Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Depykal said:

Ναι οντως ειναι σαν βελουδο....τωρα σκεφτομαι να παρω κ ενα silk e pill κ οπου βλεπω τριχα να το κανω...εκανα περυσι το καλοκαιρι κ οσο πιο μικρες ειναι τοσο δεν ποναει, οποτε να διατηρησω το αποτελεσμα..

Φοβηθηκα ειναι η αληθεια μηπως σφιγγομαι απο τον πονο κ κανω κακο στο μωρο...

Ναι καλη ιδεα η μηχανη! Οχι μην ανησυχεις μαι χαρα ειναι το μπεμπακι! Αλλα για να μην υποφερεις εσυ καλυτερα να κανεις το κολπακι που ειπες με τη μηχανη! Απλωσε τα ποδαρακια σου να τα χαρεις τωρα βελουδινα!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου καραμελενια,δεν σας ξέχασα αλλά σήμερα είχα γεμάτη μέρα.καταρχας το πρωί ήμουν κλασικά με τον γιοκα μου,μετά δουλειά μέχρι το βράδυ(τα έπαιξα μιλάμε) κ μεταααααα...γυρνάω σπίτι 8 η ώρα κ βρίσκω τον άντρα μου,τον βασιλακο κ τις δύο κολλητές μου,μια από Καβάλα κ η άλλη από Ολλανδία(!)  Ήρθαν να μου κάνουν έκπληξη!!!!λένε να με δούνε φουσκοκοιλιτσα γιατί από φθινόπωρο,με καραντίνας κοκ ποιος ξέρει σε τι φάση θα είμαστε όλοι!!συγκινήθηκα πολύ!ειδικά για την φίλη από Ολλανδία,είχα να την δω ενάμιση χρόνο.εχει ένα κοριτσάκι 2 χρόνων κ ήρθανε για έναν γάμο κ έκαναν μια στάση Θεσσαλονίκη για μένα μωρέ!!κ το καλύτερο;! Βγηκαμε για κοκτέιλς κοριτσοπαρεα!ο Κώστας μου, κράτησε τον μικρό (βασικά κοιμόταν το αγόρι μου) κ ο άντρας της Μαιρούλας την μικρή κ βγήκαμε!!!το καλύτερο δεν σας το είπα....παίρνουμε κοκτέιλ,παίρνει η φίλη από Καβάλα μαργαρίτα,παίρνω κι εγώ μοχίτο βιρτζιν,λέει κ η Μαιρούλα κι εγώ το ίδιο!της λέω 'καλε εγώ βιρτζιν το πήρα,μπερδεύτηκες..'. Αχ κ κορίτσια,μου χαμογελάει με νόημα κ μου λέει 'μπααα δεν μπερδεύτηκα' !!είναι εγκυουλα κι αυτή!!!! 9 εβδομάδων ακόμα αλλά όλα καλά πάνε!!!τι χαρά κάναμε!!! Τεσπα γύρισα πριν λίγο κ λέω να ξαπλώσω γιατί αύριο ο μικρός μου θα με τρέχει κ δυστυχώς αν κ Σάββατο πάλι δουλεύει ο άντρας μου οπότε θα έχω τον Βασίλη οοολο δικό μου!χααχαχαχα!γέμισα όμως για ακόμα μια φορά μπαταρίες!σας φιλώ:x

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου καραμελενια,δεν σας ξέχασα αλλά σήμερα είχα γεμάτη μέρα.καταρχας το πρωί ήμουν κλασικά με τον γιοκα μου,μετά δουλειά μέχρι το βράδυ(τα έπαιξα μιλάμε) κ μεταααααα...γυρνάω σπίτι 8 η ώρα κ βρίσκω τον άντρα μου,τον βασιλακο κ τις δύο κολλητές μου,μια από Καβάλα κ η άλλη από Ολλανδία(!)  Ήρθαν να μου κάνουν έκπληξη!!!!λένε να με δούνε φουσκοκοιλιτσα γιατί από φθινόπωρο,με καραντίνας κοκ ποιος ξέρει σε τι φάση θα είμαστε όλοι!!συγκινήθηκα πολύ!ειδικά για την φίλη από Ολλανδία,είχα να την δω ενάμιση χρόνο.εχει ένα κοριτσάκι 2 χρόνων κ ήρθανε για έναν γάμο κ έκαναν μια στάση Θεσσαλονίκη για μένα μωρέ!!κ το καλύτερο;! Βγηκαμε για κοκτέιλς κοριτσοπαρεα!ο Κώστας μου, κράτησε τον μικρό (βασικά κοιμόταν το αγόρι μου) κ ο άντρας της Μαιρούλας την μικρή κ βγήκαμε!!!το καλύτερο δεν σας το είπα....παίρνουμε κοκτέιλ,παίρνει η φίλη από Καβάλα μαργαρίτα,παίρνω κι εγώ μοχίτο βιρτζιν,λέει κ η Μαιρούλα κι εγώ το ίδιο!της λέω 'καλε εγώ βιρτζιν το πήρα,μπερδεύτηκες..'. Αχ κ κορίτσια,μου χαμογελάει με νόημα κ μου λέει 'μπααα δεν μπερδεύτηκα' !!είναι εγκυουλα κι αυτή!!!! 9 εβδομάδων ακόμα αλλά όλα καλά πάνε!!!τι χαρά κάναμε!!! Τεσπα γύρισα πριν λίγο κ λέω να ξαπλώσω γιατί αύριο ο μικρός μου θα με τρέχει κ δυστυχώς αν κ Σάββατο πάλι δουλεύει ο άντρας μου οπότε θα έχω τον Βασίλη οοολο δικό μου!χααχαχαχα!γέμισα όμως για ακόμα μια φορά μπαταρίες!σας φιλώ:x

Τι ομορφο πραγμα π σας τ κρατησανε κ βγήκατε όλες μαζί μετά από καιρό πολυ συγκινητικό.. :-o

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MumMaria said:

Κοριτσάκια μου καραμελενια,δεν σας ξέχασα αλλά σήμερα είχα γεμάτη μέρα.καταρχας το πρωί ήμουν κλασικά με τον γιοκα μου,μετά δουλειά μέχρι το βράδυ(τα έπαιξα μιλάμε) κ μεταααααα...γυρνάω σπίτι 8 η ώρα κ βρίσκω τον άντρα μου,τον βασιλακο κ τις δύο κολλητές μου,μια από Καβάλα κ η άλλη από Ολλανδία(!)  Ήρθαν να μου κάνουν έκπληξη!!!!λένε να με δούνε φουσκοκοιλιτσα γιατί από φθινόπωρο,με καραντίνας κοκ ποιος ξέρει σε τι φάση θα είμαστε όλοι!!συγκινήθηκα πολύ!ειδικά για την φίλη από Ολλανδία,είχα να την δω ενάμιση χρόνο.εχει ένα κοριτσάκι 2 χρόνων κ ήρθανε για έναν γάμο κ έκαναν μια στάση Θεσσαλονίκη για μένα μωρέ!!κ το καλύτερο;! Βγηκαμε για κοκτέιλς κοριτσοπαρεα!ο Κώστας μου, κράτησε τον μικρό (βασικά κοιμόταν το αγόρι μου) κ ο άντρας της Μαιρούλας την μικρή κ βγήκαμε!!!το καλύτερο δεν σας το είπα....παίρνουμε κοκτέιλ,παίρνει η φίλη από Καβάλα μαργαρίτα,παίρνω κι εγώ μοχίτο βιρτζιν,λέει κ η Μαιρούλα κι εγώ το ίδιο!της λέω 'καλε εγώ βιρτζιν το πήρα,μπερδεύτηκες..'. Αχ κ κορίτσια,μου χαμογελάει με νόημα κ μου λέει 'μπααα δεν μπερδεύτηκα' !!είναι εγκυουλα κι αυτή!!!! 9 εβδομάδων ακόμα αλλά όλα καλά πάνε!!!τι χαρά κάναμε!!! Τεσπα γύρισα πριν λίγο κ λέω να ξαπλώσω γιατί αύριο ο μικρός μου θα με τρέχει κ δυστυχώς αν κ Σάββατο πάλι δουλεύει ο άντρας μου οπότε θα έχω τον Βασίλη οοολο δικό μου!χααχαχαχα!γέμισα όμως για ακόμα μια φορά μπαταρίες!σας φιλώ:x

Καλημέρα Μαρακι μου!!! Η χθεσινή μέρα ήταν μεγάλη κ έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο! Τι ωραία που είναι κ η φίλη σου εγκυουλα!  Να της πάνε όλα καλά! Αχ φαντάζομαι την χαρά σου χθες το βράδυ! 
Επισης μπραβο στους άνδρες σας που κρατήσανε τα παιδιά να πάτε έσεις βολτούλα! 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Τι ομορφο πραγμα π σας τ κρατησανε κ βγήκατε όλες μαζί μετά από καιρό πολυ συγκινητικό.. :-o

Αχ ναι ήταν Δέσποινα!!είχα να τις δω τόσο καιρό,έλειπε βέβαια η τέταρτη της παρέας,Αθήνα αυτή αλλά με άπειρη δουλειά ,την βλεπω εξίσου σπάνια..

Πάντως σήμερα ξύπνησα μόνη μου πουρνο πουρνο,έκανα πρωινό ,αφού ξυπνάει ο άντρας μου κ μου λέει καλά αν είναι να ξυπνάς έτσι καθε μερα μέσα στην ενέργεια ,να βγαίνεις κάθε βράδυ!χααχαχααχαα

Εσύ;;;ταξιδεύετε;ξεκινησατε για Ηράκλειο;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια!!!!

@MumMaria Καλε τι όμορφη έξοδος και ποσό ωραία νέα είναι αυτά!!! Μπράβο με το καλό η φίλη σου!!!  Να πάνε όλα καλά!!!   Κορίτσια θα πάω να δω την κορακλα μου σήμερα!!!!! Γιουπιιιιι!!!!

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια... @MumMariaπόσο ωραία έκπληξη η φίλη σου. Και στο αποκάλυψε κ ώραια.Και μένα είναι μια φίλη μου κ δεν ρην έχω κοντά είναι κομμοτηνη αλλά θα ερθει αυτό το μήνα να τη δω. Και είμαστε σχεδόν το ίδιο. Δύο βδομάδες διαφορά έχουμε.

 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε?  Χθες σας άφησα λιγάκι είχα πάει για βολτούλα κ γύρισα αργα

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!!!

@MumMaria Καλε τι όμορφη έξοδος και ποσό ωραία νέα είναι αυτά!!! Μπράβο με το καλό η φίλη σου!!!  Να πάνε όλα καλά!!!   Κορίτσια θα πάω να δω την κορακλα μου σήμερα!!!!! Γιουπιιιιι!!!!

Αααα τι τελεια?  Εχεις ραντεβούδακι. Σούπερ περιμένουμε νέα 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλημέρα Μαρακι μου!!! Η χθεσινή μέρα ήταν μεγάλη κ έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο! Τι ωραία που είναι κ η φίλη σου εγκυουλα!  Να της πάνε όλα καλά! Αχ φαντάζομαι την χαρά σου χθες το βράδυ! 
Επισης μπραβο στους άνδρες σας που κρατήσανε τα παιδιά να πάτε έσεις βολτούλα! 

Καλέ όλη την ώρα είχα ένα χαζό χαμόγελο,έκανα μια ώρα να το συνειδητοποιήσω ότι ήταν εκεί μαζί μου.αυτες οι δύο κ ακόμα μια που μένει τα τελευταία χρόνια Αθήνα ,είναι φίλες από δημοτικό σκέψου,να μην πω πόσο χρόνια δηλαδή κ καρφωθουμε!χααχαχαχαχα

Είμαστε τυχερές κ οι 4,έχουμε πολύ υποστηρικτικούς αντρουληδες!!!λαχείο λαχείο!χαχαχααχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλημέρα Μαρακι μου!!! Η χθεσινή μέρα ήταν μεγάλη κ έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο! Τι ωραία που είναι κ η φίλη σου εγκυουλα!  Να της πάνε όλα καλά! Αχ φαντάζομαι την χαρά σου χθες το βράδυ! 
Επισης μπραβο στους άνδρες σας που κρατήσανε τα παιδιά να πάτε έσεις βολτούλα! 

Αλκυόνηηηηη;;;;; Σήμερα 20 εβδομάδες ακριβώς στη μέση είμαστε!!!!!! 24/7 β επιπέδου άντε να δούμε :) 

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!!!

@MumMaria Καλε τι όμορφη έξοδος και ποσό ωραία νέα είναι αυτά!!! Μπράβο με το καλό η φίλη σου!!!  Να πάνε όλα καλά!!!   Κορίτσια θα πάω να δω την κορακλα μου σήμερα!!!!! Γιουπιιιιι!!!!

Αχ ναιιιιιιι!!!!τι ώρα;;;μεταμεσονύκτια είπαμε;; χιχιχι

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... @MumMariaπόσο ωραία έκπληξη η φίλη σου. Και στο αποκάλυψε κ ώραια.Και μένα είναι μια φίλη μου κ δεν ρην έχω κοντά είναι κομμοτηνη αλλά θα ερθει αυτό το μήνα να τη δω. Και είμαστε σχεδόν το ίδιο. Δύο βδομάδες διαφορά έχουμε.

 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε?  Χθες σας άφησα λιγάκι είχα πάει για βολτούλα κ γύρισα αργα

Αααα τι τελεια?  Εχεις ραντεβούδακι. Σούπερ περιμένουμε νέα 

Αχ τι καλά!άντε να την δεις κι εσύ την φίλη σου!!είναι πολύ όμορφο να μοιράζεται η χαρά!!

Βολτουλα ε;;η γιατρός σου το ξέρει;;!!χααχαχαα

Just now, Geo81 είπε:

Αλκυόνηηηηη;;;;; Σήμερα 20 εβδομάδες ακριβώς στη μέση είμαστε!!!!!! 24/7 β επιπέδου άντε να δούμε :) 

Άντε κορίτσια μου κ καλές κλειστές 40 εβδομάδες!!!αχ πρέπει να κάτσω η γαιδουρα να ασχοληθώ με το πινακακι να σας περάσω κι εσάς κ κάποιες άλλες κοπέλες!μέσα στο Σουκου υποσχομαι;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!! Εδω καυσωνας και μολις μπηκα σπιτι απο γιατρο!

@ΕΥΑ! Καλη β'επιπεδοθ σημερα κοριτσακι μου!!!!! Να ειναι ολα τελεια και βουρ ψωνια μετα!

@Geo81να χαρεις την κορακλα σου σημερα!!!! Βραδινος τυπος ο γιατρος αλλα και η μικρη στην εφηβεια στα κλαμπακια θα ειναι, ε ας συνηθιζεις απο τωρα χιχιχι!

@MumMaria συμπεθερουλα μου σε διαβασα πριν παω γιατρο και με επιασαν τα κλαματα απο συγκινηση...Ποσο τελεια εκπληξη, ποσο τελεια εξοδος, κυριως ομως ποσο υπεροχες φιλες! Ευχομαι να μεινετε κολλητες μεχρι τα γεραματα σας και τα παιδακια σας να παιζουν μαζι!!! Δεν παιζει ρολο η αποσταση στη φιλια αλλα η αγαπη! Καλα οι αντρες υπεροχοι και μπραβο τους. 

Just now, Geo81 said:

Αλκυόνηηηηη;;;;; Σήμερα 20 εβδομάδες ακριβώς στη μέση είμαστε!!!!!! 24/7 β επιπέδου άντε να δούμε :) 

Κοριτσακια μου με το καλο ολα να πανε!!! Περναει ο καιρος και φουσκωνουν οι κοιλιτσες!!!!

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα κορίτσια... @MumMariaπόσο ωραία έκπληξη η φίλη σου. Και στο αποκάλυψε κ ώραια.Και μένα είναι μια φίλη μου κ δεν ρην έχω κοντά είναι κομμοτηνη αλλά θα ερθει αυτό το μήνα να τη δω. Και είμαστε σχεδόν το ίδιο. Δύο βδομάδες διαφορά έχουμε.

 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε?  Χθες σας άφησα λιγάκι είχα πάει για βολτούλα κ γύρισα αργα

Αααα τι τελεια?  Εχεις ραντεβούδακι. Σούπερ περιμένουμε νέα 

Γωγουλα μου κι εσυ μαζι με την κολλητουλα σου εγκυουλα; Αχ μωρε ποσο τελεια!!!!!

Αχ βρε κοριτσια.λεμε για φιλιες και μου λειπουν τοσο κι εμενα οι δικες μου τρελες και τρελοι (εμεις ειμαστε 3 κοριτσια και 2 αγορια απο το Δημοτικο και με τον εναν απο τον παιδικο σταθμο)...Καλο το σκαιπ αλλα δεν ειναι το ιδιο

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!! Εδω καυσωνας και μολις μπηκα σπιτι απο γιατρο!

@ΕΥΑ! Καλη β'επιπεδοθ σημερα κοριτσακι μου!!!!! Να ειναι ολα τελεια και βουρ ψωνια μετα!

@Geo81να χαρεις την κορακλα σου σημερα!!!! Βραδινος τυπος ο γιατρος αλλα και η μικρη στην εφηβεια στα κλαμπακια θα ειναι, ε ας συνηθιζεις απο τωρα χιχιχι!

@MumMaria συμπεθερουλα μου σε διαβασα πριν παω γιατρο και με επιασαν τα κλαματα απο συγκινηση...Ποσο τελεια εκπληξη, ποσο τελεια εξοδος, κυριως ομως ποσο υπεροχες φιλες! Ευχομαι να μεινετε κολλητες μεχρι τα γεραματα σας και τα παιδακια σας να παιζουν μαζι!!! Δεν παιζει ρολο η αποσταση στη φιλια αλλα η αγαπη! Καλα οι αντρες υπεροχοι και μπραβο τους. 

Κοριτσακια μου με το καλο ολα να πανε!!! Περναει ο καιρος και φουσκωνουν οι κοιλιτσες!!!!

Γωγουλα μου κι εσυ μαζι με την κολλητουλα σου εγκυουλα; Αχ μωρε ποσο τελεια!!!!!

Αχ βρε κοριτσια.λεμε για φιλιες και μου λειπουν τοσο κι εμενα οι δικες μου τρελες και τρελοι (εμεις ειμαστε 3 κοριτσια και 2 αγορια απο το Δημοτικο και με τον εναν απο τον παιδικο σταθμο)...Καλο το σκαιπ αλλα δεν ειναι το ιδιο

Όταν θε έρθεις Ελλάδα θα κάνετε ένα μεγάλοοο reunion αλλά με έξτρα μέλος. Θα μεγαλώσει η παρεουλα σας. 

@MumMariaχαχαχα δε το ξέρει σσσσςςς αλλά ήταν τις επιτρεπομενες ώρες εξοδου χωρίς ηλιο:D

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Όταν θε έρθεις Ελλάδα θα κάνετε ένα μεγάλοοο reunion αλλά με έξτρα μέλος. Θα μεγαλώσει η παρεουλα σας. 

@MumMariaχαχαχα δε το ξέρει σσσσςςς αλλά ήταν τις επιτρεπομενες ώρες εξοδου χωρίς ηλιο:D

Χαχαχα σκεψου μια μερα να την πετυχεις καπου εξω!!! Κανε οτι δεν την αναγνωριζεις!

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πριν τρία χρόνια τέτοια εποχή ήμασταν έγκυες μαζί με την κοληττη μου και κουμπαρα μου και με μαζί με την άλλη φιλεναδιτσαα της παρέας μας!!! Τα παιδιά μας έχουν μεταξύ τους 15 μέρες διαφορά και τα τρία!!!! Μεγάλωσαν μαζί , εμείς μοιραστήκαμε τα άγχη παρεούλα και τώρα είναι καλοί φίλοι μεταξύ τους!!! Ειδικά ο δικός μου με το  αγοράκι της κουμπαρας μου αυτοκόλλητοιιιι!!! 

ειναι τόσο όμορφο !!! συνοδοιπόροι!!! 

  • Μου αρέσει 8

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια..τι ωραία νέα τι όμορφες εκπλήξεις!!καλά αποτελέσματα @Εύα όλα να πάνε καλά!!@Geo81 εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα!!@DespoinaMar να περάσεις όμορφα!!!@MumMaria τι καλά πόσο ωραία πέρασες πάντα να γεμίζει η ζωή σου με όμορφες στιγμές!!@ gogo1994 ωραίο μαζί με την κολλητή σου να είστε μαζί εγκυος θα καταλαβαίνει κ καλύτερα η μια την άλλη!!εύχομαι σε όλες ένα όμορφο σουκου!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...