Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Όλα θα πάνε καλά και θα γυρίσεις σπίτι με το μωράκι σου τον σωστό χρόνο. Μεγάλη μέρα σήμερα η γιορτή των Βαΐων. Ο Θεός και η Παναγία να είναι μαζί σου! 🙏

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχαχα σε λατρευω με τη Μουλαν!!!!!!!!! Εμενα και ο Μπαμπι μου αρεσει πολυ για κοριτσακια! Τη Χιονατη εγω τη διαλεξα, γιατι δεν ειναι η κλασσικη πριγκιπισσα, εχει και το ελαφακι, εχει και την κορδελιτσα της εκει!

Καλέ πως το ξέχασα;;;το μομπιλε μας ειναι Μπάμπι...κι εμένα μου αρέσει!!!

Just now, Geo81 είπε:

Μαρία και εγώ αυτό σκεφτόμουν... κοριτσίστικα τιιιιιι;;;;; Αφοσιώθηκα στον Γιώργο και ξέχασα τις πριγκίπισσες :confused:

Βρε αν χρειαστεί θα τις μάθουμε κ θα μας αρέσει κιοοοοολας!!!!αχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επίσης ο Γιώργος βλέπει και την πεππα το γουρουνάκι :shock: δεν την συμπαθώ την υπεροπτική κακομαθημένη γουρουνίτσα! Αλλά συμπαθώ πολύ τον αδελφό της τον George ... γενικά τα παιδάκια από 1,5 έως 3,5 της έχουν μια συμπάθεια!!!

Σημερα το αστέρι μου είναι 30 μηνών αντράκι!!!! 2,5 χρόνων ακριβώς!!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Επίσης ο Γιώργος βλέπει και την πεππα το γουρουνάκι :shock: δεν την συμπαθώ την υπεροπτική κακομαθημένη γουρουνίτσα! Αλλά συμπαθώ πολύ τον αδελφό της τον George ... γενικά τα παιδάκια από 1,5 έως 3,5 της έχουν μια συμπάθεια!!!

Σημερα το αστέρι μου είναι 30 μηνών αντράκι!!!! 2,5 χρόνων ακριβώς!!!

Αχ αυτη η πεππα! Και ειναι και διεθνης η ατιμη! Κι εδω τη βλεπουν ολα τα παιδακια! Να ειναι καλα ομως, γιατι οποτε πεταμε με το αεροπλανο τα βιντεακια πεπα κανουν ολα τα παιδακια αγγελουδια στην πτηση!!!!

Να σου ζησει κοριτσακι μου!!!!!!!!!!! 2.5 χρονια τωρα να γινουν 1002,5 και εσεις να τον καμαρωνετε να μεγαλωνει και να γινεται ενας υπεροχος ανθρωπος!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Να το το κοριτσι μας! Λεω να δεις χαθηκε γιατι πηρε βρακες και αναψαν τα αιματα εκει χιχιιχιχχιχιχι!

Εχω δει κατι τελεια φορμακια με αεροστατα!!! Και σαν θεμα βαφτισης μου αρεσει πολυ!!! Το αεροστατο ειναι τοσο ρομαντικο και ταυτοχρονα χαρουμενο!!! Υπεροχα θα ειναι ολα!

Τωρα που λες για βαφτιση,απο τωρα σκεφτομαι για του χρονου για το θεμα ,το στολισμο  ,καθολου υπερβολικη ετσι; χαχα!

  • Χαχα 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Σημερα το αστέρι μου είναι 30 μηνών αντράκι!!!! 2,5 χρόνων ακριβώς!!!

Να σας ζησει αγαπημένη μου!!! Να είναι πάντα γέρος κ δυνατός κ εσεις ευτυχισμένοι καμαρώνοντας τον να μεγαλώνει!!!

Κορίτσια σας ακούω να αναφέρεται παιδικούς ήρωες κ λέω ποσο άσχετη είμαι Θεέ μου! Πρέπει να κάνω ταχύρυθμα σεμινάρια μου φαίνεται 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! said:

Τωρα που λες για βαφτιση,απο τωρα σκεφτομαι για του χρονου για το θεμα ,το στολισμο  ,καθολου υπερβολικη ετσι; χαχα!

Δεν ανεφερα τυχαια το αεροστατο σαν θεμα βαφτισης χαχαχαχαχα!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Πλακα πλακα εχετε κανενα βιβλιο να προτεινετε;;;

Μου έδωσε μια φίλη να διαβάσω το παράθυρο της Νεφέλης του Πετρουλάκη. Το άφησα όμως γιατί κατάλαβα ότι έχει πολύ κλάμα 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Να σας ζησει αγαπημένη μου!!! Να είναι πάντα γέρος κ δυνατός κ εσεις ευτυχισμένοι καμαρώνοντας τον να μεγαλώνει!!!

Κορίτσια σας ακούω να αναφέρεται παιδικούς ήρωες κ λέω ποσο άσχετη είμαι Θεέ μου! Πρέπει να κάνω ταχύρυθμα σεμινάρια μου φαίνεται 

Χααχαχαχαχα! Δεν εισαι ασχετη απλα εγω προσωπικα βλεπω απειρο σινεμα και λατρευω τα animations! Μια ζωη ειναι ολοι στην αιθουσα γονεις με παιδια και εγω με τον αντρα μου χαχαχαχαχα!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Χααχαχαχαχα! Δεν εισαι ασχετη απλα εγω προσωπικα βλεπω απειρο σινεμα και λατρευω τα animations! Μια ζωη ειναι ολοι στην αιθουσα γονεις με παιδια και εγω με τον αντρα μου χαχαχαχαχα!!!!

Με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια! Κ έβλεπες αυτό που σου άρεσε κ επιμορφωνοσουν γι αυτή τη στιγμή! Ενώ εγώ;;; Τούβλο!!!

 

  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Να το το κοριτσι μας! Λεω να δεις χαθηκε γιατι πηρε βρακες και αναψαν τα αιματα εκει χιχιιχιχχιχιχι!

Εχω δει κατι τελεια φορμακια με αεροστατα!!! Και σαν θεμα βαφτισης μου αρεσει πολυ!!! Το αεροστατο ειναι τοσο ρομαντικο και ταυτοχρονα χαρουμενο!!! Υπεροχα θα ειναι ολα!

Χαχαχχαχα καλέ που τέτοια τύχη με έβαλε να ρωτήσω και μετά μου το παίζει κ δύσκολος. 

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου ανέφερε η Γωγω την καμπύλη ζαχαρου. Θυμηστε μου σας παρακαλώ σε ποια εβδομάδα πρέπει να την κάνουμε; Τι θα κάνουμε δυο ώρες στο μικροβιολογικό ακούνητες κ αμίλητες; Σαν τα στρατιωτάκια που παίζαμε μικρές θα είμαστε 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Μου έδωσε μια φίλη να διαβάσω το παράθυρο της Νεφέλης του Πετρουλάκη. Το άφησα όμως γιατί κατάλαβα ότι έχει πολύ κλάμα 

Μ αρεσουν αυτα με το κλαμα αλλα οχι για τωρα καλυτερα...χαχαχα


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια! Κ έβλεπες αυτό που σου άρεσε κ επιμορφωνοσουν γι αυτή τη στιγμή! Ενώ εγώ;;; Τούβλο!!!

 

Θα στο πουν και οι μανουλες εδω, αλλα το ξερω απο τα βαφτιστηρια μου! Θα εισαι εξπερ σε λιγο! Τωρα που θα ειναι μωρα θα κανουμε εμεις ντεκορ και ολα! Μετα θα εχουν αποψη τα ζουζουνια μας! Οποτε με βλεπω εμενα με δεινοσαυρους πανω στο παζλ μου και εσενα το κεντητο μαξιλαρακι στο χερι να αντικαθισταται με ωραιοτατη μαξιλαροθηκη Φροζεν ή δεν ξερω ποια αλλη πριγκιπισσα θα ειναι της μοδος χαχαχα!!!!! Επισης ειναι και τα παιδακια καλλιτεχνες που βαφουν τοιχους κτλ με μαρκαδορους! Εχουμε να ζησουμε τελειες στιγμες παντως:wub:


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Κορίτσια μου ανέφερε η Γωγω την καμπύλη ζαχαρου. Θυμηστε μου σας παρακαλώ σε ποια εβδομάδα πρέπει να την κάνουμε; Τι θα κάνουμε δυο ώρες στο μικροβιολογικό ακούνητες κ αμίλητες; Σαν τα στρατιωτάκια που παίζαμε μικρές θα είμαστε 

Ενα βιβλιαρακι μαζι μας να εχουμε να περασει καπως πιο ευκολα.εβδομαδα δεν ξερω


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Μ αρεσουν αυτα με το κλαμα αλλα οχι για τωρα καλυτερα...χαχαχα

Ναι άστο καλύτερα! Χαχα 
Κ εγώ μόλις είδα ότι έτρεξε το πρώτο δάκρυ λέω άστο δεν είναι για τώρα 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...