Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου...τι ωραια νεα ειναι αυτα που βλεπω..

Εγω σημερα μιλησα κανα 2ωρο με την μαμα που ειναι μακρυα κ απ τη μια ηρεμησα απ την αλλη με επιασε κ το παραπονο που δεν ειναι εδω...ευτυχως ερχεται σε ενα μηνα....

  • Λυπημένη/-ος 3

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Geo81 said:

Καλημέρα κοριτσια!!!!

@MumMaria Καλε τι όμορφη έξοδος και ποσό ωραία νέα είναι αυτά!!! Μπράβο με το καλό η φίλη σου!!!  Να πάνε όλα καλά!!!   Κορίτσια θα πάω να δω την κορακλα μου σήμερα!!!!! Γιουπιιιιι!!!!

Αγαπημένη μου σήμερα θα απολαύσεις τις πόζες της μαντάμ σουσου!!! Μεταμεσονύκτια βέβαια αλλά μετά θα κοιμηθεις σαν πουλάκι εχοντας την εικόνα της στο μυαλό σου. Θελουμε αναλυτική περιγραφή από το όμορφο μουτράκι της κ τα ζουμπουρλουδικα μπουτακια της 

1 hour ago, MumMaria said:

Καλέ όλη την ώρα είχα ένα χαζό χαμόγελο,έκανα μια ώρα να το συνειδητοποιήσω ότι ήταν εκεί μαζί μου.αυτες οι δύο κ ακόμα μια που μένει τα τελευταία χρόνια Αθήνα ,είναι φίλες από δημοτικό σκέψου,να μην πω πόσο χρόνια δηλαδή κ καρφωθουμε!χααχαχαχαχα

Είμαστε τυχερές κ οι 4,έχουμε πολύ υποστηρικτικούς αντρουληδες!!!λαχείο λαχείο!χαχαχααχα

Μαρακι μου δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία από το να έχεις δίπλα σου ανθρώπους που πραγματικά σε αγαπάνε. Όταν ειδικά η φιλια μετράει χρονια είναι ιερή! Ασε τα χρονια μην τα αναφέρεις κ καρφωθούμε χαχα 

1 hour ago, Geo81 said:

Αλκυόνηηηηη;;;;; Σήμερα 20 εβδομάδες ακριβώς στη μέση είμαστε!!!!!! 24/7 β επιπέδου άντε να δούμε :) 

Είκοσι εβδομάδες φιλενάδα μου!!! Άλλες τόσες κ θα έχουμε στην αγκαλιά μας τις κορούλες μας! Παναγίτσα να μας πάνε όλα καλά κ να έχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη όλες μας! 

53 minutes ago, Υβόννη said:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!! Εδω καυσωνας και μολις μπηκα σπιτι απο γιατρο!

@ΕΥΑ! Καλη β'επιπεδοθ σημερα κοριτσακι μου!!!!! Να ειναι ολα τελεια και βουρ ψωνια μετα!

@Geo81να χαρεις την κορακλα σου σημερα!!!! Βραδινος τυπος ο γιατρος αλλα και η μικρη στην εφηβεια στα κλαμπακια θα ειναι, ε ας συνηθιζεις απο τωρα χιχιχι!

@MumMaria συμπεθερουλα μου σε διαβασα πριν παω γιατρο και με επιασαν τα κλαματα απο συγκινηση...Ποσο τελεια εκπληξη, ποσο τελεια εξοδος, κυριως ομως ποσο υπεροχες φιλες! Ευχομαι να μεινετε κολλητες μεχρι τα γεραματα σας και τα παιδακια σας να παιζουν μαζι!!! Δεν παιζει ρολο η αποσταση στη φιλια αλλα η αγαπη! Καλα οι αντρες υπεροχοι και μπραβο τους. 

Κοριτσακια μου με το καλο ολα να πανε!!! Περναει ο καιρος και φουσκωνουν οι κοιλιτσες!!!!

Γωγουλα μου κι εσυ μαζι με την κολλητουλα σου εγκυουλα; Αχ μωρε ποσο τελεια!!!!!

Αχ βρε κοριτσια.λεμε για φιλιες και μου λειπουν τοσο κι εμενα οι δικες μου τρελες και τρελοι (εμεις ειμαστε 3 κοριτσια και 2 αγορια απο το Δημοτικο και με τον εναν απο τον παιδικο σταθμο)...Καλο το σκαιπ αλλα δεν ειναι το ιδιο

Ειρηνακι μου βγήκαν τα αποτελέσματα; 
Κ εμένα οι κολλητές μου είναι μακρυά μου :-( 

44 minutes ago, Gogo1994 said:

Όταν θε έρθεις Ελλάδα θα κάνετε ένα μεγάλοοο reunion αλλά με έξτρα μέλος. Θα μεγαλώσει η παρεουλα σας. 

@MumMariaχαχαχα δε το ξέρει σσσσςςς αλλά ήταν τις επιτρεπομενες ώρες εξοδου χωρίς ηλιο:D

Γωγουλα μου γελάω με τους γιατρούς μας! 

  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...τι ωραια νεα ειναι αυτα που βλεπω..

Εγω σημερα μιλησα κανα 2ωρο με την μαμα που ειναι μακρυα κ απ τη μια ηρεμησα απ την αλλη με επιασε κ το παραπονο που δεν ειναι εδω...ευτυχως ερχεται σε ενα μηνα....

Κοριτσάκι μου και εγώ την οικογένεια μου την έχω μακριά και μου λείπουν, και δυστυχώς δεν έχουμε και καμία βοήθεια με τον αντρουλη μου... όποτε σε καταλαβαίνω ... υπομονή και σε ένα μήνα θα την έχεις μαζί σου!!

Just now, Alkyoni είπε:

Αγαπημένη μου σήμερα θα απολαύσεις τις πόζες της μαντάμ σουσου!!! Μεταμεσονύκτια βέβαια αλλά μετά θα κοιμηθεις σαν πουλάκι εχοντας την εικόνα της στο μυαλό σου. Θελουμε αναλυτική περιγραφή από το όμορφο μουτράκι της κ τα ζουμπουρλουδικα μπουτακια της 

Μαρακι μου δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία από το να έχεις δίπλα σου ανθρώπους που πραγματικά σε αγαπάνε. Όταν ειδικά η φιλια μετράει χρονια είναι ιερή! Ασε τα χρονια μην τα αναφέρεις κ καρφωθούμε χαχα 

Είκοσι εβδομάδες φιλενάδα μου!!! Άλλες τόσες κ θα έχουμε στην αγκαλιά μας τις κορούλες μας! Παναγίτσα να μας πάνε όλα καλά κ να έχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη όλες μας! 

Ειρηνακι μου βγήκαν τα αποτελέσματα; 
Κ εμένα οι κολλητές μου είναι μακρυά μου :-( 

Γωγουλα μου γελάω με τους γιατρούς μας! 

Αμήν κορίτσι μου με το καλό τα κοριτσάκια μας!!!

Just now, ΕΥΑ! είπε:

@Υβόννη & @Evitheodorou σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! :)

 

Κορίτσι μου με το καλό η β επιπέδου σήμερα!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ΕΥΑ! καλα αποτελέσματα !!ηρθε η όμορφη ώρα κ για σένα !!να το ζήσεις !!

@Geo81 Και σε σένα τα καλύτερα !!!να απολαύσεις την τσουπρα σου !!

@MumMaria η πιο όμορφη έκπληξη !!!φανταζομαι ποσό όμορφα πέρασες !!!με το καλό κ στη φίλη σου και του χρόνου να κανετε διακοπές μαζί και οι 4 με τα παιδάκια σας !!

@Despoina Marκαλα να περάσετε !!ανεμελα κ χαρούμενα !!!

Just now, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...τι ωραια νεα ειναι αυτα που βλεπω..

Εγω σημερα μιλησα κανα 2ωρο με την μαμα που ειναι μακρυα κ απ τη μια ηρεμησα απ την αλλη με επιασε κ το παραπονο που δεν ειναι εδω...ευτυχως ερχεται σε ενα μηνα....

Υπομονη κορίτσι μου κ σε έναν μήνα θα την χαρείς !!!κ όταν Δ νιώθεις καλα,να την παίρνεις τηλ να μιλάτε έτσι ώρες !!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ομορφα, εμεις πριν καμια ωρα ηρθαμε σπιτι! Πηγαμε σημερα να ετοιμασουμε μεταφρασεις για ολα τα χαρτια που θελουμε για το μαιευτηριο, γιατι κλεινουν μετα για καλοκαιρι και απο Σεπτεμβρη μου φανηκε αργα! Τα ετοιμασαμε ολα!!! Το πρωτο τικ στη λιστα με τα γραφειοκρατικα μπηκε σημερα χιχιχιχ! Ο μεταφραστης μου ειπε οτι ειμαι η μονη που ξερει ως τωρα, που τα ετοιμαζω τοσο νωρις! Χαχαχαχα, καταλαβε και αυτος τι τερας οργανωσης ειμαι! Φαγαμε ομως παρα πολλη ζεστη και ενιωσα δυσφορια σε καποια φαση...Οποτε τωρα ξαπλα, νερο και χαλαρωση.

Η καμπυλη ζαχαρου μου εχει μια προβληματικη τιμη στο ζαχαρο νηστειας, που ειναι 95. Τα αλλα δυο ηταν μια χαρα. Εδωσα αιμα σημερα ξανα να δουμε αν ετυχε ή αν οντως ειναι υψηλο. Να σας πω, επειδη εχω κανει και μετρησεις μονη μου, νομιζω οτι εχω ψηλο ζαχαρο νηστειας γενικως. Θα δουμε τη Δευτερα τί θα πει η γιατρος, αλλα σκεφτομαι να πειραματιστω λιγο με το βραδινο γευμα και με μετρησεις, να δω τι βραδινο να τρωω για να μενει χαμηλο! Ακομη δεν κανω κατι, περιμενουμε τα νεα απο τη γιατρο και βλεπουμε!

 

Just now, Depykal said:

Καλησπερα κοριτσια μου...τι ωραια νεα ειναι αυτα που βλεπω..

Εγω σημερα μιλησα κανα 2ωρο με την μαμα που ειναι μακρυα κ απ τη μια ηρεμησα απ την αλλη με επιασε κ το παραπονο που δεν ειναι εδω...ευτυχως ερχεται σε ενα μηνα....

Αχ κοριτσακι μου σε καταλαβαινω.......Κι εμεις ετσι κανουμε, μια φορα τη βδομαδα κανουμε ενα τεραστιο τηλεφωνημα! Ερχεται ομως σε ενα μηνα και θα περασετε τελεια!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα, εμεις πριν καμια ωρα ηρθαμε σπιτι! Πηγαμε σημερα να ετοιμασουμε μεταφρασεις για ολα τα χαρτια που θελουμε για το μαιευτηριο, γιατι κλεινουν μετα για καλοκαιρι και απο Σεπτεμβρη μου φανηκε αργα! Τα ετοιμασαμε ολα!!! Το πρωτο τικ στη λιστα με τα γραφειοκρατικα μπηκε σημερα χιχιχιχ! Ο μεταφραστης μου ειπε οτι ειμαι η μονη που ξερει ως τωρα, που τα ετοιμαζω τοσο νωρις! Χαχαχαχα, καταλαβε και αυτος τι τερας οργανωσης ειμαι! Φαγαμε ομως παρα πολλη ζεστη και ενιωσα δυσφορια σε καποια φαση...Οποτε τωρα ξαπλα, νερο και χαλαρωση.

Η καμπυλη ζαχαρου μου εχει μια προβληματικη τιμη στο ζαχαρο νηστειας, που ειναι 95. Τα αλλα δυο ηταν μια χαρα. Εδωσα αιμα σημερα ξανα να δουμε αν ετυχε ή αν οντως ειναι υψηλο. Να σας πω, επειδη εχω κανει και μετρησεις μονη μου, νομιζω οτι εχω ψηλο ζαχαρο νηστειας γενικως. Θα δουμε τη Δευτερα τί θα πει η γιατρος, αλλα σκεφτομαι να πειραματιστω λιγο με το βραδινο γευμα και με μετρησεις, να δω τι βραδινο να τρωω για να μενει χαμηλο! Ακομη δεν κανω κατι, περιμενουμε τα νεα απο τη γιατρο και βλεπουμε!

 

Αχ κοριτσακι μου σε καταλαβαινω.......Κι εμεις ετσι κανουμε, μια φορα τη βδομαδα κανουμε ενα τεραστιο τηλεφωνημα! Ερχεται ομως σε ενα μηνα και θα περασετε τελεια!!!!!!

Υβοννη μου ξεκουρασου γιατί πραγματικά εμείς με τη θερμοκρασία νιώθουμε σαν να είναι συν 10 βαθμοί. 

Τι είναι το ζάχαρο νηστείας?  Εγώ είμαι κ άσχετη γενικά με τη καμπύλη. Τρία πράγματα σου μετράνε? 

Κοριτσια σήμερα ήρθε το μενταγιον που παρηγγειλα. Ελπίζω να αρέσουν οι ήχοι στο αγοράκι μου. Είναι τέλειο πήρα αυτό με τα πατουσακια

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Υβοννη μου ξεκουρασου γιατί πραγματικά εμείς με τη θερμοκρασία νιώθουμε σαν να είναι συν 10 βαθμοί. 

Τι είναι το ζάχαρο νηστείας?  Εγώ είμαι κ άσχετη γενικά με τη καμπύλη. Τρία πράγματα σου μετράνε? 

Κοριτσια σήμερα ήρθε το μενταγιον που παρηγγειλα. Ελπίζω να αρέσουν οι ήχοι στο αγοράκι μου. Είναι τέλειο πήρα αυτό με τα πατουσακια

Κι εδω Γωγουλα σκεψου τα κτιρια ειναι φτιαγμενα για να κρατανε τη ζεστη λογω κρυου...Οποτε οταν εχει ζεστη, το σπιτι γινεται φουρνος! Τα εχω ομως ολα τα παραθυρα κλεισει εξυπνα να γλιτωσουμε το θερμοκηπιο!!

Το ζαχαρο νηστειας ειναι η τιμη του ζαχαρου στο αιμα νηστικη, πριν πιεις τη γλυκοζη. Μετα πινεις τη γλυκοζη και το μετρανε μετα απο μια ωρα και μετα απο δυο ωρες. Ετσι στο τελος εχεις τρεις τιμες. Δινεις τρεις φορες αιμα, αλλα πινεις μια φορα το "ροφηματακι" ευτυχως!

Με γεια το μεταγιον!!!!! Θελω κι εγω να παρω και ολο το ξεχναω!!! Θα του αρεσει παρα πολυ!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Κι εδω Γωγουλα σκεψου τα κτιρια ειναι φτιαγμενα για να κρατανε τη ζεστη λογω κρυου...Οποτε οταν εχει ζεστη, το σπιτι γινεται φουρνος! Τα εχω ομως ολα τα παραθυρα κλεισει εξυπνα να γλιτωσουμε το θερμοκηπιο!!

Το ζαχαρο νηστειας ειναι η τιμη του ζαχαρου στο αιμα νηστικη, πριν πιεις τη γλυκοζη. Μετα πινεις τη γλυκοζη και το μετρανε μετα απο μια ωρα και μετα απο δυο ωρες. Ετσι στο τελος εχεις τρεις τιμες. Δινεις τρεις φορες αιμα, αλλα πινεις μια φορα το "ροφηματακι" ευτυχως!

Με γεια το μεταγιον!!!!! Θελω κι εγω να παρω και ολο το ξεχναω!!! Θα του αρεσει παρα πολυ!!!

Α κατάλαβα κοριτσάκι μου. Άρα παίζει να ήταν κ από το τελευταίο γεύμα πχ επιρρεασμενη?  Ήσουν αρκετές ώρες νυστικη? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Α κατάλαβα κοριτσάκι μου. Άρα παίζει να ήταν κ από το τελευταίο γεύμα πχ επιρρεασμενη?  Ήσουν αρκετές ώρες νυστικη? 

Ημουν αρκετες ωρες (10 περιπου) και ειχα φαει στεγνα σχετικα...Αυτο θελει Γωγουλα μου που λες να τσεκαρει τωρα η γιατρος. Εαν ειναι παθολογικη τιμη ή αν ετυχε με κατι που εφαγα. Για να δουμε μηπως γλιτωσω τη διατροφη! Οχι τιποτε αλλο, παμε την Τεταρτη εκδρομουλα 5 μερες και εχει πρωινο το ξενοδοχειο και ειχα βρωμικα σχεδια χαχαχα! Αλλιως αυγουλακι, γιαουρτακι κτλ! Θα δουμε τη Δευτερα τί θα μου πουν και θα σας ενημερωσω. Βεβαια τοσο γλυκας που ειναι ο γιοκας μου ε λογικο να ηταν καποια τιμη αυξημενη στο ζαχαρο:-P

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.. Με τον αντρα μου βαλαμε μπροστα για ενα παιδακι .. τελευταια περιοδος 12 Ιουνιου με ωορηξια στις 25 Ιουνιου .. ειχαμε ελευθερες επαφες μερα παρα μερα και στις 25..προχθες με εχθες περιμενα περιοδο αλλα δεν..(ευτιχως να μην ερθει) σημερα το πρωι οταν σηκωθηκα στο σκουπισμα ειχα καφε ανοιχτο με ροζ-μπεζ ανοιχτα υγρα(συγνωμη για την περιγραφη) και μεχρι στιγμης δεν εχω ξανα δει τιποτα στο σκουπισμα ουτε και στο σερβιετακι μου.. επισης εχω εδω και περιπου 4 μερες πονακια χαμηλα στη κοιλια και θερμοκρασια σωματος 36.8-37..Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Αχ ναι ήταν Δέσποινα!!είχα να τις δω τόσο καιρό,έλειπε βέβαια η τέταρτη της παρέας,Αθήνα αυτή αλλά με άπειρη δουλειά ,την βλεπω εξίσου σπάνια..

Πάντως σήμερα ξύπνησα μόνη μου πουρνο πουρνο,έκανα πρωινό ,αφού ξυπνάει ο άντρας μου κ μου λέει καλά αν είναι να ξυπνάς έτσι καθε μερα μέσα στην ενέργεια ,να βγαίνεις κάθε βράδυ!χααχαχααχαα

Εσύ;;;ταξιδεύετε;ξεκινησατε για Ηράκλειο;

Ναι φτασαμεεεεεε:D


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ημουν αρκετες ωρες (10 περιπου) και ειχα φαει στεγνα σχετικα...Αυτο θελει Γωγουλα μου που λες να τσεκαρει τωρα η γιατρος. Εαν ειναι παθολογικη τιμη ή αν ετυχε με κατι που εφαγα. Για να δουμε μηπως γλιτωσω τη διατροφη! Οχι τιποτε αλλο, παμε την Τεταρτη εκδρομουλα 5 μερες και εχει πρωινο το ξενοδοχειο και ειχα βρωμικα σχεδια χαχαχα! Αλλιως αυγουλακι, γιαουρτακι κτλ! Θα δουμε τη Δευτερα τί θα μου πουν και θα σας ενημερωσω. Βεβαια τοσο γλυκας που ειναι ο γιοκας μου ε λογικο να ηταν καποια τιμη αυξημενη στο ζαχαρο:-P

Αχχχ πρωινό στο ξενοδοχείο. Αυτααα είναι. Χάχα ο αντρας μου εδώ δε τρώει καθόλου πρωινό στο ξενοδοχείο δε ξέρω τι έμπνευση του έρχεται... Εύχομαι καλά αποτελέσματα Υβόννη μου αλλά κ αν χρειαστεί τοσηηη ποικιλία θα βρεις με πρωτεινουλες μόνο. Αλλά θα δούμε είναι μικρή η απόκλιση μπορεί να ήταν κ τυχαίο 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...