Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως τη μας την ομορφη Δημητρουλα μας!!!!! Ναι η πανσεληνος φταιει νομιζω! Γενικως με τοσες ορμονες παντως καλα τα παμε!!!!! Καλα.εκανες και ειπες φτανει! Οτι σεναρια και να κανουμε ειναι αβασιμα! Ας χαλαρωσουμε γιατι σε λιγο καιρο ερχονται τα μωρα μας!!! Εσεις πισινα εχετε εκει;;;;;;

καλα τα παμε ;;;η να ρωτήσουμε τους άντρες μας καλύτερα ;;;χχαχααχχα

οχι δεν μπορώ να βρω την περσινή μας Πισίνα κ θα πρπει ν πάρουμε άλλη !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, demifilol said:

καλα τα παμε ;;;η να ρωτήσουμε τους άντρες μας καλύτερα ;;;χχαχααχχα

οχι δεν μπορώ να βρω την περσινή μας Πισίνα κ θα πρπει ν πάρουμε άλλη !!

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ! Καλα ας τους βαζαμε αυτους να εγκυμονουσαν, να δω τί θα εκαναν! Το μονο που κανουν τοσο καιρο ειναι να εχουν λιγουρες και να τρωνε-οτι τους βολευει δηλαδη χαχχαχα!!

Να και αλλος αντρας μικρος εδω με πισινα!! Μολις τη βαλετε να μας πεις νεα! Θα ξετρελαθει ο μικρος λογικα!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ! Καλα ας τους βαζαμε αυτους να εγκυμονουσαν, να δω τί θα εκαναν! Το μονο που κανουν τοσο καιρο ειναι να εχουν λιγουρες και να τρωνε-οτι τους βολευει δηλαδη χαχχαχα!!

Να και αλλος αντρας μικρος εδω με πισινα!! Μολις τη βαλετε να μας πεις νεα! Θα ξετρελαθει ο μικρος λογικα!

Καλαααααα δεν το συζητώ !!!εγω θα τον χώριζα !!!χαχαχχαχα

θα μας  κάνει μούσκεμα από τις βουτιές κ τα νεροπίστολα !αλλα χαίρονται κ αυτά !!

  • Χαχα 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Καλαααααα δεν το συζητώ !!!εγω θα τον χώριζα !!!χαχαχχαχα

θα μας  κάνει μούσκεμα από τις βουτιές κ τα νεροπίστολα !αλλα χαίρονται κ αυτά !!

Αχαχαχαχαχα!!!

Αχ τελειααααα χαμος θα γινει!! Ο σκυλακος σας θα πλησιασει λες ή ουτε καν; Θα φαει και αυτος μπουγελο μου φαινεται!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχαχαχαχαχα!!!

Αχ τελειααααα χαμος θα γινει!! Ο σκυλακος σας θα πλησιασει λες ή ουτε καν; Θα φαει και αυτος μπουγελο μου φαινεται!

Χαχαχαχαχ όχι δεν του αρέσει έτσι ,,,φοβάται ο Έκτωρ !!!

  • Χαχα 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Αχ τι ωραία Αλκυόνη!!!πες μας τι παραγγείλατε να μας τρέξουν λίγο τα σαλια:grin:

Εμείς γυρίσαμε πίσω το μεσημερι,μας έβρεξε καλά..πριν λίγο τελειώσαμε τα φασολάκια μας ,να αποτοξινωθουμε κ λίγο γιατί Γιάννενα μόνο κρέας τρώγαμε!χαχααχα!

Όντως μαμά ήταν η πρώτη του κουβεντα:-D :xβέβαια κοιτούσε άλλου νταλου αλλά την είπε!!!περιμένω την πρώτη του συνειδητή κουβέντα εγώ!!!:x

Μαρακι μου φάγαμε ψαράκι ψητό, χόρτα βραστα, σαγανάκι κ φάβα. Έβλεπα όμως να παρελάζουν από δίπλα μας κάτι γαρίδες, καλαμαράκια χ χταπόδια κ τα ζήλεψα πολύ! Θα κάνουμε υπομονή να τα φάμε όλα αυτά από Δεκέμβρη! 

Σημασία έχει ότι την είπε!!! Μαμά!!!! Μα τι όμορφη λεξούλα είναι αυτή!!!

  • Μου αρέσει 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Μαρακι μου φάγαμε ψαράκι ψητό, χόρτα βραστα, σαγανάκι κ φάβα. Έβλεπα όμως να παρελάζουν από δίπλα μας κάτι γαρίδες, καλαμαράκια χ χταπόδια κ τα ζήλεψα πολύ! Θα κάνουμε υπομονή να τα φάμε όλα αυτά από Δεκέμβρη! 

Σημασία έχει ότι την είπε!!! Μαμά!!!! Μα τι όμορφη λεξούλα είναι αυτή!!!

Μμμμμ!ωραία είναι όλα αυτά αλλά να σε ρωτήσω..γιατί δεν τρως από τα άλλα;;εγώ κ γαρίδες κ καλαμαράκια τρώω μια φορά το 15νθημερο.δεν κάνει;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Μμμμμ!ωραία είναι όλα αυτά αλλά να σε ρωτήσω..γιατί δεν τρως από τα άλλα;;εγώ κ γαρίδες κ καλαμαράκια τρώω μια φορά το 15νθημερο.δεν κάνει;;

Ο γιατρός μου έχει πει ότι δεν κανει να τα τρώμε καθόλου. Πως γίνεται αυτό; 
 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ο γιατρός μου έχει πει ότι δεν κανει να τα τρώμε καθόλου. Πως γίνεται αυτό; 
 

Εμενα στρείδια μύδια κλπ οστρακοειδή μου έχει απαγορεύσει, χταπόδι καλαμαράκια τρώω καλά μαγειρεμένα 

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ο γιατρός μου έχει πει ότι δεν κανει να τα τρώμε καθόλου. Πως γίνεται αυτό; 
 

Εμένα κοπέλα μου κ πέρσι που τον είχα ρωτήσει ,μου είπε ότι μπορώ να τρώω κανονικά αλλά καλά μαγειρεμένα.παιρνουμε κ τα κάνουμε στην σχάρα αλλά κ έξω έχουμε φάει μια δυο φορές τηγανητα.απλα μου είχε πει ότι τα τηγανητά είναι σαν να τρώω πχ πατατάκια,καμία θρεπτική αξία κ να μην το προτιμάω ,αλλά μια στο τόσο σε καμία ψαροταβέρνα οκ,δεν χάθηκε ο κόσμος.αυστηρουλης κι εσένα ο γιατρός σου:wacko:

Just now, Geo81 είπε:

Εμενα στρείδια μύδια κλπ οστρακοειδή μου έχει απαγορεύσει, χταπόδι καλαμαράκια τρώω καλά μαγειρεμένα 

Κι εμένα δεν με αφήνει στρείδια μύδια κ μεγάλα ψάρια πχ ξιφία,τόνο κτλ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχοντας τα δικά μου στο μυαλό έχασα λίγο τον ειρμο της συζήτησης..

@MumMaria σε ειπε μαμά το αγοράκι σου;;; Τη χαρά πρέπει να ένιωσες.. Μπράβο πολύ χαίρομαι! Άντε και στα δικά μας!!

οσον αφορά τα ψάρια κορίτσια και σε μένα μόνο μύδια στρείδια απαγόρευσε και όλα τα ωμά τύπου σούσι... Μεγάλα ψάρια μου ειπε μέχρι μια φορά το μήνα λόγω βαρέων μετάλλων. 

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα η δικιά μου μου είπε όχι τα ωμά όπως λένε κ οι υπόλοιπες. Κ θαλασσινά μου είπε άμα τύχει μια στο τόσο. @Alkyoniμου φαίνεται όλοι οι Χανιώτες γιατροί μας βγήκαν αυστηροί 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εμενα μονο σουσι μου ειπε να μην τρωω! Θελω να πιστευω οτι τα αλλα δεν τα ξεχασε, απλα δεν υπαρχουν εδω χαχαχαχα!!!! Αν και προσωπικα δεν συμπαθω τα θαλασσινα, μονο το χταποδακι στα καρβουνα μιαμ μιαμμμμμμ!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια επιστρέψαμε με βαριά καρδιά πίσω :wacko: ο Γιώργος φωνάζει πάμε πίσω στο χωριό ... αλητάκι τρελό εκεί γίνεται!!! 
@MumMaria τυχερουλααααα πρώτη λέξη μαμά;;; Τι συγκινητικό !!!! Εμένα ήταν κακά η πρώτη του λέξη Αχαχαχαχα και μετά μπαμπά!!! Μετά φώναζε Πάι τον σκύλο μας και μετά είπε μαμά !

κοριτσια πονάω υπερβολικά στη μέση μου σήμερα και χαμηλά στην κοιλιά. Έχω πάρει τρια μαγνήσια σήμερα και δεν υπάρχει προοπτική για ξεκούραση ... φεύγει ο άντρας μου για βάρδια βραδινός και εγώ μόνη με τον Ταλιμπάν στο σπίτι... 

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Κορίτσια επιστρέψαμε με βαριά καρδιά πίσω :wacko: ο Γιώργος φωνάζει πάμε πίσω στο χωριό ... αλητάκι τρελό εκεί γίνεται!!! 
@MumMaria τυχερουλααααα πρώτη λέξη μαμά;;; Τι συγκινητικό !!!! Εμένα ήταν κακά η πρώτη του λέξη Αχαχαχαχα και μετά μπαμπά!!! Μετά φώναζε Πάι τον σκύλο μας και μετά είπε μαμά !

κοριτσια πονάω υπερβολικά στη μέση μου σήμερα και χαμηλά στην κοιλιά. Έχω πάρει τρια μαγνήσια σήμερα και δεν υπάρχει προοπτική για ξεκούραση ... φεύγει ο άντρας μου για βάρδια βραδινός και εγώ μόνη με τον Ταλιμπάν στο σπίτι... 

Κορίτσι μου κι εγώ σήμερα δεν είμαι καλά...στην αρχή ένιωσα δυσφορία από τη ζέστη,μετά ένιωσα ότι φούσκωσα από το πολύ φαι(μουσακάς) κ ένιωθα στομαχοπονο..Τελικά από το μεσημεράκι μέχρι τώρα έχω πονακια χαμηλά και είμαι μέσα στα νεύρα και στο άγχος...Τι συμβαίνει τώρα πάλι;;;Τι είναι πάλι αυτό;

  • Λυπημένη/-ος 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...