ !ολοι με έβλεπαν όμορφη εκτος από εμένα κορίτσια μου !!μαλλον δεν έχουν δει την Μπέμπα μου ακόμη γιαυτο τα λένε !!ψαχχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Οντως κοριτσακι μου, οπως το λες! Οι φιλοι οι καλοι ειναι τα αδερφια που διαλεγουμε!!! 

Πως ηταν η θαλασσα; Περασατε ομορφα; Ο Γιωργακης τρελαινεται ε; Φορατε τωρα μπρατσακια ή κουλουρα; 

Γυρίσαμε από θάλασσα , ο Γιώργος δεν ξεκολλάει ποτέ από το νερό! Από μωρό που ήταν 6 μηνών το πρώτο καλοκαίρι και μέχρι τώρα λατρεία με το νερό κ την άμμο! Πάμε κολυμβητήριο (πηγαίναμε η πιο σωστή έκφραση , λόγω εγκυμοσύνης κορονοϊού κλπ δεν νομίζω να ξαναπάμε σύντομα) και κάνουμε μπάνιο με γιλέκο σωσίβιο! Για να φύγουμε μας άκουσε όλη η παραλία φυσικά ...

Just now, demifilol είπε:

Με το που κοιταχτήκαμε,,βουρκώσαμε ,,ευτυχως φορούσα γυαλιά ηλίου ,,,(αλλιώς θα μας έπιαναν τα ζουμιά ,,,)κ στο καπάκι με μάλωσε που ήρθα !!παρολα αυτά,,παρακολούθησα το μυστήριο ,,,και με ευχαρίστησε πολύ στο τελος αν κ Δ χρειαζόταν !!Χαρηκα που πήγα κ εγώ !ολοι με έβλεπαν όμορφη εκτος από εμένα κορίτσια μου !!μαλλον δεν έχουν δει την Μπέμπα μου ακόμη γιαυτο τα λένε !!ψαχχαχαχαχα

Αχ το περίμενα το βουρκωμα!!!!! Φυσικά και είσαι κούκλα !!!! Να το πιστέψεις!!! Και βέβαια η Μπέμπα της μαμάς θα μοιάσει !!! Θεά είναι το κοριτσάκι σου !!!

  • Μου αρέσει 4

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Papakι είπε:

Αγαπημένες μου φίλες είμαι όλο το ΠΣΚ με ένα μόνιμο χαμόγελο ευτυχίας και δάκρυα συγκίνησης στα μάτια..Σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου για όλες τις ευχές..Να είστε σίγουρες ότι ο Θεός μας δίνει αργα ή γρήγορα αυτό που έχουμε ανάγκη..Γερά μωράκια σας εύχομαι!!

Το ΠΣΚ π πέρασε ήταν ίσως το καλύτερο της ζωής μου...Την Παρασκευη έλαβε χώρα το καταπληκτικοτερο άνευ προηγουμένου πάρτυ γενεθλίων έκπληξη..το οργάνωσε ο αντρουλης με την κολλητη μου..Ήταν λέει τα τελευταία γενέθλια χωρίς μωράκι και ήθελε να τα θυμάμαι!Σάββατο πρωί ήρθαμε στην Αίγινα και τώρα γυρνάμε..Πέρασα καταπληκτικά κορίτσια μου..Δεν έχω λόγια..Έκανα και τις βουτιές μου,έφαγα,κοιμήθηκα,γέλασα,βόλταρα...

Το κυριότερο όμως στοιχείο αυτό το ΠΣΚ ήταν η αγάπη!!Τι ωραία να ζεις μέσα στην αγάπη!Αυτό εύχομαι και σε σας!!

Η ώρα η καλή στα δύο μας κορίτσια!!

Δημητρούλα με συγκινήσες με την κίνηση σου!

Υβόννη καλή χώνεψη!!

Μαράκι καλά έκανες και πήρες σουτιέν..Νιώθω ότι τα δικά μου συνέχεια μεγαλώνουν!Δεν πάει άλλο!!χχχαχχα

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Υ.Γ. Και σα να μην εφταναν οοολα αυτά ..η μικρή μου σήμερα το πρωί έκανε επιτέλους την εμφάνιση της..είχα το χέρι μου στην κοιλιά μου κι ένιωσα ένα χτυπηματακι από μέσα μου!!!

Με τι όμορφα λόγια τα περιέγραψες !!!ευχομαι από εδώ κ περα κ κάθε χρόνο να γιορτάζεις έτσι !!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Με το που κοιταχτήκαμε,,βουρκώσαμε ,,ευτυχως φορούσα γυαλιά ηλίου ,,,(αλλιώς θα μας έπιαναν τα ζουμιά ,,,)κ στο καπάκι με μάλωσε που ήρθα !!παρολα αυτά,,παρακολούθησα το μυστήριο ,,,και με ευχαρίστησε πολύ στο τελος αν κ Δ χρειαζόταν !!Χαρηκα που πήγα κ εγώ !ολοι με έβλεπαν όμορφη εκτος από εμένα κορίτσια μου !!μαλλον δεν έχουν δει την Μπέμπα μου ακόμη γιαυτο τα λένε !!ψαχχαχαχαχα

Ημουν σιγουρη θα επεφτε βουρκωμα!!!! Αχ μωρε οι φιλεναδιτσες μωρε...Παντα ετσι αγαπημενες κοριτσια μου!!! Σου εκανε κακ εσενα καλο Δημητρουλα μου που βγηκες πιστευω! Σιγουρα θα ησουν κουκλαρα!!!! Η μπεμπα φυσικα θα ειναι γιατι θα μοιαζει στη μαμα της χιχιχι!!!! Γελαω που σε μαλωσε! Ετσι κανει κι εμενα η κολλητη μου! Μα τωρα αυτο δεν ειναι αδερφικη σχεση; 

Just now, Geo81 said:

Γυρίσαμε από θάλασσα , ο Γιώργος δεν ξεκολλάει ποτέ από το νερό! Από μωρό που ήταν 6 μηνών το πρώτο καλοκαίρι και μέχρι τώρα λατρεία με το νερό κ την άμμο! Πάμε κολυμβητήριο (πηγαίναμε η πιο σωστή έκφραση , λόγω εγκυμοσύνης κορονοϊού κλπ δεν νομίζω να ξαναπάμε σύντομα) και κάνουμε μπάνιο με γιλέκο σωσίβιο! Για να φύγουμε μας άκουσε όλη η παραλία φυσικά ...

Αχ το περίμενα το βουρκωμα!!!!! Φυσικά και είσαι κούκλα !!!! Να το πιστέψεις!!! Και βέβαια η Μπέμπα της μαμάς θα μοιάσει !!! Θεά είναι το κοριτσάκι σου !!!

Αγαπουλα μου!!!! Δελφινακι μου ομορφο! Γιλεκο σωσιβιο??? Καλε εσεις ειστε.πολυ καλοι κολυμβητες!!!! Κι εμενα μου αρεσει πολυ σαν ιδεα το baby swimming! Τι καλα που το χαρηκε!!! Τον εκανα εικονα εκει με το μαγιουδακι του να κολυμπαει και να παιζει κι εσυ να προσπαθεις να τον μαζεψεις να φυγετε!! Λιωνωωωωω!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ημουν σιγουρη θα επεφτε βουρκωμα!!!! Αχ μωρε οι φιλεναδιτσες μωρε...Παντα ετσι αγαπημενες κοριτσια μου!!! Σου εκανε κακ εσενα καλο Δημητρουλα μου που βγηκες πιστευω! Σιγουρα θα ησουν κουκλαρα!!!! Η μπεμπα φυσικα θα ειναι γιατι θα μοιαζει στη μαμα της χιχιχι!!!! Γελαω που σε μαλωσε! Ετσι κανει κι εμενα η κολλητη μου! Μα τωρα αυτο δεν ειναι αδερφικη σχεση; 

Αγαπουλα μου!!!! Δελφινακι μου ομορφο! Γιλεκο σωσιβιο??? Καλε εσεις ειστε.πολυ καλοι κολυμβητες!!!! Κι εμενα μου αρεσει πολυ σαν ιδεα το baby swimming! Τι καλα που το χαρηκε!!! Τον εκανα εικονα εκει με το μαγιουδακι του να κολυμπαει και να παιζει κι εσυ να προσπαθεις να τον μαζεψεις να φυγετε!! Λιωνωωωωω!!!

Αδερφικη σχέση ,σχέση αγάπης !!ειμαι ευγνώμων !!Ωραία ήτανε ,,,αν κ υπέφερα από τη ζέστη !!!Μαλωσα με τον άντρα μου στο τελος ,,,η κλασική μου γκρίνια ,,αλλα ολα είναι μέσα στο προγραμμα ,στα φυσιολογικά της ζωής !!καλυτερα από το να είμαι ξάπλα κ μόνη μου !!χιχιιχιχιχι

Ευχομαι όλες να περνατε όμορφα !περιμενουμε τις νυφουλες μας Να μας πουν τα δικά τους τα όμορφα !!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, demifilol said:

Αδερφικη σχέση ,σχέση αγάπης !!ειμαι ευγνώμων !!Ωραία ήτανε ,,,αν κ υπέφερα από τη ζέστη !!!Μαλωσα με τον άντρα μου στο τελος ,,,η κλασική μου γκρίνια ,,αλλα ολα είναι μέσα στο προγραμμα ,στα φυσιολογικά της ζωής !!καλυτερα από το να είμαι ξάπλα κ μόνη μου !!χιχιιχιχιχι

Ευχομαι όλες να περνατε όμορφα !περιμενουμε τις νυφουλες μας Να μας πουν τα δικά τους τα όμορφα !!

Ειπαμε διδυμος και ταυρος εκρηκτικο ζευγαρι χιχιχχι!!!! Ακομα και ο καυγας εχει μια ομορφια οταν βγαινεις απο τη ρουτινα της ξαπλας!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πόσο χαίρομαι που όλες περάσατε όμορφα. Τώρα γύρισα κ εγώ κ έχω ποδαράκια ψηλά να ξεκούραστουν. Αγκαλιές απίστευτες η μικρή μου κ όλα χαδακια τόσο προσεκτικά στη κοιλίτσα για το μπέμπη μου. Γεμάτο σκ φίλες μου. Χαίρομαι που πήγα τώρα γιατί η αλήθεια είναι ότι όσο βαραίνεις είναι πιο δύσκολος ο δρόμος. Νυφουλες μαςςςς προφανώς ξεκουραζεστε ανυπομωνουμε για νεακια. Εύχομαι μια καλή βδομάδα κ προσευχηθηκα για τις εγκυουλες σήμερα κ για τό γιο μου ν α είναι καλά το Σάββατο. 

  • Μου αρέσει 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ειπαμε διδυμος και ταυρος εκρηκτικο ζευγαρι χιχιχχι!!!! Ακομα και ο καυγας εχει μια ομορφια οταν βγαινεις απο τη ρουτινα της ξαπλας!!!!!

Μην φανταστείς ,μόνη μου μαλωνα χαχαχα

  • Χαχα 6

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Με το που κοιταχτήκαμε,,βουρκώσαμε ,,ευτυχως φορούσα γυαλιά ηλίου ,,,(αλλιώς θα μας έπιαναν τα ζουμιά ,,,)κ στο καπάκι με μάλωσε που ήρθα !!παρολα αυτά,,παρακολούθησα το μυστήριο ,,,και με ευχαρίστησε πολύ στο τελος αν κ Δ χρειαζόταν !!Χαρηκα που πήγα κ εγώ !ολοι με έβλεπαν όμορφη εκτος από εμένα κορίτσια μου !!μαλλον δεν έχουν δει την Μπέμπα μου ακόμη γιαυτο τα λένε !!ψαχχαχαχαχα

Αχ κ περίμενα να στείλεις να δω αντίδραση κολλητής.κατι τέτοιο περίμενα...μακάρι να είστε πάντα τόσο δεμένες κ τα παιδάκια σας τα όμορφα να μεγαλώσουν μαζί κ να γίνουν κ αυτά καλά φιλαράκια.

Καλά Δήμητρα φαντάζομαι πόσο κούκλα θα ησουνα,άστα αυτά,βέβαια το πιστεύω ότι την παράσταση από δω κ πέρα θα την κλέβει η κοιλίτσα κ μετά πρώτα ο Θεός η νύφη μου η θεαρα!πρέπει να το αποδεχτούμε αυτό,τι να κάνουμε;;;εμείς φταίμε που δίνουμε στα παιδιά τέτοια γονίδια;;στα καλλιστεία θα τις ψάχνουμε!χαααχαχαχα

Just now, Geo81 είπε:

Γυρίσαμε από θάλασσα , ο Γιώργος δεν ξεκολλάει ποτέ από το νερό! Από μωρό που ήταν 6 μηνών το πρώτο καλοκαίρι και μέχρι τώρα λατρεία με το νερό κ την άμμο! Πάμε κολυμβητήριο (πηγαίναμε η πιο σωστή έκφραση , λόγω εγκυμοσύνης κορονοϊού κλπ δεν νομίζω να ξαναπάμε σύντομα) και κάνουμε μπάνιο με γιλέκο σωσίβιο! Για να φύγουμε μας άκουσε όλη η παραλία φυσικά ...

Αχ το περίμενα το βουρκωμα!!!!! Φυσικά και είσαι κούκλα !!!! Να το πιστέψεις!!! Και βέβαια η Μπέμπα της μαμάς θα μοιάσει !!! Θεά είναι το κοριτσάκι σου !!!

Του αρέσει εεε;;μπράβο ρε συ!εμείς φέτος θα κάνουμε το πρώτο μπάνιο μας κ ανυπομονώ για αντιδράσεις!γεννήθηκε τέλη Αυγούστου,οπότε πέρσι δεν προλάβαμε,πιστεύω να του αρέσει αφού κ τώρα όταν τον πάμε για μπανάκι κάθε βράδυ,μπορεί να κάτσει με τις ώρες..είναι βέβαια λίγο φοβιτσιαρης,θα δούμε με την θάλασσα πως θα είναι..δεν ήταν κρύα η θάλασσα;έλεγα να ζεστάνει λίγο ακόμα ο καιρός αλλά μάλλον είμαι λίγο κοταρα κι εγώ,χαχααχαχα!!

Just now, demifilol είπε:

Αδερφικη σχέση ,σχέση αγάπης !!ειμαι ευγνώμων !!Ωραία ήτανε ,,,αν κ υπέφερα από τη ζέστη !!!Μαλωσα με τον άντρα μου στο τελος ,,,η κλασική μου γκρίνια ,,αλλα ολα είναι μέσα στο προγραμμα ,στα φυσιολογικά της ζωής !!καλυτερα από το να είμαι ξάπλα κ μόνη μου !!χιχιιχιχιχι

Ευχομαι όλες να περνατε όμορφα !περιμενουμε τις νυφουλες μας Να μας πουν τα δικά τους τα όμορφα !!

Πιστεύω μόνη σου θα μαλώσεις κατά κύριο λόγο!!!είπαμε ορμόνες εγκυμοσύνης,τι να κάνουμε;;!!αχαχαχααχα

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια μου πόσο χαίρομαι που όλες περάσατε όμορφα. Τώρα γύρισα κ εγώ κ έχω ποδαράκια ψηλά να ξεκούραστουν. Αγκαλιές απίστευτες η μικρή μου κ όλα χαδακια τόσο προσεκτικά στη κοιλίτσα για το μπέμπη μου. Γεμάτο σκ φίλες μου. Χαίρομαι που πήγα τώρα γιατί η αλήθεια είναι ότι όσο βαραίνεις είναι πιο δύσκολος ο δρόμος. Νυφουλες μαςςςς προφανώς ξεκουραζεστε ανυπομωνουμε για νεακια. Εύχομαι μια καλή βδομάδα κ προσευχηθηκα για τις εγκυουλες σήμερα κ για τό γιο μου ν α είναι καλά το Σάββατο. 

Μπράβο Γωγουλα μου που τα περασες ωραία,να ξεκουραστείς τώρα..

Η βαφτιστιρα τι τρυφερή μωρέ!!χάιδευε κοιλίτσα ε;;σκέψου όταν θα γνωρίσει τον πνευματικό της αδελφακι χαρά κ στοργη:x

Just now, demifilol είπε:

Μην φανταστείς ,μόνη μου μαλωνα χαχαχα

Ε μα τα έλεγα εγωωωωωω!!!πόσο σε ξέρω βρε συμπεθερα;!χααχαχα,σαν κι εμένα κι εσύ,χαχαχα

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχχχα εισαι θεα!!!!! 

Εσείς καταφέρατε την απογευματινή βολτουλα που θέλατε;;; ή σας σάπισε στην βροχή;;:cry:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια μου πόσο χαίρομαι που όλες περάσατε όμορφα. Τώρα γύρισα κ εγώ κ έχω ποδαράκια ψηλά να ξεκούραστουν. Αγκαλιές απίστευτες η μικρή μου κ όλα χαδακια τόσο προσεκτικά στη κοιλίτσα για το μπέμπη μου. Γεμάτο σκ φίλες μου. Χαίρομαι που πήγα τώρα γιατί η αλήθεια είναι ότι όσο βαραίνεις είναι πιο δύσκολος ο δρόμος. Νυφουλες μαςςςς προφανώς ξεκουραζεστε ανυπομωνουμε για νεακια. Εύχομαι μια καλή βδομάδα κ προσευχηθηκα για τις εγκυουλες σήμερα κ για τό γιο μου ν α είναι καλά το Σάββατο. 

Αχ ποσο γλυκουλα η βαφτιστηρα σου μωρε! Να δεις θα παιζουν μαζι με το αγορακι σου στο μελλον!!! Τωρα ξεκουραση Γωγουλα μου και ελπιζω αυριο να μη σας παρει κανενας προμηθευτης παλι!! Πολυ χαιρομια που περασες καλα!!!

Just now, MumMaria said:

Αχ κ περίμενα να στείλεις να δω αντίδραση κολλητής.κατι τέτοιο περίμενα...μακάρι να είστε πάντα τόσο δεμένες κ τα παιδάκια σας τα όμορφα να μεγαλώσουν μαζί κ να γίνουν κ αυτά καλά φιλαράκια.

Καλά Δήμητρα φαντάζομαι πόσο κούκλα θα ησουνα,άστα αυτά,βέβαια το πιστεύω ότι την παράσταση από δω κ πέρα θα την κλέβει η κοιλίτσα κ μετά πρώτα ο Θεός η νύφη μου η θεαρα!πρέπει να το αποδεχτούμε αυτό,τι να κάνουμε;;;εμείς φταίμε που δίνουμε στα παιδιά τέτοια γονίδια;;στα καλλιστεία θα τις ψάχνουμε!χαααχαχαχα

Του αρέσει εεε;;μπράβο ρε συ!εμείς φέτος θα κάνουμε το πρώτο μπάνιο μας κ ανυπομονώ για αντιδράσεις!γεννήθηκε τέλη Αυγούστου,οπότε πέρσι δεν προλάβαμε,πιστεύω να του αρέσει αφού κ τώρα όταν τον πάμε για μπανάκι κάθε βράδυ,μπορεί να κάτσει με τις ώρες..είναι βέβαια λίγο φοβιτσιαρης,θα δούμε με την θάλασσα πως θα είναι..δεν ήταν κρύα η θάλασσα;έλεγα να ζεστάνει λίγο ακόμα ο καιρός αλλά μάλλον είμαι λίγο κοταρα κι εγώ,χαχααχαχα!!

Πιστεύω μόνη σου θα μαλώσεις κατά κύριο λόγο!!!είπαμε ορμόνες εγκυμοσύνης,τι να κάνουμε;;!!αχαχαχααχα

Μπράβο Γωγουλα μου που τα περασες ωραία,να ξεκουραστείς τώρα..

Η βαφτιστιρα τι τρυφερή μωρέ!!χάιδευε κοιλίτσα ε;;σκέψου όταν θα γνωρίσει τον πνευματικό της αδελφακι χαρά κ στοργη:x

Ε μα τα έλεγα εγωωωωωω!!!πόσο σε ξέρω βρε συμπεθερα;!χααχαχα,σαν κι εμένα κι εσύ,χαχαχα

Εσείς καταφέρατε την απογευματινή βολτουλα που θέλατε;;; ή σας σάπισε στην βροχή;;:cry:

Πιστευβ και στο Βασιλακη θα αρεσει η θαλασσα!!! Λιωνω στη σκεψη να φοραει μαγιουδακι!!!! Εχω μια ασχετη απορια! Φορανε και.πανα μαζι με το μαγιω; 

Αχ εμεις μεσα συμπεθερουλα μου....Βροχη χαμος...Αυριο λεει ηλιο βεβαια! Αλλα εχουμε δουλεια αυριο χαχαχα! Δεν πειραζει ισως ειμαστε τυχεροι μεσα στη βδομαδα!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ ποσο γλυκουλα η βαφτιστηρα σου μωρε! Να δεις θα παιζουν μαζι με το αγορακι σου στο μελλον!!! Τωρα ξεκουραση Γωγουλα μου και ελπιζω αυριο να μη σας παρει κανενας προμηθευτης παλι!! Πολυ χαιρομια που περασες καλα!!!

Πιστευβ και στο Βασιλακη θα αρεσει η θαλασσα!!! Λιωνω στη σκεψη να φοραει μαγιουδακι!!!! Εχω μια ασχετη απορια! Φορανε και.πανα μαζι με το μαγιω; 

Αχ εμεις μεσα συμπεθερουλα μου....Βροχη χαμος...Αυριο λεει ηλιο βεβαια! Αλλα εχουμε δουλεια αυριο χαχαχα! Δεν πειραζει ισως ειμαστε τυχεροι μεσα στη βδομαδα!!

Ναι μωρέ,θα το βολεψετε εσείς κ θα την πάτε την βόλτα σας:grin:

Εγώ στην αμμουδιά θα τον έχω κ πάνα αλλά όταν θα τσαλαβουτηξουμε θα του την βγάλω..κ μετά θα του βγάλω το βρεγμένο μαγιουδακι κ θα του βάλω ένα μαγιω-σορτς που πήραμε!δύο μαγιω ο κύριος!!:-D

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ναι μωρέ,θα το βολεψετε εσείς κ θα την πάτε την βόλτα σας:grin:

Εγώ στην αμμουδιά θα τον έχω κ πάνα αλλά όταν θα τσαλαβουτηξουμε θα του την βγάλω..κ μετά θα του βγάλω το βρεγμένο μαγιουδακι κ θα του βάλω ένα μαγιω-σορτς που πήραμε!δύο μαγιω ο κύριος!!:-D

Μα τι κουνιαδο θα εχουμε; Μαγιω σορτς ε; Τρελαινομαιιιιιι!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Καλη βδομαδα να εχουμε!!! Ελπιζω να ανανεωθηκατε ολες μετα το σκ!!! Οι νυφουλες λογικα θα ειναι σε πελαγη ευτυχιας!!! Αντε περιμενουμε νεα!!!!

Εγω κοριτσια μου σημερα δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι αν και πρεπει γιατι εχω δουλεια! Ειμαι μια τεμπελα ομως!!!! Νιωθω κουρασμενη αν και δεν εχω κανει τιποτα χαχχαα!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Καλη βδομαδα να εχουμε!!! Ελπιζω να ανανεωθηκατε ολες μετα το σκ!!! Οι νυφουλες λογικα θα ειναι σε πελαγη ευτυχιας!!! Αντε περιμενουμε νεα!!!!

Εγω κοριτσια μου σημερα δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι αν και πρεπει γιατι εχω δουλεια! Ειμαι μια τεμπελα ομως!!!! Νιωθω κουρασμενη αν και δεν εχω κανει τιποτα χαχχαα!!

Καλημέρα συμπεθερα μου κ καλημέρα στα υπόλοιπα κοριτσάκια!!!καλή βδομάδα να έχουμε!!

Κι εγώ έχω μια υπνηλία από το πρωί,με πλάκωσε το μαξιλάρι εγκυμοσύνης (γιατί πάπλωμα με τέτοια ζέστη δεεεν,χαχα) είμαι δουλειά κ περιμένω να τελειώσω να πάω να βρω τα αγόρια μου στην βόλτα τους!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...