Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

      η οικονομ σου είχε πει πως έχει λίγο αυξημένες τιμές απλώς δεν χρειάζεσαι αντιπηκτικές ή σου είχε πει πως η εξετάσεις σου είναι καθαρές ; 

      Η οικονομ μου είχε κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις (πρωτεΐνη c,s , αντιπηκτικό λύκου,καρδιολογική,  αντί θρόμβινη) και βάσει αυτών και του ιστορικού μου είχε πει πως δεν χρειάζεται να κάνω τον γονιδιακό έλεγχο για τις μεταλλάξεις. Το ίδιο είπε κ ο γυναικολόγος και εγω τώρα επέμενα και μου τις έδωσε και ενώ όλα είναι καλά βγήκε το PAI-1. Φφφ φοβάμαι κορίτσια μήπως έχει γίνει ήδη κάτι κακό 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Ρε @Alkyoni αμάν βρε πουλάκι μου!!!είπα θα κάνω ότι δεν το διάβασα,θα το προσπεράσω στα γρήγορα,θα φάω λίγη Μερέντα με στέβια να ξεγελαστω αλλά οοοοοοχι εκεί να το αναφέρετε συνέχεια όλες!!!!ευτυχώς είναι Κυριακή,αλλιώς θα έστελνα τον σύζυγό σουπερμάρκετ τώρα!κ το κουλό είναι ότι έχουμε κ κρουασάν στο σπίτι κ ένα τόνο αλλά σοκολατένια γλυκά(βόδι ο άντρας μου,τα έχουμε πει αυτά) αλλά δεν μου κάνει τίποτα αίσθηση!θέλω μερεντααααα! Απόλαυσε την κ φάε κ ένα κουταλάκι για μένα(της σούπας κουταλάκι εννοώ έτσι; ) Χαίρομαι πολύ πολύ που είσαι καλά κ δεν πονας:x

Ρε γεωργία μου,πραγματικά διαβάζω για τον μικρό σας κ ανυπομονώ για όλα αυτά που με περιμένουν με τον βασιλακο!!! Εμάς έχει λίγο καιρό που μπορούμε κ βγάζουμε συνεννόηση μεταξυ μας ,μας δείχνει όταν θέλει νερακι,λέει μαμ μαμ όταν πεινάει,κουνάει σαν μαέστρος το χεράκι του όταν θέλει να ακούσει βινύλια(παιδί του μπαμπά του) κ ήδη μου φαίνεται συγκλονιστικό !! 

Μαρία μου κάθε φορά που έκανε κάτι ο Γιώργος έλεγα κ ολας; Ποσό περήφανη είμαι και αυτός συνεχίζει ακάθεκτος !!! Ρουφάνε τη ζωή τα σκατουλικα και μεγαλώνουν γρήγορα... για πότε ήταν μωρό κ άλλαζα πανεσ 8 φορές την ημέρα και για πότε έκοψε τη πάνα δεν το κατάλαβα! Το θέμα είναι να είναι γερά και ευτυχισμένα και εμείς μαζί τους!!! Από δω και πέρα ο Βασιλακης θα αρχίσει να γίνεται αντράκι και να ξετυλίγει τα ταλέντα του και εσυ θα τον χαίρεσαι και θα φουσκώνεις από περηφάνια ❤️

Just now, Alkyoni είπε:

Ειρήνη μου η ζωή είναι όμορφη! Μην ξεχνάμε ότι ο Θεός μας χάρισε δυο δώρα! Τα ματια μας που τ ανοίγουμε κάθε πρωί!

Ακουω κ στο Νονη  ; - )

Εσένα σε ρωτούσε για πατίνι, εμένα μου είπε « πρέπει να κάνουμε κ ασφάλεια ζωης στο παιδί όταν έρθει η ώρα με το καλό»     Ποσο Γερμανός πια;;;

Είμαι πολύ περήφανη για τον γαμπρό μου!!! 

 

Ε ναι της σούπας!!! Τσιγκουνιές θα κάνουμε;;; 
Εντωμεταξυ να σας πω ότι βούτηξα την μικρη ατομική συσκευασια. Ίσα που θα την νιώσω στο στόμα μου δηλαδή : - p

Και φυσικά ασφάλεια ζωής στο παιδί !!! Έχει δίκιο ο σύζυγος!!! Ελπίζω να έχει και ωραίο απογευματινό γλυκάκι εκεί στην κλινική!!! 

  • Μου αρέσει 4

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου τί κανετε;

Μολις μου εστειλε μια φιλη ενα λινκ και δυστυχως δε μπορω να το βαλω αλλα μπορω να σας πω πώς να το βρειτε. Λεγεται χοροκινητικη προετοιμασια για εγκυους (θα το βρειτε στο google αμεσως) και ειναι χορος για εγκυους που προετοιμαζουν και το σωμα λεει καλυτερα και για τον τοκετο αργοτερα. Birth dance αν εχετε δει βιντεακια. Εχει μεσα στο μαθημα ασκησεις αναπνοης και συζητηση με μαια. Ειναι ονλαιν καθε Τεταρτη 10:30-11:30 και εχουν μια προσφορα, τον Αυγουστο με 40 ευρω (αλλιως ειναι 15 ευρω το μαθημα).

Προφανως ρωταμε γιατρο για οτιδηποτε τετοιο, αλλα το λεω μηπως καποια κοπελα ενδιαφερεται και ειναι χορευταρου σαν εμενα χαχαχα και θελει να δοκιμασει.

Απειρα φιλακια σε ολες!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

@Υβόννη το βρηκα..πολυ ωραιο φαινεται...αν κ για μενα ειναι λιγο νωρις ακομα θα το εχω στα υποψιν για αργοτερα...:-D

Νομιζω για ολες μας λιγο! Λογικα προς το.τελος θα βοηθαει! Ειδα εγω χορο, πεταξα τη σκουφια χαχαχα! Λεω μηπως αρεσει.και στα κοριτσια μου!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Αγαπημένη μου συνοδοιπορισσα @demifilol εύχομαι να μην μας κανει τσαλίμια το ζάχαρο κ να έχεις πολύ καλά αποτελέσματα!!! 

Φιλια σε όλες 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα φίλες μου καλή εβδομάδα.Σημερα πρώτο βράδυ που εκτός από τον ανήσυχο ύπνο που κάνω κάθε βράδυ σχεδόν ο μικρός μου κλωτσούσε πιο έντονα ώστε να ξυπνάω.Ηταν τέλειο τον ένιωθα συνέχεια ως φουλ άυπνη.και μέσα στον ύπνο ξύπνιο μου έκανα σκέψεις όλο το βράδυ για το πώς θα ανταποκριθώ.εχουμ αρχισει οι σκέψεις τώρα ότι πλησιάζει κ πρεπει να είμαι ικανή να τα κάνω ολα

  • Μου αρέσει 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες!καλή εβδομάδα σε όλες μας κ καλά κουραγια με τις ζεστες που μας περιμένουν ακόμα!!

@Alkyoni σήμερα βγαίνεις;;έφαγες την μερεντουλα σου χθες;

@demifilol καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου.ελπιζω να κατάφερες να κρατήσεις αυτήν την αηδία στο στομάχι σου..υπομονή..

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις πιο όμορφες μανουλες...Επέστρεψα κορίτσια μου!!!Περάσαμε δύο πανέμορφες,αξέχαστες και ξέγνοιαστες βδομάδες διακοπών!!Κ@λο δεν έβαλα κάτω σας λέω!!Θεσσαλονίκη είμασταν ΟΛΗ μέρα έξω..κρατήσαμε κ τρεις μέρες τον 19 μηνών ανιψιό,για πρόβα τζενεραλε!!Χαχαχα!Στην Κύθνο,επίσης,περάσαμε μαγευτικα με τον αντρουλη μου!Γυρίσαμε Παρασκευή, τακτοποιηθηκαμε,κάναμε κ τα πρώτα ψώνια για τη μπέμπα μας..είδαμε κ για καρότσι,το pegperero elite book 51.Το έχει καμία κοπέλα;Έχετε ακούσει κάτι;Έχω τόσα πολλά να σας πω...Να!!Κάτι τέτοιες ώρες θα ήθελα να πίναμε καφέ από κοντά!

ΥΓ1.Για όσες κοπέλες θα ταξιδέψουν..να κάνετε στάσεις κορίτσια..συνέχεια..εγώ δεν έκανα κ με τα πολλά οηγαινε-ελα τον τελευταίο καιρό στο αμάξι με έπιασε η ουριτσα μου κ πονουσα πολύ..τώρα όλα καλά αλλά ανάσκελα δε μπορώ άνετα να καθίσω!

ΥΓ2.Αλκυονη μου καλή ανάρρωση και από μένα άλλη μια Μερέντα δώρο για το θάρρος σου και την αισιοδοξία σου!

ΥΓ3.Σιγουρα ξεχνάω να σχολιάσω κάτι σημαντικό αλλά κατάφερα και σας διάβασα όλες και χαίρομαι τόσο πολύ για όλα τα καλά σας νέα!!

  • Μου αρέσει 8

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Καλημέρα στις πιο όμορφες μανουλες...Επέστρεψα κορίτσια μου!!!Περάσαμε δύο πανέμορφες,αξέχαστες και ξέγνοιαστες βδομάδες διακοπών!!Κ@λο δεν έβαλα κάτω σας λέω!!Θεσσαλονίκη είμασταν ΟΛΗ μέρα έξω..κρατήσαμε κ τρεις μέρες τον 19 μηνών ανιψιό,για πρόβα τζενεραλε!!Χαχαχα!Στην Κύθνο,επίσης,περάσαμε μαγευτικα με τον αντρουλη μου!Γυρίσαμε Παρασκευή, τακτοποιηθηκαμε,κάναμε κ τα πρώτα ψώνια για τη μπέμπα μας..είδαμε κ για καρότσι,το pegperero elite book 51.Το έχει καμία κοπέλα;Έχετε ακούσει κάτι;Έχω τόσα πολλά να σας πω...Να!!Κάτι τέτοιες ώρες θα ήθελα να πίναμε καφέ από κοντά!

ΥΓ1.Για όσες κοπέλες θα ταξιδέψουν..να κάνετε στάσεις κορίτσια..συνέχεια..εγώ δεν έκανα κ με τα πολλά οηγαινε-ελα τον τελευταίο καιρό στο αμάξι με έπιασε η ουριτσα μου κ πονουσα πολύ..τώρα όλα καλά αλλά ανάσκελα δε μπορώ άνετα να καθίσω!

ΥΓ2.Αλκυονη μου καλή ανάρρωση και από μένα άλλη μια Μερέντα δώρο για το θάρρος σου και την αισιοδοξία σου!

ΥΓ3.Σιγουρα ξεχνάω να σχολιάσω κάτι σημαντικό αλλά κατάφερα και σας διάβασα όλες και χαίρομαι τόσο πολύ για όλα τα καλά σας νέα!!

Που είσαι βρε παπακι μας;;!!αχ τι ωραία !Κύθνο ε;;ελπίζω να χορτασες βόλτες κ θάλασσα!!ήσουν εδώ πάνω;Θεσσαλονίκη;δεν λιωσατε καλέ στην ζεστή;;χαίρομαι που περάσατε όμορφα κ γεμίσατε μπαταρίες κ καλή αρχή στα μπεμπεδιστικα ψώνια!!με γεια σας!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Που είσαι βρε παπακι μας;;!!αχ τι ωραία !Κύθνο ε;;ελπίζω να χορτασες βόλτες κ θάλασσα!!ήσουν εδώ πάνω;Θεσσαλονίκη;δεν λιωσατε καλέ στην ζεστή;;χαίρομαι που περάσατε όμορφα κ γεμίσατε μπαταρίες κ καλή αρχή στα μπεμπεδιστικα ψώνια!!με γεια σας!!

Μαράκι μου όλα τα χόρτασα...και βόλτες και φιλους και φαγητό εννοείται!!!Θεσσαλονίκη είμασταν την παραπροηγούμενη εβδομάδα..πετύχαμε κ βροχή τη μια μέρα αν δεν κάνω λάθος..τώρα είναι τα δύσκολα με τη ζέστη!!Θέλαμε και Χαλκιδική να πάμε δύο μερουλες αλλά είχαμε τόσο πολύ κόσμο να δούμε που δεν προλάβαμε!!!Μας πήρε όλη την ενέργεια ο ανιψιός..Σας σκεφτόμουν εσάς τις ήδη μανουλες!Πολύ δύσκολο και απαιτητικό να έχεις ήδη ένα ή περισσότερα παιδάκια κ να είσαι έγκυος!Κι εσείς όμως είδα τα κάνατε τα μπανάκια σας δυο-τρεις μερουλες!!Τι ωραιες οι διακοπές κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες και μανουλες! Ελπιζω να εχουμε μια υπεροχη βδομαδα, με τελειες καμπυλες, τελειους υπερηχους, ψωνια και φυσικα με το καλο να παει σπιτακι της η @Alkyoni μας και να ειναι σιδερενια!!!! Εμεις χτες κοριτσια μου παραγγειλαμε το καροτσι (δωρο της γιαγιας μου και προγιαγιας μας) και το λικνο (δωρο της κολλητης μου της μιας και νονας μας)!!! Τα πρωτα μας ψωνια!!!!!!

@Alkyoniμου σημερα δεν μας ειπες! Ξαναειχε μερεντουλα; Χιχιχιχι! 'Η μας φοβηθηκε το ματι σου μην γεμισουμε απειρα ποστ παλι με τη μερεντα; Χαχαχαχα!! Στη μικρη αρεσε; Εδωσε καμια κλωτσια ή μοιαζει στη θεια Ειρηνη που θελει κρεμα αντι σοκολατα;

@demifilolστην υγεια σου και ασπρο πατο και καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!

@Gogo1994καλημερα γλυκια μου Γωγουλα! Αχ μωρε ζωηρουλης ο μπεμπακος μας!!! Καλα αν σε ξυπνουσε κανενας αλλος νευρα φουλ! Τωρα με το γιο ομως ενα χαμογελο ε; Θα εχεις το ενστικτο Γωγουλα μου και θα τα κανεις ολα! Ισως στην αρχη ειναι λιγο χαος για ολες μας, αλλα μεσα σε μια βδομαδα με το μωρο θα ειμαστε εξπερ! Ε και να βαλουμε και καμια πανα λαθος μικρο το κακο χιχιχι! Αγαπη θελουν τα μωρακια κυριως και αυτη θα του τη δωσεις απλοχερα!

@Papakικοριτσακι μου μας ελειψες!!!!!!! Τί κανεις; Αχ ποσο χαιρομαι που περασες τοσο ομορφα στις διακοπες σου και βλεπω το κεφι ανεβηκε φουλ! Υπεροχα τα νεα!!!!! Οι τελευταιες διακοπες τα δυο σας! Του χρονου με το καλο με το κοριτσακι σας! Ο ανηψιος ηταν γερη προβα δε το συζητω χιχιχιχι!!! Να κρατησεις αυτη την υπεροχη αισθηση των διακοπων σας! Με γεια και τα πραγματακια σας! Οι πρωτες αγορες!!!!! Καλες βολτες με το καροτσι σας!!

@Geo81πρωτη εργασιμη σημερα με αδεια!!!! Γιουπιιιιιιιιι! Περιμενουμε νεα απο το πατινι και τη μαγειρικη!! Να περασετε τελεια με το αντρακι σου!

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα αγαπημένες!καλή εβδομάδα σε όλες μας κ καλά κουραγια με τις ζεστες που μας περιμένουν ακόμα!!

@Alkyoni σήμερα βγαίνεις;;έφαγες την μερεντουλα σου χθες;

@demifilol καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου.ελπιζω να κατάφερες να κρατήσεις αυτήν την αηδία στο στομάχι σου..υπομονή..

Συμπεθερουλα μου ελπιζω σημερα να εχεις λιγοτερη δουλιτσα και να μην τρεχεις πολυ!

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες και μανουλες! Ελπιζω να εχουμε μια υπεροχη βδομαδα, με τελειες καμπυλες, τελειους υπερηχους, ψωνια και φυσικα με το καλο να παει σπιτακι της η @Alkyoni μας και να ειναι σιδερενια!!!! Εμεις χτες κοριτσια μου παραγγειλαμε το καροτσι (δωρο της γιαγιας μου και προγιαγιας μας) και το λικνο (δωρο της κολλητης μου της μιας και νονας μας)!!! Τα πρωτα μας ψωνια!!!!!!

@Alkyoniμου σημερα δεν μας ειπες! Ξαναειχε μερεντουλα; Χιχιχιχι! 'Η μας φοβηθηκε το ματι σου μην γεμισουμε απειρα ποστ παλι με τη μερεντα; Χαχαχαχα!! Στη μικρη αρεσε; Εδωσε καμια κλωτσια ή μοιαζει στη θεια Ειρηνη που θελει κρεμα αντι σοκολατα;

@demifilolστην υγεια σου και ασπρο πατο και καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!

@Gogo1994καλημερα γλυκια μου Γωγουλα! Αχ μωρε ζωηρουλης ο μπεμπακος μας!!! Καλα αν σε ξυπνουσε κανενας αλλος νευρα φουλ! Τωρα με το γιο ομως ενα χαμογελο ε; Θα εχεις το ενστικτο Γωγουλα μου και θα τα κανεις ολα! Ισως στην αρχη ειναι λιγο χαος για ολες μας, αλλα μεσα σε μια βδομαδα με το μωρο θα ειμαστε εξπερ! Ε και να βαλουμε και καμια πανα λαθος μικρο το κακο χιχιχι! Αγαπη θελουν τα μωρακια κυριως και αυτη θα του τη δωσεις απλοχερα!

@Papakικοριτσακι μου μας ελειψες!!!!!!! Τί κανεις; Αχ ποσο χαιρομαι που περασες τοσο ομορφα στις διακοπες σου και βλεπω το κεφι ανεβηκε φουλ! Υπεροχα τα νεα!!!!! Οι τελευταιες διακοπες τα δυο σας! Του χρονου με το καλο με το κοριτσακι σας! Ο ανηψιος ηταν γερη προβα δε το συζητω χιχιχιχι!!! Να κρατησεις αυτη την υπεροχη αισθηση των διακοπων σας! Με γεια και τα πραγματακια σας! Οι πρωτες αγορες!!!!! Καλες βολτες με το καροτσι σας!!

@Geo81πρωτη εργασιμη σημερα με αδεια!!!! Γιουπιιιιιιιιι! Περιμενουμε νεα απο το πατινι και τη μαγειρικη!! Να περασετε τελεια με το αντρακι σου!

Συμπεθερουλα μου ελπιζω σημερα να εχεις λιγοτερη δουλιτσα και να μην τρεχεις πολυ!

Κοριτσι μου καλό με γεια τα ψώνια σας!!!!Η αρχή έγινε!!!Σε λίγο καιρό θα είστε γεμάτοι με πράγματα του μωρού!!!Τα ζαχαρωνα κι εγώ από καιρό...έλεγα μόλις κάνω τη Β'επιπεδου θα πάω για ψώνια!Γυρίσαμε και από τις διακοπές..ε,ήρθε η ώρα!!!Μακάρι να μπορούσα να σας τα στείλω φωτό...κάτι ρουχαλακια πήραμε βέβαια προς το παρόν..κάθομαι τα κοιτάω και ταξιδεύω μαζί τους βρε κορίτσια!!!Θα γίνουμε γονείς!!!Απίστευτο!(ακόμη και τώρα)

  • Μου αρέσει 2

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι said:

Κοριτσι μου καλό με γεια τα ψώνια σας!!!!Η αρχή έγινε!!!Σε λίγο καιρό θα είστε γεμάτοι με πράγματα του μωρού!!!Τα ζαχαρωνα κι εγώ από καιρό...έλεγα μόλις κάνω τη Β'επιπεδου θα πάω για ψώνια!Γυρίσαμε και από τις διακοπές..ε,ήρθε η ώρα!!!Μακάρι να μπορούσα να σας τα στείλω φωτό...κάτι ρουχαλακια πήραμε βέβαια προς το παρόν..κάθομαι τα κοιτάω και ταξιδεύω μαζί τους βρε κορίτσια!!!Θα γίνουμε γονείς!!!Απίστευτο!(ακόμη και τώρα)

Παπακι μου ευχαριστουμε!!! Ηρθε η ωρα ναι!!!! Εμεις ξεκινησαμε με τα βαρια και θα συνεχισουμε ετσι, γιατι τα παιρνουμε ιντερνετικα και θελουν συναρμολογηση απο τον μαστορα εδω του σπιτιου, ο οποιος επειδη δουλευει φουλ θα τα κανει αργα αργα!! Χαχαχαχα!

Θα γινουμε γονεις...Θα εχουμε ενα μωρο σε λιγο!!! Εγω λεω οκ μεχρι τη γεννα δε φοβαμαι. Μετα γυριζουμε σπιτι απο το μαιευτηριο και; Τί κανουμε μετα; Χαχαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Παπακι μου ευχαριστουμε!!! Ηρθε η ωρα ναι!!!! Εμεις ξεκινησαμε με τα βαρια και θα συνεχισουμε ετσι, γιατι τα παιρνουμε ιντερνετικα και θελουν συναρμολογηση απο τον μαστορα εδω του σπιτιου, ο οποιος επειδη δουλευει φουλ θα τα κανει αργα αργα!! Χαχαχαχα!

Θα γινουμε γονεις...Θα εχουμε ενα μωρο σε λιγο!!! Εγω λεω οκ μεχρι τη γεννα δε φοβαμαι. Μετα γυριζουμε σπιτι απο το μαιευτηριο και; Τί κανουμε μετα; Χαχαχαχα!!!

Το ίδιο ακριβώς συζητάω κι εγώ με τον άντρα μου...Πώς θα είναι η πρώτη μέρα που θα γυρίσουμε σπίτι με το μωρό ..οι πρώτες μας στιγμές μόνοι και αβοήθητοι!!! χχαχχαχα!Νιώθω όμως και μια σιγουριά μέσα μου..Θα τα καταφέρουμε!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...