Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 είπε:

Γειά σας αγαπημενες μου κ από εμένα. Λοιποοον αρχικά καλωσορίζω τα καινούρια μας κορίτσια. Κ χαίρομαι που μεγαλώνει η ομάδα. Το πινακάκι μας θα γεμισειιι μεγάλη χαρά 

Κατά τα άλλα στενοχωρηθηκα πολύ Υβόννη μου κ έχω να σου πω ότι το 2020 συνεχίζει ακάθεκτο τα κουλά του κ στο δεύτερο μισό 

Δε μπορώ να πω ότι κ εγώ είμαι χαρούμενη. Πάω για την έκπληξη κ δυστυχώς έχουμε μια κακη γειτόνισσα που ακούει θορύβους από τα ψυγεία μας μόνο 4 η ώρα το πρωί κ δε φαντάζεστε μας κάνει κόλαση τη ζωή. Είχε περάσει λοιπόν κ σήμερα φυσικά έτσι για να γρουσουζεψει το μήνα κ είχε κάνει χάλια τον άντρα μου. Πάω κ τον βλέπω ότι κάτι είχε. Μη σας ζαλίζω αν κ προσπαθήσαμε να κρατήσουμε ωραίο κλίμα λόγω της ημέρας δεν άντεξα κ της τα ειπα. Κ έχω συγχιστει πολύ από τότε. Προσπάθησα να ηρεμισω αυτές τις ώρες για τον μικρό μου. @Υβόννημου εσάς ο γιατρός σας είπε καλύτερα να μην έρθετε? 

Μα τι κακόβουλοι άνθρωποι, τι κακία... λυπάμαι πολύ που την ανέχτηκες και σε σύγχυσε τόσο... μείνε στα όμορφα κορίτσι μου και άσε τα σκατα...(έτσι λέω αυτούς τους ανθρώπους) να κολυμπάνε μαζί με αλλά σκατα... 


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo81 said:

Κορίτσι μου μη στεναχωριέσαι τόσο , ελπίζω μέχρι τελευταία στιγμή να αλλάξουν τα πράγματα κ να έρθετε! Αν πάλι όχι το κανεις για το μωράκι σου και όχι γιατί δεν θες , και εντάξει όσοι σε αγαπούν θα καταλάβουν !!! Μια αγκαλιά μεγάλη κ από μένα!!!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!!! Με το καλό το αγοράκι σου!!!

Ναι κοριτσακι μου ευχαριστω πολυ, ειδικα για την αγκαλιτσα σου! Συγγνωμη, σημερα βγηκα εκτος θεματος!!! Φυσικα το μωρακι μας να ειναι καλα, τυχαμε στον ιο τί να κανουμε; Δε θα ειναι παντα ετσι, οποτε υπομονη και θετικες σκεψεις!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι κοριτσακι μου ευχαριστω πολυ, ειδικα για την αγκαλιτσα σου! Συγγνωμη, σημερα βγηκα εκτος θεματος!!! Φυσικα το μωρακι μας να ειναι καλα, τυχαμε στον ιο τί να κανουμε; Δε θα ειναι παντα ετσι, οποτε υπομονη και θετικες σκεψεις!

Εκτός θέματος ο πανζουρλισμός που επικρατεί στα αεροδρόμια ;;; Δεν νομίζω... κοιτάω ειδήσεις μόλις και βλέπω πόση ανευθυνότητα υπάρχει πρώτη μέρα κ ολας.... 

 


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ Ευακι μου ευχαριστω πολυ πολυ για την αγκαλιτσα!! Ναι θα κανουμε λιγη υπομονη και θα το ξαναδουμε το θεμα, αλλα κι εγω να σου πω πιστευω οτι εν μεσω πανδημιας ισως το αεροπλανο να μην ειναι η καλυτερη ιδεα...Οταν εφυγα απο Ελλαδα, ενα μεταπτυχιακο εφυγα να κανω και απλα εμεινα τελικα. Ηρθε και ο αντρας μου και καπως ριζωσαμε. Απλα με επιασαν τυψεις σημερα πολλες...Ενταξει, ειναι και οι ορμονες, ειναι και η ξενιτια που οσο και να χαιρεσαι τη ζωη σου εδω, ενα κομματι σου ειναι παντα πισω! Η μασκα ειναι υποχρεωτικη αλλα αν ο αλλος εχει μπει πριν σε 5 αεροδρομια, δε σε προστατευει και πολυ. Ετσι μου ειπαν..Θα το ψαξουμε κι εμεις καλυτερα!

Αχ κοριτσακι μου ευχαριστω και εσυ με καταλαβαινεις τοτε με την αποσταση! Ενταξει, ας ειναι γεροι οι δικοι μας και εμεις και θα βρεθουμε πού θα παει;

 

Ναι Δεσποινακι μου! Καλυτερα να ειμαστε ασφαλεις. Απλα με πηρε λιγο το παραπονο κα κυριως με επιασαν τυψεις για τη μαμα μου, που η γυναικα δεν ειπε τιποτα! Ισα ισα ειπε να ειμαι ασφαλης εγω και το μωρο και να μη στεναχωριεμαι!

Αχ Γωγοτλα μου πολυ εκνευριστηκα με τη γειτονισσα και που καθεται και τα βαζει τωρα με τα νεα τα παιδια που ξεκινουν το μαγαζι τους με τοση χαρα! Να σου πω ομως οτι σε θαυμαζω που της μιλησες. Εγω ειμαι κοτα σε αυτα δυστυχως. Επρεπε να τα πεις για να μπαινουν και στη θεση τους καποιοι...Τωρα αν μπορεις χαλαρωσε, κανε ενα ντουσακι, βαλε κατι ωραιο να φας και ξεχνα την οσο γινεται. Ηταν μερα χαρας σημερα, να μη σας το χαλαει η κακιασμενη.

Η γυναικολογος ειπε να ταξιδεψω αλλα ειπε να δω λιγο τις πτησεις πώς ειναι. Αυτο που την ανησυχει ειναι οτι εχουν ανταποκρισεις πολλες και μπαινει στο αεροπλανο οποιοσδηποτε απο οποιαδηποτε χωρα. Ειπα κι εγω να σκεφτουμε ωριμα και οχι με το συναισθημα...Για να δουμε, ισως κανουμε λιγο υπομονη καμια βδομαδα να δουμε τι παιζει!

Ναι θα συμφωνήσω Υβόννη μου τσέκαρε το κ δες. Μη βάλεις πίσω όμως τα θέλω σου. Εγώ ξέρεις πόσο είχα κατάπιεστει. Είναι σημαντική κ η ψυχολογία ίσως με προσοχή όλα είναι μια χαρά... Ξέρω πόσο το θες κ πόσο καλό θα σου κάνει 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Εκτός θέματος ο πανζουρλισμός που επικρατεί στα αεροδρόμια ;;; Δεν νομίζω... κοιτάω ειδήσεις μόλις και βλέπω πόση ανευθυνότητα υπάρχει πρώτη μέρα κ ολας.... 

 

Αυτο ειδαμε κι εμεις και λεμε ωχ...Μετα απλα με επιασε εμενα οτι στερω στη μαμα μου τη χαρα να με δει εγκυο επειδη διαλεξα να φυγω...Ειναι και οι ορμονες, ειναι και η ευαισθησια μου η υπερβολικη εκαναν ενα μιξ χαχαχα!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Geo81 είπε:

Μα τι κακόβουλοι άνθρωποι, τι κακία... λυπάμαι πολύ που την ανέχτηκες και σε σύγχυσε τόσο... μείνε στα όμορφα κορίτσι μου και άσε τα σκατα...(έτσι λέω αυτούς τους ανθρώπους) να κολυμπάνε μαζί με αλλά σκατα... 

Έχεις τόσο δίκιο αυτό που περιέγραψες είναι. Δε φαντάζεσαι τι ψυχολογικό πόλεμο έχει κανει στον άντρα μου. Της λέμε να φέρει οποία αρμόδια υπηρεσία θέλει κ την αστυνομία κ κολωνει για να καταλάβετε πόσο τρελή είναι φοβάται ότι κάνεις δε θα τη πιστέψει 

  • Λυπημένη/-ος 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Και εγω 8 εχω παρει,ξεκινησα απο τα 50.εδω κ ενα μηνα εχω μεινει σταθερη στα 58.ελπιζω να μεινω τοσο μεχρι τις 10 του μηνος που εχω ραντεβου. Ατασθαλιες δεν μπορω να πω οτι κανω πως παιρνονται τοσο ευκολα τα ατιμα χαχα

εγώ κάνω μερικές εντάξει δεν πειραζει εγώ ξεκίνησα από 56 και εχωρίς πάει 64..είναι πολλά που παίζουν ρόλο με τα κιλά εμένα νομίζουν ότι δεν έχω πάρει εντωμεταξυ και εγώ ήδη έχω πάρει πόσα χαχαχα..αλλά θα τα χάσουμε μετά..


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου τί κανετε;

Χαθηκα κι εγω σημερα αλλα εχω ξενερωσει παρα πολυ...Μαλλον ακυρο το ταξιδακι μας στην Ελλαδα. Δυστυχως δεν εχουν πλεον κανεναν ελεγχο στα αεροδρομια, εχει γινει ενας χαμος με τις ανταποκρισεις και λογω εγκυμοσυνης ειναι λιγο επικινδυνο το αεροπλανο, απο αποψη του ιου, επειδη θα ειναι κλειστος χωρος και δεν ξερουμε οι υπολοιποι επιβατες σε τι κατασταση θα ειναι και απο πού θα ειναι κτλ...Ευτυχως εχουμε flex εισιτηρια, οποτε θα δουμε λιγο ακομη πώς θα ειναι η κατασταση με τις πτησεις, δε χρειαζεται να ακυρωσουμε αμεσα κατι και δεν θα χασουμε τα χρηματα (που ειναι το λιγοτερο φυσικα). Στενχωρεθηκα πολυ ειναι η αληθεια, αλλα οκ πανω απ'ολα το μωρακι μας να ειναι καλα!

Απλα βρε κοριτσια μου με επιασαν τυψεις σημερα πολλες που ειμαστε εξωτερικο...Λεω, να ειδες φυγαμε και τωρα εξαιτιας αυτης της αποφασης δεν μπορω να δω τους δικους μου αλλα ουτε εκεινοι εμενα με την κοιλιτσα μου...Νιωθω λιγο σαν να τους εγκατελειψα...Η Σορβοννη φταιει που μου εδωσε τοτε υποτροφια για διδακτορικο χαχαχα (ας κανουμε και λιγο χιουμορακι)! Εχω αυτο το συναισθημα τωρα οτι ειμαστε εγκλωβισμενοι και μακρια, οτι ειμαι αχαριστη κορη που αντι να σκεφτω τους δικους μου εγω σκεφτηκα εμενα και εφυγα... Χαζομαρες και συναισθηματισμοι, μη σας ζαλιζω κι εσας! Με επιασαν και τα κλαματα και κλωτσουσε το παιδακι μου και ενιωθα και τυψεις και για τον μικρουλη μου.

Θα δικαιολογήσω τις σκέψεις σου αυτές λόγο των ορμονών αλλά (!) Να μη ξεχνάς πως όχι απλά δεν είσαι "αχάριστη κόρη" αντιθέτως είσαι ένα μορφωμένο,ανεξάρτητο κ αξιεπαινο άτομο το οποίο κατάφερε κ πάτησε στα πόδια του σε μια ξένη χώρα,έχει το διδακτορικό του κ συνεχίζει τη ζωή του εκεί κάνοντας τους γονείς του περιφανους! 

Κ να μη ξεχνάμε 2 πράγματα

1.οσο είμαστε ευτυχισμένοι,όπου κ αν είμαστε είναι κ οι γονείς μας για εμάς (ναι ναι όσο κ αν τους λείπουμε..) και 2. Πλέον πολλοί γονείς παρακαλάνε να μπορούσαν τα παιδιά τους να βρουν "μια καλύτερη ζωή" στο εξωτερικό καθώς συνήθως εδώ στην Ελλάδα δεν αναγνωρίζονται τα εφόδια τους ..

Υγ: ξέρω ότι μέσα σου τα ξέρεις κ τα πιστεύεις όσα σου είπα απλά είναι οι φορές που χρειαζόμαστε όλοι μια "υπενθύμιση"..

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

εγώ κάνω μερικές εντάξει δεν πειραζει εγώ ξεκίνησα από 56 και εχωρίς πάει 64..είναι πολλά που παίζουν ρόλο με τα κιλά εμένα νομίζουν ότι δεν έχω πάρει εντωμεταξυ και εγώ ήδη έχω πάρει πόσα χαχαχα..αλλά θα τα χάσουμε μετά..

Θα τα χασουμε ναι,κ εμενα μου λενε αποκλειεται να πηρες 8 δεν φαινονται.κ ομως πηρα πηρα χαχα!!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μη στεναχωριεστε κ μη συνχίζεστε για την υγεία σας κ την δική σας κ του μωρού σας ηρεμία όσο γίνεται..ξέρω μερικές φορές είναι δύσκολο στη πράξη κ εύκολο στα λόγια αλλά σκέφτητε δεν καταφέρνούμε τίποτα κ εμείς χαλιομαστε γι αυτό όσο γίνεται χαλαρα κ θετικές σκέψεις!! 

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! said:

Θα τα χασουμε ναι,κ εμενα μου λενε αποκλειεται να πηρες 8 δεν φαινονται.κ ομως πηρα πηρα χαχα!!

@Evitheodorouκοριτσακια μου νομιζω μια χαρα ειστς στα κιλα σας! Αν οι γιατροι ειναι ανετοι ουτε καν να το σκεφτεστε! Επισης νομιζω εσεις δεν ειχατε εμετους κτλ. Ε εγω ακομη και σημερα κανω κανενα που και που! Οποτε ουτε καν να σας αγχωνει! Ολοι λενε-και το ξερω και απο φιλες μου-οτι φευγουν νερο τα κιλα της γεννας! Επισης ειμαστε πλεον 6 μηνων!!! Αμνιακο υγρο, μωρακι, μητρα, αιμα αυξημενο, βυζι ε να τα τα κιλακια!!!!

Just now, Gogo1994 said:

Ναι θα συμφωνήσω Υβόννη μου τσέκαρε το κ δες. Μη βάλεις πίσω όμως τα θέλω σου. Εγώ ξέρεις πόσο είχα κατάπιεστει. Είναι σημαντική κ η ψυχολογία ίσως με προσοχή όλα είναι μια χαρά... Ξέρω πόσο το θες κ πόσο καλό θα σου κάνει 

Ναι Γωγουλα μου, θα σκεφτω ηρεμα και ωριμα. Ειπε ο αντρας μου να μη στεναχωριεμαι και να νοικιασουμε αμαξι να παμε καπου εδω διπλα να χαλαρωσουμε 5 μερουλες οι δυο μας. Κανα δασος με καμια λιμνη σκεφτοταν. Κανω κι εγω σαν μικρο παιδι αλλα ειλικρινα σημερα λυγισα...

Just now, Renez said:

Θα δικαιολογήσω τις σκέψεις σου αυτές λόγο των ορμονών αλλά (!) Να μη ξεχνάς πως όχι απλά δεν είσαι "αχάριστη κόρη" αντιθέτως είσαι ένα μορφωμένο,ανεξάρτητο κ αξιεπαινο άτομο το οποίο κατάφερε κ πάτησε στα πόδια του σε μια ξένη χώρα,έχει το διδακτορικό του κ συνεχίζει τη ζωή του εκεί κάνοντας τους γονείς του περιφανους! 

Κ να μη ξεχνάμε 2 πράγματα

1.οσο είμαστε ευτυχισμένοι,όπου κ αν είμαστε είναι κ οι γονείς μας για εμάς (ναι ναι όσο κ αν τους λείπουμε..) και 2. Πλέον πολλοί γονείς παρακαλάνε να μπορούσαν τα παιδιά τους να βρουν "μια καλύτερη ζωή" στο εξωτερικό καθώς συνήθως εδώ στην Ελλάδα δεν αναγνωρίζονται τα εφόδια τους ..

Υγ: ξέρω ότι μέσα σου τα ξέρεις κ τα πιστεύεις όσα σου είπα απλά είναι οι φορές που χρειαζόμαστε όλοι μια "υπενθύμιση"..

 

Να το παλι το κοριτσι μας!!!! Αχ κοριτσακι μου πόσο σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Ειναι δυστυχως η μονογονεικη οικογενεια που ειχαμε, που μας εχει κανει να ειμαστε λιγο περιεργα δεμενοι μεταξυ μας και οι ρολοι λιγο περιεργα μοιρασμενοι. Καμια φορα ξεχναω οτι η μαμα ειναι η μαμα μου και αναλαμβανω ρολο μαμας εγω χαχαχα! Ε και καπου εκει νιωθω ασχημα για εκεινη! Δηλαδη σκεψου στεναχωριεμαι περισσοτερο που δε θα με δει η μαμα μου παρα που δε θα τη δω! Ενταξει, τωρα το σημαντικο ειναι το μωρακι μας! Αφου εχει ιο εκει εξω, πρεπει να το λαβω υποψιν και να κανω το καλυτερο με τη λογικη και οχι το συναισθημα! Ας ελπισουμε να τελειωνει συντομα ολο αυτο!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

@Evitheodorouκοριτσακια μου νομιζω μια χαρα ειστς στα κιλα σας! Αν οι γιατροι ειναι ανετοι ουτε καν να το σκεφτεστε! Επισης νομιζω εσεις δεν ειχατε εμετους κτλ. Ε εγω ακομη και σημερα κανω κανενα που και που! Οποτε ουτε καν να σας αγχωνει! Ολοι λενε-και το ξερω και απο φιλες μου-οτι φευγουν νερο τα κιλα της γεννας! Επισης ειμαστε πλεον 6 μηνων!!! Αμνιακο υγρο, μωρακι, μητρα, αιμα αυξημενο, βυζι ε να τα τα κιλακια!!!!

Ναι Γωγουλα μου, θα σκεφτω ηρεμα και ωριμα. Ειπε ο αντρας μου να μη στεναχωριεμαι και να νοικιασουμε αμαξι να παμε καπου εδω διπλα να χαλαρωσουμε 5 μερουλες οι δυο μας. Κανα δασος με καμια λιμνη σκεφτοταν. Κανω κι εγω σαν μικρο παιδι αλλα ειλικρινα σημερα λυγισα...

Να το παλι το κοριτσι μας!!!! Αχ κοριτσακι μου πόσο σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Ειναι δυστυχως η μονογονεικη οικογενεια που ειχαμε, που μας εχει κανει να ειμαστε λιγο περιεργα δεμενοι μεταξυ μας και οι ρολοι λιγο περιεργα μοιρασμενοι. Καμια φορα ξεχναω οτι η μαμα ειναι η μαμα μου και αναλαμβανω ρολο μαμας εγω χαχαχα! Ε και καπου εκει νιωθω ασχημα για εκεινη! Δηλαδη σκεψου στεναχωριεμαι περισσοτερο που δε θα με δει η μαμα μου παρα που δε θα τη δω! Ενταξει, τωρα το σημαντικο ειναι το μωρακι μας! Αφου εχει ιο εκει εξω, πρεπει να το λαβω υποψιν και να κανω το καλυτερο με τη λογικη και οχι το συναισθημα! Ας ελπισουμε να τελειωνει συντομα ολο αυτο!

Απόλυτα σε καταλαβαίνω τάσεις φυγής έχω και εγώ με αυτά κ με εκείνα. Χάχα 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

@Evitheodorouκοριτσακια μου νομιζω μια χαρα ειστς στα κιλα σας! Αν οι γιατροι ειναι ανετοι ουτε καν να το σκεφτεστε! Επισης νομιζω εσεις δεν ειχατε εμετους κτλ. Ε εγω ακομη και σημερα κανω κανενα που και που! Οποτε ουτε καν να σας αγχωνει! Ολοι λενε-και το ξερω και απο φιλες μου-οτι φευγουν νερο τα κιλα της γεννας! Επισης ειμαστε πλεον 6 μηνων!!! Αμνιακο υγρο, μωρακι, μητρα, αιμα αυξημενο, βυζι ε να τα τα κιλακια!!!!

Ναι Γωγουλα μου, θα σκεφτω ηρεμα και ωριμα. Ειπε ο αντρας μου να μη στεναχωριεμαι και να νοικιασουμε αμαξι να παμε καπου εδω διπλα να χαλαρωσουμε 5 μερουλες οι δυο μας. Κανα δασος με καμια λιμνη σκεφτοταν. Κανω κι εγω σαν μικρο παιδι αλλα ειλικρινα σημερα λυγισα...

Να το παλι το κοριτσι μας!!!! Αχ κοριτσακι μου πόσο σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Ειναι δυστυχως η μονογονεικη οικογενεια που ειχαμε, που μας εχει κανει να ειμαστε λιγο περιεργα δεμενοι μεταξυ μας και οι ρολοι λιγο περιεργα μοιρασμενοι. Καμια φορα ξεχναω οτι η μαμα ειναι η μαμα μου και αναλαμβανω ρολο μαμας εγω χαχαχα! Ε και καπου εκει νιωθω ασχημα για εκεινη! Δηλαδη σκεψου στεναχωριεμαι περισσοτερο που δε θα με δει η μαμα μου παρα που δε θα τη δω! Ενταξει, τωρα το σημαντικο ειναι το μωρακι μας! Αφου εχει ιο εκει εξω, πρεπει να το λαβω υποψιν και να κανω το καλυτερο με τη λογικη και οχι το συναισθημα! Ας ελπισουμε να τελειωνει συντομα ολο αυτο!

Ναιιιι εδώ ειμαιιιιι!!!!

Ακριβώς επειδή τώρα όντως θα γίνεις μανούλα πρέπει να σκέφτεσαι πάνω απ' όλα το παιδακι σου κ όλα τα άλλα θα έρθουν με το καλό..εδώ εμείς που είμαστε στην ίδια χώρα (Αθήνα εγώ με τον αντρα μου κ Κρήτη τα πεθερικά μου) κ δε με έχουν δει ακόμη(κ μπαίνω στον 7ο!!) Γτ με τον ιό φοβόμαστε να κατέβουμε Κρήτη ακόμη κ για διακοπες τώρα με τους τουρίστες..

Θα κάνουμε όλοι μας λίγο υπομονή κ όλα θα φτιαξουν..κ φέτος θα έχουμε τα καλύτερα Χριστούγεννα με τις οικογένειές μας πιο ολοκληρωμένες από ποτε:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Απόλυτα σε καταλαβαίνω τάσεις φυγής έχω και εγώ με αυτά κ με εκείνα. Χάχα 

Χαχαχαχα ενταξει δεν ειμαι η μονη τρελη!! Εισαι καλυτερα κοριτσακι μου τωρα; Ηρεμησες με την παρανοικη; Η τουρτα νοστιμη;;;;

 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχα ενταξει δεν ειμαι η μονη τρελη!! Εισαι καλυτερα κοριτσακι μου τωρα; Ηρεμησες με την παρανοικη; Η τουρτα νοστιμη;;;;

 

Χαχα νόστιμη ήταν αλλά κ ότι της τα ειπα καλά ήταν. Κοιμήθηκα λίγο μετά να ηρεμισω καλύτερα είμαι αλλά ξενερώνεις βρε κοριτσάκι μου όταν έχεις όλη τη καλή διάθεση 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...