Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Alkyoni είπε:

Καλή εβδομάδα να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Εμεις χθες πήγαμε στα Φαλάσαρνα. Είναι μια παραλία στα Χανια. Ισως κάποιες από εσάς να την έχουν επισκεφτεί αν έχετε έρθει Κρήτη. Ηρέμησε το μυαλό μου με το τόσο μπλε που χόρτασε το μάτι μου!!!

 

Ααα αλκυονη μου εμείς καλέ θα βρεθούμε καμμια μερα κ δε θα ξέρουμε η μία την άλλη. Χανιά μένω 

@MumMaria

@Υβόννη

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας. Υβόννη μου από χθες τρώω κ για σένα γλυκάκια χαχαχα. Η τούρτα γλύτωσε κ δεν είναι μπλε θα έχει πράσινο σαν το λογότυπο του μαγαζιου

 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Depykal καλησπέρα!!!

πολυ δύσκολο αυτό που περιέγραψες με τον γιατρό..κ εγώ δεν έμεινα στον πρώτο γιατί παρακαλούσαμε κ να μας δει αλλά ευτυχώς λόγω της συμπεριφοράς του αναγκάστηκα να βρω άλλον γιατρό γρήγορα..

β επιπέδου κ εγώ θα κάνω την 22η εβδομάδα!!

ευχομαι να είσαι ευχαριστημένη από τον γιατρό που πηγαίνεις τώρα κ να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου καλοστεριωτο και παντα να πηγαινει τελεια το μαγαζι σας!!!!! Μα τί ομορφη εκπληξη ειναι αυτη! Μηπως η τουρτα ειναι μπλε; Πες το μου και αυτο να τρελαθω!!! Χιχιχιιχιχι! Να φας και για εμας ενα κομματακι γιατι σημερα λυσσαω για γλυκο αλλα δεν εχουμε τιποτα....

Αλκυονη μου, οκ καπου εδω νομιζω δεν θα σου ξαναμιλησω αμεσα! Χαχαχχαχαχα! ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΦΑΛΑΣΑΡΝΑ!!!!!!!!! Πολυ χαιρομαι που ησασταν εκει εχτες!!!! Αχ θα γεμισατε μπαταριες! Μα ποσο ζηλευω αυτη τη στιγμη δεν εχεις ιδεα!

Να εισαι καλα γλυκια μου! Οσο μπορεις να σκεφτεσαι θετικα!!! Εδω εμεις οι τρελες θα σε βοηθησουμε μην ανησυχεις! Οπως ειδες κοντα 400 σελιδες εχουμε γραψει χαχαχαχα!!!!

Σας ξερω πλεον καλα χαχαχαχα!!!!! Ημουν σιγουρη καποια κρεμα γαλακτος θα εμφανιζοταν απο καποια γωνια χαχαχα!

Αλμπουμ κανατε Ευακι μου; Εγω εχω να ομολογησω, 7 χρονια παντρεμενοι θα ειμαστε το Σεπτεμβρη, αλμπουν εφτιαξα περισυ το καλοκαιρι χαχαχαχα!!!!

Ναι Υβοννη μου αλμπουμ!κ εμεις σεπτεμβρη παντρευτηκαμε ,αλλα  περσι.:)


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

@Depykal καλησπέρα!!!

πολυ δύσκολο αυτό που περιέγραψες με τον γιατρό..κ εγώ δεν έμεινα στον πρώτο γιατί παρακαλούσαμε κ να μας δει αλλά ευτυχώς λόγω της συμπεριφοράς του αναγκάστηκα να βρω άλλον γιατρό γρήγορα..

β επιπέδου κ εγώ θα κάνω την 22η εβδομάδα!!

ευχομαι να είσαι ευχαριστημένη από τον γιατρό που πηγαίνεις τώρα κ να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου κ σε σενα ευχομαι καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη..προς το παρον ειμαι ευχαριστημενη..βεβαια αυχενικη κ β επιπεδου της κανω αλλου σε εξειδικευμενο εμβρυολογο...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Εμενα κοριτσια ο πρωτος μου γιατρος τα εκανε ολα για το χρημα..ειχα αποκοληση απο την 5η εβδομαδα κ στην 9η μου ειπε οτι περασε..πηρα τα πανω μου κ εγω πηγα κ θαλασσα μια φορα,ξεκινησα να μαγειρευω,να πηγαινω στη δουλεια κ να σου η αιμοραγια μετα...τελικα πηγα στον νοσοκομειο σε εναν γιατρο που μου φανηκε πολυ καλος κ τελικα οχι μονο δεν ειχε περασει η αποκοληση αλλα ειχε γινει πολυ μεγαλο αιματωμα..μεχρι κ η αυχενικη που μου ειχε κανει ο αλλος ηταν τελειος λαθος..γι αυτο κ μετα εκανα παλι αυχενικη στην 14η εβδομαδα...γι αυτο ρωταω κ σας για τημ β επιπεδου γιατι μετα απ την τρομαρα με τον πρωτο γιατρο δεν εμπιστευομαι ευκολα..

Αχ κοριτσακι μου μα ποσο λυπαμαι ειλικρινα....Ευτυχως τον καταλαβες νωρις το γιατρο και αλλαξες. Παλι καλα δεν εγινε κατι ασχημο, περα απο την τρομαρα φυσικα...Ευχομαι τωρα να μην εχεις αλλα παρατραγουδα. Μα ποσο ανευθυνοι  καποιο γιατροι...Τί να πω...

Just now, Gogo1994 said:

Ααα αλκυονη μου εμείς καλέ θα βρεθούμε καμμια μερα κ δε θα ξέρουμε η μία την άλλη. Χανιά μένω 

@MumMaria

@Υβόννη

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας. Υβόννη μου από χθες τρώω κ για σένα γλυκάκια χαχαχα. Η τούρτα γλύτωσε κ δεν είναι μπλε θα έχει πράσινο σαν το λογότυπο του μαγαζιου

 

Αχ μωρε εκανες τουρτα σαν του μαγαζιου! Εισαι τοσο γλυκια!!!! Να φας Γωγουλα μου! Εγω ξεκιναω σε λιγο μαθημα αλλα μολις τελειωσω ισως κανω καμια κρεμουλα! Μιλαμε σημερα δεν ξερω τι με εχει πιασει!!

Just now, Sousamaki said:

@Depykal καλησπέρα!!!

πολυ δύσκολο αυτό που περιέγραψες με τον γιατρό..κ εγώ δεν έμεινα στον πρώτο γιατί παρακαλούσαμε κ να μας δει αλλά ευτυχώς λόγω της συμπεριφοράς του αναγκάστηκα να βρω άλλον γιατρό γρήγορα..

β επιπέδου κ εγώ θα κάνω την 22η εβδομάδα!!

ευχομαι να είσαι ευχαριστημένη από τον γιατρό που πηγαίνεις τώρα κ να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη 

Σουσαμακι μου καθε μερα λεω να σου γραψω και ολο το αμελω...Τί κανεις κοριτσακι μου; Ειδα αυτο που ειχες πει για τη δουλεια και στεναχωρεθηκα, αλλα να ξερεις σε αυτη τη ζωη ολα για καλο γινονται. Να απολαυσεις τωρα την εγκυμοσυνη σου, να μη το βαζεις κατω και ειμαι σιγουρη θα γυρισει ο τροχος...Τα εχω περασει με τον αντρα μου και ξερω...Σου στελνω απειρη θετικη ενεργεια να πανε ολα οπως τα θελεις!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Ααα αλκυονη μου εμείς καλέ θα βρεθούμε καμμια μερα κ δε θα ξέρουμε η μία την άλλη. Χανιά μένω 

 

Γωγω μου αλήθεια; Φαντάζομαι να έχουμε κ τον ίδιο γιατρό κ να έχουμε σμίξει σε κανένα ιατρείο;;; 
Τι ώρα θα κόψετε την τούρτα να έρθω να φάω ένα κομμάτι; 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Να τη και η αλλη η νυφη μεχρι τις 6 το πρωι!!!!!! Αχ κοριτσι μου αυπνιες ε; Τουλαχιστον να ξαπλωνεις και ας μην κοιμασαι να ξεκουραζεσαι. Ειχα στην αρχη πολλες αυπνιες, τωρα το αναποδο. Κοιμαμαι παντου!!!!

Ειμαι κι εγω Χρυσα μου ναι και ολες εδω στο παρεακι! Ευχομαι με την τρελα που εχουμε εδω μεσα να σε βοηθησουμε να χαλαρωσεις κι εσυ και να αφησεις πισω τα ασχημα και να αρχισεις να ονειρευεσαι!!!!

Ναι άσε!! Τελικα άλλες έχουν υπνηλία κ άλλες αϋπνίες χαχα

Just now, Gogo1994 είπε:

Να μαι και εγωω. Καλή βδομαδουκα σε όλες. 

Νυφουλες μας ομορφες να ζήσετε. Να έχετε μια υπέροχη ζωή να είστε αγαπημένοι όλες σας οι μέρες να είναι φωτεινες με χαμόγελα κ με τα παιδάκια σας να τρέχουν γύρω γύρω @Despoina Mar

@Φραουλίνο

Χαίρομαι που το χαρηκατε. Συμφωνώ ότι δεν κουράζεσαι γιατί όλα είναι τόσο τέλεια κ εγώ πάλι θα διάλεγα τον ίδιο τρόπο να γιορτάσω με όλους. Δε ξεχνιέται κατι τέτοιο... Η χαρά που μοιράζεστε με φίλους κ συγγενείς που είναι εκεί γιατί σας αγαπάνε. Να ξεκουραστείτε τώρα γιατί υπάρχει υπερένταση κ μετά από 4-5 μερούλες βγαίνει λίγη κούραση αλλά εσείς έχετε τα μωράκια σας κ τώρα δε θα σας νοιάζει τίποτα. 

Εγώ κορίτσια μου ετοιμάζω εκπληξουλα στον αντρουλη μου γιατί σε 2 μερούλες κλείνει ένα χρόνο το μαγαζί μας και πήγα κ του παρειγγηλα τουρτιτσαααα

Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως το Σάββατο ελπίζω να έχω ένα όμορφο ραντεβού με το γιο μου 

 

Ναι Γωγουλα ετσι ακριβώς όπως τ λες..αυτή η ομάδα μας είναι όλο εκπληξουλες χαχα

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Ναι Υβοννη μου αλμπουμ!κ εμεις σεπτεμβρη παντρευτηκαμε ,αλλα  περσι.:)

Αρα φετος εχουμε πρωτη επετειο σε εσας!!!!!!! Αχ τί ωραιαααααα!!

Μπραβο βρε Ευακι με το αλμπουμ, εμεις ειμαστε λιγο αργοι! Ελπιζω να κανουμε το αλμπουμ για τη βαφτιση πριν παει ο μικρος φανταρος χαχαχαχα!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλή εβδομάδα να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Εμεις χθες πήγαμε στα Φαλάσαρνα. Είναι μια παραλία στα Χανια. Ισως κάποιες από εσάς να την έχουν επισκεφτεί αν έχετε έρθει Κρήτη. Ηρέμησε το μυαλό μου με το τόσο μπλε που χόρτασε το μάτι μου!!!

 

Αχ τ ωραία εγώ ήρθα 7 ήμερη με τ σχολείο κ μετά με τον άνδρα μ πριν 5 χρόνια.. τώρα μέσα Ιουλίου θ κατέβουμε γ honeymoon χαχα..σπουδάζει η αδερφή μ κ έχουμε κ κάτι συγγενείς όποτε είπαμε ευκαιρία κ με τον ιό π είναι έτσι τ πράγματα...Γ πες που προτείνεις ν παμε;;Γενικά τ 1 φορά πήγαμε σχεδόν παντουυυ

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Γωγω μου αλήθεια; Φαντάζομαι να έχουμε κ τον ίδιο γιατρό κ να έχουμε σμίξει σε κανένα ιατρείο;;; 
Τι ώρα θα κόψετε την τούρτα να έρθω να φάω ένα κομμάτι; 

Χαχα Τετάρτη Αλκυονη μου πρωί 

Σε ποια περιοχή είστε? Κέντρο Χανιά? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη said:

 

Αλκυονη μου, οκ καπου εδω νομιζω δεν θα σου ξαναμιλησω αμεσα! Χαχαχχαχαχα! ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΦΑΛΑΣΑΡΝΑ!!!!!!!!! Πολυ χαιρομαι που ησασταν εκει εχτες!!!! Αχ θα γεμισατε μπαταριες! Μα ποσο ζηλευω αυτη τη στιγμη δεν εχεις ιδεα!

Κ εγώ θα ζήλευα η αλήθεια είναι!!! Είναι από τις αγαπημένες μου παραλίες. Βέβαια λατρεύω κ το κεδροδασος αλλά φέτος δεν θα πάμε μιας κ ο δρόμος είναι λιγάκι δύσβατος! Σου είπα, έχεις ανοιχτή πρόσκληση!!! Ελάτε να πηγαίνουμε κ να φεύγουμε μόνο εφόσον δούμε τον ήλιο να χάνεται στη θάλασσα!!!

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ κοριτσακι μου μα ποσο λυπαμαι ειλικρινα....Ευτυχως τον καταλαβες νωρις το γιατρο και αλλαξες. Παλι καλα δεν εγινε κατι ασχημο, περα απο την τρομαρα φυσικα...Ευχομαι τωρα να μην εχεις αλλα παρατραγουδα. Μα ποσο ανευθυνοι  καποιο γιατροι...Τί να πω...

Αχ μωρε εκανες τουρτα σαν του μαγαζιου! Εισαι τοσο γλυκια!!!! Να φας Γωγουλα μου! Εγω ξεκιναω σε λιγο μαθημα αλλα μολις τελειωσω ισως κανω καμια κρεμουλα! Μιλαμε σημερα δεν ξερω τι με εχει πιασει!!

Σουσαμακι μου καθε μερα λεω να σου γραψω και ολο το αμελω...Τί κανεις κοριτσακι μου; Ειδα αυτο που ειχες πει για τη δουλεια και στεναχωρεθηκα, αλλα να ξερεις σε αυτη τη ζωη ολα για καλο γινονται. Να απολαυσεις τωρα την εγκυμοσυνη σου, να μη το βαζεις κατω και ειμαι σιγουρη θα γυρισει ο τροχος...Τα εχω περασει με τον αντρα μου και ξερω...Σου στελνω απειρη θετικη ενεργεια να πανε ολα οπως τα θελεις!!

Άρα μη σου αναλύσω ένα βραχάκι με σοκολάτα κ πραλινακι που έφαγα?  Μικρούλι όμως γιατί νιώθω τύψεις κ για χθες

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, χρύσα μόνο είπε:

Να είσαι καλά κοπέλα μου ναι είχε σταματήσει η καρδούλα του αλά το λόγο δεν τον ξέρουν έψαξα τα πάντα και τελικά μου είπαν οτι ήταν τυχαίο γεγονός. Εύχομαι να έχει μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να χαρείς το μωράκι σου.

Να μην φοβάσαι τίποτα γλυκιά μου,το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά κι εγώ είχα δύο παλινδρομες κυήσεις ως τυχαία γεγονότα(αφού κι εμείς τα ψάξαμε όλα) κ πέρσι έκανα τον γιο μου κ φέτος είμαι έγκυος στην κόρη μου!!όλα θα πάνε καλά,να σκέφτεσαι αισιόδοξα κ ο,τι μα ο,τι θες να το μοιράζεσαι μαζί μας!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Αχ τ ωραία εγώ ήρθα 7 ήμερη με τ σχολείο κ μετά με τον άνδρα μ πριν 5 χρόνια.. τώρα μέσα Ιουλίου θ κατέβουμε γ honeymoon χαχα..σπουδάζει η αδερφή μ κ έχουμε κ κάτι συγγενείς όποτε είπαμε ευκαιρία κ με τον ιό π είναι έτσι τ πράγματα...Γ πες που προτείνεις ν παμε;;Γενικά τ 1 φορά πήγαμε σχεδόν παντουυυ

Θα μένετε Χανια; Έχω παρα πολλά μέρη να σας προτείνω!!! Είναι πολύ όμορφος ο νόμος, έχει αρκετά μέρη για εξορμήσεις! Εμένα για μονοήμερη μου αρέσει πολύ στα Φαλάσαρνα, Ελαφονήσι τώρα που δεν έχει ακόμα πολύ κόσμο βέβαια γιατί μετά γίνεται χαμός, ο Μπάλος αλλά δεν ξέρω αν θα σου το συνιστούσα λόγω εγκυμοσύνης μιας κ για να πας πρέπει ή να περπατήσεις αρκετά ή να πάρεις καραβάκι. Για διήμερο μας αρέσει να πηγαίνουμε Παλαιόχωρα ή Λουτρό/Μάρμαρα/ Γλυκά Νερά 

Ελα εσυ κ ξοια μου εμένα!!! Έτσι λένε εδώ!!! Απλή μετάφραση «έλα εσυ κ θα τα κανονίσουμε όλα!!!»

Just now, Gogo1994 said:

Χαχα Τετάρτη Αλκυονη μου πρωί 

Σε ποια περιοχή είστε? Κέντρο Χανιά? 

Μένουμε κοντά στα δικαστήρια. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Το εχω προσφατο με τις φωτογραφιες για αυτο το λεω χαχα. τις φωτο τις πηραμε φετος τον φλεβαρη. Ο ανδρας σου φαγηταρες καθε φορα,εχεις τον πειρασμο στο σπιτι :razz:

Ναι κ να φανταστείς δεν έτρωγε έτσι πριν την εγκυμοσύνη,τώρα του άνοιξε η όρεξη;;δεν μπορώ να καταλάβω..χααχαχα

Κι εμάς μας τις είχαν αργήσει λίγο,αλλά όταν τις πήραμε,τις χαζεύαμε για μέρες..κάποιες τις κάναμε κ κάδρο,κάποιες τις δώσαμε στις οικογένειές μας,είχαμε κ κάποιες αστείες που κάναμε χαζά με τους κουμπάρους,αχ τι ωραία..

Just now, Depykal είπε:

Εμενα κοριτσια ο πρωτος μου γιατρος τα εκανε ολα για το χρημα..ειχα αποκοληση απο την 5η εβδομαδα κ στην 9η μου ειπε οτι περασε..πηρα τα πανω μου κ εγω πηγα κ θαλασσα μια φορα,ξεκινησα να μαγειρευω,να πηγαινω στη δουλεια κ να σου η αιμοραγια μετα...τελικα πηγα στον νοσοκομειο σε εναν γιατρο που μου φανηκε πολυ καλος κ τελικα οχι μονο δεν ειχε περασει η αποκοληση αλλα ειχε γινει πολυ μεγαλο αιματωμα..μεχρι κ η αυχενικη που μου ειχε κανει ο αλλος ηταν τελειος λαθος..γι αυτο κ μετα εκανα παλι αυχενικη στην 14η εβδομαδα...γι αυτο ρωταω κ σας για τημ β επιπεδου γιατι μετα απ την τρομαρα με τον πρωτο γιατρο δεν εμπιστευομαι ευκολα..

Ωχ κατάλαβα κοπελίτσα μου.δεν πειράζει,τώρα κρατα τα θετικά,ότι το μωράκι σου είναι καλά,σιγά σιγά θα περάσει κ αυτό το αιματωμα κ βρήκες κ έναν καλό γιατρό.μεχρι 24η εβδομάδα μπορείς να κάνεις β επιπέδου.οι περισσοτερες την κάνουν γύρω στην 22η.

Just now, Gogo1994 είπε:

Ααα αλκυονη μου εμείς καλέ θα βρεθούμε καμμια μερα κ δε θα ξέρουμε η μία την άλλη. Χανιά μένω 

@MumMaria

@Υβόννη

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας. Υβόννη μου από χθες τρώω κ για σένα γλυκάκια χαχαχα. Η τούρτα γλύτωσε κ δεν είναι μπλε θα έχει πράσινο σαν το λογότυπο του μαγαζιου

 

Ε μα όλα τα ταιριάζεις,καλέ είσαι φοβερή!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...