Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Ellizza είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι. Όσες χρειάστηκε να βάλετε κολπικά utrogestan πόσο μέσα τα βάζατε; Γιατί εγώ φοβάμαι και μάλλον τα αφήνω πολύ εξω

Όσο πιο βαθιά μπορείς,το σπρώχνεις με το δάχτυλο αλλά όχι σε σημείο που να είναι ενοχλητικο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria said:

24η-28η με ιδανικότερη την 26η.ασε,έλα ντε πως θα περάσει;;;εγώ θα πάρω το κινητό μήπως μπορέσω να δουλέψω..ελπίζω να μην ανακατεύομαι πολύ κ να μπορέσω..πάρε μουσικουλα κ βιβλίο να περάσει η ώρα κ καλή μας υπομονη

Όποτε θα πάει Αύγουστος για να την κάνω. Καλά κρασιά! Την είχα κανει κ στο παρελθόν κ ήταν μια φρίκη κ η διαδικασία κ η αναμονή. Κ εγώ μπορώ να δουλέψω από το κινητό αλλά φοβάμαι να το κάνω μην συγχυστω κ ανεβεί το ζάχαρο στα ύψη χαχα 
Η Ενδοκρινολογος πάντως μου είπε να κρατάω ψωμάκι με τυράκι κ να το φάω όταν θα μου πάρουν την τελευταία λήψη. Φοβάται μην κάνω καμία υπογλυκαιμία κ ζαλιστώ 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ναι!!! Πρέπει να βρω τα επεισόδια να τα ξαναδώ. Εμένα μου άρεσε η φίλη της Καντυ Καντυ 

Ρε γμτ εγώ γιατί δεν τα ξέρω αυτά;;;κ είμαστε κ ίδια φουρνιά νομίζω.. ή να μην τα θυμάμαι;;;τόσο πολύ πια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellizza said:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι. Όσες χρειάστηκε να βάλετε κολπικά utrogestan πόσο μέσα τα βάζατε; Γιατί εγώ φοβάμαι και μάλλον τα αφήνω πολύ εξω

Εγω να σου πω εβαζα τον αντρα μου να τα βαλει...Δεν φοραω και ταμπον και δεν το ειχα και πολυ.


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellizza said:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι. Όσες χρειάστηκε να βάλετε κολπικά utrogestan πόσο μέσα τα βάζατε; Γιατί εγώ φοβάμαι και μάλλον τα αφήνω πολύ εξω

Να σου πω την αλήθεια προσπαθώ να τα βάζω όσο πιο μέσα γίνεται γιατί στην αρχή που δεν το έκανα το μισό το έβρισκα πάνω στο εσώρουχο κ το άλλο έπεφτε όταν πήγαινα τουαλέτα 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Όποτε θα πάει Αύγουστος για να την κάνω. Καλά κρασιά! Την είχα κανει κ στο παρελθόν κ ήταν μια φρίκη κ η διαδικασία κ η αναμονή. Κ εγώ μπορώ να δουλέψω από το κινητό αλλά φοβάμαι να το κάνω μην συγχυστω κ ανεβεί το ζάχαρο στα ύψη χαχα 
Η Ενδοκρινολογος πάντως μου είπε να κρατάω ψωμάκι με τυράκι κ να το φάω όταν θα μου πάρουν την τελευταία λήψη. Φοβάται μην κάνω καμία υπογλυκαιμία κ ζαλιστώ 

Άσε,κι εμένα ήταν η χειρότερη εξέταση μου.την σκέφτομαι εδώ κ καιρό.κοντεψα να τα βγάλω κ φοβόμουν μην χρειαστεί να την ξανακάνω..ναι να πάρεις σαντουιτσακι να το φας πριν φύγεις καλύτερα..κι εγώ έτσι θα κανω

Just now, Υβόννη είπε:

Εγω να σου πω εβαζα τον αντρα μου να τα βαλει...Δεν φοραω και ταμπον και δεν το ειχα και πολυ.

Αχ σεξουαλα μου εσύ!!!μέχρι κ τα υπόθετα τον έβαζες να σου βάζει καλέ;;;:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Άσε,κι εμένα ήταν η χειρότερη εξέταση μου.την σκέφτομαι εδώ κ καιρό.κοντεψα να τα βγάλω κ φοβόμουν μην χρειαστεί να την ξανακάνω..ναι να πάρεις σαντουιτσακι να το φας πριν φύγεις καλύτερα..κι εγώ έτσι θα κανω

Αυτο θα κανω κι εγω Μαρακι μου! Θα παρω να φαω πριν φυγω απο κει! Βρε κοριτσακια εγω θα ειμαι 24 βδομαδα αυριο πρωτα ο Θεος. Λετε ειναι νωρις που κανω την καμπυλη; Το βαλαμε τωρα επειδη θα εφευγα για Ελλαδα...


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ρε γμτ εγώ γιατί δεν τα ξέρω αυτά;;;κ είμαστε κ ίδια φουρνιά νομίζω.. ή να μην τα θυμάμαι;;;τόσο πολύ πια;

Είσαι σίγουρη ότι είμαστε ίδια φουρνιά;;; Δεν το νομιζω!!! Είμαι η γηραιότερη εδώ μέσα!!! Μην φωνάζεις Υβόννη!!! Δεν είπα ηλικία


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Να σου πω την αλήθεια προσπαθώ να τα βάζω όσο πιο μέσα γίνεται γιατί στην αρχή που δεν το έκανα το μισό το έβρισκα πάνω στο εσώρουχο κ το άλλο έπεφτε όταν πήγαινα τουαλέτα 

Κ μέσα μέσα να το βάλεις,αυτό λιώνει σιγά σιγά οπότε θα το βλέπεις κ στο βρακί ή στο σερβιετακι,λογικό είναι.στο λεω για να μην νομίζεις ότι δεν κάνει χρήση,γιατί κι εγώ είχα ρωτήσει τον γιατρό..

Just now, Υβόννη είπε:

Αυτο θα κανω κι εγω Μαρακι μου! Θα παρω να φαω πριν φυγω απο κει! Βρε κοριτσακια εγω θα ειμαι 24 βδομαδα αυριο πρωτα ο Θεος. Λετε ειναι νωρις που κανω την καμπυλη; Το βαλαμε τωρα επειδη θα εφευγα για Ελλαδα...

Όχι βρε συ,αν ο γιατρός σου είπε ότι είναι οκ τότε,μια χαρά θα είναι.μην σε αγχωνω κι εγώ με την 26η εβδομάδα που είπα.πανω κάτω το ίδιο είναι.;)

Just now, Alkyoni είπε:

Είσαι σίγουρη ότι είμαστε ίδια φουρνιά;;; Δεν το νομιζω!!! Είμαι η γηραιότερη εδώ μέσα!!! Μην φωνάζεις Υβόννη!!! Δεν είπα ηλικία

Όσες είμαστε στα ααααντα μας είμαστε ίδια φουρνιά !σε παρακαλώ γλυκιά μου τώρα!!:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη said:

Αυτο θα κανω κι εγω Μαρακι μου! Θα παρω να φαω πριν φυγω απο κει! Βρε κοριτσακια εγω θα ειμαι 24 βδομαδα αυριο πρωτα ο Θεος. Λετε ειναι νωρις που κανω την καμπυλη; Το βαλαμε τωρα επειδη θα εφευγα για Ελλαδα...

Ειρηνη μου αν δεν έρθετε τελικά μήπως να μετέφερες το ραντεβού; Αν κ δεν νομιζω να χρειάζεται. Αφού μπορούμε να την κάνουμε από 24η πιστεύω είσαι καλλυμενη


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Είσαι σίγουρη ότι είμαστε ίδια φουρνιά;;; Δεν το νομιζω!!! Είμαι η γηραιότερη εδώ μέσα!!! Μην φωνάζεις Υβόννη!!! Δεν είπα ηλικία

Δεν μιλησα ειδες; Κιουρια, ευρωπαια, σταθηκα στο υψος μου! Αν θελουμε να κανουμε καταταξη εχουμε και αλλους αριθμους! Σε κιλα νομιζω ειμαι πρωτη! Αλλα το ενδιαφερον θα ηταν η καταταξη σε μεγεθος βυζιου! Νομιζω θα ημασταν ολες με διαφορα στηθους κυριολεκτικα χαχαχααχα!!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κ μέσα μέσα να το βάλεις,αυτό λιώνει σιγά σιγά οπότε θα το βλέπεις κ στο βρακί ή στο σερβιετακι,λογικό είναι.στο λεω για να μην νομίζεις ότι δεν κάνει χρήση,γιατί κι εγώ είχα ρωτήσει τον γιατρό..

Είναι μια αηδία όλο αυτό που συμβαίνει εκεί κάτω. Βάζω κ τρία την ημέρα, φαντάσου τι γίνεται 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Ειρηνη μου αν δεν έρθετε τελικά μήπως να μετέφερες το ραντεβού; Αν κ δεν νομιζω να χρειάζεται. Αφού μπορούμε να την κάνουμε από 24η πιστεύω είσαι καλλυμενη

Δε θα ερθουμε τα ακυρωσαμε χτες....Ειναι επισημο πλεον...Σνιφ! Δεν πειραζει, το χειμωνα με το μπεμπη μαζι!

Ισως παρω ενα τηλεφωνο αυριο να ρωτησω, καλα λες. Απλα να ρωτησω, δε χανω και κατι!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Δεν μιλησα ειδες; Κιουρια, ευρωπαια, σταθηκα στο υψος μου! Αν θελουμε να κανουμε καταταξη εχουμε και αλλους αριθμους! Σε κιλα νομιζω ειμαι πρωτη! Αλλα το ενδιαφερον θα ηταν η καταταξη σε μεγεθος βυζιου! Νομιζω θα ημασταν ολες με διαφορα στηθους κυριολεκτικα χαχαχααχα!!!!

Το βυζι μια φουσκώνει κ μια ξεφουσκώνει! Έχω μετρητή την παλάμη του άνδρα μου!!! Χαχα 

  • Χαχα 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...