Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κορίτσια ο γιατρός το γύρισε σε μπαρ... ήπιαμε κ σφηνάκια χιχιχιχιχ όλα είναι τέλεια! Έχω μια χοντρουλα κορούλα ομορφούλα τσαχπινούλα !! Αύριο τα υπόλοιπα κουτουλαω από νύστα...

  • Μου αρέσει 11

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερεεεεςςςςς, με συγκινήσατε γ τους αντρουληδες σας:roll:λοιπόν εμένα έχει ως εξής.. Οτν ήμουν 14 κ αυτός 16 γνωριστήκαμε στο  lower στα αγγλικά.. Μετά από 2 χρόνια π ξεπεταχτηκα κ εγώ τον έβλεπα έξω κ ελιωνα κορίτσια.. Αυτός μ χαιρετούσε μόνο κ μια μέρα βλέπω μηνυμα στο κινητό αυτό ήταν..να σημειώσω ότι ήταν πολυ γκομενιαρης αν κ 18 χρονών..κ μ χώριζε αρκετές φορές στην αρχή  μέχρι κ π πηγε  φανταρος τ 2010  π τα φτιαχνουμε δλδ κ μόλις βγηκε αλλος άνθρωπος.. Έκανε στροφή συμπεριφοράς 360 μοίρες.. Απο τοτε λογοδοθηκαμε τ 2017 κ τ 2019 μ έκανε προταση σε εντουροσυναντηση γτ είμαστε κ εντουραδες χαχα έσκυψε  κ μου τ περασε χαχα.. Γενικά είμαι πολυ τυχερή γτ αναγνωρίζω πως καλυτερεψε τον χαρακτήρα τ γ μενα κ είναι πολυ ώριμος άντρας γ 28 χρονών... Είναι από τους άντρες π κόβει λουλουδάκια κ γενικά κάνει πολλα απλά πραγματακια π δείχνουν τα συναισθήματα του.. (Αν μ έλεγες ότι θ τ κάνει αυτά στην αρχή θ σας έλεγα μιλάμε για τον ίδιο? Χαχα) Αχ έρωτας παιδι μ δεν θα τον αλλαζα με τπτ κ κανέναν.. :x

  • Μου αρέσει 7

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Geo81 said:

Κορίτσια ο γιατρός το γύρισε σε μπαρ... ήπιαμε κ σφηνάκια χιχιχιχιχ όλα είναι τέλεια! Έχω μια χοντρουλα κορούλα ομορφούλα τσαχπινούλα !! Αύριο τα υπόλοιπα κουτουλαω από νύστα...

Δόξα τω Θεω!!! ❤️ 
 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου, καλο.μηνα και καλη Παναγια που λεει η γιαγια μου! 

@Alkyoniμου η Παναγιτσα και ολοι οι αγιοι μαζι σου σημερα!!!! Σε ειχα στη βραδινη μου προσευχη και τωρα που σηκωθηκα:x

Ειδα νεα απο β'επιπεδου και love stories αλλα θα σας διαβασω μετα κοριτσακια μου! Παω να ξανακοιμηθω!

 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου σας διάβασα όλες χθες το βράδυ αλλά είχαμε πάει βολτιτσα κ ήμουν πτώμα.εμεις από love story να σας πω ότι ήμασταν από την ίδια πόλη πηγαίναμε σε διπλανά σχολεία κ στην ίδια σχολή αργότερα αλλά δεν είχαμε γνωριστεί.Και γνωριστήκαμε σε μια άσχετη στάση λεωφορείου στο ηρακλειο που ούτε εκείνος ούτε εγώ πηγαίναμε ποτέ σε αυτήν εγώ φορτωμένη με κάτι τόμους μαθηματικών ούτε χώρο να κάτσει δεν έιχε χαχα . κεραυνοβολος ενώ μέχρι τότε δε πίστευα με το που τον είδα είπα από μέσα μου πόσο ωραίο παιδί.χιχι κ εκείνος κοίταζε κοίταζε μπήκαμε στο ίδιο λεωφορείο κ μου έπιασε τη κουβέντα μου είπε να βρεθούμε το βράδυ στο μάθημα.κ γενικά μετά από τότε όλο μπροστά μου τον έβλεπα.ηταν γραφτό.κ ο γλυκούλης κατέβηκε κ στην ίδια στάση με εμένα ενώ ήθελε αλλού.Αργοτερα μου είπε πως με το που με είδε έβαλε στόχο να με κάνει γυναίκα του.Το 2012 όλα αυτααα.Αχ κορίτσια Μ άρεσε που τα θυμήθηκα όλα αυτααα

@Alkyoniμου η Παναγίτσα μαζί σου.οποτε μπορέσεις στείλε μας.πολλα φιλιά έχεις τη σκέψη μας.

Καλό μήνα φίλες μου να έχουμε έναν ήρεμο όμορφο μήνα.προχωραμε φτάνουμε κορίτσια στη μοναδική μέρα 

  • Μου αρέσει 8

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου σας διάβασα όλες χθες το βράδυ αλλά είχαμε πάει βολτιτσα κ ήμουν πτώμα.εμεις από love story να σας πω ότι ήμασταν από την ίδια πόλη πηγαίναμε σε διπλανά σχολεία κ στην ίδια σχολή αργότερα αλλά δεν είχαμε γνωριστεί.Και γνωριστήκαμε σε μια άσχετη στάση λεωφορείου στο ηρακλειο που ούτε εκείνος ούτε εγώ πηγαίναμε ποτέ σε αυτήν εγώ φορτωμένη με κάτι τόμους μαθηματικών ούτε χώρο να κάτσει δεν έιχε χαχα . κεραυνοβολος ενώ μέχρι τότε δε πίστευα με το που τον είδα είπα από μέσα μου πόσο ωραίο παιδί.χιχι κ εκείνος κοίταζε κοίταζε μπήκαμε στο ίδιο λεωφορείο κ μου έπιασε τη κουβέντα μου είπε να βρεθούμε το βράδυ στο μάθημα.κ γενικά μετά από τότε όλο μπροστά μου τον έβλεπα.ηταν γραφτό.κ ο γλυκούλης κατέβηκε κ στην ίδια στάση με εμένα ενώ ήθελε αλλού.Αργοτερα μου είπε πως με το που με είδε έβαλε στόχο να με κάνει γυναίκα του.Το 2012 όλα αυτααα.Αχ κορίτσια Μ άρεσε που τα θυμήθηκα όλα αυτααα

@Alkyoniμου η Παναγίτσα μαζί σου.οποτε μπορέσεις στείλε μας.πολλα φιλιά έχεις τη σκέψη μας.

Καλό μήνα φίλες μου να έχουμε έναν ήρεμο όμορφο μήνα.προχωραμε φτάνουμε κορίτσια στη μοναδική μέρα 

Καλημερα καλό μηνααααα

Αχ συμπεθερουλα είδες κάποια πραγματα ειναι γραφτα κ τωρα  περιμενουμε τ παιδακια τους:oops:

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!καλό Σουκου κ καλό μήνα!!!

Τι ωραίες ιστορίες έρωτα κ αγαπης!πολύ μου αρέσει να τα διαβάζω,μακάρι να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ ερωτευμενοι @Despoina Mar και @Gogo1994 όπως εισασταν τότε κ τώρα!!:x

@Alkyoni μου οι σκέψεις μας είναι μαζί σου,όλα θα πάνε καλά κοπελαρα μου!!!

@Geo81 τι τέλεια μεταμεσονύκτια νέα είναι αυτά!!!!μπράβο στην κοράκλα!καλέ όλες χοντρούλες θα βγάλουμε;;χαχαχα εκτός από της συμπεθερας σου που είπαμε θα βγάλει μοντελαρα!!:-D περιμένουμε περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλω;-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ξανα καλημερα! Σημερα μια η ζεστη (ναι εβαλε κι εδω), μια το κατουρημα μεσα στη νυχτα, μια ο γιοκας μου που μου εδωσε λιγες δυνατες ξημερωματα, υπνος ακαταστατος τελειως! Εριξα ομως τωρα το πρωι εναν υπνακο και στανιαρα καπως!

@Despoina Mar, @Depykal, @Gogo1994πολυ ομορφες ιστοριες και τοσο ρομαντικες ολες!!!!!! Κυριως βλεπω φουλ ερωτα κοριτσια μου που ακομα κραταει:x Συμπεθερα @MumMariaσας κυνηγαει το 21 εσας! Βεβαια δεν μας ειπες πολλες λεπτομερειες αλλα βλεπω κι εκει τον ερωτα που συνεχιζει ακομη!!!!!! Παντα κοριτσια μου ολες ευτυχισμενες και τωρα με τα παιδακια μας ο ερωτας μας και η αγαπμη μας να μεγαλωνει μερα με τη μερα μαζι με τα παιδακια μας!

@Geo81μπρανο κοριτσακι μου!!!!!!!! Ανυπομονω να μας πεις λεπτομερειες! Μπηκα να δω νεα σου καπου μεταξυ κατουρηματος και κλωτσιας μπεμπη και οταν ειδα οτι εγραψες πριν λιγο, λεω καλα τί γιατρος ειναι αυτος; Σε κλαμπακι dj δουλευε στην προηγουμενη του ζωη; Χαρηκα παρα πολυ που ειναι ολα καλα!!!!!!

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!καλό Σουκου κ καλό μήνα!!!

Τι ωραίες ιστορίες έρωτα κ αγαπης!πολύ μου αρέσει να τα διαβάζω,μακάρι να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ ερωτευμενοι @Despoina Mar και @Gogo1994 όπως εισασταν τότε κ τώρα!!:x

@Alkyoni μου οι σκέψεις μας είναι μαζί σου,όλα θα πάνε καλά κοπελαρα μου!!!

@Geo81 τι τέλεια μεταμεσονύκτια νέα είναι αυτά!!!!μπράβο στην κοράκλα!καλέ όλες χοντρούλες θα βγάλουμε;;χαχαχα εκτός από της συμπεθερας σου που είπαμε θα βγάλει μοντελαρα!!:-D περιμένουμε περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλω;-)

Συμπεθερουλα μου ειμαστε πολυ ομορφες οι χοντρουλες και πολυ ζουμερες!!! Ο γιος μου θελει πιασιματα στη γυναικα σαν τον πατερα του χαχαχα!! Οποτε ασε ησυχα τα τροφαντα μπουτακια της νυφουλας μου!! Χαχαχαχα!!!

Κοριτσια μου και κατι ασχετο, για οποια γνωριζει! Εχει να κανει με το ζαχαρο, θα παρω βεβαια τη γιατρο τη Δευτερα. Θυμαστε που ηταν οριακα ψηλα το πρωινο αλλα καπως το ειχα ρυθμισει; Τωρα ειναι οριακα χαμηλα...δυο τρεις μερες τωρα 62 με 64 βλεπω. Τί γινεταιιιιιιιιιιιιιιιιιι???? Δεν ανησυχω, καλυτερα χαμηλα παρα ψηλα, απλα απορησα!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ξανα καλημερα! Σημερα μια η ζεστη (ναι εβαλε κι εδω), μια το κατουρημα μεσα στη νυχτα, μια ο γιοκας μου που μου εδωσε λιγες δυνατες ξημερωματα, υπνος ακαταστατος τελειως! Εριξα ομως τωρα το πρωι εναν υπνακο και στανιαρα καπως!

@Despoina Mar, @Depykal, @Gogo1994πολυ ομορφες ιστοριες και τοσο ρομαντικες ολες!!!!!! Κυριως βλεπω φουλ ερωτα κοριτσια μου που ακομα κραταει:x Συμπεθερα @MumMariaσας κυνηγαει το 21 εσας! Βεβαια δεν μας ειπες πολλες λεπτομερειες αλλα βλεπω κι εκει τον ερωτα που συνεχιζει ακομη!!!!!! Παντα κοριτσια μου ολες ευτυχισμενες και τωρα με τα παιδακια μας ο ερωτας μας και η αγαπμη μας να μεγαλωνει μερα με τη μερα μαζι με τα παιδακια μας!

@Geo81μπρανο κοριτσακι μου!!!!!!!! Ανυπομονω να μας πεις λεπτομερειες! Μπηκα να δω νεα σου καπου μεταξυ κατουρηματος και κλωτσιας μπεμπη και οταν ειδα οτι εγραψες πριν λιγο, λεω καλα τί γιατρος ειναι αυτος; Σε κλαμπακι dj δουλευε στην προηγουμενη του ζωη; Χαρηκα παρα πολυ που ειναι ολα καλα!!!!!!

Συμπεθερουλα μου ειμαστε πολυ ομορφες οι χοντρουλες και πολυ ζουμερες!!! Ο γιος μου θελει πιασιματα στη γυναικα σαν τον πατερα του χαχαχα!! Οποτε ασε ησυχα τα τροφαντα μπουτακια της νυφουλας μου!! Χαχαχαχα!!!

Κοριτσια μου και κατι ασχετο, για οποια γνωριζει! Εχει να κανει με το ζαχαρο, θα παρω βεβαια τη γιατρο τη Δευτερα. Θυμαστε που ηταν οριακα ψηλα το πρωινο αλλα καπως το ειχα ρυθμισει; Τωρα ειναι οριακα χαμηλα...δυο τρεις μερες τωρα 62 με 64 βλεπω. Τί γινεταιιιιιιιιιιιιιιιιιι???? Δεν ανησυχω, καλυτερα χαμηλα παρα ψηλα, απλα απορησα!

Κορίτσι μου εμένα με αυτές τις τιμές που λες μου είπε ότι έκανα υπογλυκαιμιες. Αλλά θυμάσαι ότι παρόλο το ψάξιμο δεν έγινε κάτι, δεν άλλαξα κάτι εκτός από τα μικρά και συχνά γεύματα! Απλά με άφησε να τρώω λίγα γλυκάκια μαζί με φαγητό όμως! Πότε με άδειο στομάχι γλυκό η χυμό! Γιατί το ανεβάζει απότομα και μετά μου το γύρναγε σε πολύ χαμηλό. Θα στα πει η γιατρός σου όμως... Καλύτερα!! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη ρομάντζοπαρέα!!! Μα ποσό ομορφες ιστορίες αγάπης έχω διαβάσει !!!! Τι τέλειες που είναι όλες!!! Μου αρέσουν τα happy end!!! Συμπεθέρα μου κουκλάρα μου @Alkyoniμου πρώτα θέλω να νέα της νύφης μου και ότι είσαι καλά με χαμογελάρα έως τα αυτιά και μετά την δίκη σας ιστορία αγάπης με τον Γερμανό σου ❤️
Τα νέα της χοντρουλας λοιπόν , είμαστε 682 γρμ με μακριά πόδια στο μπαμπα της μοιάζει χιχιχιχι όπως είπε κ ο γιατρός μοιάζει στον αδερφό της ... πάλι τίποτα δεν έκανα(ύπνος μου λέει είσαι) ... όλη τη διάρκεια του δίωρου που περιμέναμε η μικρή έδινε πόνο από κλωτσιά μόλις μπήκαμε για την εξέταση κοιμήθηκε... την ξύπνησε ο γιατρός 3 φορές κ έδειχνε μανουριασμενη ΑχαχαχαχΧα σαν την μαμά της( μη με πειράζετε σας λέω) και χασμουριόνταν συνεχώς !!! Στις φωτογραφίες θεά!!! Γυναίκα παιδί μου ξέρει να στήνεται στο φακό! Ο Γιώργος πάντα με ένα χέρι κολλημένος στο μέτωπο ήταν ποτέ δεν τον είδαμε ολόκληρο ... και έτσι γεννήθηκε με το χέρι μπουνιά πάνω στο κεφαλι(νόμιζε ότι ήταν ο σουπερμαν) την κατέστρεψε από κάτω τη μανούλα όπως καταλάβατε..

ειναι η πρώτη φορά (φτου φτου) που απολαμβάνω την εγκυμοσύνη τόσο πολύ! Επιτελους! Ο τράχηλος φαίνεται να συνέρχεται από την φλεγμονή θα πάρω άλλες 10 μέρες αντιβίωση και οι συσπάσεις φαίνονται να μειώθηκαν αισθητά!

 

  • Μου αρέσει 9

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Argyroula said:

Κορίτσι μου εμένα με αυτές τις τιμές που λες μου είπε ότι έκανα υπογλυκαιμιες. Αλλά θυμάσαι ότι παρόλο το ψάξιμο δεν έγινε κάτι, δεν άλλαξα κάτι εκτός από τα μικρά και συχνά γεύματα! Απλά με άφησε να τρώω λίγα γλυκάκια μαζί με φαγητό όμως! Πότε με άδειο στομάχι γλυκό η χυμό! Γιατί το ανεβάζει απότομα και μετά μου το γύρναγε σε πολύ χαμηλό. Θα στα πει η γιατρός σου όμως... Καλύτερα!! 

Ευχαριστω Αργυρουλα μου! Απλα απορησα που επεσε ετσι! Ευχαριστω για τη συμβουλη με τα φρουτα! Θα τα τρωω σαν σνακ αλλα μαζι με κατι αλλο!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!καλό Σουκου κ καλό μήνα!!!

Τι ωραίες ιστορίες έρωτα κ αγαπης!πολύ μου αρέσει να τα διαβάζω,μακάρι να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ ερωτευμενοι @Despoina Mar και @Gogo1994 όπως εισασταν τότε κ τώρα!!:x

@Alkyoni μου οι σκέψεις μας είναι μαζί σου,όλα θα πάνε καλά κοπελαρα μου!!!

@Geo81 τι τέλεια μεταμεσονύκτια νέα είναι αυτά!!!!μπράβο στην κοράκλα!καλέ όλες χοντρούλες θα βγάλουμε;;χαχαχα εκτός από της συμπεθερας σου που είπαμε θα βγάλει μοντελαρα!!:-D περιμένουμε περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλω;-)

Θα τις κάνουμε γυναικάρες καλεεεεε!!! 

Just now, Υβόννη είπε:

Ευχαριστω Αργυρουλα μου! Απλα απορησα που επεσε ετσι! Ευχαριστω για τη συμβουλη με τα φρουτα! Θα τα τρωω σαν σνακ αλλα μαζι με κατι αλλο!

Το νηστείας έπεσε τόσο πολύ ; Η το μεταγευματικο ;


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα στη ρομάντζοπαρέα!!! Μα ποσό ομορφες ιστορίες αγάπης έχω διαβάσει !!!! Τι τέλειες που είναι όλες!!! Μου αρέσουν τα happy end!!! Συμπεθέρα μου κουκλάρα μου @Alkyoniμου πρώτα θέλω να νέα της νύφης μου και ότι είσαι καλά με χαμογελάρα έως τα αυτιά και μετά την δίκη σας ιστορία αγάπης με τον Γερμανό σου ❤️
Τα νέα της χοντρουλας λοιπόν , είμαστε 682 γρμ με μακριά πόδια στο μπαμπα της μοιάζει χιχιχιχι όπως είπε κ ο γιατρός μοιάζει στον αδερφό της ... πάλι τίποτα δεν έκανα(ύπνος μου λέει είσαι) ... όλη τη διάρκεια του δίωρου που περιμέναμε η μικρή έδινε πόνο από κλωτσιά μόλις μπήκαμε για την εξέταση κοιμήθηκε... την ξύπνησε ο γιατρός 3 φορές κ έδειχνε μανουριασμενη ΑχαχαχαχΧα σαν την μαμά της( μη με πειράζετε σας λέω) και χασμουριόνταν συνεχώς !!! Στις φωτογραφίες θεά!!! Γυναίκα παιδί μου ξέρει να στήνεται στο φακό! Ο Γιώργος πάντα με ένα χέρι κολλημένος στο μέτωπο ήταν ποτέ δεν τον είδαμε ολόκληρο ... και έτσι γεννήθηκε με το χέρι μπουνιά πάνω στο κεφαλι(νόμιζε ότι ήταν ο σουπερμαν) την κατέστρεψε από κάτω τη μανούλα όπως καταλάβατε..

ειναι η πρώτη φορά (φτου φτου) που απολαμβάνω την εγκυμοσύνη τόσο πολύ! Επιτελους! Ο τράχηλος φαίνεται να συνέρχεται από την φλεγμονή θα πάρω άλλες 10 μέρες αντιβίωση και οι συσπάσεις φαίνονται να μειώθηκαν αισθητά!

 

Κοριτσακι μου τί ωραια που τα περιγραφεις!!!! Χαιρομαι απειρα που το απολαμβανεις, δεν ξερεις ποσο ομως!!!! Σου αξιζει να το απολαυσεις και ευχομαι απο την καρδια μου να πηγαινουν ολα τελεια!!!!!! Μπραβο και για τα καλα νεα της παχουλοκομψουλας μας αλλα και για σενα!!! Καλα γελασα τοσο που την ξυπνουσε και τα επαιρνε η μικρη χαχαχαχαχα!!!! Μπουτακια λοιπον χαμος και απο εσας ε; Θα τα δαγκωνουμε χαμ χαμ χαμ θα τα κανουμε!! Του χρονου καυτα σωρτσακια θελουμε!!!

Περιμενουμε και απο εδω ροματζοιστορια! Εχουμε και μια επετειο προτασης σημερα!! Και απο τη συμπεθερα σου φυσικα, να δουμε πώς το μεσογειακο ταπεραμεντο τυλιξε  τον Γερμανοαναθρεμενο!!!

Just now, Geo81 said:

Θα τις κάνουμε γυναικάρες καλεεεεε!!! 

Το νηστείας έπεσε τόσο πολύ ; Η το μεταγευματικο ;

το νηστειας!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας !!!σας διαβάζω όλες με δυσκολία κάποιες ώρες !!!Ευχομαι καλό μήνα κ να έχουμε καλα νέα !!Νομιζω η ζέστη παντού είναι ανυπόφορη !!χαιρομαι για τα καλα νέα,τους υπερήχους,και τις ρομαντικές ιστορίες σας !!Απο χθες έχω άλλη μια δυσκολία αλλα θα περάσει κ αυτή !εχω πονόδοντο κ την παλεύω με γιατροσόφια!θα επανέλθω δριμύτερη σε λίγες μέρες !!να προσεχετε!!!
 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Καλημέρα σας !!!σας διαβάζω όλες με δυσκολία κάποιες ώρες !!!Ευχομαι καλό μήνα κ να έχουμε καλα νέα !!Νομιζω η ζέστη παντού είναι ανυπόφορη !!χαιρομαι για τα καλα νέα,τους υπερήχους,και τις ρομαντικές ιστορίες σας !!Απο χθες έχω άλλη μια δυσκολία αλλα θα περάσει κ αυτή !εχω πονόδοντο κ την παλεύω με γιατροσόφια!θα επανέλθω δριμύτερη σε λίγες μέρες !!να προσεχετε!!!
 

Δημητρουλα μας περαστικα με το δοντι...Τωρα με τις ορμονες ειναι πιο ευαισθητα και τα δοντια...Ελπιζω να μην πονας αφορητα, καπως να κανουν δουλεια τα γιατροσοφια. Περαστικα ειλικρινα και ευχομαι να μας γραψεις συντομα οτι περασε ο πονος τουλαχιστον.

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...