Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Alkyoni said:

Κορίτσια μου ανέφερε η Γωγω την καμπύλη ζαχαρου. Θυμηστε μου σας παρακαλώ σε ποια εβδομάδα πρέπει να την κάνουμε; Τι θα κάνουμε δυο ώρες στο μικροβιολογικό ακούνητες κ αμίλητες; Σαν τα στρατιωτάκια που παίζαμε μικρές θα είμαστε 

Εμενα μου ειπε 23 με  27 βδομαδα, αλλα καμια φορα την κανουν και νωριτερα! Αχ κοριτσι μου το σκεφτομαι απο τωρα για μεθαυριο! Λεω να παρω μαζι κανενα αρλεκιν να διαβασω (θα σας το αναλυσψ σε λιγο αυτο) και μουσικουλα και ισως το τετρις μου (ναι εχω παιχνιδομηχανη τετρις χαχαχα)!

Λοιπον κοριτσια ποιοτητα μηδεν τα αρλεκιν αλλα πιο γελιο πεθαινεις! Ειναι μια ας το πουμε ρομαντικη ιστορια, με μια κουκλαρα και εναν κουκλο, που για καποιο λογο η μοιρα τους εχει χωρια αλλα τελικα παντρευονται αφου προσπερνουν το προβλημα που δεν υπηρχε ετσι και αλλιως! Περιγραφες τυπου "τα πρασινογαλαζα ματια του κοιταξαν βαθεια τα δικα της και τα ξανθα απαλα μαλλια της επεφταν σαν χυμαρος στους ωμους της καθως της ελεγε σ'αγαπω"!! Για μενα οτι καλυτερο υπαρχει για διαβασμα τωρα που οι ορμονες ειναι ετσι οπως ειναι!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo81 είπε:

Επίσης ο Γιώργος βλέπει και την πεππα το γουρουνάκι :shock: δεν την συμπαθώ την υπεροπτική κακομαθημένη γουρουνίτσα! Αλλά συμπαθώ πολύ τον αδελφό της τον George ... γενικά τα παιδάκια από 1,5 έως 3,5 της έχουν μια συμπάθεια!!!

Σημερα το αστέρι μου είναι 30 μηνών αντράκι!!!! 2,5 χρόνων ακριβώς!!!

Να σου ζήσει ο γλύκας σου!!!!να είναι πάντα ευτυχισμένος κ γερός!!!να τον χαιρεστε:x τέλεια ηλικία,οι κολλητοί μας έχουν ένα αγοράκι 2,5 χρόνων κ πετάει κ αυτός όλο ατάκες!δεν χορταινεις να τον ακούς!!!

Just now, Alkyoni είπε:

Να σας ζησει αγαπημένη μου!!! Να είναι πάντα γέρος κ δυνατός κ εσεις ευτυχισμένοι καμαρώνοντας τον να μεγαλώνει!!!

Κορίτσια σας ακούω να αναφέρεται παιδικούς ήρωες κ λέω ποσο άσχετη είμαι Θεέ μου! Πρέπει να κάνω ταχύρυθμα σεμινάρια μου φαίνεται 

Όλα θα τα μάθεις ή θα στα μάθει η κοράκλα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ναι άστο καλύτερα! Χαχα 
Κ εγώ μόλις είδα ότι έτρεξε το πρώτο δάκρυ λέω άστο δεν είναι για τώρα 

Ναι κορίτσι μ και εγώ φαντάσου 24η θα είμαι τότε βασικά 24 κ κάτι άρα 25η.κ εγώ το σκέφτομαι μωρέ αλλά ωραία ιδέα ή μουσική αργυρό κ γαρμπή η σοβαρή εγκυουλα στην αναμονή αχαχαχα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Εμενα μου ειπε 23 με  27 βδομαδα, αλλα καμια φορα την κανουν και νωριτερα! Αχ κοριτσι μου το σκεφτομαι απο τωρα για μεθαυριο! Λεω να παρω μαζι κανενα αρλεκιν να διαβασω (θα σας το αναλυσψ σε λιγο αυτο) και μουσικουλα και ισως το τετρις μου (ναι εχω παιχνιδομηχανη τετρις χαχαχα)!

Λοιπον κοριτσια ποιοτητα μηδεν τα αρλεκιν αλλα πιο γελιο πεθαινεις! Ειναι μια ας το πουμε ρομαντικη ιστορια, με μια κουκλαρα και εναν κουκλο, που για καποιο λογο η μοιρα τους εχει χωρια αλλα τελικα παντρευονται αφου προσπερνουν το προβλημα που δεν υπηρχε ετσι και αλλιως! Περιγραφες τυπου "τα πρασινογαλαζα ματια του κοιταξαν βαθεια τα δικα της και τα ξανθα απαλα μαλλια της επεφταν σαν χυμαρος στους ωμους της καθως της ελεγε σ'αγαπω"!! Για μενα οτι καλυτερο υπαρχει για διαβασμα τωρα που οι ορμονες ειναι ετσι οπως ειναι!!!!

Είσαι θεα!!! Μας βρήκες την λύση για άλλη μια φορά!!! Αρλεκιν λοιπόν με περιγραφές τέτοιου τύπου χαχα στα περίπτερα τα πουλάνε αυτά έτσι δεν είναι; Είπες τέτρις κ θυμήθηκα ότι έχω sudocu στο κινητό μου. 
 

Just now, Gogo1994 said:

Ναι κορίτσι μ και εγώ φαντάσου 24η θα είμαι τότε βασικά 24 κ κάτι άρα 25η.κ εγώ το σκέφτομαι μωρέ αλλά ωραία ιδέα ή μουσική αργυρό κ γαρμπή η σοβαρή εγκυουλα στην αναμονή αχαχαχα

Όποτε έχω πάνω από ένα μήνα μπροστά μου! Δεν είμαστε κ στην ίδια εβδομάδα να πηγαίναμε μαζί να περνούσε ευχάριστα η ώρα μας! 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Depykal said:

Εμενα μαρεσουν τα παλια παιδικα οχι αυτα που εχουν βγει τωρα..θα προσπαθησω να του μαθω τον mickey κ τα στρουμφακια..μην σας πω κ την πιπι την φακιδομητη...

Κ εμένα μου άρεσε η Πιπη η Φακιδομύτη!!! Εμένα μου άρεσε ένα παιδικό με τον Νιλς Χολγκερσον! 
Το θυμάται καμία σας; 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Κ εμένα μου άρεσε η Πιπη η Φακιδομύτη!!! Εμένα μου άρεσε ένα παιδικό με τον Νιλς Χολγκερσον! 
Το θυμάται καμία σας; 

Με το πουλι!!!!!!! Το θυμαμαι κι εγω!!! Επισης βρε κοριτσια η Καντυ Καντυ!!! Βεβαια παραηταν καλη (Τα ξαναειδα προσφατα) και με νευριαζε ωρες ωρες! Χαχαχαχα


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Είσαι θεα!!! Μας βρήκες την λύση για άλλη μια φορά!!! Αρλεκιν λοιπόν με περιγραφές τέτοιου τύπου χαχα στα περίπτερα τα πουλάνε αυτά έτσι δεν είναι; Είπες τέτρις κ θυμήθηκα ότι έχω sudocu στο κινητό μου. 
 

Όποτε έχω πάνω από ένα μήνα μπροστά μου! Δεν είμαστε κ στην ίδια εβδομάδα να πηγαίναμε μαζί να περνούσε ευχάριστα η ώρα μας! 

Ναιιι στο ιατρικό πάω εγώ πάντα. 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alkyoni είπε:

Κορίτσια μου ανέφερε η Γωγω την καμπύλη ζαχαρου. Θυμηστε μου σας παρακαλώ σε ποια εβδομάδα πρέπει να την κάνουμε; Τι θα κάνουμε δυο ώρες στο μικροβιολογικό ακούνητες κ αμίλητες; Σαν τα στρατιωτάκια που παίζαμε μικρές θα είμαστε 

24η-28η με ιδανικότερη την 26η.ασε,έλα ντε πως θα περάσει;;;εγώ θα πάρω το κινητό μήπως μπορέσω να δουλέψω..ελπίζω να μην ανακατεύομαι πολύ κ να μπορέσω..πάρε μουσικουλα κ βιβλίο να περάσει η ώρα κ καλή μας υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Με το πουλι!!!!!!! Το θυμαμαι κι εγω!!! Επισης βρε κοριτσια η Καντυ Καντυ!!! Βεβαια παραηταν καλη (Τα ξαναειδα προσφατα) και με νευριαζε ωρες ωρες! Χαχαχαχα

Ναι!!! Πρέπει να βρω τα επεισόδια να τα ξαναδώ. Εμένα μου άρεσε η φίλη της Καντυ Καντυ 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Είσαι θεα!!! Μας βρήκες την λύση για άλλη μια φορά!!! Αρλεκιν λοιπόν με περιγραφές τέτοιου τύπου χαχα στα περίπτερα τα πουλάνε αυτά έτσι δεν είναι; Είπες τέτρις κ θυμήθηκα ότι έχω sudocu στο κινητό μου. 
 

Όποτε έχω πάνω από ένα μήνα μπροστά μου! Δεν είμαστε κ στην ίδια εβδομάδα να πηγαίναμε μαζί να περνούσε ευχάριστα η ώρα μας! 

Ναι στα περιπτερα! Βαλε μαυρο γυαλι μην σε γνωρισει κανενας γνωστος και παρε μερικα! Μιλαμε γελιο ετσι; Δεν ειναι ομως για να γελασεις! Ερωτικες σκηνες δεν κανω σποιλερ, αλλα δε θες να ξερεις περιγραφες! Εμεις οταν παμε Ελλαδα το καλοκαιρι και μαζευομαστε με την παρεα, κανουμε ομαδικη αναγνωση και γελαμε! Ο κολλητος μου κανει και φωνη ασε σου λεω!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...