Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Argyroula said:

Ναι κορίτσια και ο γιατρός μου και ο έμβρυολόγος (ο οποίος είναι πολύ πιο αυστηρός από τον γιατρό αλλά τοπ οφ δε τοπ στην αδερφή μου έβρισκε ο, τι δεν έβλεπαν οι άλλοι και την έσωσε πραγματικά) μου είπαν ότι δεν χρειάζεται. Απλά σκέφτηκα ότι και να υπάρχει κάτι αυτή τη στιγμή... Δεν ξέρω αν έχει ουσία να το ξέρω. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε πως το λέω. Αν ξαναδούμε κάτι θα συζητήσω με τον έμβρυολόγο αν μπορώ να κάνω με το που θα γεννηθεί ένα εγκέφαλογράφημα (μόνη μου τα σκέφτομαι τώρα) Επιπλέον η αδερφή του άντρα μου έχει ακριβώς το ίδιο το οποίο ανακάλυψε πρόσφατα σε μια μαγνητική εγκεφάλου. Νομίζω ότι ο γιατρός Γκεστάπο θα με εβαζε να κάνω έστω και προληπτικά. Αντίθετα τον είδα πολύ χαλαρό. Τώρα δεν ξέρω έτσι νιώθω και νομιζω δεν κάνω και κάτι αντίθετο απ αυτό που πρέπει... Ουφ! Κορίτσια δεν εχω διαβάσει ακόμα τα σημερινά σας νέα αναλυτικα! Θα τα διαβάσω αύριο το πρωί! Σας φιλώ γλυκά και σας ευχαριστώ για την σκέψη σας!!! 

Ναι κοριτσι μου πολυ σοφα μιλας! Επισης φια να σου φτιαξω το κεφι θα πω ενα αστειο "γιατρος που κοβει το σεξ ειναι ικανος για ολα. Αν ειναι χαλαρος να μη φοβασαι"! Χαχχαχα! Νομιζω εχεις ενστικτο της μαμας και ξερεις οτι δεν χρειαζεται να ανησυχεις!! Καληνυχτα κοριτσακι μου και χαιρομαι που σε νιωθω ηρεμη! Ειναι μεγαλη προοδος αυτο και ξερω οτι κι εσυ προσπαθεις να μην αγχωνεσαι και βλεπω ηδη καρπους!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι κοριτσι μου πολυ σοφα μιλας! Επισης φια να σου φτιαξω το κεφι θα πω ενα αστειο "γιατρος που κοβει το σεξ ειναι ικανος για ολα. Αν ειναι χαλαρος να μη φοβασαι"! Χαχχαχα! Νομιζω εχεις ενστικτο της μαμας και ξερεις οτι δεν χρειαζεται να ανησυχεις!! Καληνυχτα κοριτσακι μου και χαιρομαι που σε νιωθω ηρεμη! Ειναι μεγαλη προοδος αυτο και ξερω οτι κι εσυ προσπαθεις να μην αγχωνεσαι και βλεπω ηδη καρπους!!!

@Argyroula Συμφωνω με την υβοννη !μιλας πολύ σοφά κ ορθά !!να χαίρεσαι το παλικάρι σου κ εσυ ξέρεις καλύτερα !!

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι κοριτσι μου πολυ σοφα μιλας! Επισης φια να σου φτιαξω το κεφι θα πω ενα αστειο "γιατρος που κοβει το σεξ ειναι ικανος για ολα. Αν ειναι χαλαρος να μη φοβασαι"! Χαχχαχα! Νομιζω εχεις ενστικτο της μαμας και ξερεις οτι δεν χρειαζεται να ανησυχεις!! Καληνυχτα κοριτσακι μου και χαιρομαι που σε νιωθω ηρεμη! Ειναι μεγαλη προοδος αυτο και ξερω οτι κι εσυ προσπαθεις να μην αγχωνεσαι και βλεπω ηδη καρπους!!!

Αχχ.. Σ ευχαριστώ πολύ!! Τόσο γλυκά τα λόγια σου...

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια και για τις ευχές!!! Επίσης ήθελα να σας πω και κάτι ακόμα. Ο γιατρός μου μου είπε να κάνω μια εναλλακτική εξέταση αντί γλυκόζης. Να πάω να μου κάνουν μια εξέταση ζαχαρου νηστικη μετά να φάω ένα τοστ μια πορτοκαλαδα κι μια σοκολατίνα και να κάνω άλλη μια εξέταση στις 2 ώρες! Παιδιά τελικά με αγαπάει ο άνθρωπος δεν υπάρχει εξήγηση! Αν είναι να έχω ζάχαρο το τελευταίο μου γλυκό γεύμα δεν θα είναι το παλιόσιρόπι!!! 

  • Μου αρέσει 3

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!! Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις όμορφες ευχές σας για το γάμο, να είστε καλά!!!! :grin: 

Δεν μπαίνω συχνά εδώ και κάποιες μέρες γιατί πριν το γάμο τρέχαμε ατελείωτα και τώρα αυτή την εβδομάδα δεν δουλεύουμε, περιμένουμε τις διακοπές μας και ζούμε τον έρωτα μας.. :wub: 

Παρόλα αυτά προσπάθησα να σας διαβάσω και στεναχωρηθηκα βρε @Υβόννη μου με το ταξίδι σας που χάλασε! Το θεωρεί όντως τόσο επικίνδυνο ο γιατρός με τα μέτρα προστασίας που παίρνουν στα αεροπλάνα; Εννοείται πως δεν πρέπει να αισθάνεσαι ενοχές για κανέναν.. Πάνω από όλα για σένα είναι δύσκολο κορίτσι μου και μετά για όλους τους άλλους!! Είχες χαρεί πάρα πολύ και τώρα φαντάζομαι δεν θα είναι καθόλου εύκολο.. Μου κανει εντύπωση που είχε πει οκ ο γιατρος και τωρα όχι.. Κρίμα γιατί ήταν σίγουρο ότι η καραντίνα θα σταματήσει από 01/07 και το θέμα ήταν και εσείς να έρθετε και να μπορείτε να βγείτε όχι να είστε καραντίνα :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φραουλίνο said:

Καλημέρα κοριτσακια μου!!! Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις όμορφες ευχές σας για το γάμο, να είστε καλά!!!! :grin: 

Δεν μπαίνω συχνά εδώ και κάποιες μέρες γιατί πριν το γάμο τρέχαμε ατελείωτα και τώρα αυτή την εβδομάδα δεν δουλεύουμε, περιμένουμε τις διακοπές μας και ζούμε τον έρωτα μας.. :wub: 

Παρόλα αυτά προσπάθησα να σας διαβάσω και στεναχωρηθηκα βρε @Υβόννη μου με το ταξίδι σας που χάλασε! Το θεωρεί όντως τόσο επικίνδυνο ο γιατρός με τα μέτρα προστασίας που παίρνουν στα αεροπλάνα; Εννοείται πως δεν πρέπει να αισθάνεσαι ενοχές για κανέναν.. Πάνω από όλα για σένα είναι δύσκολο κορίτσι μου και μετά για όλους τους άλλους!! Είχες χαρεί πάρα πολύ και τώρα φαντάζομαι δεν θα είναι καθόλου εύκολο.. Μου κανει εντύπωση που είχε πει οκ ο γιατρος και τωρα όχι.. Κρίμα γιατί ήταν σίγουρο ότι η καραντίνα θα σταματήσει από 01/07 και το θέμα ήταν και εσείς να έρθετε και να μπορείτε να βγείτε όχι να είστε καραντίνα :(

Καλημερα Φραουλινο μου ερωτευμενο!!!!! Αχ τι ωραια που ειστε εκει μωρε τα νιοπαντρα και μελλοντικοι γονεις!!!! Να το χαρειτε ευχομαι!!!!! Η μπεμπα σας ειναι ευτυχισμενη τωρα που νιωθει τους γονεις της τοσο αγαπημενους!!

Στεμαχωρεθηκα χτες πολυ λ, εριξα και το.κλαμα μου, αλλα ενταξει σημερα ειμαι καλυτερα. Για το αεροπλανο ειναι το θεμα. Επειδη δεν τηρουν τα μετρα καθολου δυστυχως. Το πιο επικινδυνο ειναι οτι απο χωρες που δεν επιτρεπεται να ερχονται, μπαινουν τελικα μεσω ανταποκρισης...Οποτε κλειστος χωρος, χωρις εξαερισμο και χωρις να ξερεις ποιος ειναι μεσα...Η γιατρος ειπε να κανω αυτο που θελω, δεν απαγορευει κατι η συγκεκριμενη γενικα. Θεωρει οτι η ψυχολογια ειβαι εξισου σημαντικη.  Απλα τονισε τους κινδυνους, επειδη κανεις δεν πιστευε οτι δε θα τηρουσαν τα μετρα... Συζητησαμε.απειρη ωρα με τον αντρα μου και ειναι και αυτος ευπαθης ομαδα (διαβητικος) οποτε ισως να κανουμε υπομονη και να παμε καπου με αμαξι εδω γυρω σε κανενα δασος με.λιμνη, να βαλω και το μαγιω μου που αγορασα οχι τιποτε αλλο χαχαχα!

6 hours ago, Argyroula said:

Αχχ.. Σ ευχαριστώ πολύ!! Τόσο γλυκά τα λόγια σου...

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια και για τις ευχές!!! Επίσης ήθελα να σας πω και κάτι ακόμα. Ο γιατρός μου μου είπε να κάνω μια εναλλακτική εξέταση αντί γλυκόζης. Να πάω να μου κάνουν μια εξέταση ζαχαρου νηστικη μετά να φάω ένα τοστ μια πορτοκαλαδα κι μια σοκολατίνα και να κάνω άλλη μια εξέταση στις 2 ώρες! Παιδιά τελικά με αγαπάει ο άνθρωπος δεν υπάρχει εξήγηση! Αν είναι να έχω ζάχαρο το τελευταίο μου γλυκό γεύμα δεν θα είναι το παλιόσιρόπι!!! 

Καλε θελω κι εγω σοκολατινα και τοστ αντι το σιροπι!!!! Ισως και μια τυροπιτουλα για να δειξει καλυτερα; Χαχαχχα! Εγω σιροπι ομως την αλλη βδομαδα και θα το πιω στην υγεια μας θελω δε θελω!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα Φραουλινο μου ερωτευμενο!!!!! Αχ τι ωραια που ειστε εκει μωρε τα νιοπαντρα και μελλοντικοι γονεις!!!! Να το χαρειτε ευχομαι!!!!! Η μπεμπα σας ειναι ευτυχισμενη τωρα που νιωθει τους γονεις της τοσο αγαπημενους!!

Στεμαχωρεθηκα χτες πολυ λ, εριξα και το.κλαμα μου, αλλα ενταξει σημερα ειμαι καλυτερα. Για το αεροπλανο ειναι το θεμα. Επειδη δεν τηρουν τα μετρα καθολου δυστυχως. Το πιο επικινδυνο ειναι οτι απο χωρες που δεν επιτρεπεται να ερχονται, μπαινουν τελικα μεσω ανταποκρισης...Οποτε κλειστος χωρος, χωρις εξαερισμο και χωρις να ξερεις ποιος ειναι μεσα...Η γιατρος ειπε να κανω αυτο που θελω, δεν απαγορευει κατι η συγκεκριμενη γενικα. Θεωρει οτι η ψυχολογια ειβαι εξισου σημαντικη.  Απλα τονισε τους κινδυνους, επειδη κανεις δεν πιστευε οτι δε θα τηρουσαν τα μετρα... Συζητησαμε.απειρη ωρα με τον αντρα μου και ειναι και αυτος ευπαθης ομαδα (διαβητικος) οποτε ισως να κανουμε υπομονη και να παμε καπου με αμαξι εδω γυρω σε κανενα δασος με.λιμνη, να βαλω και το μαγιω μου που αγορασα οχι τιποτε αλλο χαχαχα!

Καλε θελω κι εγω σοκολατινα και τοστ αντι το σιροπι!!!! Ισως και μια τυροπιτουλα για να δειξει καλυτερα; Χαχαχχα! Εγω σιροπι ομως την αλλη βδομαδα και θα το πιω στην υγεια μας θελω δε θελω!!

Ναι γλυκιά μου σημασία έχει πάνω απο όλα να είστε ασφαλείς και όλα τα άλλα θα έρθουν! Είναι απλά ξέρεις το γλυκό που στο παίρνουν από το στόμα.. Αν ήταν προαποφασισμενο να γίνει έτσι δεν θα ήταν το ίδιο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Ναι γλυκιά μου σημασία έχει πάνω απο όλα να είστε ασφαλείς και όλα τα άλλα θα έρθουν! Είναι απλά ξέρεις το γλυκό που στο παίρνουν από το στόμα.. Αν ήταν προαποφασισμενο να γίνει έτσι δεν θα ήταν το ίδιο.. 

Ετσι Φραουλινο μου, να ειμαστε καλα και ολα θα γινουν! Ξενερωσα ειναι η αληθεια και λιγο με επιασε ενα παραπονο οπως ειδες χτες χιχιχ, αλλα ειπα να μην κανω σαν μωρο. Το σημαντικο ειναι να ειναι καλα το μωρακι μας και εμεις. Μακαρι να δω τους δικους μου πριν γεννησω, που μαλλον στη γεννα θα τους δω πρωτα ο Θεος, αλλα ειπαμε το κοστος της ξενιτιας! Ως τοτε αισιοδοξια, σκαιπ κλησεις και ελπιζω να σταματησει να βρεχει μπας και κανουμε καμια βολτουλα και εδω! Να κανεις εσυ ομως και μια μεγαλη βουτια για μενα οταν πατε στη θαλασσιτσα!!!!

Καλημερα αγαπημενες μου! Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να εχετε μια υπεροχη μερα σημερα!!! Καλη επιτυχια στις β'επιπεδου! Θυμαμαι σημερα ειναι η Ευη μας @Evitheodorouαλλα δε θυμαμαι αν εχουμε και κανενα αλλο κοριτσι! Να ειναι ολα τελεια ευχομαι!!!!!

@MumMariaκαλο ταξιδι σημερα στα ομορφα Γιαννενα!!! Ευχομαι να περασετε τελεια! Να μας πεις ολα τα νεα οταν γυρισεις και τα νεα με το νονο φυσικα χιχιχχι! Αν φας γαλοτυρι, να φας για ολες τις εγκυμονουσες εδω της ομαδουλας!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπιζω να είστε όλες καλά!!!

@Υβόννη κρίμα που χάλασαν οι διακοπές σας.. Γίνεται όμως για καλό και όταν τελειώσουν όλα θα τις κάνετε διπλές με τον μπέμπη σας μαζί!

@Argyroula χρόνια πολλά κορίτσι μου για χθες! Ότι καλύτερο σου εύχομαι..

Εγώ χθες βράδυ είχα ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο για τον θυρεοειδή μου.. Ευτυχώς όλα καλά απ αυτό το μέτωπο. Με μάλωσε βέβαια γιατί πήρα 5 κιλά. Ήμουν 57 kg και έφτασα 62. Μου ειπε αν συνεχίσω έτσι θα πάρω 20. Στεναχωρέθηκα να σας πω την αλήθεια. Και κάτι λίγο οι ορμόνες και η αναμονή να δω τι γίνεται με τον τράχηλο γύρισα σπίτι και έβαλα τα κλάματα. Ο άντρας μου λέει ότι είναι υπερβολικός και η αλήθεια είναι ότι αυτό σκέφτομαι κι εγώ. Ούτε βλακείες τρώω ούτε κρεπαλες κάνω. Κι έπειτα με ύψος 1,71 τόσο τραγικά είμαι;;; Συγχύστηκα κορίτσια..Ανασυντασσομαι βέβαια γιατί σήμερα στις 8:30 έχω γυναικολόγο. Μακάρι τα νέα σήμερα να είναι καλά...

  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Μια ερώτηση για όσες έκαναν ήδη τη β επιπέδου. Ο υπέρηχος ήταν τρισδιάστατος? Ήλπιζα ότι θα δω φατσούλα κανονικά αυτή τη φορά αλλά ήταν απλος υπέρηχος και δε φαινόταν πολλά πράγματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eirini1988 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπιζω να είστε όλες καλά!!!

@Υβόννη κρίμα που χάλασαν οι διακοπές σας.. Γίνεται όμως για καλό και όταν τελειώσουν όλα θα τις κάνετε διπλές με τον μπέμπη σας μαζί!

@Argyroula χρόνια πολλά κορίτσι μου για χθες! Ότι καλύτερο σου εύχομαι..

Εγώ χθες βράδυ είχα ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο για τον θυρεοειδή μου.. Ευτυχώς όλα καλά απ αυτό το μέτωπο. Με μάλωσε βέβαια γιατί πήρα 5 κιλά. Ήμουν 57 kg και έφτασα 62. Μου ειπε αν συνεχίσω έτσι θα πάρω 20. Στεναχωρέθηκα να σας πω την αλήθεια. Και κάτι λίγο οι ορμόνες και η αναμονή να δω τι γίνεται με τον τράχηλο γύρισα σπίτι και έβαλα τα κλάματα. Ο άντρας μου λέει ότι είναι υπερβολικός και η αλήθεια είναι ότι αυτό σκέφτομαι κι εγώ. Ούτε βλακείες τρώω ούτε κρεπαλες κάνω. Κι έπειτα με ύψος 1,71 τόσο τραγικά είμαι;;; Συγχύστηκα κορίτσια..Ανασυντασσομαι βέβαια γιατί σήμερα στις 8:30 έχω γυναικολόγο. Μακάρι τα νέα σήμερα να είναι καλά...

Καλημερα Ειρηνακι μου!!! Καλε σιγα τα κιλα που πηρες! 5 κιλα και ειμαστε 6 μηνων. Ακου θα παρεις 20! Με τι μαθηματικα τα υπολογισε; Δηλαδη σε 4 μηνες θα παρεις 15 κιλα; Αααααααααα δε μας τα λεει καλα! Εμενα η γιατρος ειπε οτι το πρωτο τριμηνο 3-4 κιλα ειναι καλα να παρουμε. Και εμεις εδω στο παρεακι, πρωτα ο Θεος, οι πιο πολλες τελειωνουμε το δευτερο. Καλη επιτυχια το βραδυ κοριτσακι μου! Ασε τα κιλα τωρα! Αμα δεν τρως βλακειες απειρες ειναι τα κιλα που χρειαζεται το σωμα σου! Αντρας ο ενδοκρινολογος; Για να τον βαλω εγω εγκυο να σου πω πόσα κιλα θα παρει! Χαχαχαχαχα


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα Ειρηνακι μου!!! Καλε σιγα τα κιλα που πηρες! 5 κιλα και ειμαστε 6 μηνων. Ακου θα παρεις 20! Με τι μαθηματικα τα υπολογισε; Δηλαδη σε 4 μηνες θα παρεις 15 κιλα; Αααααααααα δε μας τα λεει καλα! Εμενα η γιατρος ειπε οτι το πρωτο τριμηνο 3-4 κιλα ειναι καλα να παρουμε. Και εμεις εδω στο παρεακι, πρωτα ο Θεος, οι πιο πολλες τελειωνουμε το δευτερο. Καλη επιτυχια το βραδυ κοριτσακι μου! Ασε τα κιλα τωρα! Αμα δεν τρως βλακειες απειρες ειναι τα κιλα που χρειαζεται το σωμα σου! Αντρας ο ενδοκρινολογος; Για να τον βαλω εγω εγκυο να σου πω πόσα κιλα θα παρει! Χαχαχαχαχα

Ε μα πες τα!! Άντρας είναι. Είναι οι ορμόνες περίεργες και με πήρε από κάτω χθες.. καλά όχι ότι θέλω και πολύ τελευταία.. Δεν δίνω σημασία και προχωράω. Τα σημερινά νέα είναι που μετράνε..

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μια ερώτηση για όσες έκαναν ήδη τη β επιπέδου. Ο υπέρηχος ήταν τρισδιάστατος? Ήλπιζα ότι θα δω φατσούλα κανονικά αυτή τη φορά αλλά ήταν απλος υπέρηχος και δε φαινόταν πολλά πράγματα...

Καλημερα!!! Ο υπέρηχος όπου έκανε τις μετρήσεις ήταν ο κλασικός απλά σε μένα όποτε το μωρό είχε καλή θέση το γυρνούσε στο τρισδιάστατο για να δούμε. Στο τέλος φρόντισε να βγάλει και 3 φωτογραφίες που φαίνεται προσωπάκι. Αν και ο μπέμπης δεν καθόταν και τον ταλαιπώρησε λίγο..


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπιζω να είστε όλες καλά!!!

@Υβόννη κρίμα που χάλασαν οι διακοπές σας.. Γίνεται όμως για καλό και όταν τελειώσουν όλα θα τις κάνετε διπλές με τον μπέμπη σας μαζί!

@Argyroula χρόνια πολλά κορίτσι μου για χθες! Ότι καλύτερο σου εύχομαι..

Εγώ χθες βράδυ είχα ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο για τον θυρεοειδή μου.. Ευτυχώς όλα καλά απ αυτό το μέτωπο. Με μάλωσε βέβαια γιατί πήρα 5 κιλά. Ήμουν 57 kg και έφτασα 62. Μου ειπε αν συνεχίσω έτσι θα πάρω 20. Στεναχωρέθηκα να σας πω την αλήθεια. Και κάτι λίγο οι ορμόνες και η αναμονή να δω τι γίνεται με τον τράχηλο γύρισα σπίτι και έβαλα τα κλάματα. Ο άντρας μου λέει ότι είναι υπερβολικός και η αλήθεια είναι ότι αυτό σκέφτομαι κι εγώ. Ούτε βλακείες τρώω ούτε κρεπαλες κάνω. Κι έπειτα με ύψος 1,71 τόσο τραγικά είμαι;;; Συγχύστηκα κορίτσια..Ανασυντασσομαι βέβαια γιατί σήμερα στις 8:30 έχω γυναικολόγο. Μακάρι τα νέα σήμερα να είναι καλά...

Μια χαρά είναι τα κιλά σου. Και εγω κάπου τόσα πηρα και δε μου σχολίασε κάτι αρνητικό ούτε η μαία ούτε ο ενδοκρινολογος. Θα δεις θα στο πει και ο γυναικολογος...

Δυστυχώς δε μου έδωσε ούτε μια φωτο με προσωπο... Τον άλλο μήνα θα το ζητήσω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπιζω να είστε όλες καλά!!!

@Υβόννη κρίμα που χάλασαν οι διακοπές σας.. Γίνεται όμως για καλό και όταν τελειώσουν όλα θα τις κάνετε διπλές με τον μπέμπη σας μαζί!

@Argyroula χρόνια πολλά κορίτσι μου για χθες! Ότι καλύτερο σου εύχομαι..

Εγώ χθες βράδυ είχα ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο για τον θυρεοειδή μου.. Ευτυχώς όλα καλά απ αυτό το μέτωπο. Με μάλωσε βέβαια γιατί πήρα 5 κιλά. Ήμουν 57 kg και έφτασα 62. Μου ειπε αν συνεχίσω έτσι θα πάρω 20. Στεναχωρέθηκα να σας πω την αλήθεια. Και κάτι λίγο οι ορμόνες και η αναμονή να δω τι γίνεται με τον τράχηλο γύρισα σπίτι και έβαλα τα κλάματα. Ο άντρας μου λέει ότι είναι υπερβολικός και η αλήθεια είναι ότι αυτό σκέφτομαι κι εγώ. Ούτε βλακείες τρώω ούτε κρεπαλες κάνω. Κι έπειτα με ύψος 1,71 τόσο τραγικά είμαι;;; Συγχύστηκα κορίτσια..Ανασυντασσομαι βέβαια γιατί σήμερα στις 8:30 έχω γυναικολόγο. Μακάρι τα νέα σήμερα να είναι καλά...

Καλήμερα κορίτσια μου. Βρε ειρήνη μου είναι δυνατόν να είναι πολλά 5 κιλά?  Μια χαρά είναι όπως λέει η Υβόννη στον 6ο είμαστε. Και εγώ κάπου εκεί έχω πάρει και η Γυναικολογος με μετράει κ μ λέει μια χαρά κ ο έμβρυολογος το ιδιο


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rebecca85 said:

Καλημέρα κορίτσια! Μια ερώτηση για όσες έκαναν ήδη τη β επιπέδου. Ο υπέρηχος ήταν τρισδιάστατος? Ήλπιζα ότι θα δω φατσούλα κανονικά αυτή τη φορά αλλά ήταν απλος υπέρηχος και δε φαινόταν πολλά πράγματα...

Καλημερα κοριτσακι μου! Εμας εβγαλε μια τρισδιαστατη αλλα ηταν ησυχος πολυ ο μπεμπης μας και μπορεσε. Μη σκας και πολυ, σκεψου μιας φιλης μου η μπεμπα ειχε κρυμμενο το προσωπακι της με τα χερια και δεν φαινοταν τιποτα!!!

Just now, Gogo1994 said:

Καλήμερα κορίτσια μου. Βρε ειρήνη μου είναι δυνατόν να είναι πολλά 5 κιλά?  Μια χαρά είναι όπως λέει η Υβόννη στον 6ο είμαστε. Και εγώ κάπου εκεί έχω πάρει και η Γυναικολογος με μετράει κ μ λέει μια χαρά κ ο έμβρυολογος το ιδιο

Καλημερα κοριτσακι μου! Πώς ειστε σημερα εκει; Ελπιζω να ηρθε παλι το κεφι στο σπιτακι σας!

@Eirini1988και αν η γυναικολογος ης Γωγουλας λεει μια χαρα, εχουμε πολλα περιθωρια για κιλα χιχιχιχιχχι! Εν τω μεταξυ, ρε κοριτσια τι σωματαρες ειστε ολες; Πρεπει να κανω εξτρα διαιτα πριν βρεθουμε, πώς θα εμφανιστω στην παραλια στην Κρητη εγω και στα κλαμπακια; Χαχαχαχαα! Καποιοι γιατροι ειναι σπαστικοι με τα κιλα. Καταρχην το βυζι εμενα απο μονο του θα ειναι 2 κιλα πλεον εξτρα χαχαχαχα!! Βυζι, μωρακι, αμνιακο υγρο, κατακρατησεις υγρων, μητρα, εξτρα αιμα, εξτρα λιπος που ξεκινα να μαζευεται για το θηλασμο (ειμαι σουπερ ενημερωμενη βλεπετε ε;) και χωρις εμετους στην αρχη, ε μια χαρα ειναι 5!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...