Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

      Έχεις δίκιο..θα ρωτήσω το γιατρό μου όταν πάω και πιστεύω θα βρεθει λύση.Ισως είναι καλύτερα να κάνω πρώτα διέγερση ξανά,θα δούμε 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

ωραία τα περνάω @Υβόννη μου απο χτες έχει πολύ ζέστη βέβαια..οχι δεν θα έρθει θα του το δείξω σε dvd τι να κάνουμε δεν πειράζει αυτό το λιγότερο θα ήθελα βέβαια αλλά οκ..αύριο παω Αθήνα κ παρασκευή ξαναέρχομαι Άνδρο δεν θα λειψω πολύ..καταταλλα προσπαθώ να μην τρώω πολύ αν κ νομίζω θα τα ξεπεράσω τα 12 ευελπιστώ όχι πολύ όμως..αν  κ αυτά χάνοντε..για μπάνιο θα ρωτήσω 29 Ιουλίου που έχω ραντεβού με τον γυναικολογο αν με αφήνει να κάνω κ βλέπουμε.καταταλλα βολτουλες ,καφέ ,φαγητό, παρέα καφεδάκι με φίλους ,δεν λειπουν αυτα..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou said:

ωραία τα περνάω @Υβόννη μου απο χτες έχει πολύ ζέστη βέβαια..οχι δεν θα έρθει θα του το δείξω σε dvd τι να κάνουμε δεν πειράζει αυτό το λιγότερο θα ήθελα βέβαια αλλά οκ..αύριο παω Αθήνα κ παρασκευή ξαναέρχομαι Άνδρο δεν θα λειψω πολύ..καταταλλα προσπαθώ να μην τρώω πολύ αν κ νομίζω θα τα ξεπεράσω τα 12 ευελπιστώ όχι πολύ όμως..αν  κ αυτά χάνοντε..για μπάνιο θα ρωτήσω 29 Ιουλίου που έχω ραντεβού με τον γυναικολογο αν με αφήνει να κάνω κ βλέπουμε.καταταλλα βολτουλες ,καφέ ,φαγητό, παρέα καφεδάκι με φίλους ,δεν λειπουν αυτα..

Αχ Ευακι μου υπεροχα!!! Βολτες, καφεδακι, φαγητο, φιλοι και ο αντρουλης σου! Και το νησι!!! Χαιρομαι πολυ για εσας!! Θα ειναι ολα τελεια αυριο και εννοειται δεν πειραζει για τους αντρες μας, πεσαμε πανω στον ιο τωρα! Θα δειτε μαζι το dvd αγκαλιτσα μετα! Με τα κιλα μην αγχωνεσαι καθολου! Ολοι λενε οτι χανονται πολυ γρηγορα μετα! Ας ειναι γερα τα παιδακια μας και αυτο ειναι το τελευταιο!!! Παντως ολες πειναμε πολυ αυτο τον καιρο! Εγω παλια σκεψου ετρωγα για βραδυ 7μισι-8 και τελος. Πλεον ξανατρωω και πιο μετα μια σνακαρα χαχαχα!!! Μεγαλωνουν τα μωρα μας και θελουν ενεργεια!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...απο χτες εχω κ εγω περισσοτερο πονο μια απο την αριστερη μερια, μια απο τη δεξια...αν συνεχιστει κ σημερα ολη μερα αυριο θα παρω τον γιατρο..μου ειχαν πει οτι λογο αποκολλησης θα υπαρχει πονος αλλα ποτε δεν ξερεις...διαβαζα κιολας οτι σε αποβολη μπορει να εχεις καφε υγρα κ καπως φοβηθηκα...αν κ πιστευω δεν θα αντεχοταν ο πονος...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Κοριτσάκια με τον τράχηλο @Eirini1988 @elizza με ξεκούραση και την αγωγή θα πάνε όλα καλά! Είμαι σίγουρη! Πονάκια και εγώ πολλά, 3 χάπια μαγνησίου την ημέρα παίρνω αλλά φαντάζομαι και Τρίτη εγκυμοσύνη είναι φυσιολογικο... 

@Gogo1994Θα φας τουρταρααα σήμερα κορίτσι μου!!! Ένα κομμάτι και για μένα!!! Πάντα κέρδη και χαρές στο μαγαζί σας!

@Evitheodorouδεν πειράζει για τα κιλάκια μια χαρουλα θα σου φύγουν όλα μετά!!! Απόλαυσε τις βόλτες στο πανέμορφο νησί σας!! Με το καλό αύριο η β επιπέδου !!!  Και εσυ @Argyroula σήμερα θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου!!
 

@Υβόννη Και εγώ πλέον με το που μπήκα στην 17η εβδομάδα πεινάω συνεχώς ευτυχώς μέχρι και την 15η είχα χάσει κιλά λόγω εμετών κ πλέον έχω πάρει μόνο 2 . Στο γιο μου είχα πάρει 12 .

 

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Ellizza και @Υβόννη σας ευχαριστώ πολύ! Θα ρωτήσω βέβαια και το γιατρό αλλά τα συμπτώματα είναι ακριβώς αυτά που λέτε κι εσείς.. Ελπίζω να έχω καλά νέα αύριο. Ξεκουράζομαι όσο μπορώ και φροντίζω να περπατάω ελάχιστα. Δύσκολο για άνθρωπο που όλη μετά ήταν στο τρέξιμο αλλά χαλάλι. Σημασία έχει να είναι καλά ο μικρός.. Όσον αφορά τον σεφ του σπιτιού μου νομίζω ότι θα τον εκμεταλλευτώ όσο πάει. Χαχαχαχα 

@Evitheodorou Εύχομαι να έχεις τέλεια νέα αύριο!

 

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια...απο χτες εχω κ εγω περισσοτερο πονο μια απο την αριστερη μερια, μια απο τη δεξια...αν συνεχιστει κ σημερα ολη μερα αυριο θα παρω τον γιατρο..μου ειχαν πει οτι λογο αποκολλησης θα υπαρχει πονος αλλα ποτε δεν ξερεις...διαβαζα κιολας οτι σε αποβολη μπορει να εχεις καφε υγρα κ καπως φοβηθηκα...αν κ πιστευω δεν θα αντεχοταν ο πονος...

Σε ποια βδομάδα είσαι κορίτσι μου; Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα νοσηλευτεί 2 φορές για αιμάτωμα που είχα πάνω από την μήτρα και με πήγαιναν με πετσετεσ Από το αίμα στο ρεα τότε,το οποίο απορροφήθηκε μέχρι την β επιπέδου! Πάντως τα πονάκια ακούγονται φυσιολογικά! Βέβαια συνεχής ενημέρωση στο γιατρό σου οπωσδήποτε!


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Σε ποια βδομάδα είσαι κορίτσι μου; Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα νοσηλευτεί 2 φορές για αιμάτωμα που είχα πάνω από την μήτρα και με πήγαιναν με πετσετεσ Από το αίμα στο ρεα τότε,το οποίο απορροφήθηκε μέχρι την β επιπέδου! Πάντως τα πονάκια ακούγονται φυσιολογικά! Βέβαια συνεχής ενημέρωση στο γιατρό σου οπωσδήποτε!

Σημερα κλεινω την 15η εβδομαδα...εγω ειχα αιμα 2 φορες αλλα οχι αρκετο κ μετα μου ειπε ο γιατρος οτι επειδη ειναι ψηλα μεχρι να κατεβαινει κατω θα βλεπω καφε υγρα κ ετσι γινεται...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020, ΟΜΩΣ ΕΠΕΟΔΗ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΣΑΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 16Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 24/12. ΣΤΙΣ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 80% ΑΓΟΡΑΚΙ.ΟΜΩΣ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mts_dreamer είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020, ΟΜΩΣ ΕΠΕΟΔΗ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΣΑΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 16Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 24/12. ΣΤΙΣ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 80% ΑΓΟΡΑΚΙ.ΟΜΩΣ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

Καλησπερα κοριτσι μου..καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι...εγω εχω ΠΗΤ 23/12 κ μενα αγορακι το βλεπουν...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου..καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι...εγω εχω ΠΗΤ 23/12 κ μενα αγορακι το βλεπουν...

Εύχομαι και σε σένα το ίδιο Depy μου!!! Την επόμενη φορά , θα μου το επιβεβαιώσει 100% το φύλο, έτσι μου είπε! Τώρα δεν μπόρεσε γιατί είναι πολύ χορευταράς (ή χορευταρού) χαχαχαχαχα και γυρνούσε συνέχεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

@Ellizza και @Υβόννη σας ευχαριστώ πολύ! Θα ρωτήσω βέβαια και το γιατρό αλλά τα συμπτώματα είναι ακριβώς αυτά που λέτε κι εσείς.. Ελπίζω να έχω καλά νέα αύριο. Ξεκουράζομαι όσο μπορώ και φροντίζω να περπατάω ελάχιστα. Δύσκολο για άνθρωπο που όλη μετά ήταν στο τρέξιμο αλλά χαλάλι. Σημασία έχει να είναι καλά ο μικρός.. Όσον αφορά τον σεφ του σπιτιού μου νομίζω ότι θα τον εκμεταλλευτώ όσο πάει. Χαχαχαχα 

@Evitheodorou Εύχομαι να έχεις τέλεια νέα αύριο!

 

Να είσαι καλά σε ευχαριστώ πολύ πολύ...εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Κοριτσάκια με τον τράχηλο @Eirini1988 @elizza με ξεκούραση και την αγωγή θα πάνε όλα καλά! Είμαι σίγουρη! Πονάκια και εγώ πολλά, 3 χάπια μαγνησίου την ημέρα παίρνω αλλά φαντάζομαι και Τρίτη εγκυμοσύνη είναι φυσιολογικο... 

@Gogo1994Θα φας τουρταρααα σήμερα κορίτσι μου!!! Ένα κομμάτι και για μένα!!! Πάντα κέρδη και χαρές στο μαγαζί σας!

@Evitheodorouδεν πειράζει για τα κιλάκια μια χαρουλα θα σου φύγουν όλα μετά!!! Απόλαυσε τις βόλτες στο πανέμορφο νησί σας!! Με το καλό αύριο η β επιπέδου !!!  Και εσυ @Argyroula σήμερα θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου!!
 

@Υβόννη Και εγώ πλέον με το που μπήκα στην 17η εβδομάδα πεινάω συνεχώς ευτυχώς μέχρι και την 15η είχα χάσει κιλά λόγω εμετών κ πλέον έχω πάρει μόνο 2 . Στο γιο μου είχα πάρει 12 .

 

Ευχαριστώ να είσαι καλά:x

  • Ευχαριστώ 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eirini1988 είπε:

@Ellizza και @Υβόννη σας ευχαριστώ πολύ! Θα ρωτήσω βέβαια και το γιατρό αλλά τα συμπτώματα είναι ακριβώς αυτά που λέτε κι εσείς.. Ελπίζω να έχω καλά νέα αύριο. Ξεκουράζομαι όσο μπορώ και φροντίζω να περπατάω ελάχιστα. Δύσκολο για άνθρωπο που όλη μετά ήταν στο τρέξιμο αλλά χαλάλι. Σημασία έχει να είναι καλά ο μικρός.. Όσον αφορά τον σεφ του σπιτιού μου νομίζω ότι θα τον εκμεταλλευτώ όσο πάει. Χαχαχαχα 

@Evitheodorou Εύχομαι να έχεις τέλεια νέα αύριο!

 

Καλή ξεκούραση κοπέλα μ να προσέχεις κ να μην στεναχωριέσαι.. έχεις καλό βοηθό χαχα

@Evitheodorou καλή επιτυχία κοπέλα μ περιμένουμε αναλυτικά νέα

@MumMaria νομίζω χρειαζόμαστε ανανέωση στ πινακακι :-P

Επίσης κορίτσια θ αλλάξω κινητό κ δεν θυμάμαι το κωδικό γτ φόρουμ.. Κ ζητάει ν τ βάλεις γ ν κάνεις καινούριο...ξέρει καμία τ ν κάνω;;;

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκούλες μου φιλενάδες!!!σήμερα δεν πρόλαβα ούτε να σας καλημερησω!!είμαι από το πρωί με τον μικρό τα δυο μας,καθαρίσαμε το σπίτι,πήγε βόλτα κ ήρθε κ η αδελφή μου κ μας βρήκε για καφέ κ τώρα σπίτι πάλι στο κλιματιστικό.ο άντρας μου δουλεύει ολη μέρα σημερα κ σχολαει βραδάκι.εγω ήδη είμαι dead γιατί ο μικρός, αν κ ζέστη,έχει μια απερίγραπτη ενέργεια,με έχει πεθάνει!χαχαχα!ήθελαν κ τα μούτρα μου κ καθαριότητα!τώρα κοιμήθηκε κ έκατσα να φάω λιγάκι τα ωραία μου φασολάκια!

Σας διαβάζω αλλά δυστυχώς δεν προλαβαίνω να σας απαντήσω εκείνη την στιγμή.καλωσοριζω κ τα καινούρια μας κοριτσάκια εννοείται!!καλές εγκυμοσύνες!!!μήπως να ενωθουμε Νοέμβρης με Δεκέμβρης να γίνει ένα σούπερ πινακακι!θα το αναλάβω να το ανανεώσω μόλις βρω λιιιιγο χρόνο,αλλά σας το λέω,θα χρειαστώ βοήθεια γιατί το μυαλό μου πλέον πάσχει:P βρε λέτε να μου το έκλεψε η κόρη μου;;χαχαχα!

Να μην μου κρατατε μούτρα αν δεν συμμετέχω τόσο,ξέρετε ότι σας σκέφτομαι καθεμία ξεχωριστά αλλαααααα...ανώτερα βία!ταλιμπανακος εν όψη!αχαχαχααχα

Ααααααα!!!κ καλή επιτυχία σε όλες όσες έχετε β επιπέδου κ υπερήχους!!!να είναι τέλεια τα μπεμπακια σας!!:x

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλή ξεκούραση κοπέλα μ να προσέχεις κ να μην στεναχωριέσαι.. έχεις καλό βοηθό χαχα

@Evitheodorou καλή επιτυχία κοπέλα μ περιμένουμε αναλυτικά νέα

@MumMaria νομίζω χρειαζόμαστε ανανέωση στ πινακακι :-P

Επίσης κορίτσια θ αλλάξω κινητό κ δεν θυμάμαι το κωδικό γτ φόρουμ.. Κ ζητάει ν τ βάλεις γ ν κάνεις καινούριο...ξέρει καμία τ ν κάνω;;;

Ευχομαι να έχω νέα να σας πω...σε ευχαριστώ πολύυυυυυυ...

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...