Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria said:

Αχ τι καλά τα λες ρε συμπεθερα!!!!να γνωριστούμε κ εμείς,να γνωριστούνε κ τα μωράκια μας!!!μακάρι κάποια στιγμή να καταφέρουμε να κάνουμε μια όμορφη συνάντηση,ότι θα κάνουμε χαμό αυτό είναι το μόνο σίγουρο,κ σε ένα χωριουδάκι να συναντιομασταν θα περνούσαμε εξίσου καλά κ θα μας μάθαιναν κ όλα τα τριγύρω χωριά!!!!αχαχαχαχα

Βαλτη είσαι κι εσύ;;!!κι ο άντρας μου αυτό λέει όταν τον στραβοκοιταω,ότι έχει αυτό το σύνδρομο. Συννενοημένοι είστε;;λεγεεεεε

Γιατι εχει και ο δικος μου το συνδρομο! Και στον υπνο (σαν βοδι κοιμαται ο γλυκος μου) και ευτυχως που εχουμε και ενα διαβητη να σκεφτουμε γιατι δεν θες να ξερεις τι θελει να τρωει!! Αναγουλες παντως δεν εχει κανενας τους με αυτο το συνδρομο ουτε δυσκοιλιοτητα! Μονο λιγουρες! Ποσο βολικο!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Γιατι εχει και ο δικος μου το συνδρομο! Και στον υπνο (σαν βοδι κοιμαται ο γλυκος μου) και ευτυχως που εχουμε και ενα διαβητη να σκεφτουμε γιατι δεν θες να ξερεις τι θελει να τρωει!! Αναγουλες παντως δεν εχει κανενας τους με αυτο το συνδρομο ουτε δυσκοιλιοτητα! Μονο λιγουρες! Ποσο βολικο!

Κορίτσιααα έλιωσα στο γέλιο με τον δικό μου. Μου λέει πριν όταν πάμε στο γιατρό θα του πεις πρώτα γιατρέ μπορώ ν α κάνω σεξ με τον άντρα μου τώρα και μετά μου λέει θα του πεις καλημέρα. Σας το γράφω κ ακόμα γελάω 

  • Χαχα 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Γιατι εχει και ο δικος μου το συνδρομο! Και στον υπνο (σαν βοδι κοιμαται ο γλυκος μου) και ευτυχως που εχουμε και ενα διαβητη να σκεφτουμε γιατι δεν θες να ξερεις τι θελει να τρωει!! Αναγουλες παντως δεν εχει κανενας τους με αυτο το συνδρομο ουτε δυσκοιλιοτητα! Μονο λιγουρες! Ποσο βολικο!

Καπως έτσι είναι κ ο δικός μου χαχα!Αν κ αδύνατος έχει αρχίσει να ξεπεταγεται η κοιλουμπα του 

  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ειρήνη μου είναι πολύ ωραίο το προγραμμα που έβγαλες!!! Κορίτσια μου πολύ θα ήθελα μια μέρα να συναντηθούμε  μαζί με τα μωρά μου!!! Θα έχουμε να λένε πολλές ιστορίες!!!

Να το κάνουμε κορίτσια μου,αν υπάρχει θέληση όλα θα γινουν:grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσιααα έλιωσα στο γέλιο με τον δικό μου. Μου λέει πριν όταν πάμε στο γιατρό θα του πεις πρώτα γιατρέ μπορώ ν α κάνω σεξ με τον άντρα μου τώρα και μετά μου λέει θα του πεις καλημέρα. Σας το γράφω κ ακόμα γελάω 

Χαχααχαα ποσο σε νιωθω...κ μενα ακριβως το ιδιο καθε φορα που παμε.. μας εχει στην αποχη απ την αρχη εμας κ εχει τρελαθει...μου λεει κιολας μηπως να τον παρω ενα τηλεφωνο να τον ρωτησω;;

  • Χαχα 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Γιατι εχει και ο δικος μου το συνδρομο! Και στον υπνο (σαν βοδι κοιμαται ο γλυκος μου) και ευτυχως που εχουμε και ενα διαβητη να σκεφτουμε γιατι δεν θες να ξερεις τι θελει να τρωει!! Αναγουλες παντως δεν εχει κανενας τους με αυτο το συνδρομο ουτε δυσκοιλιοτητα! Μονο λιγουρες! Ποσο βολικο!

Εγώ οριακά αρχίζω να ανησυχώ με τις σαβουρες που τρώει,του λέω τον άλλον μήνα μήπως πάει αυτός για αιματολογικές αντί για μένα,αχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Χαχααχαα ποσο σε νιωθω...κ μενα ακριβως το ιδιο καθε φορα που παμε.. μας εχει στην αποχη απ την αρχη εμας κ εχει τρελαθει...μου λεει κιολας μηπως να τον παρω ενα τηλεφωνο να τον ρωτησω;;

Αααα και τηλέφωνο. Χαχαχα μωρέ εγώ από τη χαρά μου με το πλακούντα που ανέβηκε τη τελευταία φορά ξέχασα να ρωτήσω κ μετά ντράπηκα στο τηλέφωνο. Αλλά τον έμβρυολογο θα τον ρωτησω

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσιααα έλιωσα στο γέλιο με τον δικό μου. Μου λέει πριν όταν πάμε στο γιατρό θα του πεις πρώτα γιατρέ μπορώ ν α κάνω σεξ με τον άντρα μου τώρα και μετά μου λέει θα του πεις καλημέρα. Σας το γράφω κ ακόμα γελάω 

Εμάς επιτέλους μπήκε το νερό στο αυλάκι Γωγώ μου!μην φανταστείς κάτι ουαου,αλλα οκ,είχαμε κ οι δύο άγχος αλλά δεν γινόταν πάλι μόνο στον 9ο μήνα όπως πέρσι...

Ρωτά ρωτά κ εσύ για τον δυσμοιρο τον άντρα σου,χααχαχ

Just now, Alkyoni είπε:

Καπως έτσι είναι κ ο δικός μου χαχα!Αν κ αδύνατος έχει αρχίσει να ξεπεταγεται η κοιλουμπα του 

Θα γεννησουμε κ θα είμαστε καλύτερες από αυτούς στο τέλος,θα δεις:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Εμάς επιτέλους μπήκε το νερό στο αυλάκι Γωγώ μου!μην φανταστείς κάτι ουαου,αλλα οκ,είχαμε κ οι δύο άγχος αλλά δεν γινόταν πάλι μόνο στον 9ο μήνα όπως πέρσι...

Ρωτά ρωτά κ εσύ για τον δυσμοιρο τον άντρα σου,χααχαχ

Χαχαχχα οπωσδήποτεεεε. Μετά τον πλακούντα σας άφησε Ε? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσιααα έλιωσα στο γέλιο με τον δικό μου. Μου λέει πριν όταν πάμε στο γιατρό θα του πεις πρώτα γιατρέ μπορώ ν α κάνω σεξ με τον άντρα μου τώρα και μετά μου λέει θα του πεις καλημέρα. Σας το γράφω κ ακόμα γελάω 

Χαχα πες μου που συχνάζει να έρθει να τον βρει ο δικός μου!!! 
Εγω πάντως του δήλωσα να σταματήσει να με κυνηγάει μέχρι να μας δώσει το οκ ο γιατρός. Με αναστατώνει βρε κορίτσια κ μετά δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω με τον εαυτό μου! Προς το παρόν στο κουτί μου κατοικοεδρεύει μόνο η queen Roni! 

  • Χαχα 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Χαχαχχα οπωσδήποτεεεε. Μετά τον πλακούντα σας άφησε Ε? 

Ναι ναι κ σκέψου δεν τον ρώτησα εγώ.απλα θυμόταν απο πέρσι που του έλεγα ότι το κάναμε μόνο στον ένατο,κ μου λέει μπορείτε να έρθετε σε επαφή πλέον,μην περιμένεις να γεννήσεις παλι,με δύο παιδιά θα είναι δύσκολα!!!αχαχαχαααχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι ναι κ σκέψου δεν τον ρώτησα εγώ.απλα θυμόταν απο πέρσι που του έλεγα ότι το κάναμε μόνο στον ένατο,κ μου λέει μπορείτε να έρθετε σε επαφή πλέον,μην περιμένεις να γεννήσεις παλι,με δύο παιδιά θα είναι δύσκολα!!!αχαχαχαααχα

Η δικιά μου σιγά μη μου το έλεγε από μόνη της μια χαρά μια απελευθέρωση μη τυχόν κ μου δώσει χαχαχα @Alkyoniθα έχουνε να λένε τις πικρές τους

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Η δικιά μου σιγά μη μου το έλεγε από μόνη της μια χαρά μια απελευθέρωση μη τυχόν κ μου δώσει χαχαχα @Alkyoniθα έχουνε να λένε τις πικρές τους

Αχααχαχαχα!σωστά το ξέχασα!ρωτά τον εμβρυολογο;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ειχα μιτινγκ με Αμερικη, τελειωνω μολις λεω στον αντρα μου οτι εχω κενο καμια ωριτσα ευτυχως! Μου λεει θες να το εκμεταλλευτουμε; Λεω πειναω μωρε κιολας. Μου λεει, ωραια θες να παρουμε μηπως καμια πιτσουλα; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Ουτε να διαβαζε τι γραφαμε! Ουτε σεξ ουτε πιτσουλα! Φακουλες με κινοα απο το μεσημερι, νοστιμοτατες!!!

Κοριτσια γελαω τοσο με οσα λετε! Με τους αντρες που εχουν παρει κιλακια επειδη τους ανοιξε η ορεξη, με την απογνωση στο σεξ (καλα @Gogo1994γελασα που ο αντρας σου το διευκρινισε "να κανεις σεξ με τον αντρα σου", οχι γενικα αν μπορεις σεξ χαχαχαχα) και με το γιατρο της @MumMariaπου μονο καμα σουτρα εγκυμοσυνης δεν σας εδωσε χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

Just now, Alkyoni said:

Χαχα πες μου που συχνάζει να έρθει να τον βρει ο δικός μου!!! 
Εγω πάντως του δήλωσα να σταματήσει να με κυνηγάει μέχρι να μας δώσει το οκ ο γιατρός. Με αναστατώνει βρε κορίτσια κ μετά δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω με τον εαυτό μου! Προς το παρόν στο κουτί μου κατοικοεδρεύει μόνο η queen Roni! 

Κλαιωωωωωωωω με το κουτι και την queen Roni!!!!!! Χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

Just now, MumMaria said:

Ναι ναι κ σκέψου δεν τον ρώτησα εγώ.απλα θυμόταν απο πέρσι που του έλεγα ότι το κάναμε μόνο στον ένατο,κ μου λέει μπορείτε να έρθετε σε επαφή πλέον,μην περιμένεις να γεννήσεις παλι,με δύο παιδιά θα είναι δύσκολα!!!αχαχαχαααχα

Ειμαστε σιγουρες οτι δεν τον πηρε ο συμπεθερος κανα τηλεφωνακι πριν το ραντεβου; Πολυ υποπτο μου φανηκε το "δεν τον ρωτησα εγω"! Χαχαχαχαχαχα


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

κοριτσια μου ειχα μιτινγκ με Αμερικη, τελειωνω μολις λεω στον αντρα μου οτι εχω κενο καμια ωριτσα ευτυχως! Μου λεει θες να το εκμεταλλευτουμε; Λεω πειναω μωρε κιολας. Μου λεει, ωραια θες να παρουμε μηπως καμια πιτσουλα; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Ουτε να διαβαζε τι γραφαμε! Ουτε σεξ ουτε πιτσουλα! Φακουλες με κινοα απο το μεσημερι, νοστιμοτατες!!!

Κοριτσια γελαω τοσο με οσα λετε! Με τους αντρες που εχουν παρει κιλακια επειδη τους ανοιξε η ορεξη, με την απογνωση στο σεξ (καλα @Gogo1994γελασα που ο αντρας σου το διευκρινισε "να κανεις σεξ με τον αντρα σου", οχι γενικα αν μπορεις σεξ χαχαχαχα) και με το γιατρο της @MumMariaπου μονο καμα σουτρα εγκυμοσυνης δεν σας εδωσε χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

Κλαιωωωωωωωω με το κουτι και την queen Roni!!!!!! Χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

Ειμαστε σιγουρες οτι δεν τον πηρε ο συμπεθερος κανα τηλεφωνακι πριν το ραντεβου; Πολυ υποπτο μου φανηκε το "δεν τον ρωτησα εγω"! Χαχαχαχαχαχα

Είναι κ αυτό που λεςςς Υβόννηηη δε το είχα σκεφτεί. Αλλά έτσι ακριβώς το είπε.... Χαχαχα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...