Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Να σου πω την αληθεια, επειδη μεγαλωσαμε εγω και ο αδερφος μου μονο με μαμα, θελω τοσο πολυ να ειναι δεμενοι με τον πατερα του!!! Νομιζω οποτε βλεπω μπαμπαδες με παιδια συγκινουμαι πολυ! Ειναι και λιγο δικη μας δουλεια αυτο, να κανουμε κανενα βημα πισω να ασχολειται και ο πατερας. Καμια φορα τον αφηνουμε στην απεξω και ειναι λαθος μας αυτο.

Λεγκο εχω τρελα κι εγω και ποδηλατο, πατινι κτλ! Μπασκετ, ποδοσφαιρο δεν το εχουμε ουτε εγω ουτε ο αντρας μου !!! Στερεοτυπα μωρε ειναι αυτα! Το καθε παιδακι εχει αλλη προσωπικοτητα! Παντως, οταν μαθαμε οτι ειναι αγορι αγχωθηκε ο αντρας μου που δεν ξερει μπαλα! Αν ειναι δυνατον χαχαχαχα!!! Του ειπα προλαβαινεις να μαθεις μεχρι να μαθει να περπαταει! Μετα αγχωθηκε αν θα ειναι σωστο προτυπο αντρα για το γιο του! Αν πρεπει λεει να αλλαξει κατι στον τροπο ζωης του να ειναι πηγη εμπνευσης! Γλυκουλης μωρε! Εγω γελαω λιγακι χιχιχιι

Να σου πω τρελαινομαι που μιλαει τοσοοοοοο ο Γιωργακης! Και ειναι μικρος καλε για να μιλαει τοσο καλα! Μπραβο, παει να πει οτι ασχολειστε πολυ μαζι του! Θα ηθελα τοσο να ημουν εκει να του επιανα κουβεντα και να παιζαμε!!!!!! Καλυτερο δεν εχω απο το να παιζω με παιδακια!!!!

Ποσό ωραίο αυτό που είπες για τους μπαμπάδες κορίτσι μου!!!! Εμένα ο Γιώργος εχει πάρει την καλοσύνη του μπαμπά του την ευγένεια του και την δοτικότητα του!!! Τέτοια πρότυπα θέλει ο γιος σου πες του αντρουλη σου!!! Και απ ότι βλέπω θα πάρει κ το πάθος του για τα αυτοκίνηταααα χιχιχιχιχι κάνει διαφορετικά πράγματα με τον καθένα μας!! Και δεν υπάρχουν πλέον στερεότυπα!!!

Just now, Renez είπε:

Πόσο σωστό αυτό που είπες για τους πατεράδες..

Κ μετά λένε κιόλας μερικές "ο άντρας μου δεν ασχολείται.." κ συνήθως οι ίδιες είναι που τους ευνουχίζουν..

Έχω δει πατέρα να θέλει να ασχοληθεί κ η μάνα από πίσω όλο υποδείξεις ,όχι έτσι όχι αλλιώς,πως να έχει μετά κέφι ο άνθρωπος να ασχοληθεί με το παιδί του?!

Αυτοοοοοοο!!! Ποσό με κάλυψες !!!

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Renez said:

Πόσο σωστό αυτό που είπες για τους πατεράδες..

Κ μετά λένε κιόλας μερικές "ο άντρας μου δεν ασχολείται.." κ συνήθως οι ίδιες είναι που τους ευνουχίζουν..

Έχω δει πατέρα να θέλει να ασχοληθεί κ η μάνα από πίσω όλο υποδείξεις ,όχι έτσι όχι αλλιώς,πως να έχει μετά κέφι ο άνθρωπος να ασχοληθεί με το παιδί του?!

Ακριβως αυτο εννοουσα οταν εγραψα το παραπανω μνμ! Να δωσουμε κι εμεις λιγο χωρο πρεπει να αναπτυχθει αυτη η σχεση. Και ας κανει και λαθος στο φορμακι, δεν εγινε και κατι! Θα το μαθει να το βαζει σωστα! Μωρο ειναι δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Τι λες καλέ πες της;τα αγόρια κοιτάνε την μαμά κ λιώνουνε να ξέρεις..ακόμα κ εγώ που τον έχω λίγο πιο παραμελημένο τώρα,με κοιτάει ώρες ώρες σαν κουτάβι να τον πάρω..άσε που λεγκο θα παίζεις κι εσυ μαζί του!!!κ βόλτες θα κάνετε κ μπάλα θα παίξετε κ στα χώματα θα κυλιεστε!!αρκεί να θες!!!εγώ περιμένω τέτοιες στιγμές!!να σου πω την αλήθεια με την κόρη δεν ξέρω τι θα κάνω,ειδικά αν μου βγει κοκέτα,θα πρέπει να πάρω συμβουλές από την αδελφή μου που είναι ένα κινουμε ροζ μπον μπον συνονθύλευμα!χααχαχαα

Θα πάθεις την μεγαλύτερη καψούρα της ζωής σου!ετοιμάσου σου λέω!!!

Αχ τρελαινομαιιιι!ειδικά τα παιδάκια στην φάση που ακόμα δεν μιλάνε κ τελείως καθαρά,είναι μια γλύκα!!!να τον χαίρεστε τον πολυλογα σας!!:x

Ανά μπραβο,πες τα για τους γιους!:grin:

Θα αρχίσετε και εσείς σε λίγο τα λογάκια !!! Σε λίγο θα λέει «μπα» που θα σημαίνει μπαλα, μπανανα, μπάνιο χιχιχιχιχι Και μετά θα λέτε καταλήξεις ..!!! Ε από τον 1,5 χρόνο και μετά θα συνεννοείστε σχεδόν Άψογα  !!! 

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Να σου πω την αληθεια, επειδη μεγαλωσαμε εγω και ο αδερφος μου μονο με μαμα, θελω τοσο πολυ να ειναι δεμενοι με τον πατερα του!!! Νομιζω οποτε βλεπω μπαμπαδες με παιδια συγκινουμαι πολυ! Ειναι και λιγο δικη μας δουλεια αυτο, να κανουμε κανενα βημα πισω να ασχολειται και ο πατερας. Καμια φορα τον αφηνουμε στην απεξω και ειναι λαθος μας αυτο.

Λεγκο εχω τρελα κι εγω και ποδηλατο, πατινι κτλ! Μπασκετ, ποδοσφαιρο δεν το εχουμε ουτε εγω ουτε ο αντρας μου !!! Στερεοτυπα μωρε ειναι αυτα! Το καθε παιδακι εχει αλλη προσωπικοτητα! Παντως, οταν μαθαμε οτι ειναι αγορι αγχωθηκε ο αντρας μου που δεν ξερει μπαλα! Αν ειναι δυνατον χαχαχαχα!!! Του ειπα προλαβαινεις να μαθεις μεχρι να μαθει να περπαταει! Μετα αγχωθηκε αν θα ειναι σωστο προτυπο αντρα για το γιο του! Αν πρεπει λεει να αλλαξει κατι στον τροπο ζωης του να ειναι πηγη εμπνευσης! Γλυκουλης μωρε! Εγω γελαω λιγακι χιχιχιι

Να σου πω τρελαινομαι που μιλαει τοσοοοοοο ο Γιωργακης! Και ειναι μικρος καλε για να μιλαει τοσο καλα! Μπραβο, παει να πει οτι ασχολειστε πολυ μαζι του! Θα ηθελα τοσο να ημουν εκει να του επιανα κουβεντα και να παιζαμε!!!!!! Καλυτερο δεν εχω απο το να παιζω με παιδακια!!!!

Βρε δεν τον εχεις παραμελημενο! Απλα δεν μπορεις να τον κανεις αεροπλανικες αγκαλιες χαχαχα! Αφου ασχολεισαι τοσο πολυ! Μακαρι να ειναι ετσι ολες οι μανουλες!!! Μετα θα τα εχεις και τα δυο μαζι! Ετσι μεγαλωσαμε εμεις οπως σου εχω πει! Σαν διδυμα θα ειναι λιγακι! Θα το δεις!

Νομιζω ολες μας εχουμε τοσο αγαπη μεσα μας που δε θελει κατι αλλο κανενα παιδακι! Εμενα με εξιταρει πολυ οτι αγαπαω εναν ανθρωπο που δεν τον ξερω! Πώς γινεται αυτο βρε κοριτσια; Ειλικρινα ομως ειναι απιστευτο...Ανυπομονω να δβ την προσωπικοτητα του! Και αν ειναι αλλη απο τη δικη μας ακομη καλυτερα! Θα με μαθει κι εμενα νεα πραγματα να αγαπησω, μεσα απο εκεινον. Εκτος αν θελει κατοικιδιο φιδι. Εκει κοριτσια μου συγγνωμη, θα καταπατησω την προσωπικοτητα του χαχαχαχαχα!!!!

Τι ωραία που τα λες ρε συμπεθερα ,ειδικά αυτό με την προσωπικότητα,πόσο συμφωνώ..!!δεν φέρνεις στην ζωή ένα πλάσμα με σκοπό να το κάνει καθ'εικόνα κ ομοίωση σου!!!το αγκαλιάζεις όπως κ να χει κ αγαπάς περισσότερο την διαφορετικότητα του!!εμένα ο μικρός στον χαρακτήρα φαίνεται να μοιάζει τον άντρα μου κ να σου πω κάτι ;χαίρομαι τόσο γι αυτο που εύχομαι κ η κόρη να είναι σαν κ αυτον!άλλωστε είναι το άλλο μας μισό!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Ποσό ωραίο αυτό που είπες για τους μπαμπάδες κορίτσι μου!!!! Εμένα ο Γιώργος εχει πάρει την καλοσύνη του μπαμπά του την ευγένεια του και την δοτικότητα του!!! Τέτοια πρότυπα θέλει ο γιος σου πες του αντρουλη σου!!! Και απ ότι βλέπω θα πάρει κ το πάθος του για τα αυτοκίνηταααα χιχιχιχιχι κάνει διαφορετικά πράγματα με τον καθένα μας!! Και δεν υπάρχουν πλέον στερεότυπα!!!

Αυτοοοοοοο!!! Ποσό με κάλυψες !!!

Ακριβως οπως τα λες!!! Αυτο ειναι το προτυπο για ενα παιδι! Η ποιοτητα που εχουν οι γονεις του! Εχω γραψει ενα τραγουδι για το Ραφαηλ μας και καπου λεω οτι θα γινω και σκληρη και θα κανω αθελα μου λαθη, αφου κι εγω ακομη τη ζωη την ψαχνω. Απλα θελω να του μιλαω, να τον ακουω και να βρισκουμε μαζι τι χρειαζεται για να ειναι ευτυχισμενος. Και το ιδιο και ο αντρας μου. Και μονος του να εχει τη σχεση που θελει με το παιδι αλλα και μαζι σαν ομαδα να εχουμε μια πλευση! Να τον ακουμε οταν μιλαει βασικα. Αυτο θελω να προσπαθησουμε! Εκτος οπως ειπα απο το φιδι χαχαχα! Εκει ειμαι καθετη και ανενδοτη!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Πόσο σωστό αυτό που είπες για τους πατεράδες..

Κ μετά λένε κιόλας μερικές "ο άντρας μου δεν ασχολείται.." κ συνήθως οι ίδιες είναι που τους ευνουχίζουν..

Έχω δει πατέρα να θέλει να ασχοληθεί κ η μάνα από πίσω όλο υποδείξεις ,όχι έτσι όχι αλλιώς,πως να έχει μετά κέφι ο άνθρωπος να ασχοληθεί με το παιδί του?!

Επειδή ήμουν χρόνια σε παιδικούς σταθμούς ,είναι το πιο κοινό λάθος που κάνουν οι μανουλες,θεωρούν επειδή τα γεννησαμε ότι έχουμε κ παραπάνω δικαιώματα πάνω τους,ότι τα ξέρουμε όλα καλύτερα,ότι τα κάνουμε όλα καλύτερα..ενώ έχω δει μπαμπάδες να έχουν την θέληση κ να μην τους δίνεται η ευκαιρία από την πίεση της τελειομανους μαμάς!πόσο κρίμα!κ για τους μπαμπάδες αλλά κ για τα παιδάκια που σε άλλες συνθήκες θα μπορουσαν να έχουν ερεθίσματα από δύο διαφορετικούς ανθρώπους:???:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Τι ωραία που τα λες ρε συμπεθερα ,ειδικά αυτό με την προσωπικότητα,πόσο συμφωνώ..!!δεν φέρνεις στην ζωή ένα πλάσμα με σκοπό να το κάνει καθ'εικόνα κ ομοίωση σου!!!το αγκαλιάζεις όπως κ να χει κ αγαπάς περισσότερο την διαφορετικότητα του!!εμένα ο μικρός στον χαρακτήρα φαίνεται να μοιάζει τον άντρα μου κ να σου πω κάτι ;χαίρομαι τόσο γι αυτο που εύχομαι κ η κόρη να είναι σαν κ αυτον!άλλωστε είναι το άλλο μας μισό!:x

Κι εγω θελω να μοιαζει στον αντρα μου για τον ιδιο λογο!!!!!!!!!!! Ελα μωρε συμπεθερουλα ειμαστε ρομαντικες!!

Γερα να ειναι τα παιδακια μας και υστερα εμεις να δινουμε ερεθισματα οσο μπορουμε, να βρουν το δρομο που θα τα κανει ευτυχισμενα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια κάτι με έχει πιάσει κ μένα με τα γλυκά κ σήμερα ονειρεύομαι big Choco. Πωπω κ το πήγαινα καλά @Υβόννημου εσύ εφαγες τίποτα χθες? 

Εκανα ενα ροφημα κακαο με στεβια...Δεν ειχαμε τιποτα στο σπιτι και εβρεχε και λυπηθηκα να στειλω τον αντρα μου! Αυριο ομως εχετε τουρτα εκει για το μαγαζι Γωγουλα! Θα μου πεις, εγω τωρα θελω γλυκο ομως. Τι ειναι το big Choco?


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Εκανα ενα ροφημα κακαο με στεβια...Δεν ειχαμε τιποτα στο σπιτι και εβρεχε και λυπηθηκα να στειλω τον αντρα μου! Αυριο ομως εχετε τουρτα εκει για το μαγαζι Γωγουλα! Θα μου πεις, εγω τωρα θελω γλυκο ομως. Τι ειναι το big Choco?

Κρουασάνακιιιι. Ασε


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 said:

Κρουασάνακιιιι. Ασε

Το ειδα στο ιντερνετ μολις χαχα! Κρουασαναρα χιχιχι! Βασικα τί πειραζει αν φας Γωγουλα μου; Εχεις φαει πολυ σημερα ή νιωθεις τυψεις που ειναι γλυκο; Δεν ξερω αν σου εχει πει κατι η γιατρος, αλλα αν δεν εχεις φαει απειρα γλυκα ε νομιζω μια παρασπονδια μπορεις χιχιχι! Απλα μην παραλειψεις το φαγητο για το γλυκο (το κανει η μαμα μου)! Γιατι θελουμε βιταμινες τωρα!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Το ειδα στο ιντερνετ μολις χαχα! Κρουασαναρα χιχιχι! Βασικα τί πειραζει αν φας Γωγουλα μου; Εχεις φαει πολυ σημερα ή νιωθεις τυψεις που ειναι γλυκο; Δεν ξερω αν σου εχει πει κατι η γιατρος, αλλα αν δεν εχεις φαει απειρα γλυκα ε νομιζω μια παρασπονδια μπορεις χιχιχι! Απλα μην παραλειψεις το φαγητο για το γλυκο (το κανει η μαμα μου)! Γιατι θελουμε βιταμινες τωρα!

Όχι όχι πχ το απογευματινό γεύματακι θα αφήσω αλλά για ενα κομματακι από όλο αυτό που είδες. Όλο σε καμμια περίπτωση είπαμε χαχχαχα. Eστειλα τον άντρα μου να μου φέρει ένα. Ε το υπόλοιπο μπορείτε να φανταστείτε ποιος θ ατό φάει. 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γύρισε τώρα ο άντρας μου από δουλειά κ ετοιμάζομαι να πάω εγώ.τρεχουμε λίγο σαν το Βέγγο αυτές τις μέρες αλλά είπαμε Πέμπτη να δουλέψει το πρωί κ το από γεύμα να πάμε Γιάννενα κ να γυρίσουμε Κυριακή!αχ κ πολύ χάρηκα!μου αρέσουν πολύ τα Γιάννενα κ θα βγάλουμε κ πολλές βόλτες τον μικρό,μένουνε κ σχετικά έξω από την πόλη οπότε θα δει κ ο Βασίλης μπόλικο πράσινο,προβατακια,παιδάκια να παίζουν,ωραία θα είναι.οποτε το βράδυ ξεκινάω λίστα για το τι πράγματα θα χρειαστούμε(καθόλου ψυχαναγκαστική με τις λίστες έτσι;;, Χαχα)

@Gogo1994 καλά άντε φάε το κρουασάν σου κοπέλα μου..εγώ εδώ που έχω κ το ιστορικό κ χθες που βγήκαμε για βόλτα πήραμε ένα παγωτό magic με αλμυρή καραμέλα από τα καινούρια,βέβαια κι εγώ από τις τύψεις το έχω ακόμα κατάψυξη αλλά λέω σήμερα το βραδάκι να φάω μερικά κουταλάκια!!έχουμε κ 37 βαθμούς αυτήν την στιγμή κορίτσια μου!ευτυχώς ο μικρός κοιμάται εδώ κ ώρα,μάλλον επειδή το ξενύχτησε το βραδυ ή έχει νταγλαρει από την ζέστη ο καημένος!!!:-?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Όχι όχι πχ το απογευματινό γεύματακι θα αφήσω αλλά για ενα κομματακι από όλο αυτό που είδες. Όλο σε καμμια περίπτωση είπαμε χαχχαχα

Μια χαρα για απογευματινο ενα γλυκακι!! Αν δεν υπαρχει λογος γενικα και αν δεν ειμαστε παραλογες, σιγα και να φαμε κατι, μην ειμαστε υπερβολικες! Απο το να το σκεφτεσαι! Εγω θα το ετρωγα παντως και φαε οσο θες σιγα!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς τα λέτε κορίτσια μου..

Λες κ εμείς δε θα κάνουμε λάθη με τα μωρά μας!! Από αυτά θα μάθουμε ,το ίδιο ακριβώς κ οι μπαμπάδες τους!!

Κ εγώ πόσο τους χαίρομαι όταν βλέπω στον δρόμο πατεράδες με μάρσιπο ή καρότσι μόνους με το παιδί να έχουν πάει πχ σούπερ μαρκετ ή απλά μια βόλτα..

Οκ νομίζω κ η μαμά θα έχει ανάγκη να μείνει κ λίγο μόνη στη τελική οπότε 2 τα καλα:P

Καλά να είμαστε,να βγουν γερά τα παιδάκια μας κ όλα θα τα φτιάξουμε με τους άντρες μας μαζί!!

Όσο για τα γλυκά ένα θα σας πω..

Χτες έφτιαξα κρέπες κ τσάκισα 2 γίγας με μποοολικη Μερέντα!! Πωωω ρε μάγκα μου πάλι το σκέφτομαι κ μου τρέχουν τα σάλια....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...