Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

21 minutes ago, MumMaria said:

Καλημέρα φιλενάδες μου!καλή Κυριακή να έχουμε σήμερα!!σήμερα ξύπνησα λίγο πιο ξεκούραστη,μιας κ ο αντρουλης μου με άφησε να κοιμηθώ λίγο παραπανω:-D αλλά χθες το ξενύχτησα μέχρι τις 2.30 στο λάπτοπ στην δουλεια:-? είπα την πεθερά μου αν μπορεί να ανέβει να βοηθήσει λίγο με τον μικρό κ το άκυρο που πήρα ήταν πανηγυρικό.μου είπε ,ενώ κάθεται,ότι με τέτοια ζέστη, Θεσσαλονίκη δεν ανεβαίνει. Στεναχωρέθηκα αρκετά γιατί νιώθω ότι οι δυνάμεις μου με αφήνουν κ όλο κ περισσότερο δουλεύει ο καλός μου.αλλα τι να πεις;; Εντωμεταξύ είδα κ για πιθανό lockdown στην Καβάλα που είναι κ η μαμά μου κ ανησύχησα.. @Despoina Mar τι γίνεται εκεί στα μέρη σου;;;

Κατά τα άλλα σήμερα θα βγούμε βολτουλα στο πάρκο εδώ κοντά όπως κάνουμε κάθε Κυριακή,ελπίζω να έχει δροσιά κ σήμερα!!

@Alkyoni χαίρομαι που είσαι καλά κ που η περιποίηση εκεί είναι όπως πρέπει.εκανες το τεστ σου κ τώρα σε 4 μήνες ξανά θα πας εκεί να γνωρίσεις την κόρη σου!!:x άντε με το καλό αύριο να βγεις κοπέλα μου.πονακια έχεις;;

@Υβόννη ο άντρας σου θα τρελαθεί με τον μικρό,αν τώρα λες ότι είναι σαν ένα μικρό παιδί,που να τον δεις με τον Ραφαήλ!!!εγώ πολλές φορές τους κοιτάω μαζί κ συγκινουμαι:x να προσέχεις λίγο με την ζέστη,αν έχει καύσωνα άσε τις πολλές τις βόλτες.να ρωτήσω κ κάτι άσχετο ρε παιδιά που λέτε για το ζάχαρο κ τα φρούτα;εγώ πέρσι που είχα κ διαβήτη κύησης,το πρωί όταν ξυπνούσα μαζί με την φέτα κασέρι,γαλοπούλα ,έτρωγα κ ένα φρουτάκι,συνήθως μπανάνα.δεν μου το ανέβαζε το ζάχαρο.ειναι στον οργανισμό τι τον πειράζει; ή έχει να κάνει με το φρούτο που τρως;

@Geo81 πατίνι ακούω ε;;;άντε καλές βόλτες να κάνετε κοπέλα μου!απλά να προσέχεις λίγο παραπάνω τώρα που δεν θα πηγαίνει ο μικρός παιδικό να μην παρακουραζεσαι,γιατί έχω καταλάβει ότι κ ο Γιωργάκης μας αεικίνητος είναι κ αυτός (φτου φτου το παλικαρακι σου) εγώ θα κλείσω αύριο το καρότσι το maclaren από την γνωστή κ λέω να παραγγείλω ένα ποδήλατακι τρίκυκλο που είδα για τον Βασιλακο,φοβάμαι ότι μπορεί να αργήσουν να μου το φέρουν οπότε λέω να κάνω την παραγγελία άμεσα. Καλά με το inglesina δεν σας είπα...απαράδεκτοι!πήραμε τηλ κ μας είπαν ότι το συγκεκριμένο πρόβλημα δεν το καλύπτει η εγγύηση(!) κ έχει να κάνει με την κακομεταχείριση του καροτσιου!ότι φταίω κιόλας δηλαδη:evil: τεσπά,δεν θα τσατιστω άλλο,είπα να το πλύνω κ θα το έχω για μέσα στο σπίτι να κοιμάται ο μικρός το μεσημέρι ή για κάνα ταξίδι μιας κ κλείνει πανευκολα,έκανε μια πατέντα με λαστιχακια ο άντρας μου κ κουτσά στραβά τσουλαει τώρα.

Διαβασα το μήνυμα σου κ ψιλοφουντωσα!  
Θα έπρεπε να πετάει την σκούφια της κάθε φορά που της ζητάτε βοήθεια για τον μικρό. Ποσο μάλλον όταν είναι η πρώτη φορά. Καταλαβαίνω πως ένιωσες, να σου πω όμως κάτι; Αυτή χάνει!!! Κ αυτό που χάνει είναι στιγμές με το εγγόνι της που είναι ανεκτίμητες!!!

Ο Θεός ξέρει τι μου χορηγούν ενδοφλέβια όποτε έχω μόνο κάτι ελαφριά πονάκια. Καθόλου ενοχλητικά όμως 

Εχω ακούσει καλές κριτικές για το καρότσι που θα πάρεις! Νομιζω ότι αξίζει κ στην κατάσταση που είναι αλλά κ στα χρήματα που το βρίσκεις! Για την άλλη εταιρεία θα πω ξανά το ίδιο. Απαράδεκτοι!!! Ω ρε μάνα μου χαρές που θα κανει ο Βασιλακης με το βουμ βουμ του!!!

2 minutes ago, demifilol said:

Να μην ξανάρθει !!!κ εσυ να περάσεις καλα στο πάρκο ,,να πιεις κ ένα καφεδάκι !!Εάν Δ έχει ζέστη ,θα ανέβω για μια βόλτα!!

θυμιστε μου κάτι :μια μέρα πριν την καμπύλη δεν επιτρέπεται να φάω γλυκό ;;

@Alkyoniτι μου εκανες με αυτήν τη μερεντα !!!αχ !!!!αυριο θα τη φάω με το κουτάλι αν βγει καλη η καμπύλη !!! @Υβόννη δίκιο είχες μόλις ξυπνήσουμε θα πέσουμε στη λέξη μερεντα !!!δεν τα γνωριζω καλα με τη διατροφή ,,,για να σε βοηθήσω !Όσο για τον μικρό σου ,,,,θα έρθει κ θα τα ζήσεις ολααααα!!!δρασεις αντιδράσεις αλληλεπιδράσεις!!

Δημητρούλα μου καλύτερα να μην φας γλυκό σήμερα. Πέρα από την καμπύλη έχεις κ το δοντάκι. Κάνε υπομονή μέχρι αύριο! Παράγγειλε του καλού σου την μεγάλη συσκευασία. Εγώ την έτρωγα μικρή με το κουταλάκι! Έτσι θα την φάω κ το βράδυ που θα μείνω μόνη χαχα!!! 
Ζήτησα κουταλάκι από την τραπεζοκομα δήθεν για να φάω το γιαουρτάκι ;-)

 

Just now, Φραουλίνο said:

Καλημέρα αγαπημένες μου!! Χαίρομαι πολύ με τα όμορφα νέα σας! :) @Geo81 μπράβο η μικρή σου η ζουζουνιτσα που είναι και στρουμπουλουτσικη αααχ τι ωραία, με το καλό κορίτσι μου να την κρατήσετε στην αγκαλιά σας και να τσιμπάτε μπουτάκια μπρατσακια ατελείωτα!!!

@Alkyoni μου καλή ανάρρωση γλυκιά μου, όλα πήγαν μια χαρά και τώρα η συνέχεια θα είναι ξενοιαστη μέχρι τη μεγάλη μέρα!! Μερεντα;; Ουαου!! Όταν θα ξαναέρθω με στεβια πες παρακαλώ έχουμε και μια σιλουέτα να προσέξουμε χαχαχα!! Για το χάπι του θυροειδή μην ανησυχείς και μια μέρα να μην το πάρεις δεν αλλάζει κάτι αλλά αν βρεθείς για λίγο νηστικη παρτο άλλη ώρα αργότερα, αλλιώς αύριο πρωί πάλι! 

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!!! 
Η μερεντα δημιούργησε αναστάτωση σήμερα αλλά όπως κ να τη κάνουμε είναι λατρεία. Κανα δυο σφραγίσματα που έχω πρέπει να οφείλονται σ αυτήν τώρα που το σκέφτομαι ;-)

  • Χαχα 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Αν θέλεις κ το έχετε αποφασίσει ναι.αλλα πρέπει να είναι κ οι δύο γονείς ή να έχει κάνει η μαμά στον μπαμπά εξουσιοδότηση.εμεις είχαμε δηλώσει μόνο την γέννηση,πήγε ο άντρας μου μόνος του όσο εγώ ήμουν μαιευτήριο κ μετά από καποιους μήνες δηλώσαμε κ το όνομα.

Όχι μωρέ ,δεν θέλω να την πιέσουμε κιόλας.ειπαμε με τον άντρα μου απλά αν μπορεί κ δεν είναι πτώμα κ αυτός ,να παίρνει για βόλτα τον μικρό το απόγευμα κάνα δυωρο που θα τελειώσει την δουλεια,για να κάθομαι εγώ να δουλεύω εκείνες τις ώρες κ να μην πηγαίνει τόσο αργά το βράδυ.καπως θα το βρούμε μωρε:-D

Δέσποινα κι εγώ σκέψου που τα έχω σχεδόν όλα από τον μικρό κ αγχώθηκα με τα πράγματα.πχ θέλω να πάρω καρεκλακι αμαξιού για τον Βασίλη γιατί πλέον δεν χωράει στο άλλο κ θελω να πλύνω το παλιο ,να το ετοιμάσω για την μικρή,είπα την αδελφή μου που θέλει να πάρει στην μικρή φωλιά υπνου να την παραγγείλει τώρα κ κοιτάω ήδη κάτι υποστρώματα καροτσιου,ριλαξ κ ποδοσακο κ λέω να τα πάρω κ αυτά τώρα.με έπιασε ένα άγχος με όλα αυτά που διαβάζω,δεν ξέρω..λέω ο Αύγουστος στην Ελλάδα είναι Καμμένος μήνας με τις άδειες κ μετα που ξέρω εγώ σεπτεμβρη μηνα τι θα γίνει με την κατάσταση,ειδικά όταν ανοίξουν τα σχολεία..

Αυτο ακριβώς άδειες συν όλο αυτό Μ τ ιό κ ειδικά σ εμάς έτσι π πηρε αυτή την τροπή οπότε καλυτερα τώρα Γ ν μην τρεχουμε.. Εξάλλου Μ λέει η μαμά Μ κανονικά από τ 7ο πρεπει ν τ έχεις όλα πλυμενα τουλάχιστον κ να αρχίσεις κ τ βαλίτσα π θ παρεις μαζί γιατι ποτε δεν ξερεις.. 

  • Μου αρέσει 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Καλησπερα κοριτσια μου...πω πω μερεντα...εστειλα τον αντρα μου να μου παρει κρουασαν...χαχαχααχα

Πωπω ρε κοριτσια λετε να μας βαλουν σε καμια καραντινα παλι;;

Καλως τη μας! Κοριτσακι να ρωτησω! Μονο εσυ κρουασαν ή πηρε κι εκεινος ενα τεραστιο; Χαχαχαχα! Ελπιζω να το χαρηκες!

Δε θα μπουμε καραντινα πιστευω γιατι θα γινει χαμος με την οικονομια. Απλα θα υπαρξουν περιορισμοι. Να σου πω, εγω πιστευω μολις φυγουν οι τουριστες θα συνελθει γενικα η κατασταση καπως. Τυχαμε πανω στον ιο εγκυουλες κι εμεις οι δολιες!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Καραντίνα δεν νομίζω γιατί δεν το σηκώνει οικονομικά η Ελλάδα,αλλά ότι θα έχουμε κι άλλους περιορισμούς σιγουρα.δεν ξέρω ,αν είναι έτσι τώρα το καλοκαίρι που όλα είναι ανοιχτωσια ,τι θα γίνει το φθινόπωρο..τα συζητουσαμε στον καφέ κ σκεφτόμουν ε ρε κ να πρέπει να γεννήσω μόνη μου!!!χαμός θα γίνει!

Εν μέσω καραντίνας,γνωρίζετε αν άφηναν συνοδούς στα μαιευτήρια;;

Σωστά τα λες Μαρακι! Άλλη μια καραντίνα θα καταστρέψει τελείως την οικονομία. Όχι ότι δεν έχει ήδη καταστρέφει αλλά λέμε τώρα. 
Ρώτησα τώρα τα κορίτσια που ήρθαν για νοσηλεία τι γίνεται με το θέμα των συνοδών σε περίπτωση καραντίνας!  Επιτρέπεται ένα άτομο που δίνει τα στοιχεία του κ μπορεί να μπαινοβγαίνει τηρώντας όλα τα ΜΑΠ. 
 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Διαβασα το μήνυμα σου κ ψιλοφουντωσα!  
Θα έπρεπε να πετάει την σκούφια της κάθε φορά που της ζητάτε βοήθεια για τον μικρό. Ποσο μάλλον όταν είναι η πρώτη φορά. Καταλαβαίνω πως ένιωσες, να σου πω όμως κάτι; Αυτή χάνει!!! Κ αυτό που χάνει είναι στιγμές με το εγγόνι της που είναι ανεκτίμητες!!!

Ο Θεός ξέρει τι μου χορηγούν ενδοφλέβια όποτε έχω μόνο κάτι ελαφριά πονάκια. Καθόλου ενοχλητικά όμως 

Εχω ακούσει καλές κριτικές για το καρότσι που θα πάρεις! Νομιζω ότι αξίζει κ στην κατάσταση που είναι αλλά κ στα χρήματα που το βρίσκεις! Για την άλλη εταιρεία θα πω ξανά το ίδιο. Απαράδεκτοι!!! Ω ρε μάνα μου χαρές που θα κανει ο Βασιλακης με το βουμ βουμ του!!!

Δημητρούλα μου καλύτερα να μην φας γλυκό σήμερα. Πέρα από την καμπύλη έχεις κ το δοντάκι. Κάνε υπομονή μέχρι αύριο! Παράγγειλε του καλού σου την μεγάλη συσκευασία. Εγώ την έτρωγα μικρή με το κουταλάκι! Έτσι θα την φάω κ το βράδυ που θα μείνω μόνη χαχα!!! 
Ζήτησα κουταλάκι από την τραπεζοκομα δήθεν για να φάω το γιαουρτάκι ;-)

 

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!!! 
Η μερεντα δημιούργησε αναστάτωση σήμερα αλλά όπως κ να τη κάνουμε είναι λατρεία. Κανα δυο σφραγίσματα που έχω πρέπει να οφείλονται σ αυτήν τώρα που το σκέφτομαι ;-)

Αλκυονη μου δε στο ειπα οτι μολις ξυπνησει το παρεακι θα λενε ολοι για τη μερεντα σου; Χαχαχαχαχα! Γελαω με το γιαουρτακι και το κουταλακι χαχαχαχα! Καμουφλαζ τελειως!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη said:

Αλκυονη μου δε στο ειπα οτι μολις ξυπνησει το παρεακι θα λενε ολοι για τη μερεντα σου; Χαχαχαχαχα! Γελαω με το γιαουρτακι και το κουταλακι χαχαχαχα! Καμουφλαζ τελειως!!!

Ειρηνακι μου κάνε με εικόνα... Αραχτη στο κρεβάτι με αντιθρομβωτικες κάλτσες τύπου ζαρτιερα, ταινιουλα στο νετφλιξ κ μερεντα-απόλαυση!!! 

  • Χαχα 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έτυχε φίλη μου στις αρχές της καραντίνας 26 Μαρτίου που γέννησε στο Γαία φυσιολογικά δεν επέτρεψαν στον μπαμπά να μπει στον τοκετό αλλά να είναι στο δωμάτιο χωρίς να βγαίνει έξω Από το νοσοκομείο μέχρι να πάρουν εξιτήριο.

@MumMaria καλά η πεθερά απαράδεκτη:evil: για ακόμη μια φορά απ ότι έχω καταλάβει... 

@Alkyoni Εντάξει είσαι θεααααα Αχαχαχαχαχαχ και πολύ σεξι μαμά!!!!! Απόλαυσε μερεντούλα κ ταινιουλα !!! 
 

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως τη μας! Κοριτσακι να ρωτησω! Μονο εσυ κρουασαν ή πηρε κι εκεινος ενα τεραστιο; Χαχαχαχα! Ελπιζω να το χαρηκες!

Δε θα μπουμε καραντινα πιστευω γιατι θα γινει χαμος με την οικονομια. Απλα θα υπαρξουν περιορισμοι. Να σου πω, εγω πιστευω μολις φυγουν οι τουριστες θα συνελθει γενικα η κατασταση καπως. Τυχαμε πανω στον ιο εγκυουλες κι εμεις οι δολιες!

Θα έχουμε να τους λέμε ιστορίες πως γεννήθηκαν εν μέσω πανδημιαΣ... σαν ταινία ακούγεται... corona babies χιχιχιχιχι 

  • Χαχα 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Ειρηνακι μου κάνε με εικόνα... Αραχτη στο κρεβάτι με αντιθρομβωτικες κάλτσες τύπου ζαρτιερα, ταινιουλα στο νετφλιξ κ μερεντα-απόλαυση!!! 

Συμφωνω με τη @Geo81!!!Sexy mummy!!!! Εδικα λαγνο βλεμα απολαυσης απο τη μερεντα! Χαχαχαχα! Το καλυτερο ειναι ομως οτι θα την τρως κρυφαααααα!!!!!!! Χιχιχιχιχιιχιχ!!

Εισαι φοβερη Αλκυονη μου (εισαι στη μονη που δεν κανω υποκοριστικο το ονομα γιατι δεν ξερω πώς να το κανω να μη το χαλασω! Αλκυονουλα; Αλκυονιτσα; Κανενα δε μου αρεσει)!! Σε θαυμαζω παρα πολυ!! Ακομη και στα δυσκολα βρισκεις ομορφια! Τυχερη η κορουλα σου!!

Just now, Geo81 said:

Κορίτσια μου έτυχε φίλη μου στις αρχές της καραντίνας 26 Μαρτίου που γέννησε στο Γαία φυσιολογικά δεν επέτρεψαν στον μπαμπά να μπει στον τοκετό αλλά να είναι στο δωμάτιο χωρίς να βγαίνει έξω Από το νοσοκομείο μέχρι να πάρουν εξιτήριο.

@MumMaria καλά η πεθερά απαράδεκτη:evil: για ακόμη μια φορά απ ότι έχω καταλάβει... 

@Alkyoni Εντάξει είσαι θεααααα Αχαχαχαχαχαχ και πολύ σεξι μαμά!!!!! Απόλαυσε μερεντούλα κ ταινιουλα !!! 
 

Θα έχουμε να τους λέμε ιστορίες πως γεννήθηκαν εν μέσω πανδημιαΣ... σαν ταινία ακούγεται... corona babies χιχιχιχιχι 

Εγω λεω οτι θα κανουμε εναν κορωνο-υιο!!!

ΥΓ Σημερα ο αντρας μου με ρωτουσε απο ποια ηλικια ξεκινανε τα παιδακια να εχουν πατινι!! Χαχαχαχα! Δε συζητουσαμε τιποτε αλλο το πρωι;; Σε αυτο το σπιτι μου αρεσουν οι προτεραιοτητες μας:razz:

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Συμφωνω με τη @Geo81!!!Sexy mummy!!!! Εδικα λαγνο βλεμα απολαυσης απο τη μερεντα! Χαχαχαχα! Το καλυτερο ειναι ομως οτι θα την τρως κρυφαααααα!!!!!!! Χιχιχιχιχιιχιχ!!

Εισαι φοβερη Αλκυονη μου (εισαι στη μονη που δεν κανω υποκοριστικο το ονομα γιατι δεν ξερω πώς να το κανω να μη το χαλασω! Αλκυονουλα; Αλκυονιτσα; Κανενα δε μου αρεσει)!! Σε θαυμαζω παρα πολυ!! Ακομη και στα δυσκολα βρισκεις ομορφια! Τυχερη η κορουλα σου!!

Εγω λεω οτι θα κανουμε εναν κορωνο-υιο!!!

ΥΓ Σημερα ο αντρας μου με ρωτουσε απο ποια ηλικια ξεκινανε τα παιδακια να εχουν πατινι!! Χαχαχαχα! Δε συζητουσαμε τιποτε αλλο το πρωι;; Σε αυτο το σπιτι μου αρεσουν οι προτεραιοτητες μας:razz:

Είναι στο παιδί ο χρόνος που θα αρχίσει να κάνει κάτι! Συνήθως μετά τα 2! Ο Γιώργος από 20 μηνών έπαιρνε τα πατίνια άλλων παιδιών στην παιδική χαρά έτσι του πήραμε ένα για να δοκιμάσουμε! Τώρα πια κάνει και κόλπα !! 

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως τη μας! Κοριτσακι να ρωτησω! Μονο εσυ κρουασαν ή πηρε κι εκεινος ενα τεραστιο; Χαχαχαχα! Ελπιζω να το χαρηκες!

Δε θα μπουμε καραντινα πιστευω γιατι θα γινει χαμος με την οικονομια. Απλα θα υπαρξουν περιορισμοι. Να σου πω, εγω πιστευω μολις φυγουν οι τουριστες θα συνελθει γενικα η κατασταση καπως. Τυχαμε πανω στον ιο εγκυουλες κι εμεις οι δολιες!

Πηρε δυο για μενα κ τελικα εφαγε το ενα...τωρα ο γλυκουλης φτιαχνει ψωμακια για να τα κανουμε σαντουιτς...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Geo81 said:

Είναι στο παιδί ο χρόνος που θα αρχίσει να κάνει κάτι! Συνήθως μετά τα 2! Ο Γιώργος από 20 μηνών έπαιρνε τα πατίνια άλλων παιδιών στην παιδική χαρά έτσι του πήραμε ένα για να δοκιμάσουμε! Τώρα πια κάνει και κόλπα !! 

Κολπα;;;; Ενταξει μιλαμε εδω σε ενα αλλο επιπεδο πλεον χιχιχι!

Just now, Depykal said:

Πηρε δυο για μενα κ τελικα εφαγε το ενα...τωρα ο γλυκουλης φτιαχνει ψωμακια για να τα κανουμε σαντουιτς...

Ελα μωρε!!!!! Καλη ορεξη παιδακια μου! Να σου πω ημουν σιγουρη θα ετρωγε κι εκεινος κρουασαν!!! Χιχιχιχιχιχιχι!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε @Alkyoni αμάν βρε πουλάκι μου!!!είπα θα κάνω ότι δεν το διάβασα,θα το προσπεράσω στα γρήγορα,θα φάω λίγη Μερέντα με στέβια να ξεγελαστω αλλά οοοοοοχι εκεί να το αναφέρετε συνέχεια όλες!!!!ευτυχώς είναι Κυριακή,αλλιώς θα έστελνα τον σύζυγό σουπερμάρκετ τώρα!κ το κουλό είναι ότι έχουμε κ κρουασάν στο σπίτι κ ένα τόνο αλλά σοκολατένια γλυκά(βόδι ο άντρας μου,τα έχουμε πει αυτά) αλλά δεν μου κάνει τίποτα αίσθηση!θέλω μερεντααααα! Απόλαυσε την κ φάε κ ένα κουταλάκι για μένα(της σούπας κουταλάκι εννοώ έτσι; ) Χαίρομαι πολύ πολύ που είσαι καλά κ δεν πονας:x

Just now, Geo81 είπε:

Είναι στο παιδί ο χρόνος που θα αρχίσει να κάνει κάτι! Συνήθως μετά τα 2! Ο Γιώργος από 20 μηνών έπαιρνε τα πατίνια άλλων παιδιών στην παιδική χαρά έτσι του πήραμε ένα για να δοκιμάσουμε! Τώρα πια κάνει και κόλπα !! 

Ρε γεωργία μου,πραγματικά διαβάζω για τον μικρό σας κ ανυπομονώ για όλα αυτά που με περιμένουν με τον βασιλακο!!! Εμάς έχει λίγο καιρό που μπορούμε κ βγάζουμε συνεννόηση μεταξυ μας ,μας δείχνει όταν θέλει νερακι,λέει μαμ μαμ όταν πεινάει,κουνάει σαν μαέστρος το χεράκι του όταν θέλει να ακούσει βινύλια(παιδί του μπαμπά του) κ ήδη μου φαίνεται συγκλονιστικό !! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ρε @Alkyoni αμάν βρε πουλάκι μου!!!είπα θα κάνω ότι δεν το διάβασα,θα το προσπεράσω στα γρήγορα,θα φάω λίγη Μερέντα με στέβια να ξεγελαστω αλλά οοοοοοχι εκεί να το αναφέρετε συνέχεια όλες!!!!ευτυχώς είναι Κυριακή,αλλιώς θα έστελνα τον σύζυγό σουπερμάρκετ τώρα!κ το κουλό είναι ότι έχουμε κ κρουασάν στο σπίτι κ ένα τόνο αλλά σοκολατένια γλυκά(βόδι ο άντρας μου,τα έχουμε πει αυτά) αλλά δεν μου κάνει τίποτα αίσθηση!θέλω μερεντααααα! Απόλαυσε την κ φάε κ ένα κουταλάκι για μένα(της σούπας κουταλάκι εννοώ έτσι; ) Χαίρομαι πολύ πολύ που είσαι καλά κ δεν πονας:x

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κλαιωωωωωωωω!!!!! Συμπεθερουλα γιατι βρε δεν κανεις το γλυκακι με την αγαυη; Νομιζω συγκρινεται με τη μερεντουλα; Τί; Οχι; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Just now, MumMaria said:

Ρε @Alkyoni αμάν βρε πουλάκι μου!!!είπα θα κάνω ότι δεν το διάβασα,θα το προσπεράσω στα γρήγορα,θα φάω λίγη Μερέντα με στέβια να ξεγελαστω αλλά οοοοοοχι εκεί να το αναφέρετε συνέχεια όλες!!!!ευτυχώς είναι Κυριακή,αλλιώς θα έστελνα τον σύζυγό σουπερμάρκετ τώρα!κ το κουλό είναι ότι έχουμε κ κρουασάν στο σπίτι κ ένα τόνο αλλά σοκολατένια γλυκά(βόδι ο άντρας μου,τα έχουμε πει αυτά) αλλά δεν μου κάνει τίποτα αίσθηση!θέλω μερεντααααα! Απόλαυσε την κ φάε κ ένα κουταλάκι για μένα(της σούπας κουταλάκι εννοώ έτσι; ) Χαίρομαι πολύ πολύ που είσαι καλά κ δεν πονας:x

Ρε γεωργία μου,πραγματικά διαβάζω για τον μικρό σας κ ανυπομονώ για όλα αυτά που με περιμένουν με τον βασιλακο!!! Εμάς έχει λίγο καιρό που μπορούμε κ βγάζουμε συνεννόηση μεταξυ μας ,μας δείχνει όταν θέλει νερακι,λέει μαμ μαμ όταν πεινάει,κουνάει σαν μαέστρος το χεράκι του όταν θέλει να ακούσει βινύλια(παιδί του μπαμπά του) κ ήδη μου φαίνεται συγκλονιστικό !! 

Μαεστρος το χερακι του; Αχ λιωνωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!! Λιγους μηνες τον ξερουμε το Βασιλακη και εκει που ηταν μωρο, ξαφνικα εχει γινει παιδακι! Μαμ μαμ και με το χερακι του δειχνει το νερακι! Θα το γεμιζα φιλια αυτο το χερακιιιιιι!!

Και σκεφτομαι κα τη @demifilol κοριτσια που φετος ηταν πρωτη ο Γιαννακης! Δηλαδη γραφει και διαβαζει! Εχει σακα και κασετινα!!!!!!! Αυτο ακομη πιο σοκ μου κανει!!!! Υπεροχο ταξιδι η μητροτητα!! Ειμαστε τοσο ευλογημενες ολες μας!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Συμφωνω με τη @Geo81!!!Sexy mummy!!!! Εδικα λαγνο βλεμα απολαυσης απο τη μερεντα! Χαχαχαχα! Το καλυτερο ειναι ομως οτι θα την τρως κρυφαααααα!!!!!!! Χιχιχιχιχιιχιχ!!

Εισαι φοβερη Αλκυονη μου (εισαι στη μονη που δεν κανω υποκοριστικο το ονομα γιατι δεν ξερω πώς να το κανω να μη το χαλασω! Αλκυονουλα; Αλκυονιτσα; Κανενα δε μου αρεσει)!! Σε θαυμαζω παρα πολυ!! Ακομη και στα δυσκολα βρισκεις ομορφια! Τυχερη η κορουλα σου!!

Εγω λεω οτι θα κανουμε εναν κορωνο-υιο!!!

ΥΓ Σημερα ο αντρας μου με ρωτουσε απο ποια ηλικια ξεκινανε τα παιδακια να εχουν πατινι!! Χαχαχαχα! Δε συζητουσαμε τιποτε αλλο το πρωι;; Σε αυτο το σπιτι μου αρεσουν οι προτεραιοτητες μας:razz:

Ειρήνη μου η ζωή είναι όμορφη! Μην ξεχνάμε ότι ο Θεός μας χάρισε δυο δώρα! Τα ματια μας που τ ανοίγουμε κάθε πρωί!

Ακουω κ στο Νονη  ; - )

Εσένα σε ρωτούσε για πατίνι, εμένα μου είπε « πρέπει να κάνουμε κ ασφάλεια ζωης στο παιδί όταν έρθει η ώρα με το καλό»     Ποσο Γερμανός πια;;;

Just now, Geo81 said:

Είναι στο παιδί ο χρόνος που θα αρχίσει να κάνει κάτι! Συνήθως μετά τα 2! Ο Γιώργος από 20 μηνών έπαιρνε τα πατίνια άλλων παιδιών στην παιδική χαρά έτσι του πήραμε ένα για να δοκιμάσουμε! Τώρα πια κάνει και κόλπα !! 

Είμαι πολύ περήφανη για τον γαμπρό μου!!! 

 

Just now, MumMaria said:

Ρε @Alkyoni αμάν βρε πουλάκι μου!!!είπα θα κάνω ότι δεν το διάβασα,θα το προσπεράσω στα γρήγορα,θα φάω λίγη Μερέντα με στέβια να ξεγελαστω αλλά οοοοοοχι εκεί να το αναφέρετε συνέχεια όλες!!!!ευτυχώς είναι Κυριακή,αλλιώς θα έστελνα τον σύζυγό σουπερμάρκετ τώρα!κ το κουλό είναι ότι έχουμε κ κρουασάν στο σπίτι κ ένα τόνο αλλά σοκολατένια γλυκά(βόδι ο άντρας μου,τα έχουμε πει αυτά) αλλά δεν μου κάνει τίποτα αίσθηση!θέλω μερεντααααα! Απόλαυσε την κ φάε κ ένα κουταλάκι για μένα(της σούπας κουταλάκι εννοώ έτσι; ) Χαίρομαι πολύ πολύ που είσαι καλά κ δεν πονας:x

Ε ναι της σούπας!!! Τσιγκουνιές θα κάνουμε;;; 
Εντωμεταξυ να σας πω ότι βούτηξα την μικρη ατομική συσκευασια. Ίσα που θα την νιώσω στο στόμα μου δηλαδή : - p

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Ειρήνη μου η ζωή είναι όμορφη! Μην ξεχνάμε ότι ο Θεός μας χάρισε δυο δώρα! Τα ματια μας που τ ανοίγουμε κάθε πρωί!

Ακουω κ στο Νονη  ; - )

Εσένα σε ρωτούσε για πατίνι, εμένα μου είπε « πρέπει να κάνουμε κ ασφάλεια ζωης στο παιδί όταν έρθει η ώρα με το καλό»     Ποσο Γερμανός πια;;;

Είμαι πολύ περήφανη για τον γαμπρό μου!!! 

 

Ε ναι της σούπας!!! Τσιγκουνιές θα κάνουμε;;; 
Εντωμεταξυ να σας πω ότι βούτηξα την μικρη ατομική συσκευασια. Ίσα που θα την νιώσω στο στόμα μου δηλαδή : - p

Ασφαλεια ζωης; ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Πρακτικο μυαλο! Σπουδες Ελλαδα ή εξωτερικο; Εχετε μονο 19 χρονια να το σκεφτειτε!!!! Τρεξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!! Γλυκουλης μωρε! Θελουμε και λιγο πρακτικο μυαλο παντως Γερμανικο!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...