Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

14 ώρες πρίν, Argyroula είπε:

Κορίτσια μου γλυκά σας γράφω από τον καναπέ μουε τα πόδια ψηλα και κάτω από το ερκοντισιον τι μέρα κι αυτή.... Τι ζέστη!! Λοιπόν θα σας πω την λεριπετειουλα μου σήμερα... εδώ και λίγες μέρες έχω παρά πολλά υγρα εκεί στο κουτί που λέει και η Ειρήνη μας! Το είπα στον γιατρό μου μου είπε πως να το παρακολουθήσω για να δούμε να είναι ουρά κολπικά υγρα η αμνιακο. Εγώ τα έκανα όλα αυτά που μου είπε αλλά κοριτσια ειλικρινα δεν καταλάβαινα. Με βάση την περιγραφή όλα οδηγουσαν στο ότι ήταν αμνιακο. Παρολαυτα επειδή είχα φορτώσει λίγοε την υπερβολή του γιατρού μου (που μου είπε να πάω να κάνω τεστ υψηλής ρήξης στο ΜΗΤΈΡΑ) να σας πω ότι πήγα σε έναν οικογενειακό φίλο γυναικολογό να μιλήσουμε για να χαλαρώσω λίγο από όλα αυτά τα απαγορεύεται κλπ του δικού μου. Παράλληλα περίμενα και την καλλιέργεια ούρων που είχε βγει ένα χαλί η πρώτη εξέταση. Ο δεύτερος γιατρός μου είπε με πολύ σεβασμό ότι προφανώς ο γιατρός μου επειδή με ξέρει τόσα χρόνια ίσως είναι λίγο υπερβολικός για όλα εκτός από το θέμα των υγρών. Μου είπε κι αυτός να πάω να το δω. Σήμερα το πρωί λοιπόν κι ενώ ήμουν μούσκεμα από υγρα πήγα κι έκανα το τεστ. Αρνητικό βγήκε όπως και η καλλιέργεια ούρων οπότε τώρα μετά απ όλα αυτά.... Απλά δέχομαι ότι θα την βγάλω με ποτάμια εκεί κάτω.... Χάχα έγραψα σεντοναρα αλλά ήθελα να σας πω ότι περίμενα στο σημείο των τοκετών και έκλαιγα καθολη την διάρκεια των εξετάσεων και της αναμονής. Γενναγανε κορίτσια αχ και ήταν πολύ συγκινητικό.Δεν γράφω αλλά το παράκανα. Αυτά τα νεα μου. Αα να σας πω επίσης ότι δεν άφησα τον εαυτό μου να αγχωθεί. Απλά πήγα και την έκανα και τέλος. (80 ευρώ ακατέβατα μέχρι και την συριγγα για το αίμα μου χρέωσαν 2 ευρώ) 

Κορίτσι επειδή είχα ίδιο θέμα(αρκετά υγρά..όχι βέβαια αλήθεια είναι "ποτάμι" όπως λες αλλαααα μπόλικα!!) κ μαλιστα μου βρήκε κ τη Δευτέρα που πήγα ότι μου μειώθηκε το αμνιακό τρελάθηκα!!

Βέβαια ο γιατρός μου ήταν πολύ πιο χαλαρός όπως τοθ έχω περιγράψει τα υγρά κ μου είπε ότι μειώθηκε το αμνιακό επειδή δεν πίνω πολύ νερό(όντως πίνω ένα μπουκαλάκι τη μερα:ph34r:ξερω απαράδεκτη!!) Κ μου είπε να πίνω τουλάχιστον 2 μεγάλα(3 λίτρα..)..

Τεσπα εμενα βέβαια με έζωσαν τα φίδια κ όπως έψαχνα για αυτό στο ίντερνετ βρήκα τεστ αμνιακού υγρού!! Μοιάζουν με τα εγκυμοσυνης κ απλά στην άκρη βάζεις από το υγρό που βγάζει το κουτί (παρεπιπτόντως νόμιζα πως μόνο εγώ το έλεγα ετσι:mrgreen:!!) Και σε 2' έχεις τα αποτελέσματα κ η συσκευασία έχει τα 2 με 14€!! 

Σόρρυ για το κατεβατο(αν κ είστε σεντονο-ομαδα κ εσείς σαν τη δική μου!!) Αλλά ήθελα να σας το πω σε περίπτωση που κάποια έχει ίδιο φόβο μπορεί να τα έχει σπίτι να κάνει οπότε θέλει κ πολύ φθηνότερα από 80€;)

Υπέροχες εγκυμοσυνες να έχετε οοοολες!!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλό μήνα καί από μένα κορίτσια όλα να μας πάνε καλά!!!τι ωραία με τις ιστορίες αγάπης πάντα έτσι αγαπημένοι κ ερωτευμένοι να είμαστε!!τι ωραία @geo81 είδες την μπεμπουλα σου!!!Περαστικά εύχομαι Δήμητρα μου να περάσει κ αυτο!!@Alkyoni όλα να πάνε καλά!!και σε όλες εύχομαι πάντα καλά νέα..κ να τα ξεπερνάμε όλα κ να κρατήσουμε τα μωρακια μας αγκαλιά κ να τα κρατάμε σφιχτά σφιχτά..

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα στη ρομάντζοπαρέα!!! Μα ποσό ομορφες ιστορίες αγάπης έχω διαβάσει !!!! Τι τέλειες που είναι όλες!!! Μου αρέσουν τα happy end!!! Συμπεθέρα μου κουκλάρα μου @Alkyoniμου πρώτα θέλω να νέα της νύφης μου και ότι είσαι καλά με χαμογελάρα έως τα αυτιά και μετά την δίκη σας ιστορία αγάπης με τον Γερμανό σου ❤️
Τα νέα της χοντρουλας λοιπόν , είμαστε 682 γρμ με μακριά πόδια στο μπαμπα της μοιάζει χιχιχιχι όπως είπε κ ο γιατρός μοιάζει στον αδερφό της ... πάλι τίποτα δεν έκανα(ύπνος μου λέει είσαι) ... όλη τη διάρκεια του δίωρου που περιμέναμε η μικρή έδινε πόνο από κλωτσιά μόλις μπήκαμε για την εξέταση κοιμήθηκε... την ξύπνησε ο γιατρός 3 φορές κ έδειχνε μανουριασμενη ΑχαχαχαχΧα σαν την μαμά της( μη με πειράζετε σας λέω) και χασμουριόνταν συνεχώς !!! Στις φωτογραφίες θεά!!! Γυναίκα παιδί μου ξέρει να στήνεται στο φακό! Ο Γιώργος πάντα με ένα χέρι κολλημένος στο μέτωπο ήταν ποτέ δεν τον είδαμε ολόκληρο ... και έτσι γεννήθηκε με το χέρι μπουνιά πάνω στο κεφαλι(νόμιζε ότι ήταν ο σουπερμαν) την κατέστρεψε από κάτω τη μανούλα όπως καταλάβατε..

ειναι η πρώτη φορά (φτου φτου) που απολαμβάνω την εγκυμοσύνη τόσο πολύ! Επιτελους! Ο τράχηλος φαίνεται να συνέρχεται από την φλεγμονή θα πάρω άλλες 10 μέρες αντιβίωση και οι συσπάσεις φαίνονται να μειώθηκαν αισθητά!

 

Τι ομορφα νέα κοπελα μου ολα καλα ευτυχώς και καλά κανεις και την απολαμβάνεις είναι κάτι ξεχωριστό αυτό π ζουμε!! 

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα σας !!!σας διαβάζω όλες με δυσκολία κάποιες ώρες !!!Ευχομαι καλό μήνα κ να έχουμε καλα νέα !!Νομιζω η ζέστη παντού είναι ανυπόφορη !!χαιρομαι για τα καλα νέα,τους υπερήχους,και τις ρομαντικές ιστορίες σας !!Απο χθες έχω άλλη μια δυσκολία αλλα θα περάσει κ αυτή !εχω πονόδοντο κ την παλεύω με γιατροσόφια!θα επανέλθω δριμύτερη σε λίγες μέρες !!να προσεχετε!!!
 

Αχ κορίτσι μ σε καταλαβαίνω έχω πολυ ευαίσθητα δόντια κ παντα είχα θέματα παρολου που τα προσεχω..κ επειδή ρώτησα από την αρχή τ γιατρο μ μ είπε μπορώ να παιρνω 2 ντεπον την ημέρα.. Ελπίζω να είναι κάτι περαστικο.. Πάντως έχω γνωστές που κ εξαγωγή καναν αν έπρεπε κ πηραν αντιβίωση!! 

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ξανα καλημερα! Σημερα μια η ζεστη (ναι εβαλε κι εδω), μια το κατουρημα μεσα στη νυχτα, μια ο γιοκας μου που μου εδωσε λιγες δυνατες ξημερωματα, υπνος ακαταστατος τελειως! Εριξα ομως τωρα το πρωι εναν υπνακο και στανιαρα καπως!

@Despoina Mar, @Depykal, @Gogo1994πολυ ομορφες ιστοριες και τοσο ρομαντικες ολες!!!!!! Κυριως βλεπω φουλ ερωτα κοριτσια μου που ακομα κραταει:x Συμπεθερα @MumMariaσας κυνηγαει το 21 εσας! Βεβαια δεν μας ειπες πολλες λεπτομερειες αλλα βλεπω κι εκει τον ερωτα που συνεχιζει ακομη!!!!!! Παντα κοριτσια μου ολες ευτυχισμενες και τωρα με τα παιδακια μας ο ερωτας μας και η αγαπμη μας να μεγαλωνει μερα με τη μερα μαζι με τα παιδακια μας!

@Geo81μπρανο κοριτσακι μου!!!!!!!! Ανυπομονω να μας πεις λεπτομερειες! Μπηκα να δω νεα σου καπου μεταξυ κατουρηματος και κλωτσιας μπεμπη και οταν ειδα οτι εγραψες πριν λιγο, λεω καλα τί γιατρος ειναι αυτος; Σε κλαμπακι dj δουλευε στην προηγουμενη του ζωη; Χαρηκα παρα πολυ που ειναι ολα καλα!!!!!!

Συμπεθερουλα μου ειμαστε πολυ ομορφες οι χοντρουλες και πολυ ζουμερες!!! Ο γιος μου θελει πιασιματα στη γυναικα σαν τον πατερα του χαχαχα!! Οποτε ασε ησυχα τα τροφαντα μπουτακια της νυφουλας μου!! Χαχαχαχα!!!

Κοριτσια μου και κατι ασχετο, για οποια γνωριζει! Εχει να κανει με το ζαχαρο, θα παρω βεβαια τη γιατρο τη Δευτερα. Θυμαστε που ηταν οριακα ψηλα το πρωινο αλλα καπως το ειχα ρυθμισει; Τωρα ειναι οριακα χαμηλα...δυο τρεις μερες τωρα 62 με 64 βλεπω. Τί γινεταιιιιιιιιιιιιιιιιιι???? Δεν ανησυχω, καλυτερα χαμηλα παρα ψηλα, απλα απορησα!

Ποια ζέστη;;;κι αν πεις τα 27αρια ζέστη,θα έρθω κ θα σε δαγκώσω!χααχαχαχα

Τι να σου πω;;;τον πρωτοείδα στις συνελεύσεις για τις καταλήψεις το 2011 να μιλάει στο αμφιθέατρο κ μαγεύτηκα,εχει λέγειν ο αντρουλης μου!!αυτός με είχε προσέξει νωρίτερα κ μέσω κοινής φίλης,έγινε το κονέ.αυτος αιώνιος φοιτητής ,εγώ μεταπτυχιακή τότε.στους 3 μήνες συζησαμε κ έκτοτε είμαστε κάθε μέρα μαζι:x για την πρόταση γάμου,μην φανταστείτε ρομάντζο..ειμασταν σπίτι ένα βράδυ κ τους τελευταίους μήνες συζητούσαμε πόσο θέλουμε να ξεκινήσουμε οικογένεια κ να κάνουμε παιδάκια,για αυτό κ η πρόταση,αλλιώς ειλικρινά από την πρώτη στιγμή τον ένιωθα άντρα μου κ αυτός γυναίκα του.η ημερομηνία επιλέχθηκε γιατί θέλαμε να συνεχίσουμε να γιορτάζουμε την ημερομηνία της γνωριμίας μας.κ μονοπετρο γιοκ,μου πήρε ένα κρεμαστό με την πέτρα του μονοπετρου γιατί δεν φοράω δαχτυλίδια(συνήθειο που μου έμεινε από το βόλλεϋ) αλλά το κρεμαστό μαζί με αυτό με το αστεράκι του Βασίλη,δεν τα έχω βγάλει ποτέ:x

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα στη ρομάντζοπαρέα!!! Μα ποσό ομορφες ιστορίες αγάπης έχω διαβάσει !!!! Τι τέλειες που είναι όλες!!! Μου αρέσουν τα happy end!!! Συμπεθέρα μου κουκλάρα μου @Alkyoniμου πρώτα θέλω να νέα της νύφης μου και ότι είσαι καλά με χαμογελάρα έως τα αυτιά και μετά την δίκη σας ιστορία αγάπης με τον Γερμανό σου ❤️
Τα νέα της χοντρουλας λοιπόν , είμαστε 682 γρμ με μακριά πόδια στο μπαμπα της μοιάζει χιχιχιχι όπως είπε κ ο γιατρός μοιάζει στον αδερφό της ... πάλι τίποτα δεν έκανα(ύπνος μου λέει είσαι) ... όλη τη διάρκεια του δίωρου που περιμέναμε η μικρή έδινε πόνο από κλωτσιά μόλις μπήκαμε για την εξέταση κοιμήθηκε... την ξύπνησε ο γιατρός 3 φορές κ έδειχνε μανουριασμενη ΑχαχαχαχΧα σαν την μαμά της( μη με πειράζετε σας λέω) και χασμουριόνταν συνεχώς !!! Στις φωτογραφίες θεά!!! Γυναίκα παιδί μου ξέρει να στήνεται στο φακό! Ο Γιώργος πάντα με ένα χέρι κολλημένος στο μέτωπο ήταν ποτέ δεν τον είδαμε ολόκληρο ... και έτσι γεννήθηκε με το χέρι μπουνιά πάνω στο κεφαλι(νόμιζε ότι ήταν ο σουπερμαν) την κατέστρεψε από κάτω τη μανούλα όπως καταλάβατε..

ειναι η πρώτη φορά (φτου φτου) που απολαμβάνω την εγκυμοσύνη τόσο πολύ! Επιτελους! Ο τράχηλος φαίνεται να συνέρχεται από την φλεγμονή θα πάρω άλλες 10 μέρες αντιβίωση και οι συσπάσεις φαίνονται να μειώθηκαν αισθητά!

 

Μπράβο κοπέλα μου,δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι!να ηρεμήσεις κι εσύ!!!κορίτσια ,παιδί μου,να στηθούν για την φωτό!!!χαχαχα!

Κι εγώ το Σούπερμαν έβγαλα ,φιλενάδα!!μπουνιά κολλημένη στην φάτσα,όπως κ σε όλους τους υπερήχους,εξου κ τα τόσα ράμματα:???: χαλάλι τους όμως!!!τέτοια κουκλια κ καλά παιδιά!!:x

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο μηνα κοριτσια μου!να σας πω κ το δικο μας στορυ.πριν 3 χρονια κλεινω διακοπες με μια φιλη μου υστερα απο εναν πολυ δυσκολο χειμωνα που ειχα περασει.παμε συρο,ετυχε τοτε να παιζει η ομαδα μου αγωνα(ειμαι φουλ ποδοσφαιροφιλη) κ παω μονη μου στο συνδεσμο του νησιου να τον δω.εκει ηταν κ ο μυκονιατης συζυγος που ηρθε συρο μονο για να δει τον αγωνα στο club του νησιου.γνωριστηκαμε εκει ,καναμε λιγο παρεα τις επομενες μερες .μετα απο 20 μερες περιπου βρεθηκαμε Αθηνα.με το που με βλεπει με φιλαει κ τελος δεσαμε αμεσως.να σημειωσω οτι τις προηγουμενες μερες στο νησι ηταν κυριος με τα ολα του,με το ζορι μου πιασε μια φορα το χερι χαχα.πιο πολυ οι συμπτωσεις κανουν εντυπωση,που λεω αν δεν πηγαινα συρο αν δεν εβλεπα τον αγωνα δεν θα τον γνωριζα.αλλα αυτα ειναι τυχερα.μετα απο 6 μηνες μου εκανε προταση γαμου κ περσι τον σεπ παντρευτηκαμε.

  • Μου αρέσει 5

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλο μηνα κοριτσια μου!να σας πω κ το δικο μας στορυ.πριν 3 χρονια κλεινω διακοπες με μια φιλη μου υστερα απο εναν πολυ δυσκολο χειμωνα που ειχα περασει.παμε συρο,ετυχε τοτε να παιζει η ομαδα μου αγωνα(ειμαι φουλ ποδοσφαιροφιλη) κ παω μονη μου στο συνδεσμο του νησιου να τον δω.εκει ηταν κ ο μυκονιατης συζυγος που ηρθε συρο μονο για να δει τον αγωνα στο club του νησιου.γνωριστηκαμε εκει ,καναμε λιγο παρεα τις επομενες μερες .μετα απο 20 μερες περιπου βρεθηκαμε Αθηνα.με το που με βλεπει με φιλαει κ τελος δεσαμε αμεσως.να σημειωσω οτι τις προηγουμενες μερες στο νησι ηταν κυριος με τα ολα του,με το ζορι μου πιασε μια φορα το χερι χαχα.πιο πολυ οι συμπτωσεις κανουν εντυπωση,που λεω αν δεν πηγαινα συρο αν δεν εβλεπα τον αγωνα δεν θα τον γνωριζα.αλλα αυτα ειναι τυχερα.μετα απο 6 μηνες μου εκανε προταση γαμου κ περσι τον σεπ παντρευτηκαμε.

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι Εύα μου!!!όντως τι συμπτώσεις!!!ήτανε γραφτό που λένε:x

@Depykal κοριτσάκι μου κι εσείς να είστε ευτυχισμένοι πάντα ευχομαι κ ερωτευμένοι όπως τωρα:x

(Αν ξεχνάω ποτε καμία,μην παρεξηγείτε,έχω ένα κεφάλι καζάνι κ ολη μέρα τρεχω:grin: )

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ποια ζέστη;;;κι αν πεις τα 27αρια ζέστη,θα έρθω κ θα σε δαγκώσω!χααχαχαχα

Τι να σου πω;;;τον πρωτοείδα στις συνελεύσεις για τις καταλήψεις το 2011 να μιλάει στο αμφιθέατρο κ μαγεύτηκα,εχει λέγειν ο αντρουλης μου!!αυτός με είχε προσέξει νωρίτερα κ μέσω κοινής φίλης,έγινε το κονέ.αυτος αιώνιος φοιτητής ,εγώ μεταπτυχιακή τότε.στους 3 μήνες συζητάμε κ έκτοτε είμαστε κάθε μέρα μαζι:x για την πρόταση γάμου,μην φανταστείτε ρομάντζο..ειμασταν σπίτι ένα βράδυ κ τους τελευταίους μήνες συζητούσαμε πόσο θέλουμε να ξεκινήσουμε οικογένεια κ να κάνουμε παιδάκια,για αυτό κ η πρόταση,αλλιώς ειλικρινά από την πρώτη στιγμή τον ένιωθα άντρα μου κ αυτός γυναίκα του.η ημερομηνία επιλέχθηκε γιατί θέλαμε να συνεχίσουμε να γιορτάζουμε την ημερομηνία της γνωριμίας μας.κ μονοπετρο γιοκ,μου πήρε ένα κρεμαστό με την πέτρα του μονοπετρου γιατί δεν φοράω δαχτυλίδια(συνήθειο που μου έμεινε από το βόλλεϋ) αλλά το κρεμαστό μαζί με αυτό με το αστεράκι του Βασίλη,δεν τα έχω βγάλει ποτέ:x

Μπράβο κοπέλα μου,δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι!να ηρεμήσεις κι εσύ!!!κορίτσια ,παιδί μου,να στηθούν για την φωτό!!!χαχαχα!

Κι εγώ το Σούπερμαν έβγαλα ,φιλενάδα!!μπουνιά κολλημένη στην φάτσα,όπως κ σε όλους τους υπερήχους,εξου κ τα τόσα ράμματα:???: χαλάλι τους όμως!!!τέτοια κουκλια κ καλά παιδιά!!:x

Συμπεθερα εχει 27 χαχχα! Αλλα για Γερμανια ειναι φουρνος! Σκεψου ξυπνησα απο.τον ιδρωτα!!! Μη με δαγκωσεις σε παρακαλω, δειξε κατανοηση στη συμπεθερα την Ευρωπαια χαχχαχαα

Αχ τι τελεια ιστορια!!!!! Ειδικα με τις καταληψεις που μιλουσε!!!! Ρε συ εμας μια ζωη μιλουσε στις καταληψεις ενας μαντραχαλος κι εσενα ετυχε ο αντρουλης με.το λεγειν; Ε αυτα ειναι!!!!!! Παντα να ειστε αγαπημενοι συμπεθερουλα μου και αχωριστοι!!!!! 

Just now, ΕΥΑ! said:

Καλο μηνα κοριτσια μου!να σας πω κ το δικο μας στορυ.πριν 3 χρονια κλεινω διακοπες με μια φιλη μου υστερα απο εναν πολυ δυσκολο χειμωνα που ειχα περασει.παμε συρο,ετυχε τοτε να παιζει η ομαδα μου αγωνα(ειμαι φουλ ποδοσφαιροφιλη) κ παω μονη μου στο συνδεσμο του νησιου να τον δω.εκει ηταν κ ο μυκονιατης συζυγος που ηρθε συρο μονο για να δει τον αγωνα στο club του νησιου.γνωριστηκαμε εκει ,καναμε λιγο παρεα τις επομενες μερες .μετα απο 20 μερες περιπου βρεθηκαμε Αθηνα.με το που με βλεπει με φιλαει κ τελος δεσαμε αμεσως.να σημειωσω οτι τις προηγουμενες μερες στο νησι ηταν κυριος με τα ολα του,με το ζορι μου πιασε μια φορα το χερι χαχα.πιο πολυ οι συμπτωσεις κανουν εντυπωση,που λεω αν δεν πηγαινα συρο αν δεν εβλεπα τον αγωνα δεν θα τον γνωριζα.αλλα αυτα ειναι τυχερα.μετα απο 6 μηνες μου εκανε προταση γαμου κ περσι τον σεπ παντρευτηκαμε.

Ευακι μου τι τελεια ιστορια και αυτη!!!! Καλα ειδικα με το ποδοσφαιρο και τιε συμπτωσεις.οκ δεν εχω λογια! Ειστε ιδια ομαδα ε; Να παρετε φορμακι του μπεμπη παρακαλω!!! Αχ το πρωτο φιλι με το που σε ειδε Αθηνα....Αχ αχ αχ! Να ειστε παντα τοσο αγαπημενοι, καλη τυχη στην ομαδαρα σας χαχαχα και ευχομαι μετα απο απειρα χρονια, παππουδες πλεον παλι μαζι στην κερκιδα να ειστε αγκαλιασμενοι!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Συμπεθερα εχει 27 χαχχα! Αλλα για Γερμανια ειναι φουρνος! Σκεψου ξυπνησα απο.τον ιδρωτα!!! Μη με δαγκωσεις σε παρακαλω, δειξε κατανοηση στη συμπεθερα την Ευρωπαια χαχχαχαα

Αχ τι τελεια ιστορια!!!!! Ειδικα με τις καταληψεις που μιλουσε!!!! Ρε συ εμας μια ζωη μιλουσε στις καταληψεις ενας μαντραχαλος κι εσενα ετυχε ο αντρουλης με.το λεγειν; Ε αυτα ειναι!!!!!! Παντα να ειστε αγαπημενοι συμπεθερουλα μου και αχωριστοι!!!!! 

Ευακι μου τι τελεια ιστορια και αυτη!!!! Καλα ειδικα με το ποδοσφαιρο και τιε συμπτωσεις.οκ δεν εχω λογια! Ειστε ιδια ομαδα ε; Να παρετε φορμακι του μπεμπη παρακαλω!!! Αχ το πρωτο φιλι με το που σε ειδε Αθηνα....Αχ αχ αχ! Να ειστε παντα τοσο αγαπημενοι, καλη τυχη στην ομαδαρα σας χαχαχα και ευχομαι μετα απο απειρα χρονια, παππουδες πλεον παλι μαζι στην κερκιδα να ειστε αγκαλιασμενοι!!!

Χαχα εννοειται θα εχει το φορμακι του!ευχαριστω Υβοννη μου κ για εμας κ για την ομαδα μας!!:razz:


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Χαχα εννοειται θα εχει το φορμακι του!ευχαριστω Υβοννη μου κ για εμας κ για την ομαδα μας!!:razz:

Πεθαινω με αυτα τα φορμακια να ξερεις!!! Φανταζομαι χαρα ο αντρουλης σου παντως! Ολες γκρινιαζουν που πανε στα γηπεδα  ή στηνονται στην τηλεοραση να δουν αγωνα, και αυτος το ζει μαζι σου!!!!! Σας φανταστηκα να βλεπετε αγωνα και με το αλλο χερι το μωρο χιχιχιχ! Εμεις τιποτα απο αθλητικα, κανενας μας! Πατιναζ εγω μονο παρακολουθω αλλα να παρω παγοπεδιλα στο μωρο δεν το νομιζω χαχαχα!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! 
Καλο μήνα μα έχουμε με αισιοδοξία κ χαμόγελα!!!

Πριν από λίγη ώρα άνοιξα τα ματάκια μου γιατί ήρθε ο γιατρός να μας δει κ να νας δώσει οδηγίες!
Κορίτσια μου όλα πήγαν κατ ευχήν. Ήξερα ότι θα πάνε όλα καλά γιατι την ώρα που με ξάπλωσαν στο χειρουργικό κρεβάτι ένιωσα την μικρή μας να κουνιέται σαν να μου ελεγε «μανουλα μου εδώ είμαι, μην ανησυχείς» 
Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος, μου είπε να σκέφτομαι ότι είχα ένα τρύπιο τσουβάλι κ τώρα είναι καλά ραμμένο που δεν πρόκειται να φυγει τίποτα από εκεί μέσα. 
Θα μείνουμε δυο μέρες στην κλινική, είμαι με όλα τα μετεγχειρητικά παρελκόμενα οξυγόνο καθετήρα, όρους με αντιβιωτικα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! 
Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι κάναμε ότι έπρεπε για να έχει περισσότερη ασφάλεια η ζουζουνα μας.

Ηθελα να σας ευχαριστησω όλες μια μια! Εισασταν κ εσεις μαζί μου σήμερα η καθεμία με τον τρόπο της! 
Για άλλη μια φορά θα σας πω ότι νιώθω πολύ ευγνώμων που σας γνώρισα. Οι κουβέντες σας, η θετική σας ενέργεια κ οι προσευχουλες σας με βοήθησαν πολύ! 

Διαβασα τα νέα της αγαπημένης μου συμπεθερας! Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την μικρής μας. Βλέπεις τώρα που είμαστε μια οικογένεια χρησιμοποιώ το «μας» ;-) . Μα τι θα γίνει όλα τα κοριτσάκια της ομαδούλας μας είναι ζουμπουρλουδικα κ μόνο η δικιά μου είναι τσακνιαρα; Θα μου πείτε τώρα «Τρώγε μάνα να παχύνει η κόρη!!!»       Αγάπη μου σιγά σιγά θα υποχωρήσει τελείως η φλεγμονή κ τώρα που τελειώσες την δουλειά θα χαλαρώσεις κ θα ηρεμήσουν τελείως κ οι συσπασουλες! 

Διαβασα κ τις ιστορίες αγάπης σας! Θα σας πω προσεχώς πως τύλιξα κ εγώ τον Γερμανό μου! 

Σας φιλώ όλες!! 
 

 

  • Μου αρέσει 9

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! 
Καλο μήνα μα έχουμε με αισιοδοξία κ χαμόγελα!!!

Πριν από λίγη ώρα άνοιξα τα ματάκια μου γιατί ήρθε ο γιατρός να μας δει κ να νας δώσει οδηγίες!
Κορίτσια μου όλα πήγαν κατ ευχήν. Ήξερα ότι θα πάνε όλα καλά γιατι την ώρα που με ξάπλωσαν στο χειρουργικό κρεβάτι ένιωσα την μικρή μας να κουνιέται σαν να μου ελεγε «μανουλα μου εδώ είμαι, μην ανησυχείς» 
Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος, μου είπε να σκέφτομαι ότι είχα ένα τρύπιο τσουβάλι κ τώρα είναι καλά ραμμένο που δεν πρόκειται να φυγει τίποτα από εκεί μέσα. 
Θα μείνουμε δυο μέρες στην κλινική, είμαι με όλα τα μετεγχειρητικά παρελκόμενα οξυγόνο καθετήρα, όρους με αντιβιωτικα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! 
Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι κάναμε ότι έπρεπε για να έχει περισσότερη ασφάλεια η ζουζουνα μας.

Ηθελα να σας ευχαριστησω όλες μια μια! Εισασταν κ εσεις μαζί μου σήμερα η καθεμία με τον τρόπο της! 
Για άλλη μια φορά θα σας πω ότι νιώθω πολύ ευγνώμων που σας γνώρισα. Οι κουβέντες σας, η θετική σας ενέργεια κ οι προσευχουλες σας με βοήθησαν πολύ! 

Διαβασα τα νέα της αγαπημένης μου συμπεθερας! Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την μικρής μας. Βλέπεις τώρα που είμαστε μια οικογένεια χρησιμοποιώ το «μας» ;-) . Μα τι θα γίνει όλα τα κοριτσάκια της ομαδούλας μας είναι ζουμπουρλουδικα κ μόνο η δικιά μου είναι τσακνιαρα; Θα μου πείτε τώρα «Τρώγε μάνα να παχύνει η κόρη!!!»       Αγάπη μου σιγά σιγά θα υποχωρήσει τελείως η φλεγμονή κ τώρα που τελειώσες την δουλειά θα χαλαρώσεις κ θα ηρεμήσουν τελείως κ οι συσπασουλες! 

Διαβασα κ τις ιστορίες αγάπης σας! Θα σας πω προσεχώς πως τύλιξα κ εγώ τον Γερμανό μου! 

Σας φιλώ όλες!! 
 

 

Κοριτσακι μας!!!!!!!!!!! Ειχα ολη μερα ανοιχτο το φορουμ και σε περιμενα! Δοξα τω Θεω που ολα πηγαν καλα!!!! Μπραβο και σε σενα που μπηκες στο χειρουργειο αισιοδοξη!!!!! Η κορουλα σου εννοειται ηταν μαζι σου και εσυ σαν καλη μανουλα εκανες το καλυτερο για εκεινη!!! Θα ειναι περηφανη για σενα γιατι εισαι γενναια!!!!! Να μεινετε εκει οσο χρειαστει και να βγεις δυνατη μετα να πας στο σπιτακι σας! Σιδερενια να εισαι!! Η Παναγιτσα και ολοι οι αγιοι μαζι σου για μια υπεροχη αναρρωση!

Περιμενουμε τα νεα του Γερμανου σου χιχιχιχι!!! Εισαι στη σκεψη μας πολυ και στην προσευχουλα μας!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! 
Καλο μήνα μα έχουμε με αισιοδοξία κ χαμόγελα!!!

Πριν από λίγη ώρα άνοιξα τα ματάκια μου γιατί ήρθε ο γιατρός να μας δει κ να νας δώσει οδηγίες!
Κορίτσια μου όλα πήγαν κατ ευχήν. Ήξερα ότι θα πάνε όλα καλά γιατι την ώρα που με ξάπλωσαν στο χειρουργικό κρεβάτι ένιωσα την μικρή μας να κουνιέται σαν να μου ελεγε «μανουλα μου εδώ είμαι, μην ανησυχείς» 
Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος, μου είπε να σκέφτομαι ότι είχα ένα τρύπιο τσουβάλι κ τώρα είναι καλά ραμμένο που δεν πρόκειται να φυγει τίποτα από εκεί μέσα. 
Θα μείνουμε δυο μέρες στην κλινική, είμαι με όλα τα μετεγχειρητικά παρελκόμενα οξυγόνο καθετήρα, όρους με αντιβιωτικα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! 
Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι κάναμε ότι έπρεπε για να έχει περισσότερη ασφάλεια η ζουζουνα μας.

Ηθελα να σας ευχαριστησω όλες μια μια! Εισασταν κ εσεις μαζί μου σήμερα η καθεμία με τον τρόπο της! 
Για άλλη μια φορά θα σας πω ότι νιώθω πολύ ευγνώμων που σας γνώρισα. Οι κουβέντες σας, η θετική σας ενέργεια κ οι προσευχουλες σας με βοήθησαν πολύ! 

Διαβασα τα νέα της αγαπημένης μου συμπεθερας! Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την μικρής μας. Βλέπεις τώρα που είμαστε μια οικογένεια χρησιμοποιώ το «μας» ;-) . Μα τι θα γίνει όλα τα κοριτσάκια της ομαδούλας μας είναι ζουμπουρλουδικα κ μόνο η δικιά μου είναι τσακνιαρα; Θα μου πείτε τώρα «Τρώγε μάνα να παχύνει η κόρη!!!»       Αγάπη μου σιγά σιγά θα υποχωρήσει τελείως η φλεγμονή κ τώρα που τελειώσες την δουλειά θα χαλαρώσεις κ θα ηρεμήσουν τελείως κ οι συσπασουλες! 

Διαβασα κ τις ιστορίες αγάπης σας! Θα σας πω προσεχώς πως τύλιξα κ εγώ τον Γερμανό μου! 

Σας φιλώ όλες!! 
 

 

Ενα θα πω Αλκυόνη μου.ποσο σε θαυμάζω με την αισιοδοξία σου..Είσαι παράδειγμα.Εμεις σε ευχαριστούμε.Σιδερενια κοριτσάκι μου

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! 
Καλο μήνα μα έχουμε με αισιοδοξία κ χαμόγελα!!!

Πριν από λίγη ώρα άνοιξα τα ματάκια μου γιατί ήρθε ο γιατρός να μας δει κ να νας δώσει οδηγίες!
Κορίτσια μου όλα πήγαν κατ ευχήν. Ήξερα ότι θα πάνε όλα καλά γιατι την ώρα που με ξάπλωσαν στο χειρουργικό κρεβάτι ένιωσα την μικρή μας να κουνιέται σαν να μου ελεγε «μανουλα μου εδώ είμαι, μην ανησυχείς» 
Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος, μου είπε να σκέφτομαι ότι είχα ένα τρύπιο τσουβάλι κ τώρα είναι καλά ραμμένο που δεν πρόκειται να φυγει τίποτα από εκεί μέσα. 
Θα μείνουμε δυο μέρες στην κλινική, είμαι με όλα τα μετεγχειρητικά παρελκόμενα οξυγόνο καθετήρα, όρους με αντιβιωτικα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! 
Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι κάναμε ότι έπρεπε για να έχει περισσότερη ασφάλεια η ζουζουνα μας.

Ηθελα να σας ευχαριστησω όλες μια μια! Εισασταν κ εσεις μαζί μου σήμερα η καθεμία με τον τρόπο της! 
Για άλλη μια φορά θα σας πω ότι νιώθω πολύ ευγνώμων που σας γνώρισα. Οι κουβέντες σας, η θετική σας ενέργεια κ οι προσευχουλες σας με βοήθησαν πολύ! 

Διαβασα τα νέα της αγαπημένης μου συμπεθερας! Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την μικρής μας. Βλέπεις τώρα που είμαστε μια οικογένεια χρησιμοποιώ το «μας» ;-) . Μα τι θα γίνει όλα τα κοριτσάκια της ομαδούλας μας είναι ζουμπουρλουδικα κ μόνο η δικιά μου είναι τσακνιαρα; Θα μου πείτε τώρα «Τρώγε μάνα να παχύνει η κόρη!!!»       Αγάπη μου σιγά σιγά θα υποχωρήσει τελείως η φλεγμονή κ τώρα που τελειώσες την δουλειά θα χαλαρώσεις κ θα ηρεμήσουν τελείως κ οι συσπασουλες! 

Διαβασα κ τις ιστορίες αγάπης σας! Θα σας πω προσεχώς πως τύλιξα κ εγώ τον Γερμανό μου! 

Σας φιλώ όλες!! 
 

 

Συγκινούμε πολύ !!!! Αλήθεια !!!! Μα ποσό δυνατες γυναικάρες είστε γυναικάρες μου και οι δυο !!!!! Η κόρη σου είναι εδώ για να μείνετε μαζί παρεούλα στη χεστη φωλίτσα που της έχεις ετοιμάζει !!!! Πραγματικά σε νιώθω οικογένεια και όχι μόνο για το συμπεθεριό!!!! Όταν πρώτο έγραψα ήξερα ότι ήταν γουρλίδικο τοπικ!!! Και τώρα δικαιώνεται για άλλη μια φορά περίτρανα !!!!!

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα στα αγαπημένα μου κορίτσια! 
Καλο μήνα μα έχουμε με αισιοδοξία κ χαμόγελα!!!

Πριν από λίγη ώρα άνοιξα τα ματάκια μου γιατί ήρθε ο γιατρός να μας δει κ να νας δώσει οδηγίες!
Κορίτσια μου όλα πήγαν κατ ευχήν. Ήξερα ότι θα πάνε όλα καλά γιατι την ώρα που με ξάπλωσαν στο χειρουργικό κρεβάτι ένιωσα την μικρή μας να κουνιέται σαν να μου ελεγε «μανουλα μου εδώ είμαι, μην ανησυχείς» 
Ο γιατρός είναι ευχαριστημένος, μου είπε να σκέφτομαι ότι είχα ένα τρύπιο τσουβάλι κ τώρα είναι καλά ραμμένο που δεν πρόκειται να φυγει τίποτα από εκεί μέσα. 
Θα μείνουμε δυο μέρες στην κλινική, είμαι με όλα τα μετεγχειρητικά παρελκόμενα οξυγόνο καθετήρα, όρους με αντιβιωτικα αλλά δεν με νοιάζει καθόλου! 
Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι κάναμε ότι έπρεπε για να έχει περισσότερη ασφάλεια η ζουζουνα μας.

Ηθελα να σας ευχαριστησω όλες μια μια! Εισασταν κ εσεις μαζί μου σήμερα η καθεμία με τον τρόπο της! 
Για άλλη μια φορά θα σας πω ότι νιώθω πολύ ευγνώμων που σας γνώρισα. Οι κουβέντες σας, η θετική σας ενέργεια κ οι προσευχουλες σας με βοήθησαν πολύ! 

Διαβασα τα νέα της αγαπημένης μου συμπεθερας! Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά με την μικρής μας. Βλέπεις τώρα που είμαστε μια οικογένεια χρησιμοποιώ το «μας» ;-) . Μα τι θα γίνει όλα τα κοριτσάκια της ομαδούλας μας είναι ζουμπουρλουδικα κ μόνο η δικιά μου είναι τσακνιαρα; Θα μου πείτε τώρα «Τρώγε μάνα να παχύνει η κόρη!!!»       Αγάπη μου σιγά σιγά θα υποχωρήσει τελείως η φλεγμονή κ τώρα που τελειώσες την δουλειά θα χαλαρώσεις κ θα ηρεμήσουν τελείως κ οι συσπασουλες! 

Διαβασα κ τις ιστορίες αγάπης σας! Θα σας πω προσεχώς πως τύλιξα κ εγώ τον Γερμανό μου! 

Σας φιλώ όλες!! 
 

 

Με έχεις συγκινήσει πολυ κορίτσι ειδικά η φράση κάναμε ότι μπορουσαμε για τη μικρή μας.. Αλήθεια βούρκωσα.. Ευχομαι γρήγορη ανάρρωση κ να έχετε τη σκέψη της μικρουλας σας στο μυαλό συνεχεια:x

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...