Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Alkyoni είπε:

Θα μένετε Χανια; Έχω παρα πολλά μέρη να σας προτείνω!!! Είναι πολύ όμορφος ο νόμος, έχει αρκετά μέρη για εξορμήσεις! Εμένα για μονοήμερη μου αρέσει πολύ στα Φαλάσαρνα, Ελαφονήσι τώρα που δεν έχει ακόμα πολύ κόσμο βέβαια γιατί μετά γίνεται χαμός, ο Μπάλος αλλά δεν ξέρω αν θα σου το συνιστούσα λόγω εγκυμοσύνης μιας κ για να πας πρέπει ή να περπατήσεις αρκετά ή να πάρεις καραβάκι. Για διήμερο μας αρέσει να πηγαίνουμε Παλαιόχωρα ή Λουτρό/Μάρμαρα/ Γλυκά Νερά 

Ελα εσυ κ ξοια μου εμένα!!! Έτσι λένε εδώ!!! Απλή μετάφραση «έλα εσυ κ θα τα κανονίσουμε όλα!!!»

Μένουμε κοντά στα δικαστήρια. 

Ε δε το πιστεύω και εμείς χάχα κοντά στη νεαρού. Βρήκα κ γειτόνισσα στην ομάδα μας

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alkyoni said:

Κ εγώ θα ζήλευα η αλήθεια είναι!!! Είναι από τις αγαπημένες μου παραλίες. Βέβαια λατρεύω κ το κεδροδασος αλλά φέτος δεν θα πάμε μιας κ ο δρόμος είναι λιγάκι δύσβατος! Σου είπα, έχεις ανοιχτή πρόσκληση!!! Ελάτε να πηγαίνουμε κ να φεύγουμε μόνο εφόσον δούμε τον ήλιο να χάνεται στη θάλασσα!!!

Κατσε να ερθει ο μπεμπης και θα σου πω εγω! Θα ερθω ζουμπητη!!! Μενει μονιμα ο αδερφος μου Ηρακλειο οποτε ερχομαι λεβεντομανα Κρητη αρκετα συχνα και παμε και Χανια εκδρομουλες! Αυτη τη φορα εχω εξτρα λογο να ερθω Χανια!! Να δω τις Κρητικοπουλες μου εδω απο την ομαδα!!!!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , σήμερα δεν σας προλαβαίνω κορίτσια μου!!! Καλώς ήρθατε φρέσκο παντρεμένα κορίτσια !!! Βίον ανθόσπαρτον και με το καλό τα μωράκια σας!!!!

Ειπατε για Χανιά και παραλίες και ξεσηκώθηκααα!!!! Πρώτα ο θεός και του χρόνου θα είμαστε κ εμεις εκεί!!!

και εγώ για β επιπέδου έχω κλείσει 21+5 θα είμαι! Στις 24/7!

κοριτσια και εγώ υποφέρω από αϋπνίες , σηκώνομαι κ πολύ νωρίς για την δουλειά και μετά το βράδυ μέχρι να κοιμηθεί ο μικρός να μαγειρέψω κλπ είμαι πτώμα ... θυμάμαι πριν τρία χρόνια τέτοιο καιρό που ήμουν έγκυος στο γιο μου δεν σηκωνόμουν από το κρεβάτι!!! Τώρα απλά το αναπολώ 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ε δε το πιστεύω και εμείς χάχα κοντά στη νεαρού. Βρήκα κ γειτόνισσα στην ομάδα μας

Σίγουρα θα έχουμε ανταμώσει λοιπόν! Περπατάω μέχρι τη Νεάρχου όταν θέλω να πάω στο μικροβιολογικό!!!

Καλα αυτή η ομάδα τα σπάει!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ναι κ να φανταστείς δεν έτρωγε έτσι πριν την εγκυμοσύνη,τώρα του άνοιξε η όρεξη;;δεν μπορώ να καταλάβω..χααχαχα

Κι εμάς μας τις είχαν αργήσει λίγο,αλλά όταν τις πήραμε,τις χαζεύαμε για μέρες..κάποιες τις κάναμε κ κάδρο,κάποιες τις δώσαμε στις οικογένειές μας,είχαμε κ κάποιες αστείες που κάναμε χαζά με τους κουμπάρους,αχ τι ωραία..

Ωχ κατάλαβα κοπελίτσα μου.δεν πειράζει,τώρα κρατα τα θετικά,ότι το μωράκι σου είναι καλά,σιγά σιγά θα περάσει κ αυτό το αιματωμα κ βρήκες κ έναν καλό γιατρό.μεχρι 24η εβδομάδα μπορείς να κάνεις β επιπέδου.οι περισσοτερες την κάνουν γύρω στην 22η.

Ε μα όλα τα ταιριάζεις,καλέ είσαι φοβερή!!!!

Συμπεθερα μη το γελας! Υπαρχει κατι που λεγεται "το συνδρομο του εγκυου αντρα"!! Και για καποιο λογο σε αυτο το συνδρομο, εχουν οτι συμπτωματα τους συμφερει απο την εγκυμοσυνη, δηλαδη τις λιγουρες χαχαχαχαχα!!!! Μιλαμε εχει κανει υπερπαραγωγη το καθε γευμα που τρωτε!

Κοριτσια ενταξει, εφτιαξα προγραμμα για του χρονου!!! Ξεκιναμε βορεια, στις Θεσσαλονικιες μας και την ομορφη Καβαλα! Εγω θα σας βρω εκει ολες, εχει απευθειας πτηση για Θεσσαλονικη! Αφου κανουμε εκει το χαμο μας (κοκτειλ, νυχτερινες τσαρκες και φυσικα τσουρεκι Τερκενλης), μετα παμε Κρητη οπως ειμαστε ολες μαζι!!! Παραλιαρες και φαγηταρες Κρητικες! Μετα μικρη σταση Αθηνα και φυγαμε για Κυκλαδες!!! Ανδρο και Μυκονο εχουμε τα αλλα τα κοριτσια μας εκει με μονιμη κατοικια και εξοχικο!!! Τα μωρα εννοειται μαζι και τους αντρες φυσικα!!! Θα εχουν ξανακανει ολοι σεξ ως τοτε και θα εχουν ορεξη να πανε οπουδηποτε χαχαχα! Γερμανια θα ελεγα να αποφυγουμε μεσα στο καλοκαιρακι, εκτος αν ερθουμε και εδω προς Σεπτεμβρη να κανουμε χαμο να ξεσηκωσουμε τους Γερμαναραδες χιχιχιχι!

Μακαρι να βρεθουμε μια μερα κοριτσια μου! Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω ολες!

  • Μου αρέσει 8

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Συμπεθερα μη το γελας! Υπαρχει κατι που λεγεται "το συνδρομο του εγκυου αντρα"!! Και για καποιο λογο σε αυτο το συνδρομο, εχουν οτι συμπτωματα τους συμφερει απο την εγκυμοσυνη, δηλαδη τις λιγουρες χαχαχαχαχα!!!! Μιλαμε εχει κανει υπερπαραγωγη το καθε γευμα που τρωτε!

Κοριτσια ενταξει, εφτιαξα προγραμμα για του χρονου!!! Ξεκιναμε βορεια, στις Θεσσαλονικιες μας και την ομορφη Καβαλα! Εγω θα σας βρω εκει ολες, εχει απευθειας πτηση για Θεσσαλονικη! Αφου κανουμε εκει το χαμο μας (κοκτειλ, νυχτερινες τσαρκες και φυσικα τσουρεκι Τερκενλης), μετα παμε Κρητη οπως ειμαστε ολες μαζι!!! Παραλιαρες και φαγηταρες Κρητικες! Μετα μικρη σταση Αθηνα και φυγαμε για Κυκλαδες!!! Ανδρο και Μυκονο εχουμε τα αλλα τα κοριτσια μας εκει με μονιμη κατοικια και εξοχικο!!! Τα μωρα εννοειται μαζι και τους αντρες φυσικα!!! Θα εχουν ξανακανει ολοι σεξ ως τοτε και θα εχουν ορεξη να πανε οπουδηποτε χαχαχα! Γερμανια θα ελεγα να αποφυγουμε μεσα στο καλοκαιρακι, εκτος αν ερθουμε και εδω προς Σεπτεμβρη να κανουμε χαμο να ξεσηκωσουμε τους Γερμαναραδες χιχιχιχι!

Μακαρι να βρεθουμε μια μερα κοριτσια μου! Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω ολες!

Καλαα ε πόσο μου αρεσεεεε το πρόγραμμα βγάλε εισιτήρια Υβόννη μου 

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Καλαα ε πόσο μου αρεσεεεε το πρόγραμμα βγάλε εισιτήρια Υβόννη μου 

Βγαζωωωωωωωω! Τους αντρες τους παιρνω μαζι μας για να μας κρατανε τα μωρα το βραδυ που θα βγαινουμε χαχαχαχαχα!!!!

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κατσε να ερθει ο μπεμπης και θα σου πω εγω! Θα ερθω ζουμπητη!!! Μενει μονιμα ο αδερφος μου Ηρακλειο οποτε ερχομαι λεβεντομανα Κρητη αρκετα συχνα και παμε και Χανια εκδρομουλες! Αυτη τη φορα εχω εξτρα λογο να ερθω Χανια!! Να δω τις Κρητικοπουλες μου εδω απο την ομαδα!!!!!

Κορίτσια κι εγώ ζήλεψα!!!!!θα έρθουμε κι εμείς!!!Κρήτη έχω πάει μόνο Ρέθυμνο το οποίο κ μου άρεσε πολύ πολύ!!!θα έρθω λοιπόν κ Χανιά!!!!8)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλησπέρα , σήμερα δεν σας προλαβαίνω κορίτσια μου!!! Καλώς ήρθατε φρέσκο παντρεμένα κορίτσια !!! Βίον ανθόσπαρτον και με το καλό τα μωράκια σας!!!!

Ειπατε για Χανιά και παραλίες και ξεσηκώθηκααα!!!! Πρώτα ο θεός και του χρόνου θα είμαστε κ εμεις εκεί!!!

και εγώ για β επιπέδου έχω κλείσει 21+5 θα είμαι! Στις 24/7!

κοριτσια και εγώ υποφέρω από αϋπνίες , σηκώνομαι κ πολύ νωρίς για την δουλειά και μετά το βράδυ μέχρι να κοιμηθεί ο μικρός να μαγειρέψω κλπ είμαι πτώμα ... θυμάμαι πριν τρία χρόνια τέτοιο καιρό που ήμουν έγκυος στο γιο μου δεν σηκωνόμουν από το κρεβάτι!!! Τώρα απλά το αναπολώ 

Εμένα σε αυτήν την εγκυμοσύνη αν με αφηνες από την αρχή μπορώ να κοιμηθώ 12ωρα,βέβαια με τον μικρό κ την δουλειά δεν είναι εφικτό αλλά οκ.κ πέρσι που μπορούσα να κοιμάμαι περισσότερο την πέρασα ζόμπι την εγκυμοσύνη μου!χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Συμπεθερα μη το γελας! Υπαρχει κατι που λεγεται "το συνδρομο του εγκυου αντρα"!! Και για καποιο λογο σε αυτο το συνδρομο, εχουν οτι συμπτωματα τους συμφερει απο την εγκυμοσυνη, δηλαδη τις λιγουρες χαχαχαχαχα!!!! Μιλαμε εχει κανει υπερπαραγωγη το καθε γευμα που τρωτε!

Κοριτσια ενταξει, εφτιαξα προγραμμα για του χρονου!!! Ξεκιναμε βορεια, στις Θεσσαλονικιες μας και την ομορφη Καβαλα! Εγω θα σας βρω εκει ολες, εχει απευθειας πτηση για Θεσσαλονικη! Αφου κανουμε εκει το χαμο μας (κοκτειλ, νυχτερινες τσαρκες και φυσικα τσουρεκι Τερκενλης), μετα παμε Κρητη οπως ειμαστε ολες μαζι!!! Παραλιαρες και φαγηταρες Κρητικες! Μετα μικρη σταση Αθηνα και φυγαμε για Κυκλαδες!!! Ανδρο και Μυκονο εχουμε τα αλλα τα κοριτσια μας εκει με μονιμη κατοικια και εξοχικο!!! Τα μωρα εννοειται μαζι και τους αντρες φυσικα!!! Θα εχουν ξανακανει ολοι σεξ ως τοτε και θα εχουν ορεξη να πανε οπουδηποτε χαχαχα! Γερμανια θα ελεγα να αποφυγουμε μεσα στο καλοκαιρακι, εκτος αν ερθουμε και εδω προς Σεπτεμβρη να κανουμε χαμο να ξεσηκωσουμε τους Γερμαναραδες χιχιχιχι!

Μακαρι να βρεθουμε μια μερα κοριτσια μου! Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω ολες!

Αχ τι καλά τα λες ρε συμπεθερα!!!!να γνωριστούμε κ εμείς,να γνωριστούνε κ τα μωράκια μας!!!μακάρι κάποια στιγμή να καταφέρουμε να κάνουμε μια όμορφη συνάντηση,ότι θα κάνουμε χαμό αυτό είναι το μόνο σίγουρο,κ σε ένα χωριουδάκι να συναντιομασταν θα περνούσαμε εξίσου καλά κ θα μας μάθαιναν κ όλα τα τριγύρω χωριά!!!!αχαχαχαχα

Βαλτη είσαι κι εσύ;;!!κι ο άντρας μου αυτό λέει όταν τον στραβοκοιταω,ότι έχει αυτό το σύνδρομο. Συννενοημένοι είστε;;λεγεεεεε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Συμπεθερα μη το γελας! Υπαρχει κατι που λεγεται "το συνδρομο του εγκυου αντρα"!! Και για καποιο λογο σε αυτο το συνδρομο, εχουν οτι συμπτωματα τους συμφερει απο την εγκυμοσυνη, δηλαδη τις λιγουρες χαχαχαχαχα!!!! Μιλαμε εχει κανει υπερπαραγωγη το καθε γευμα που τρωτε!

Κοριτσια ενταξει, εφτιαξα προγραμμα για του χρονου!!! Ξεκιναμε βορεια, στις Θεσσαλονικιες μας και την ομορφη Καβαλα! Εγω θα σας βρω εκει ολες, εχει απευθειας πτηση για Θεσσαλονικη! Αφου κανουμε εκει το χαμο μας (κοκτειλ, νυχτερινες τσαρκες και φυσικα τσουρεκι Τερκενλης), μετα παμε Κρητη οπως ειμαστε ολες μαζι!!! Παραλιαρες και φαγηταρες Κρητικες! Μετα μικρη σταση Αθηνα και φυγαμε για Κυκλαδες!!! Ανδρο και Μυκονο εχουμε τα αλλα τα κοριτσια μας εκει με μονιμη κατοικια και εξοχικο!!! Τα μωρα εννοειται μαζι και τους αντρες φυσικα!!! Θα εχουν ξανακανει ολοι σεξ ως τοτε και θα εχουν ορεξη να πανε οπουδηποτε χαχαχα! Γερμανια θα ελεγα να αποφυγουμε μεσα στο καλοκαιρακι, εκτος αν ερθουμε και εδω προς Σεπτεμβρη να κανουμε χαμο να ξεσηκωσουμε τους Γερμαναραδες χιχιχιχι!

Μακαρι να βρεθουμε μια μερα κοριτσια μου! Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω ολες!

Τελειο το προγραμμα!!!δεν το συζηταμε.:D

  • Χαχα 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Βγαζωωωωωωωω! Τους αντρες τους παιρνω μαζι μας για να μας κρατανε τα μωρα το βραδυ που θα βγαινουμε χαχαχαχαχα!!!!

Σωστηηηηηη

Τα μπουζούκια που ζήτησε κ η άλλη συμπεθέρα μην ξεχάσουμε,έτσι;;; @demifilol άντε για σένα δουλεύω πάλι,χαχααχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

 

Κοριτσια ενταξει, εφτιαξα προγραμμα για του χρονου!!! Ξεκιναμε βορεια, στις Θεσσαλονικιες μας και την ομορφη Καβαλα! Εγω θα σας βρω εκει ολες, εχει απευθειας πτηση για Θεσσαλονικη! Αφου κανουμε εκει το χαμο μας (κοκτειλ, νυχτερινες τσαρκες και φυσικα τσουρεκι Τερκενλης), μετα παμε Κρητη οπως ειμαστε ολες μαζι!!! Παραλιαρες και φαγηταρες Κρητικες! Μετα μικρη σταση Αθηνα και φυγαμε για Κυκλαδες!!! Ανδρο και Μυκονο εχουμε τα αλλα τα κοριτσια μας εκει με μονιμη κατοικια και εξοχικο!!! Τα μωρα εννοειται μαζι και τους αντρες φυσικα!!! Θα εχουν ξανακανει ολοι σεξ ως τοτε και θα εχουν ορεξη να πανε οπουδηποτε χαχαχα! Γερμανια θα ελεγα να αποφυγουμε μεσα στο καλοκαιρακι, εκτος αν ερθουμε και εδω προς Σεπτεμβρη να κανουμε χαμο να ξεσηκωσουμε τους Γερμαναραδες χιχιχιχι!

Μακαρι να βρεθουμε μια μερα κοριτσια μου! Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω ολες!

Ειρήνη μου είναι πολύ ωραίο το προγραμμα που έβγαλες!!! Κορίτσια μου πολύ θα ήθελα μια μέρα να συναντηθούμε  μαζί με τα μωρά μου!!! Θα έχουμε να λένε πολλές ιστορίες!!!

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...