Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια τι κανετε? Ειπα να μπω και εγω στη παρέα νωρις νωρις... :lol:  Η αλήθεια είναι ότι σας ξερω ολες και σας διαβάζω καθημερινά από την πρώτη μέρα που φτιάχτηκε το γκρουπ! Είμαι στην 21η εβδομαδα και περιμένω ένα αγοράκι!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια τι κανετε? Ειπα να μπω και εγω στη παρέα νωρις νωρις... :lol:  Η αλήθεια είναι ότι σας ξερω ολες και σας διαβάζω καθημερινά από την πρώτη μέρα που φτιάχτηκε το γκρουπ! Είμαι στην 21η εβδομαδα και περιμένω ένα αγοράκι!

Καλως ήρθες !!!με το καλό !!επιτελους ακόμα ένα αγοράκι !!!εκανες β επιπέδου η όχι ακόμα ;;

1 ώρα πρίν, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια...απο χτες εχω κ εγω περισσοτερο πονο μια απο την αριστερη μερια, μια απο τη δεξια...αν συνεχιστει κ σημερα ολη μερα αυριο θα παρω τον γιατρο..μου ειχαν πει οτι λογο αποκολλησης θα υπαρχει πονος αλλα ποτε δεν ξερεις...διαβαζα κιολας οτι σε αποβολη μπορει να εχεις καφε υγρα κ καπως φοβηθηκα...αν κ πιστευω δεν θα αντεχοταν ο πονος...

Να ενημερώσεις τον γιατρό σου ακόμα κ για το πιο ασήμαντο !!στην αποβολή συνήθως έχεις καθαρό κόκκινο αίμα !κ αυτό Δ ισχύει πάντοτε όμως !μην αγχώνεσαι ,,ολα είναι καλα !

@Ellizza @Eirini1988 ξεκουραση μαγνήσιο κ ουτροζεσταν είναι η επιτυχία !τα έχετε κάνει ολα ,,θα πανε καλα !Εαν αγχώνεστε πολύ ,να ζητήστε συχνή παρακολούθηση !

πρίν από 3 λεπτά , Mts_dreamer είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020, ΟΜΩΣ ΕΠΕΟΔΗ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΣΑΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 16Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 24/12. ΣΤΙΣ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 80% ΑΓΟΡΑΚΙ.ΟΜΩΣ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

Καλως  ήρθες !!ευχομαι τελειομηνη κυηση κ Ένα γερο παιδάκι στην αγκαλιά !!

@Argyroula @Evitheodorou καλα αποτελέσματα να έχετε και θα περιμενουμε εντυπώσεις !!!

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλή ξεκούραση κοπέλα μ να προσέχεις κ να μην στεναχωριέσαι.. έχεις καλό βοηθό χαχα

@Evitheodorou καλή επιτυχία κοπέλα μ περιμένουμε αναλυτικά νέα

@MumMaria νομίζω χρειαζόμαστε ανανέωση στ πινακακι :-P

Επίσης κορίτσια θ αλλάξω κινητό κ δεν θυμάμαι το κωδικό γτ φόρουμ.. Κ ζητάει ν τ βάλεις γ ν κάνεις καινούριο...ξέρει καμία τ ν κάνω;;;

Δεν γνωριζω κοπέλα μου !!με γεια το κινητό !!μηπως να ρωτήσεις κάποιον διαχειριστή του φορουμ ;

@MumMaria συμπεθέρα μου εδώ είμαστε ,ότι θελήσεις να σε βοηθησουμε στο πινανακακι !Υπομονη με τον γαμπρουλη μου !!!εσκασαν τα  δοντάκια ;ελπιζω να ηρεμήσε κάπως ο μικρούλης μας !!

@Gogo1994 Γωγουλα περιμενουμε εντυπώσεις κ εάν έμεινε καθόλου τούρτα για εμας !!!χαχαχα

@Υβόννη Ειρηνη μου τι κανεις ;;πάλι δουλεύεις πολύ ;;

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τί κανετε;

Χαθηκα κι εγω σημερα αλλα εχω ξενερωσει παρα πολυ...Μαλλον ακυρο το ταξιδακι μας στην Ελλαδα. Δυστυχως δεν εχουν πλεον κανεναν ελεγχο στα αεροδρομια, εχει γινει ενας χαμος με τις ανταποκρισεις και λογω εγκυμοσυνης ειναι λιγο επικινδυνο το αεροπλανο, απο αποψη του ιου, επειδη θα ειναι κλειστος χωρος και δεν ξερουμε οι υπολοιποι επιβατες σε τι κατασταση θα ειναι και απο πού θα ειναι κτλ...Ευτυχως εχουμε flex εισιτηρια, οποτε θα δουμε λιγο ακομη πώς θα ειναι η κατασταση με τις πτησεις, δε χρειαζεται να ακυρωσουμε αμεσα κατι και δεν θα χασουμε τα χρηματα (που ειναι το λιγοτερο φυσικα). Στενχωρεθηκα πολυ ειναι η αληθεια, αλλα οκ πανω απ'ολα το μωρακι μας να ειναι καλα!

Απλα βρε κοριτσια μου με επιασαν τυψεις σημερα πολλες που ειμαστε εξωτερικο...Λεω, να ειδες φυγαμε και τωρα εξαιτιας αυτης της αποφασης δεν μπορω να δω τους δικους μου αλλα ουτε εκεινοι εμενα με την κοιλιτσα μου...Νιωθω λιγο σαν να τους εγκατελειψα...Η Σορβοννη φταιει που μου εδωσε τοτε υποτροφια για διδακτορικο χαχαχα (ας κανουμε και λιγο χιουμορακι)! Εχω αυτο το συναισθημα τωρα οτι ειμαστε εγκλωβισμενοι και μακρια, οτι ειμαι αχαριστη κορη που αντι να σκεφτω τους δικους μου εγω σκεφτηκα εμενα και εφυγα... Χαζομαρες και συναισθηματισμοι, μη σας ζαλιζω κι εσας! Με επιασαν και τα κλαματα και κλωτσουσε το παιδακι μου και ενιωθα και τυψεις και για τον μικρουλη μου.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου τί κανετε;

Χαθηκα κι εγω σημερα αλλα εχω ξενερωσει παρα πολυ...Μαλλον ακυρο το ταξιδακι μας στην Ελλαδα. Δυστυχως δεν εχουν πλεον κανεναν ελεγχο στα αεροδρομια, εχει γινει ενας χαμος με τις ανταποκρισεις και λογω εγκυμοσυνης ειναι λιγο επικινδυνο το αεροπλανο, απο αποψη του ιου, επειδη θα ειναι κλειστος χωρος και δεν ξερουμε οι υπολοιποι επιβατες σε τι κατασταση θα ειναι και απο πού θα ειναι κτλ...Ευτυχως εχουμε flex εισιτηρια, οποτε θα δουμε λιγο ακομη πώς θα ειναι η κατασταση με τις πτησεις, δε χρειαζεται να ακυρωσουμε αμεσα κατι και δεν θα χασουμε τα χρηματα (που ειναι το λιγοτερο φυσικα). Στενχωρεθηκα πολυ ειναι η αληθεια, αλλα οκ πανω απ'ολα το μωρακι μας να ειναι καλα!

Απλα βρε κοριτσια μου με επιασαν τυψεις σημερα πολλες που ειμαστε εξωτερικο...Λεω, να ειδες φυγαμε και τωρα εξαιτιας αυτης της αποφασης δεν μπορω να δω τους δικους μου αλλα ουτε εκεινοι εμενα με την κοιλιτσα μου...Νιωθω λιγο σαν να τους εγκατελειψα...Η Σορβοννη φταιει που μου εδωσε τοτε υποτροφια για διδακτορικο χαχαχα (ας κανουμε και λιγο χιουμορακι)! Εχω αυτο το συναισθημα τωρα οτι ειμαστε εγκλωβισμενοι και μακρια, οτι ειμαι αχαριστη κορη που αντι να σκεφτω τους δικους μου εγω σκεφτηκα εμενα και εφυγα... Χαζομαρες και συναισθηματισμοι, μη σας ζαλιζω κι εσας! Με επιασαν και τα κλαματα και κλωτσουσε το παιδακι μου και ενιωθα και τυψεις και για τον μικρουλη μου.

Γλυκεια μου Υβοννη!!μια αγκαλιτσα νοερη.θα δεις πως θα πανε τα πραγματα κ αποφασιζετε με βαση τι ειναι καλυτερο για τον μπεμπη και εσενα.μην εχεις τυψεις,καλη η Ελλαδα μας αλλα καποιες φορες δεν υπαρχουν ευκαιριες.εισαι μια καθηγητρια κ διδασκεις σε πανεπιστημιο!τι πιθανοτητες θα υπηρχαν στην Ελλαδα για κατι τετοιο;μην το σκεφτεσαι ετσι.ευχομαι να καταφερετε να ρθειτε γιατι κ η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο. Η μασκα δεν ειναι υποχρεωτικη στις πτησεις;τι μετρα παιρνουν;

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια τι κανετε? Ειπα να μπω και εγω στη παρέα νωρις νωρις... :lol:  Η αλήθεια είναι ότι σας ξερω ολες και σας διαβάζω καθημερινά από την πρώτη μέρα που φτιάχτηκε το γκρουπ! Είμαι στην 21η εβδομαδα και περιμένω ένα αγοράκι!

Καλως ορισες!!!αλλο ενα αγορακι στην παρεα μας!μια καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου τί κανετε;

Χαθηκα κι εγω σημερα αλλα εχω ξενερωσει παρα πολυ...Μαλλον ακυρο το ταξιδακι μας στην Ελλαδα. Δυστυχως δεν εχουν πλεον κανεναν ελεγχο στα αεροδρομια, εχει γινει ενας χαμος με τις ανταποκρισεις και λογω εγκυμοσυνης ειναι λιγο επικινδυνο το αεροπλανο, απο αποψη του ιου, επειδη θα ειναι κλειστος χωρος και δεν ξερουμε οι υπολοιποι επιβατες σε τι κατασταση θα ειναι και απο πού θα ειναι κτλ...Ευτυχως εχουμε flex εισιτηρια, οποτε θα δουμε λιγο ακομη πώς θα ειναι η κατασταση με τις πτησεις, δε χρειαζεται να ακυρωσουμε αμεσα κατι και δεν θα χασουμε τα χρηματα (που ειναι το λιγοτερο φυσικα). Στενχωρεθηκα πολυ ειναι η αληθεια, αλλα οκ πανω απ'ολα το μωρακι μας να ειναι καλα!

Απλα βρε κοριτσια μου με επιασαν τυψεις σημερα πολλες που ειμαστε εξωτερικο...Λεω, να ειδες φυγαμε και τωρα εξαιτιας αυτης της αποφασης δεν μπορω να δω τους δικους μου αλλα ουτε εκεινοι εμενα με την κοιλιτσα μου...Νιωθω λιγο σαν να τους εγκατελειψα...Η Σορβοννη φταιει που μου εδωσε τοτε υποτροφια για διδακτορικο χαχαχα (ας κανουμε και λιγο χιουμορακι)! Εχω αυτο το συναισθημα τωρα οτι ειμαστε εγκλωβισμενοι και μακρια, οτι ειμαι αχαριστη κορη που αντι να σκεφτω τους δικους μου εγω σκεφτηκα εμενα και εφυγα... Χαζομαρες και συναισθηματισμοι, μη σας ζαλιζω κι εσας! Με επιασαν και τα κλαματα και κλωτσουσε το παιδακι μου και ενιωθα και τυψεις και για τον μικρουλη μου.

Αχ μωρε κοριτσι μου...μην στεναχωριεσαι..θα ερθεις οταν ειναι καλυτερα τα πραγματα..σε νιωθω παντως γιατι κ μενα οι γονεις μου λογω δουλειας ειναι στην Κυπρο κ τωρα ουτε εγω μπορω να παω ουτε αυτοι να ερθουν..περιμενω πως κ πως να παρουν αδεια...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια τι κανετε? Ειπα να μπω και εγω στη παρέα νωρις νωρις... :lol:  Η αλήθεια είναι ότι σας ξερω ολες και σας διαβάζω καθημερινά από την πρώτη μέρα που φτιάχτηκε το γκρουπ! Είμαι στην 21η εβδομαδα και περιμένω ένα αγοράκι!

καλώς ήρθες μια τελειομηνή εγκυμοσυνη εύχομαι!!


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evitheodorou είπε:

Ναι αλλά εγώ ήδη έχω πάρει 8_9 αλλά οκ προσπαθώ οσο μπόρω αλλά πειναω..

Και εγω 8 εχω παρει,ξεκινησα απο τα 50.εδω κ ενα μηνα εχω μεινει σταθερη στα 58.ελπιζω να μεινω τοσο μεχρι τις 10 του μηνος που εχω ραντεβου. Ατασθαλιες δεν μπορω να πω οτι κανω πως παιρνονται τοσο ευκολα τα ατιμα χαχα


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου τί κανετε;

Χαθηκα κι εγω σημερα αλλα εχω ξενερωσει παρα πολυ...Μαλλον ακυρο το ταξιδακι μας στην Ελλαδα. Δυστυχως δεν εχουν πλεον κανεναν ελεγχο στα αεροδρομια, εχει γινει ενας χαμος με τις ανταποκρισεις και λογω εγκυμοσυνης ειναι λιγο επικινδυνο το αεροπλανο, απο αποψη του ιου, επειδη θα ειναι κλειστος χωρος και δεν ξερουμε οι υπολοιποι επιβατες σε τι κατασταση θα ειναι και απο πού θα ειναι κτλ...Ευτυχως εχουμε flex εισιτηρια, οποτε θα δουμε λιγο ακομη πώς θα ειναι η κατασταση με τις πτησεις, δε χρειαζεται να ακυρωσουμε αμεσα κατι και δεν θα χασουμε τα χρηματα (που ειναι το λιγοτερο φυσικα). Στενχωρεθηκα πολυ ειναι η αληθεια, αλλα οκ πανω απ'ολα το μωρακι μας να ειναι καλα!

Απλα βρε κοριτσια μου με επιασαν τυψεις σημερα πολλες που ειμαστε εξωτερικο...Λεω, να ειδες φυγαμε και τωρα εξαιτιας αυτης της αποφασης δεν μπορω να δω τους δικους μου αλλα ουτε εκεινοι εμενα με την κοιλιτσα μου...Νιωθω λιγο σαν να τους εγκατελειψα...Η Σορβοννη φταιει που μου εδωσε τοτε υποτροφια για διδακτορικο χαχαχα (ας κανουμε και λιγο χιουμορακι)! Εχω αυτο το συναισθημα τωρα οτι ειμαστε εγκλωβισμενοι και μακρια, οτι ειμαι αχαριστη κορη που αντι να σκεφτω τους δικους μου εγω σκεφτηκα εμενα και εφυγα... Χαζομαρες και συναισθηματισμοι, μη σας ζαλιζω κι εσας! Με επιασαν και τα κλαματα και κλωτσουσε το παιδακι μου και ενιωθα και τυψεις και για τον μικρουλη μου.

Κορίτσι μ μη στεναχωριέσαι όλα γίνονται γ κάποιο λόγο..ίσως είναι καλύτερα να έρθετε λίγο πιο μετά.. λίγο υπομονή μόνο αυτο..κ εγώ π θ πάμε στ Κρήτη τ σκέφτομαι γ αυτο είπαμε εκεί κ όχι Ικαρια γτ είναι με ανταπόκριση.. Γ ν δούμε τ θ γινει


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας αγαπημενες μου κ από εμένα. Λοιποοον αρχικά καλωσορίζω τα καινούρια μας κορίτσια. Κ χαίρομαι που μεγαλώνει η ομάδα. Το πινακάκι μας θα γεμισειιι μεγάλη χαρά 

Κατά τα άλλα στενοχωρηθηκα πολύ Υβόννη μου κ έχω να σου πω ότι το 2020 συνεχίζει ακάθεκτο τα κουλά του κ στο δεύτερο μισό 

Δε μπορώ να πω ότι κ εγώ είμαι χαρούμενη. Πάω για την έκπληξη κ δυστυχώς έχουμε μια κακη γειτόνισσα που ακούει θορύβους από τα ψυγεία μας μόνο 4 η ώρα το πρωί κ δε φαντάζεστε μας κάνει κόλαση τη ζωή. Είχε περάσει λοιπόν κ σήμερα φυσικά έτσι για να γρουσουζεψει το μήνα κ είχε κάνει χάλια τον άντρα μου. Πάω κ τον βλέπω ότι κάτι είχε. Μη σας ζαλίζω αν κ προσπαθήσαμε να κρατήσουμε ωραίο κλίμα λόγω της ημέρας δεν άντεξα κ της τα ειπα. Κ έχω συγχιστει πολύ από τότε. Προσπάθησα να ηρεμισω αυτές τις ώρες για τον μικρό μου. @Υβόννημου εσάς ο γιατρός σας είπε καλύτερα να μην έρθετε? 

  • Λυπημένη/-ος 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Γειά σας αγαπημενες μου κ από εμένα. Λοιποοον αρχικά καλωσορίζω τα καινούρια μας κορίτσια. Κ χαίρομαι που μεγαλώνει η ομάδα. Το πινακάκι μας θα γεμισειιι μεγάλη χαρά 

Κατά τα άλλα στενοχωρηθηκα πολύ Υβόννη μου κ έχω να σου πω ότι το 2020 συνεχίζει ακάθεκτο τα κουλά του κ στο δεύτερο μισό 

Δε μπορώ να πω ότι κ εγώ είμαι χαρούμενη. Πάω για την έκπληξη κ δυστυχώς έχουμε μια κακη γειτόνισσα που ακούει θορύβους από τα ψυγεία μας μόνο 4 η ώρα το πρωί κ δε φαντάζεστε μας κάνει κόλαση τη ζωή. Είχε περάσει λοιπόν κ σήμερα φυσικά έτσι για να γρουσουζεψει το μήνα κ είχε κάνει χάλια τον άντρα μου. Πάω κ τον βλέπω ότι κάτι είχε. Μη σας ζαλίζω αν κ προσπαθήσαμε να κρατήσουμε ωραίο κλίμα λόγω της ημέρας δεν άντεξα κ της τα ειπα. Κ έχω συγχιστει πολύ από τότε. Προσπάθησα να ηρεμισω αυτές τις ώρες για τον μικρό μου. @Υβόννημου εσάς ο γιατρός σας είπε καλύτερα να μην έρθετε? 

Παντα θα υπαρχουν κακοι ανθρωποι που κατι θα τους ενοχλει παντα...καλα εκανες κ της τα ειπες αλλα παρτο πιο χαλαρα κ ηρεμησε για το μωρακι σου κ τωρα προσπαθησε να περασετε καλα με τον αντρα σου την υπολοιπη μερα...:)


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Depykal είπε:

Παντα θα υπαρχουν κακοι ανθρωποι που κατι θα τους ενοχλει παντα...καλα εκανες κ της τα ειπες αλλα παρτο πιο χαλαρα κ ηρεμησε για το μωρακι σου κ τωρα προσπαθησε να περασετε καλα με τον αντρα σου την υπολοιπη μερα...:)

Κορίτσι μου δε φαντάζεσαι αρνητική ενέργεια... Αληθεια ότι χειρότερο... Δε σεβεται τίποτα 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ όλες!! Δεν ξέρω ακόμα καλά να απαντάω στα σχόλια... Ναι κάναμε β επιπέδου τη προηγούμενη εβδομάδα και ολα καλα ευτυχώς! @Υβόννηκάτι γνωστοί μας παντως ηρθαν αυτή τη βδομάδα από Γερμανία για μια βαπτιση. Δε ξέρω βεβαια τι κατάσταση επικρατουσε στο αεροδρομιο αλλα πραγματικα  ευχομαι να τα καταφέρετε!@Υβόννη

Just now, demifilol είπε:

Καλως ήρθες !!!με το καλό !!επιτελους ακόμα ένα αγοράκι !!!εκανες β επιπέδου η όχι ακόμα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Γλυκεια μου Υβοννη!!μια αγκαλιτσα νοερη.θα δεις πως θα πανε τα πραγματα κ αποφασιζετε με βαση τι ειναι καλυτερο για τον μπεμπη και εσενα.μην εχεις τυψεις,καλη η Ελλαδα μας αλλα καποιες φορες δεν υπαρχουν ευκαιριες.εισαι μια καθηγητρια κ διδασκεις σε πανεπιστημιο!τι πιθανοτητες θα υπηρχαν στην Ελλαδα για κατι τετοιο;μην το σκεφτεσαι ετσι.ευχομαι να καταφερετε να ρθειτε γιατι κ η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο. Η μασκα δεν ειναι υποχρεωτικη στις πτησεις;τι μετρα παιρνουν;

Καλως ορισες!!!αλλο ενα αγορακι στην παρεα μας!μια καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

Αχ Ευακι μου ευχαριστω πολυ πολυ για την αγκαλιτσα!! Ναι θα κανουμε λιγη υπομονη και θα το ξαναδουμε το θεμα, αλλα κι εγω να σου πω πιστευω οτι εν μεσω πανδημιας ισως το αεροπλανο να μην ειναι η καλυτερη ιδεα...Οταν εφυγα απο Ελλαδα, ενα μεταπτυχιακο εφυγα να κανω και απλα εμεινα τελικα. Ηρθε και ο αντρας μου και καπως ριζωσαμε. Απλα με επιασαν τυψεις σημερα πολλες...Ενταξει, ειναι και οι ορμονες, ειναι και η ξενιτια που οσο και να χαιρεσαι τη ζωη σου εδω, ενα κομματι σου ειναι παντα πισω! Η μασκα ειναι υποχρεωτικη αλλα αν ο αλλος εχει μπει πριν σε 5 αεροδρομια, δε σε προστατευει και πολυ. Ετσι μου ειπαν..Θα το ψαξουμε κι εμεις καλυτερα!

Just now, Depykal said:

Αχ μωρε κοριτσι μου...μην στεναχωριεσαι..θα ερθεις οταν ειναι καλυτερα τα πραγματα..σε νιωθω παντως γιατι κ μενα οι γονεις μου λογω δουλειας ειναι στην Κυπρο κ τωρα ουτε εγω μπορω να παω ουτε αυτοι να ερθουν..περιμενω πως κ πως να παρουν αδεια...

Αχ κοριτσακι μου ευχαριστω και εσυ με καταλαβαινεις τοτε με την αποσταση! Ενταξει, ας ειναι γεροι οι δικοι μας και εμεις και θα βρεθουμε πού θα παει;

 

Just now, Despoina Mar said:

Κορίτσι μ μη στεναχωριέσαι όλα γίνονται γ κάποιο λόγο..ίσως είναι καλύτερα να έρθετε λίγο πιο μετά.. λίγο υπομονή μόνο αυτο..κ εγώ π θ πάμε στ Κρήτη τ σκέφτομαι γ αυτο είπαμε εκεί κ όχι Ικαρια γτ είναι με ανταπόκριση.. Γ ν δούμε τ θ γινει

Ναι Δεσποινακι μου! Καλυτερα να ειμαστε ασφαλεις. Απλα με πηρε λιγο το παραπονο κα κυριως με επιασαν τυψεις για τη μαμα μου, που η γυναικα δεν ειπε τιποτα! Ισα ισα ειπε να ειμαι ασφαλης εγω και το μωρο και να μη στεναχωριεμαι!

Just now, Gogo1994 said:

Γειά σας αγαπημενες μου κ από εμένα. Λοιποοον αρχικά καλωσορίζω τα καινούρια μας κορίτσια. Κ χαίρομαι που μεγαλώνει η ομάδα. Το πινακάκι μας θα γεμισειιι μεγάλη χαρά 

Κατά τα άλλα στενοχωρηθηκα πολύ Υβόννη μου κ έχω να σου πω ότι το 2020 συνεχίζει ακάθεκτο τα κουλά του κ στο δεύτερο μισό 

Δε μπορώ να πω ότι κ εγώ είμαι χαρούμενη. Πάω για την έκπληξη κ δυστυχώς έχουμε μια κακη γειτόνισσα που ακούει θορύβους από τα ψυγεία μας μόνο 4 η ώρα το πρωί κ δε φαντάζεστε μας κάνει κόλαση τη ζωή. Είχε περάσει λοιπόν κ σήμερα φυσικά έτσι για να γρουσουζεψει το μήνα κ είχε κάνει χάλια τον άντρα μου. Πάω κ τον βλέπω ότι κάτι είχε. Μη σας ζαλίζω αν κ προσπαθήσαμε να κρατήσουμε ωραίο κλίμα λόγω της ημέρας δεν άντεξα κ της τα ειπα. Κ έχω συγχιστει πολύ από τότε. Προσπάθησα να ηρεμισω αυτές τις ώρες για τον μικρό μου. @Υβόννημου εσάς ο γιατρός σας είπε καλύτερα να μην έρθετε? 

Αχ Γωγοτλα μου πολυ εκνευριστηκα με τη γειτονισσα και που καθεται και τα βαζει τωρα με τα νεα τα παιδια που ξεκινουν το μαγαζι τους με τοση χαρα! Να σου πω ομως οτι σε θαυμαζω που της μιλησες. Εγω ειμαι κοτα σε αυτα δυστυχως. Επρεπε να τα πεις για να μπαινουν και στη θεση τους καποιοι...Τωρα αν μπορεις χαλαρωσε, κανε ενα ντουσακι, βαλε κατι ωραιο να φας και ξεχνα την οσο γινεται. Ηταν μερα χαρας σημερα, να μη σας το χαλαει η κακιασμενη.

Η γυναικολογος ειπε να ταξιδεψω αλλα ειπε να δω λιγο τις πτησεις πώς ειναι. Αυτο που την ανησυχει ειναι οτι εχουν ανταποκρισεις πολλες και μπαινει στο αεροπλανο οποιοσδηποτε απο οποιαδηποτε χωρα. Ειπα κι εγω να σκεφτουμε ωριμα και οχι με το συναισθημα...Για να δουμε, ισως κανουμε λιγο υπομονη καμια βδομαδα να δουμε τι παιζει!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου τί κανετε;

Χαθηκα κι εγω σημερα αλλα εχω ξενερωσει παρα πολυ...Μαλλον ακυρο το ταξιδακι μας στην Ελλαδα. Δυστυχως δεν εχουν πλεον κανεναν ελεγχο στα αεροδρομια, εχει γινει ενας χαμος με τις ανταποκρισεις και λογω εγκυμοσυνης ειναι λιγο επικινδυνο το αεροπλανο, απο αποψη του ιου, επειδη θα ειναι κλειστος χωρος και δεν ξερουμε οι υπολοιποι επιβατες σε τι κατασταση θα ειναι και απο πού θα ειναι κτλ...Ευτυχως εχουμε flex εισιτηρια, οποτε θα δουμε λιγο ακομη πώς θα ειναι η κατασταση με τις πτησεις, δε χρειαζεται να ακυρωσουμε αμεσα κατι και δεν θα χασουμε τα χρηματα (που ειναι το λιγοτερο φυσικα). Στενχωρεθηκα πολυ ειναι η αληθεια, αλλα οκ πανω απ'ολα το μωρακι μας να ειναι καλα!

Απλα βρε κοριτσια μου με επιασαν τυψεις σημερα πολλες που ειμαστε εξωτερικο...Λεω, να ειδες φυγαμε και τωρα εξαιτιας αυτης της αποφασης δεν μπορω να δω τους δικους μου αλλα ουτε εκεινοι εμενα με την κοιλιτσα μου...Νιωθω λιγο σαν να τους εγκατελειψα...Η Σορβοννη φταιει που μου εδωσε τοτε υποτροφια για διδακτορικο χαχαχα (ας κανουμε και λιγο χιουμορακι)! Εχω αυτο το συναισθημα τωρα οτι ειμαστε εγκλωβισμενοι και μακρια, οτι ειμαι αχαριστη κορη που αντι να σκεφτω τους δικους μου εγω σκεφτηκα εμενα και εφυγα... Χαζομαρες και συναισθηματισμοι, μη σας ζαλιζω κι εσας! Με επιασαν και τα κλαματα και κλωτσουσε το παιδακι μου και ενιωθα και τυψεις και για τον μικρουλη μου.

Κορίτσι μου μη στεναχωριέσαι τόσο , ελπίζω μέχρι τελευταία στιγμή να αλλάξουν τα πράγματα κ να έρθετε! Αν πάλι όχι το κανεις για το μωράκι σου και όχι γιατί δεν θες , και εντάξει όσοι σε αγαπούν θα καταλάβουν !!! Μια αγκαλιά μεγάλη κ από μένα!!!

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια τι κανετε? Ειπα να μπω και εγω στη παρέα νωρις νωρις... :lol:  Η αλήθεια είναι ότι σας ξερω ολες και σας διαβάζω καθημερινά από την πρώτη μέρα που φτιάχτηκε το γκρουπ! Είμαι στην 21η εβδομαδα και περιμένω ένα αγοράκι!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!!! Με το καλό το αγοράκι σου!!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rebecca85 said:

Σας ευχαριστω πολυ όλες!! Δεν ξέρω ακόμα καλά να απαντάω στα σχόλια... Ναι κάναμε β επιπέδου τη προηγούμενη εβδομάδα και ολα καλα ευτυχώς! @Υβόννηκάτι γνωστοί μας παντως ηρθαν αυτή τη βδομάδα από Γερμανία για μια βαπτιση. Δε ξέρω βεβαια τι κατάσταση επικρατουσε στο αεροδρομιο αλλα πραγματικα  ευχομαι να τα καταφέρετε!@Υβόννη

Κοριτσακι μου καλωσηρθες! Με πετυχες σε περιεργη μερα και τωρα ειδα οτι εχουμε νεα φιλεναδα στην παρεα μας! Με το καλο το αντρακι σου! Αντε ετσι να μεγαλωνει η παρεα στα αγορακια! Μπραβο και για τη β'επιπεδου σου! Ευχομαι ολα να ειναι υπεροχα μεχρι το τελος!!!!!

Ευχαριστω για την υποστηριξη και τα καλα σου λογια! Μωρε πτησεις γινονται απλα αφου ειδα τη γιατρο σκεπτικη λεω δεν αξιζει να ρισκαρω καθολου...Για να δουμε τί θα γινει! Οπως και να εχει, τα μωρακια μας να ειναι καλα!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...