Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! 
Καλο μήνα μα έχουμε με αισιοδοξία κ χαμόγελα!!!

Πριν από λίγη ώρα άνοιξα τα ματάκια μου γιατί ήρθε ο γιατρός να μας δει κ να νας δώσει οδηγίες!
Κορίτσια μου όλα πήγαν κατ ευχήν. Ήξερα ότι θα πάνε όλα καλά γιατι την ώρα που με ξάπλωσαν στο χειρουργικό κρεβάτι ένιωσα την μικρή μας να κουνιέται σαν να μου ελεγε «μανουλα μου εδώ είμαι, μην ανησυχείς» 
Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος, μου είπε να σκέφτομαι ότι είχα ένα τρύπιο τσουβάλι κ τώρα είναι καλά ραμμένο που δεν πρόκειται να φυγει τίποτα από εκεί μέσα. 
Θα μείνουμε δυο μέρες στην κλινική, είμαι με όλα τα μετεγχειρητικά παρελκόμενα οξυγόνο καθετήρα, όρους με αντιβιωτικα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! 
Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι κάναμε ότι έπρεπε για να έχει περισσότερη ασφάλεια η ζουζουνα μας.

Ηθελα να σας ευχαριστησω όλες μια μια! Εισασταν κ εσεις μαζί μου σήμερα η καθεμία με τον τρόπο της! 
Για άλλη μια φορά θα σας πω ότι νιώθω πολύ ευγνώμων που σας γνώρισα. Οι κουβέντες σας, η θετική σας ενέργεια κ οι προσευχουλες σας με βοήθησαν πολύ! 

Διαβασα τα νέα της αγαπημένης μου συμπεθερας! Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την μικρής μας. Βλέπεις τώρα που είμαστε μια οικογένεια χρησιμοποιώ το «μας» ;-) . Μα τι θα γίνει όλα τα κοριτσάκια της ομαδούλας μας είναι ζουμπουρλουδικα κ μόνο η δικιά μου είναι τσακνιαρα; Θα μου πείτε τώρα «Τρώγε μάνα να παχύνει η κόρη!!!»       Αγάπη μου σιγά σιγά θα υποχωρήσει τελείως η φλεγμονή κ τώρα που τελειώσες την δουλειά θα χαλαρώσεις κ θα ηρεμήσουν τελείως κ οι συσπασουλες! 

Διαβασα κ τις ιστορίες αγάπης σας! Θα σας πω προσεχώς πως τύλιξα κ εγώ τον Γερμανό μου! 

Σας φιλώ όλες!! 
 

 

Υπέροχα νέα!! Σιδερένια να είσαι κορίτσι μου!! Πάντα είναι εκεί τα μωρά μας για να μας θυμίζουν ότι το ταξίδι το κάνουμε μαζί! Έχεις πολλη δύναμη και θα συνεχίσουν να πηγαίνουν όλα υπέροχα όπως πήγαν!! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! 
Καλο μήνα μα έχουμε με αισιοδοξία κ χαμόγελα!!!

Πριν από λίγη ώρα άνοιξα τα ματάκια μου γιατί ήρθε ο γιατρός να μας δει κ να νας δώσει οδηγίες!
Κορίτσια μου όλα πήγαν κατ ευχήν. Ήξερα ότι θα πάνε όλα καλά γιατι την ώρα που με ξάπλωσαν στο χειρουργικό κρεβάτι ένιωσα την μικρή μας να κουνιέται σαν να μου ελεγε «μανουλα μου εδώ είμαι, μην ανησυχείς» 
Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος, μου είπε να σκέφτομαι ότι είχα ένα τρύπιο τσουβάλι κ τώρα είναι καλά ραμμένο που δεν πρόκειται να φυγει τίποτα από εκεί μέσα. 
Θα μείνουμε δυο μέρες στην κλινική, είμαι με όλα τα μετεγχειρητικά παρελκόμενα οξυγόνο καθετήρα, όρους με αντιβιωτικα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! 
Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι κάναμε ότι έπρεπε για να έχει περισσότερη ασφάλεια η ζουζουνα μας.

Ηθελα να σας ευχαριστησω όλες μια μια! Εισασταν κ εσεις μαζί μου σήμερα η καθεμία με τον τρόπο της! 
Για άλλη μια φορά θα σας πω ότι νιώθω πολύ ευγνώμων που σας γνώρισα. Οι κουβέντες σας, η θετική σας ενέργεια κ οι προσευχουλες σας με βοήθησαν πολύ! 

Διαβασα τα νέα της αγαπημένης μου συμπεθερας! Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την μικρής μας. Βλέπεις τώρα που είμαστε μια οικογένεια χρησιμοποιώ το «μας» ;-) . Μα τι θα γίνει όλα τα κοριτσάκια της ομαδούλας μας είναι ζουμπουρλουδικα κ μόνο η δικιά μου είναι τσακνιαρα; Θα μου πείτε τώρα «Τρώγε μάνα να παχύνει η κόρη!!!»       Αγάπη μου σιγά σιγά θα υποχωρήσει τελείως η φλεγμονή κ τώρα που τελειώσες την δουλειά θα χαλαρώσεις κ θα ηρεμήσουν τελείως κ οι συσπασουλες! 

Διαβασα κ τις ιστορίες αγάπης σας! Θα σας πω προσεχώς πως τύλιξα κ εγώ τον Γερμανό μου! 

Σας φιλώ όλες!! 
 

 

Μπραβοοοοοο!!άντε πάει κ αυτό κοπέλα μου!τώρα τίποτα δεν μας σταματά!κάνε υπομονή να περάσει κ το 2ημερο εκεί κ μετά σπιτακι,με την κορουλα σου να κλωτσάει κ να ξεκινήσεις σιγά σιγά τις ιντερνετικές έρευνες!γιατί περνάει ο καιρός!!!;-) περιμένουμε την ιστορία αγάπης σας!!σε φιλω.:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! 
Καλο μήνα μα έχουμε με αισιοδοξία κ χαμόγελα!!!

Πριν από λίγη ώρα άνοιξα τα ματάκια μου γιατί ήρθε ο γιατρός να μας δει κ να νας δώσει οδηγίες!
Κορίτσια μου όλα πήγαν κατ ευχήν. Ήξερα ότι θα πάνε όλα καλά γιατι την ώρα που με ξάπλωσαν στο χειρουργικό κρεβάτι ένιωσα την μικρή μας να κουνιέται σαν να μου ελεγε «μανουλα μου εδώ είμαι, μην ανησυχείς» 
Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος, μου είπε να σκέφτομαι ότι είχα ένα τρύπιο τσουβάλι κ τώρα είναι καλά ραμμένο που δεν πρόκειται να φυγει τίποτα από εκεί μέσα. 
Θα μείνουμε δυο μέρες στην κλινική, είμαι με όλα τα μετεγχειρητικά παρελκόμενα οξυγόνο καθετήρα, όρους με αντιβιωτικα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! 
Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι κάναμε ότι έπρεπε για να έχει περισσότερη ασφάλεια η ζουζουνα μας.

Ηθελα να σας ευχαριστησω όλες μια μια! Εισασταν κ εσεις μαζί μου σήμερα η καθεμία με τον τρόπο της! 
Για άλλη μια φορά θα σας πω ότι νιώθω πολύ ευγνώμων που σας γνώρισα. Οι κουβέντες σας, η θετική σας ενέργεια κ οι προσευχουλες σας με βοήθησαν πολύ! 

Διαβασα τα νέα της αγαπημένης μου συμπεθερας! Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την μικρής μας. Βλέπεις τώρα που είμαστε μια οικογένεια χρησιμοποιώ το «μας» ;-) . Μα τι θα γίνει όλα τα κοριτσάκια της ομαδούλας μας είναι ζουμπουρλουδικα κ μόνο η δικιά μου είναι τσακνιαρα; Θα μου πείτε τώρα «Τρώγε μάνα να παχύνει η κόρη!!!»       Αγάπη μου σιγά σιγά θα υποχωρήσει τελείως η φλεγμονή κ τώρα που τελειώσες την δουλειά θα χαλαρώσεις κ θα ηρεμήσουν τελείως κ οι συσπασουλες! 

Διαβασα κ τις ιστορίες αγάπης σας! Θα σας πω προσεχώς πως τύλιξα κ εγώ τον Γερμανό μου! 

Σας φιλώ όλες!! 
 

 

Αλκυονη μου,καλη αναρρωση!Η μπεμπα σου εχει δυνατη μανουλα!δυο μερες κ μετα στο σπιτακι σας.

Οι ηδη μανουλες τι προτεινετε για προιοντα βρεφικης περιποιησης;λεω σιγα σιγα να κανω λιστα για φαρμακειο αλλα ειναι τοσες οι μαρκες που πραγματικα χαος. Για αρχη σκεφτομουν αφρολουτρο λαδακι κ κρεμα αλλαγης πανας.χρειαζεται κατι αλλο;

  • Μου αρέσει 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Αλκυονη μου,καλη αναρρωση!Η μπεμπα σου εχει δυνατη μανουλα!δυο μερες κ μετα στο σπιτακι σας.

Οι ηδη μανουλες τι προτεινετε για προιοντα βρεφικης περιποιησης;λεω σιγα σιγα να κανω λιστα για φαρμακειο αλλα ειναι τοσες οι μαρκες που πραγματικα χαος. Για αρχη σκεφτομουν αφρολουτρο λαδακι κ κρεμα αλλαγης πανας.χρειαζεται κατι αλλο;

Σαν τη frezyderm δεν έχει!προσωπικη μου άποψη !ειχα δοκιμάσει κ άλλες μάρκες αλλα μου έβγαζε σπυράκια ο μικρός μου !εγω είχα πάρει κ γαλάκτωμα σώματος !ισως χρειαστείΤε κατι για τη νινιδα !(Ξηροδερμία στο κεφαλάκι)
Για αλλαγή πάνας έχει η εταιρεία που σου είπα αλλα εγώ χρησιμοποιούσα ελάχιστη ποσότητα sudocream!ειναι δυνατή κρέμα αλλα το μωρό Δ θα συγκαει ποτέ !επισης θα χρειαστεί βούρτσα ,θερμόμετρο,ψαλιδάκι,νυχοκόπτη,λιμεσ,και ρινικό πουαρ για την μυτούλα !εχει τέτοια σετ περιποίησης !

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Αλκυονη μου,καλη αναρρωση!Η μπεμπα σου εχει δυνατη μανουλα!δυο μερες κ μετα στο σπιτακι σας.

Οι ηδη μανουλες τι προτεινετε για προιοντα βρεφικης περιποιησης;λεω σιγα σιγα να κανω λιστα για φαρμακειο αλλα ειναι τοσες οι μαρκες που πραγματικα χαος. Για αρχη σκεφτομουν αφρολουτρο λαδακι κ κρεμα αλλαγης πανας.χρειαζεται κατι αλλο;

Θα συμφωνήσω με την συμπεθέρα @demifilol .σαν την frezyderm δεν χει.κ το λέω γιατί ο μικρός έχει ευαίσθητη επιδερμίδα,ειδικά σαν νεογέννητο,είχα χρησιμοποιήσει septona,proderm,pharmasept κ εβγαζε κοκκινίλες.με την frezyderm τίποτα.εχει αφρόλουτρο κ σαμπουάν(αν έχει στην αρχή μαλλάκια) εμείς είχαμε πάρει κ αυτό για την νινιδα γιατί είχε στο κεφαλάκι του ανά διαστήματα μέχρι 6 μηνών.γενικα έχω πάρει όλη την σειρά της frezyderm για νεογέννητο.επισης αν είσαι έξω κ δεν θες πάλι να χρησιμοποιήσεις μωρομαντηλα,μπορείς να πάρεις τον αφρό της frezyderm κ καθαρίζει απίστευτα(για τα κακά εννοώ) ,ταλκ χρησιμοποίησα μόνο κάτω από το σαγόνι στον λαιμουδακι που έβγαζε κάτι σαν ιδρωτηρια κ κρέμα συγκαματος 2-3 φορές μιας κ δεν έβαζα γιατί τον έπλενα.(εμάς ήταν κύριος,μια φορά την ημέρα εκανε κακά,αλλά έχω ακούσει κ για 7-8 φορές οπότε εκεί ίσως χρειαστείς κρέμα συγκαματος) είχα πάρει κ της sudocream αλλά δεν την έχω βάλει ακόμα ποτέ,είναι λίγο πιο βαριά.τωρα εκτός από αυτά που σου είπε η Δήμητρα,θα πάρεις γαζουλες,οινόπνευμα 70αρι για τον αφαλό,μπατονετες βρεφικές εγώ δεν χρησιμοποίησα ποτέ,με πετσετουλα καθάριζα τα αυτακια κ νυχοκοπτη επίσης δεν χρησιμοποίησα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Καλή κ ευλογημένη Κυριακή! 

Καλημερα γλυκια μας Αλκυονη!!!! Πώς εισαι κοριτσακι μου σημερα σωματικα; Ελπιζω πολυ καλυτερα!!!! Η μπεμπα μας τί κανει; Απειρα φιλακια και στους τρεις σας και με το καλο σπιτακι σας!!!! 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Καλημερα γλυκια μας Αλκυονη!!!! Πώς εισαι κοριτσακι μου σημερα σωματικα; Ελπιζω πολυ καλυτερα!!!! Η μπεμπα μας τί κανει; Απειρα φιλακια και στους τρεις σας και με το καλο σπιτακι σας!!!! 

Καλημέρα Ειρηνη μου. Καλά είμαστε, δόξα τω Θεω! Έφαγα το πρωινό μου. Το πέρασαν το τεστ όλοι εδώ μέσα! Σε τέσσερις μήνες θα τους κάνω την τιμή να ξαναέρθω 

  • Μου αρέσει 4

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Καλημέρα Ειρηνη μου. Καλά είμαστε, δόξα τω Θεω! Έφαγα το πρωινό μου. Το πέρασαν το τεστ όλοι εδώ μέσα! Σε τέσσερις μήνες θα τους κάνω την τιμή να ξαναέρθω 

Μπραβο γλυκια μου!!!! Καλο το πρωινο;  Χιχιχι! Περιποιηση στο κρεβατι ελπιζω! Το καλο που τους θελω να το φροντιζουν το κοριτσι μας!! Τωρα τους τεσταραμε και με το καλο θα τους ξαναδεις στα γεννητουρια!!!! Ο αντρουλης τεσταρε επισης ειμαι σιγουρη! Τον εμπιστευομαι σε αυτα, γερμανικο ματι παιδι μου χιχιιχχι!!! Χαιρομαι παρα πολυ που εισαι καλα! 

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alkyoni είπε:

Καλημέρα Ειρηνη μου. Καλά είμαστε, δόξα τω Θεω! Έφαγα το πρωινό μου. Το πέρασαν το τεστ όλοι εδώ μέσα! Σε τέσσερις μήνες θα τους κάνω την τιμή να ξαναέρθω 

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! 
ετσσσιιιιιι τέσταρε τους όλους εκεί μέσα!!!! Αν και όπως λέει και η @Υβόννη μας σίγουρα ο σύζυγος τους έχει βάλει στο μάτι και τους καταγράφει την κάθε τους κίνηση χιχιχιχιχιχι σε 4 μήνες θα κάνει «πρεμιέρα» η κορακλα σου και νύφη μου και τότε όλα θα είναι παρελθόν !!

εχουν καλό πρωινό εκεί... χιχιχιχι πείνασα :P

Καλή Κυριακή σε όλες κορίτσια μου !!!

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια.μου σε ολες και καλη και ευλογημενη Κυριακη!!! Ελεγα να παω εκκλησια σημερα αλλα εχω μπερδευτει με τα μετρα...Πρεπει λεει να δηλωσω το ονομα.μου απο πριν να μου κανουν κρατηση; Δεν καταλαβα ακριβως! Κατλαβα ομως τη λεξη κρατηση χαχαχα!!Θα το διευκρινισω!!!

Εδω κοριτσια μη με κοροιδεψετε αλλα χτες ειχε καυσωνα!! Γερμανικο καυσωνα σε θερμοκρασια αλλα οηγαμε μια βολτα και μου κοπηκε η αναπνοη απο τη ζεστη. Ντροπιασα τα ελληνικα νου γονιδια χαχχαα! Εχω γινει Γερμανιδα κι εγω!!!

@demifilol πώς εισια με το δοντι κοριτσακι μου; Ελπιζω να εκανε δουλεια το γιατροσοφι σου και εστω να κοιμηθηκες χωρις ταλαιπωρια. 

 

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! 
ετσσσιιιιιι τέσταρε τους όλους εκεί μέσα!!!! Αν και όπως λέει και η @Υβόννη μας σίγουρα ο σύζυγος τους έχει βάλει στο μάτι και τους καταγράφει την κάθε τους κίνηση χιχιχιχιχιχι σε 4 μήνες θα κάνει «πρεμιέρα» η κορακλα σου και νύφη μου και τότε όλα θα είναι παρελθόν !!

εχουν καλό πρωινό εκεί... χιχιχιχι πείνασα :P

Καλή Κυριακή σε όλες κορίτσια μου !!!

Καλημερα γλυκουλα μου!!!! Ξεκουραστηκες εσυ καθολου μετα το ξενυχτι της Παρασκευης;;; Αντε να πεις τωρα οτι ξενυχτας για τους υπερηχους! Σε λιγα χρονακια βεβαια θα ξενυχτας για να μαζεψεις την κορη απο τα κλαμπακια χαχαχα! Βασικα οχι, ο μπαμπας θα πηγαινει, που θα δινει και την αδεια στην κορακλα του για ξενυχτι,  με την ατακα "ε μωρε να ξεσκασει λιγο το παιδι"! Χαχχαχα Αυριο Δευτερα αλλα δε θα πας δουλεια! Γιουπιιιιιιι !!!! Σταθμο ομως πατε ή εκλεισε και αυτος λογω Αυγουστου;

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Μπραβο γλυκια μου!!!! Καλο το πρωινο;  Χιχιχι! Περιποιηση στο κρεβατι ελπιζω! Το καλο που τους θελω να το φροντιζουν το κοριτσι μας!! Τωρα τους τεσταραμε και με το καλο θα τους ξαναδεις στα γεννητουρια!!!! Ο αντρουλης τεσταρε επισης ειμαι σιγουρη! Τον εμπιστευομαι σε αυτα, γερμανικο ματι παιδι μου χιχιιχχι!!! Χαιρομαι παρα πολυ που εισαι καλα! 

 

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! 
ετσσσιιιιιι τέσταρε τους όλους εκεί μέσα!!!! Αν και όπως λέει και η @Υβόννη μας σίγουρα ο σύζυγος τους έχει βάλει στο μάτι και τους καταγράφει την κάθε τους κίνηση χιχιχιχιχιχι σε 4 μήνες θα κάνει «πρεμιέρα» η κορακλα σου και νύφη μου και τότε όλα θα είναι παρελθόν !!

εχουν καλό πρωινό εκεί... χιχιχιχι πείνασα :P

Καλή Κυριακή σε όλες κορίτσια μου !!!

Κορες θα έπρεπε να εισασταν σε μια μεριά να βλέπατε τον ανδρουλη μου! Έχει κανει πλήρη έλεγχο χιχι
Το πρωινό ήταν ωραιότατο. Μέχρι κ μερεντα είχε αλλά συγκρατήθηκα κ δεν την έφαγα. Δεν έχουν πάρει ακόμα τον δίσκο. Αν μπω στον πειρασμό θα την κρατήσω να την φάω αργότερα με το κουταλάκι. Να θυμηθώ τα παιδικά μου χρονια 
 

Εντωμεταξύ για πρώτη φορά ξέχασα να πάρω το χάπι του θυρεοειδή. Τι κάνω τώρα; Μπορώ να το πάρω άραγε αργότερα; 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

 

Κορες θα έπρεπε να εισασταν σε μια μεριά να βλέπατε τον ανδρουλη μου! Έχει κανει πλήρη έλεγχο χιχι
Το πρωινό ήταν ωραιότατο. Μέχρι κ μερεντα είχε αλλά συγκρατήθηκα κ δεν την έφαγα. Δεν έχουν πάρει ακόμα τον δίσκο. Αν μπω στον πειρασμό θα την κρατήσω να την φάω αργότερα με το κουταλάκι. Να θυμηθώ τα παιδικά μου χρονια 
 

Εντωμεταξύ για πρώτη φορά ξέχασα να πάρω το χάπι του θυρεοειδή. Τι κάνω τώρα; Μπορώ να το πάρω άραγε αργότερα; 

Καλα.τον.εκανα εικονα τον αντρουλη χαχαχα! Ειμαι.σιγουρη τα τεσταρε ολα.για να ειναι οπως πρεπει οι πριγκιπισσες του!!!! Εκεινος ειχε μερεντιτσα αραγε; Μην κλεψει τη δικη σου οπως κανει ο δικος μου στο αεροπλανο με τα κρακερακια!  Χαχαχα! Πωπω.μερεντα!!! Ηδη ανεβηκαν στην εκιμηση μου χχαχαα! 

Κοριτσακι μου εμενα μου ειπε η γιατρος αν το ξεχασω να το παρω αργοτερα αλλα αφου εχω μεινει λιγο νηστικη και κλασσικα μετα να περιμενω 30' για να ξαναπαρω. Αλλα λογικα με τοσους γιατρους εκει γυρω αν ρωτησεις θα σου πουν. Παντως για μια μερα δε θα γινει κατι αν τελικα δεν γινεται.να.παρεις.

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά όμορφη Κυριακή να έχουμε.

@Alkyoniμου τι καλά που είσαι μια χαρουλα κ από διάθεση.θα πας κ σπιτάκι σου σε λίγες ώρες κ όλα καλά.Συο νοσοκομείο το έκανες η σε κλινική? Να δω δηλαδή να ξέρω που φέρνουν Μερέντα χαχαχα

Γλυκιά μου μπορείς να το πάρεις κ μετά το χάπι .όπως πχ άμα κάνουμε εξέταση αίματος δεν το παίρνουμε κ το περνούμε μέτα.αν παίρνεις κ τιροσιντ ειδικά μου έχει πει δεν έχει θέμα με το φαγητό

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...