Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria said:

Θα τα καταφέρεις σίγουρα κοπέλα μου.εγω 5 μήνες ήμουν σπίτι.μια η καραντίνα,μια οι εμετοι,μετά ο χαμηλός πλακούντας,τώρα δεν μαζεύομαι!χααχαχα

Είναι τσιλιβιθρι συμπεθερα μου,άσε....κι εγώ αδύνατη είμαι αλλά τώρα ειδικά στην εγκυμοσύνη με κολάζει ο ατιμος!!!συμπαράσταση μηδέν!!!χααχαχαχα

Μπορεί το απόγευμα θα να στρώσει ο καιρός κ να βγείτε την βολτουλα σας,μην μου στεναχωριέσαι!!

Κοπέλα μου ο άντρας μου είναι από Γιάννενα κ μας αρέσουν πολύ!έχουμε πολύ καλούς φίλους εκεί!!!θα έρθουμε για τριημερο κ το άλλο Σουκου!ελπίζω μόνο να μην μας βρέχει γιατί στα Γιάννενα η βροχουλα είναι πολύ συνηθισμενη:evil:

Κι εγω μπαλκονακι έβγαινα ως τώρα,είχαμε πάρει κ μια ξαπλώστρα κ την έβγαζα εκεί..χαζεύαμε κ λίγο έξω,καλά ήταν..κ βραδάκι ωραία είναι,εμείς φέρναμε κανέναν φίλο κ καθόμασταν μπαλκόνι μιας που λόγω ιού φοβόμαστε για μέσα στο σπίτι κ πίναμε κοκτειλακια,μοχίτο virgin για μένα βεβαίως βεβαίως:grin:

Τσιλιβιθρι ε; Το περιμενα!!!! Παντως πολυ ομορφη εικονα εσυ με την κοιλιτσα, το μωρακι σας το ενα στο καροτσι και ο αντρουλης με το μαλλι της γριας!!! Μου βγαζει μια πολυ πολυ ομορφη ατμοσφαιρα!!!!!

Γιαννενα ο συμπεθερος ε; Αχ ρε παιδια, τί τυχεροι ολοι σας! Ποσο ομορφα μερη!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Depykal είπε:

Ναι η αληθεια ειναι οτι ειναι ωραια πολη, βεβαια εμεις εδω την εχουμε συνηθισει..ομως κ εγω τα εφηβικα μου χρονια τα περασα στη λιμνη...το 'δωδεκα' λεμε εμεις εδω..

Αληθεια;;εμενα η μαμα του αντρα μου ειναι απο Θεσσαλονικη κ πριν την εγκυμοσυνη πηγαιναμε πολυ συχνα.. ελπιζω να χει καλο καιρο γιατι τον περισσοτερες μερες τωρα τον Ιουνιο ξεκιναγε με ηλιο κ μετα τσουπ συννεφια κ βροχη...

Εγώ από Καβάλα κ ο άντρας μου από Γιάννενα αλλά συναντηθήκαμε φοιτητές Θεσσαλονίκη κ μείναμε εδώ,βρήκαμε δουλειές κτλ.

Ναι μακάρι να μην μας βρέξει για να κάνουμε κ καμία βόλτα κ τον μικρο:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!χαιρομαι που περνατε καλα τα σκ σας είτε έξω είτε μέσα!!παντα να περνατε όμορφα !

Σημερα είναι η βάφτιση της κόρης της κολλητής/κουμπαράς μου !!Γνωριζει  ότι δεν θα πάω λόγω της κατάστασης και το καταλαβαίνει απόλυτα !Θα της κάνω όμως έκπληξη ,,και θα πάω !!Η εκκλησία είναι στα 500μετρα ,θα πάω με αυτοκίνητο κ θα μπω να κάτσω !!ευχομαι να Τα καταφέρω ,,,και του χρόνου να ετοιμάζουμε τις βαφτίσεις των παιδιών μας !!!

  • Μου αρέσει 6

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Καλησπέρα κορίτσια !!!χαιρομαι που περνατε καλα τα σκ σας είτε έξω είτε μέσα!!παντα να περνατε όμορφα !

Σημερα είναι η βάφτιση της κόρης της κολλητής/κουμπαράς μου !!Γνωριζει  ότι δεν θα πάω λόγω της κατάστασης και το καταλαβαίνει απόλυτα !Θα της κάνω όμως έκπληξη ,,και θα πάω !!Η εκκλησία είναι στα 500μετρα ,θα πάω με αυτοκίνητο κ θα μπω να κάτσω !!ευχομαι να Τα καταφέρω ,,,και του χρόνου να ετοιμάζουμε τις βαφτίσεις των παιδιών μας !!!

Καλως το το κοριτσι μας! Αχ ποσο συγκινηθηκα με την εκπληξη!!!!!!! Καλα η κολλητη σου ειναι πολυ τυχερη που σε εχει! Θα τρελαθει απο τη χαρα της! Και ποσο καλη που εχει κατανοηση! Παντα να μεινετε ετσι ευχομαι και να ειναι στο μελλον και οι κορες σας τοσο φιλες!!!! Να μας πεις νεα και κυριως αντιδρασεις της φιλης σου! Καλοφωτιστο το παιδακι σας!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!χαιρομαι που περνατε καλα τα σκ σας είτε έξω είτε μέσα!!παντα να περνατε όμορφα !

Σημερα είναι η βάφτιση της κόρης της κολλητής/κουμπαράς μου !!Γνωριζει  ότι δεν θα πάω λόγω της κατάστασης και το καταλαβαίνει απόλυτα !Θα της κάνω όμως έκπληξη ,,και θα πάω !!Η εκκλησία είναι στα 500μετρα ,θα πάω με αυτοκίνητο κ θα μπω να κάτσω !!ευχομαι να Τα καταφέρω ,,,και του χρόνου να ετοιμάζουμε τις βαφτίσεις των παιδιών μας !!!

Αχ τι όμορφη και συγκινητική έκπληξη !!!! Μπράβο σου κορίτσι μου με προσοχή , καλοφώτιστο να είναι το μωράκι της!!! Να περάσετε όμορφα !!! 

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως το το κοριτσι μας! Αχ ποσο συγκινηθηκα με την εκπληξη!!!!!!! Καλα η κολλητη σου ειναι πολυ τυχερη που σε εχει! Θα τρελαθει απο τη χαρα της! Και ποσο καλη που εχει κατανοηση! Παντα να μεινετε ετσι ευχομαι και να ειναι στο μελλον και οι κορες σας τοσο φιλες!!!! Να μας πεις νεα και κυριως αντιδρασεις της φιλης σου! Καλοφωτιστο το παιδακι σας!

@Geo81 Σας Ευχαριστω κορίτσια μου !!θα προσεχω πολύ !!!κ εάν Δ αντέξω ,θα φύγω νωρίτερα !!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

@Geo81 Σας Ευχαριστω κορίτσια μου !!θα προσεχω πολύ !!!κ εάν Δ αντέξω ,θα φύγω νωρίτερα !!

Ναι εννοειται Δημητρουλα μου. Θα δεις τις αντοχες σου εσυ. Ειναι πολυ κοντα ευτυχως οποτε αν δεις οτι δεν αντεχεις, φευγετε!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!χαιρομαι που περνατε καλα τα σκ σας είτε έξω είτε μέσα!!παντα να περνατε όμορφα !

Σημερα είναι η βάφτιση της κόρης της κολλητής/κουμπαράς μου !!Γνωριζει  ότι δεν θα πάω λόγω της κατάστασης και το καταλαβαίνει απόλυτα !Θα της κάνω όμως έκπληξη ,,και θα πάω !!Η εκκλησία είναι στα 500μετρα ,θα πάω με αυτοκίνητο κ θα μπω να κάτσω !!ευχομαι να Τα καταφέρω ,,,και του χρόνου να ετοιμάζουμε τις βαφτίσεις των παιδιών μας !!!

Καλά θα κάνεις Δημητρούλα μου!θα χαρεί πολύ!αχ τι φίλη είσαι εσύ!!!να φροντίσεις όμως να μην κουραστεις καθόλου,κατευθείαν να κάτσεις,καλά όχι ότι σε φοβάμαι,ξέρεις εσύ τι να κάνεις!!να τα περάσεις όμορφα κ στείλε μας μετά!άντε κ μια έξοδο εκτός των ιατρείων κ των εξετάσεων;-) καλοφωτιστη κ η κορούλα της!!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Όταν ένα άτομο αξίζει ,,,πρέπει να είσαι κ στις χαρές κ στις λύπες !Το αντίστοιχο έχει κάνει κ η ίδια !Δ θα μπορούσα να απουσιάζω ,,,θα σας στείλω μετά !!Ξερετε ότι θα προσεχω !!ευχαριστω για το ενδιαφέρον !!

  • Μου αρέσει 6

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπημένες μου φίλες είμαι όλο το ΠΣΚ με ένα μόνιμο χαμόγελο ευτυχίας και δάκρυα συγκίνησης στα μάτια..Σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου για όλες τις ευχές..Να είστε σίγουρες ότι ο Θεός μας δίνει αργα ή γρήγορα αυτό που έχουμε ανάγκη..Γερά μωράκια σας εύχομαι!!

Το ΠΣΚ π πέρασε ήταν ίσως το καλύτερο της ζωής μου...Την Παρασκευη έλαβε χώρα το καταπληκτικοτερο άνευ προηγουμένου πάρτυ γενεθλίων έκπληξη..το οργάνωσε ο αντρουλης με την κολλητη μου..Ήταν λέει τα τελευταία γενέθλια χωρίς μωράκι και ήθελε να τα θυμάμαι!Σάββατο πρωί ήρθαμε στην Αίγινα και τώρα γυρνάμε..Πέρασα καταπληκτικά κορίτσια μου..Δεν έχω λόγια..Έκανα και τις βουτιές μου,έφαγα,κοιμήθηκα,γέλασα,βόλταρα...

Το κυριότερο όμως στοιχείο αυτό το ΠΣΚ ήταν η αγάπη!!Τι ωραία να ζεις μέσα στην αγάπη!Αυτό εύχομαι και σε σας!!

Η ώρα η καλή στα δύο μας κορίτσια!!

Δημητρούλα με συγκινήσες με την κίνηση σου!

Υβόννη καλή χώνεψη!!

Μαράκι καλά έκανες και πήρες σουτιέν..Νιώθω ότι τα δικά μου συνέχεια μεγαλώνουν!Δεν πάει άλλο!!χχχαχχα

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Υ.Γ. Και σα να μην εφταναν οοολα αυτά ..η μικρή μου σήμερα το πρωί έκανε επιτέλους την εμφάνιση της..είχα το χέρι μου στην κοιλιά μου κι ένιωσα ένα χτυπηματακι από μέσα μου!!!

  • Μου αρέσει 10

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Αγαπημένες μου φίλες είμαι όλο το ΠΣΚ με ένα μόνιμο χαμόγελο ευτυχίας και δάκρυα συγκίνησης στα μάτια..Σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου για όλες τις ευχές..Να είστε σίγουρες ότι ο Θεός μας δίνει αργα ή γρήγορα αυτό που έχουμε ανάγκη..Γερά μωράκια σας εύχομαι!!

Το ΠΣΚ π πέρασε ήταν ίσως το καλύτερο της ζωής μου...Την Παρασκευη έλαβε χώρα το καταπληκτικοτερο άνευ προηγουμένου πάρτυ γενεθλίων έκπληξη..το οργάνωσε ο αντρουλης με την κολλητη μου..Ήταν λέει τα τελευταία γενέθλια χωρίς μωράκι και ήθελε να τα θυμάμαι!Σάββατο πρωί ήρθαμε στην Αίγινα και τώρα γυρνάμε..Πέρασα καταπληκτικά κορίτσια μου..Δεν έχω λόγια..Έκανα και τις βουτιές μου,έφαγα,κοιμήθηκα,γέλασα,βόλταρα...

Το κυριότερο όμως στοιχείο αυτό το ΠΣΚ ήταν η αγάπη!!Τι ωραία να ζεις μέσα στην αγάπη!Αυτό εύχομαι και σε σας!!

Η ώρα η καλή στα δύο μας κορίτσια!!

Δημητρούλα με συγκινήσες με την κίνηση σου!

Υβόννη καλή χώνεψη!!

Μαράκι καλά έκανες και πήρες σουτιέν..Νιώθω ότι τα δικά μου συνέχεια μεγαλώνουν!Δεν πάει άλλο!!χχχαχχα

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Τι ωραία γλυκιά μου!!!!μόνο που γράφεις έτσι,φαίνεσαι ανανεωμένη!!!φοβερό τριήμερο κ μπράβο κ στον καλό σου!όντως να γιορτάζεις τα γενέθλια σου με φουσκωκοιλιτσα είναι άλλο πράγμα κ του χρόνου αγκαλιά με το μωρό σου!!!:x

Just now, Papakι είπε:

Αγαπημένες μου φίλες είμαι όλο το ΠΣΚ με ένα μόνιμο χαμόγελο ευτυχίας και δάκρυα συγκίνησης στα μάτια..Σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου για όλες τις ευχές..Να είστε σίγουρες ότι ο Θεός μας δίνει αργα ή γρήγορα αυτό που έχουμε ανάγκη..Γερά μωράκια σας εύχομαι!!

Το ΠΣΚ π πέρασε ήταν ίσως το καλύτερο της ζωής μου...Την Παρασκευη έλαβε χώρα το καταπληκτικοτερο άνευ προηγουμένου πάρτυ γενεθλίων έκπληξη..το οργάνωσε ο αντρουλης με την κολλητη μου..Ήταν λέει τα τελευταία γενέθλια χωρίς μωράκι και ήθελε να τα θυμάμαι!Σάββατο πρωί ήρθαμε στην Αίγινα και τώρα γυρνάμε..Πέρασα καταπληκτικά κορίτσια μου..Δεν έχω λόγια..Έκανα και τις βουτιές μου,έφαγα,κοιμήθηκα,γέλασα,βόλταρα...

Το κυριότερο όμως στοιχείο αυτό το ΠΣΚ ήταν η αγάπη!!Τι ωραία να ζεις μέσα στην αγάπη!Αυτό εύχομαι και σε σας!!

Η ώρα η καλή στα δύο μας κορίτσια!!

Δημητρούλα με συγκινήσες με την κίνηση σου!

Υβόννη καλή χώνεψη!!

Μαράκι καλά έκανες και πήρες σουτιέν..Νιώθω ότι τα δικά μου συνέχεια μεγαλώνουν!Δεν πάει άλλο!!χχχαχχα

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Υ.Γ. Και σα να μην εφταναν οοολα αυτά ..η μικρή μου σήμερα το πρωί έκανε επιτέλους την εμφάνιση της..είχα το χέρι μου στην κοιλιά μου κι ένιωσα ένα χτυπηματακι από μέσα μου!!!

Ααααα τώρα το είδα αυτό το τελευταίο στο υστερόγραφο!!!!να τη κ η μπουμπού σου,σου είπα περίμενε τα γενέθλια σου για να σου το κάνει δώρο...γυναίκες παιδί μου,θέλουμε να κλέβουμε τις εντυπώσεις!!!χαχαχααχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι said:

Αγαπημένες μου φίλες είμαι όλο το ΠΣΚ με ένα μόνιμο χαμόγελο ευτυχίας και δάκρυα συγκίνησης στα μάτια..Σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου για όλες τις ευχές..Να είστε σίγουρες ότι ο Θεός μας δίνει αργα ή γρήγορα αυτό που έχουμε ανάγκη..Γερά μωράκια σας εύχομαι!!

Το ΠΣΚ π πέρασε ήταν ίσως το καλύτερο της ζωής μου...Την Παρασκευη έλαβε χώρα το καταπληκτικοτερο άνευ προηγουμένου πάρτυ γενεθλίων έκπληξη..το οργάνωσε ο αντρουλης με την κολλητη μου..Ήταν λέει τα τελευταία γενέθλια χωρίς μωράκι και ήθελε να τα θυμάμαι!Σάββατο πρωί ήρθαμε στην Αίγινα και τώρα γυρνάμε..Πέρασα καταπληκτικά κορίτσια μου..Δεν έχω λόγια..Έκανα και τις βουτιές μου,έφαγα,κοιμήθηκα,γέλασα,βόλταρα...

Το κυριότερο όμως στοιχείο αυτό το ΠΣΚ ήταν η αγάπη!!Τι ωραία να ζεις μέσα στην αγάπη!Αυτό εύχομαι και σε σας!!

Η ώρα η καλή στα δύο μας κορίτσια!!

Δημητρούλα με συγκινήσες με την κίνηση σου!

Υβόννη καλή χώνεψη!!

Μαράκι καλά έκανες και πήρες σουτιέν..Νιώθω ότι τα δικά μου συνέχεια μεγαλώνουν!Δεν πάει άλλο!!χχχαχχα

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Αχ κοριτσακι μου, ομορφο μας παπακι τί υπεροχα γενεθλια! Ποσο ομορφο να εχεις γυρω σου τοση αγαπη και ποσο μοναδικο να το αναγνωριζεις και να νιωθεις ευγνωμοσυνη!!! Χαιρομαι τοσο για εσας! Αξιζεις να εισαι τοσο ευτυχισμενη! Με το καλο του χρονου να γιορτασετε με το κοριτσακι σας αγκαλιτσα!!!!!!!

Την ενιωσες κιολας!!!! Ε καλα αυτο το ΠΣΚ πραγματικα ειναι το καλυτερο!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Αγαπημένες μου φίλες είμαι όλο το ΠΣΚ με ένα μόνιμο χαμόγελο ευτυχίας και δάκρυα συγκίνησης στα μάτια..Σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου για όλες τις ευχές..Να είστε σίγουρες ότι ο Θεός μας δίνει αργα ή γρήγορα αυτό που έχουμε ανάγκη..Γερά μωράκια σας εύχομαι!!

Το ΠΣΚ π πέρασε ήταν ίσως το καλύτερο της ζωής μου...Την Παρασκευη έλαβε χώρα το καταπληκτικοτερο άνευ προηγουμένου πάρτυ γενεθλίων έκπληξη..το οργάνωσε ο αντρουλης με την κολλητη μου..Ήταν λέει τα τελευταία γενέθλια χωρίς μωράκι και ήθελε να τα θυμάμαι!Σάββατο πρωί ήρθαμε στην Αίγινα και τώρα γυρνάμε..Πέρασα καταπληκτικά κορίτσια μου..Δεν έχω λόγια..Έκανα και τις βουτιές μου,έφαγα,κοιμήθηκα,γέλασα,βόλταρα...

Το κυριότερο όμως στοιχείο αυτό το ΠΣΚ ήταν η αγάπη!!Τι ωραία να ζεις μέσα στην αγάπη!Αυτό εύχομαι και σε σας!!

Η ώρα η καλή στα δύο μας κορίτσια!!

Δημητρούλα με συγκινήσες με την κίνηση σου!

Υβόννη καλή χώνεψη!!

Μαράκι καλά έκανες και πήρες σουτιέν..Νιώθω ότι τα δικά μου συνέχεια μεγαλώνουν!Δεν πάει άλλο!!χχχαχχα

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Υ.Γ. Και σα να μην εφταναν οοολα αυτά ..η μικρή μου σήμερα το πρωί έκανε επιτέλους την εμφάνιση της..είχα το χέρι μου στην κοιλιά μου κι ένιωσα ένα χτυπηματακι από μέσα μου!!!

Ένα μεγάλο μπράβο στο σύζυγο και την κολλητή !!! Χαίρομαι τόσο πολύ που σε ακούω ενθουσιασμένη !!!! Πάντα χαρές και τόσο όμορφα πσκ εύχομαι!!! Επιτέλους η μπουμπου έκανε την εμφάνιση της στη σωστή μέρα το καλύτερο δώρο για την μανούλα της!!!!

@demifilol τέτοιοι άνθρωποι αξίζουν θυσίες και πλέον είναι οικογένεια !!!! Χίλια μπράβο και στις δυο σας!!!

 

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Ένα μεγάλο μπράβο στο σύζυγο και την κολλητή !!! Χαίρομαι τόσο πολύ που σε ακούω ενθουσιασμένη !!!! Πάντα χαρές και τόσο όμορφα πσκ εύχομαι!!! Επιτέλους η μπουμπου έκανε την εμφάνιση της στη σωστή μέρα το καλύτερο δώρο για την μανούλα της!!!!

@demifilol τέτοιοι άνθρωποι αξίζουν θυσίες και πλέον είναι οικογένεια !!!! Χίλια μπράβο και στις δυο σας!!!

 

Οντως κοριτσακι μου, οπως το λες! Οι φιλοι οι καλοι ειναι τα αδερφια που διαλεγουμε!!! 

Πως ηταν η θαλασσα; Περασατε ομορφα; Ο Γιωργακης τρελαινεται ε; Φορατε τωρα μπρατσακια ή κουλουρα; 

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...