Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Marilou77 είπε:

Γωγούλα μου με τα μπλε σου τα γλυκάκια, έτσι σε εχω περασμένη στο μυαλό μου.....κι εγω το πιστεύω οτι εχω τον δικο μου άγγελο στον ουρανό κ οτι θα μας προσεχει!!!! Καλώς με δεχτηκατε κορίτσια

Γλυκούλα μου ναι τα πρώτα μπλε γλυκάκια μετά την αυχενική μου.Να ξέρεις κ εγώ δε μπορώ να πιστέψω το θαύμα μου.κ όταν πέφτω πολύ βλέπω όνειρο τη γιαγιουλα μου η με ένα τρόπο τη Παναγίτσα κ σιγουρευομαι.Πιστη να έχουμε δεν υπαρχει μεγαλύτερη δυναμη

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Marilou77 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Σας παρακολουθώ απο την αρχή κ είναι σαν να σας ξέρω από τότε. Πρωτη φορα συμμετέχω σε κατι τέτοιο, ο λόγος που το καθυστερησα, οι λόγοι μάλλον αρκετοί, απλα καθε φορα έλεγα να περάσει η αυχενικη κ μετά, να περάσει η β επιπέδου κ μετά, γιατι φοβόμουν, φοβόμουν μη δεν πάει κατι καλά επειδη ισως κι εγω η ιδια δυσκολευομουν να πιστεψω στο ιδιο μου το θαύμα!! Θα σας τα πω οσο πιο γρήγορα γινεται για να εχεται μια εικόνα κ για μένα. Λοιπον μετα απο ενα εξωμητριο και μια ανεμβρυικη κύηση στα 42 μου πλεον μένω εγκυος εκει που δεν το περιμένω κ κάθε φορά με το άγχος να πανε ολα καλα, απο το να είναι μεσα στο σάκο, να ακουσω καρδούλα, να εχω καλη αυχενικη χωρις να χρειαστει αμνιοπαρακεντηση. Εχω τη μαμα μου με άνοια τα τελευταία 3 Χρόνια κ πριν ενα μηνα κ κάτι τρεχαμε νοσοκομεία για το αναπνευστικό της γιατι εκανε κ οξυγονοθεραπεια στο σπιτι, εγω μπενοβγαινα στο νοσοκομείο κ ολοι μου φωναζαν εξαιτίας της καταστασης μου δεν πτοηθηκα ομως μανα ειναι μονο μια. Πριν ενα μηνα ακριβώς την εχασα, ακόμα δυσκολεύομαι να το πιστεψω, νομιζω πως ειναι καπου αλλου.....δεν προλαβε να δει τον εγγονο της, το ηξερε ομως κ παρολη την ανοια το θυμταν, συναισθηματικη μνήμη, ο αντρας μου κ φυσικα το παιδι μου δινουν δυναμη οταν λυγιζω. Με τα πολλά φτανω κ στη β επιπεδου, οπου ολα καλα με το παιδί με μενα ομως οχι, με εναν τραχηλο 15mm, μου κανει καρδιοτοκογραφημα η γθατρος να δει αν κανω συσπασεις, δεν κάνω, καλλιέργεια κολπικου πεντακάθαρη. Πόρισμα το επαθα στην κηδεια απο τη στεναχωρια εκανα τοτε συσπασεις κ δεν το καταλαβα. Τωρα ξάπλα κ προγεστερόνη, για ράψιμο αφου δεν εκανα συσπάσεις κ λόγω προχωρημενης εβδομαδας το αποφύγαμε, μπορει να μη γλυτωσουμε να ειναι προωρακη θα δειξει, αρχικα ειχα πητ 19/11. Πραγματικα να μη δωσει ο Θεος οσα ο άνθρωπος μπορει να αντέξει! Κι απο την αλλη πόση δυναμη μας δίνει βρε κορίτσια. Καλα αποτελεσματα σε ολες κ με τη βοηθεια του Θεού ολα καλα θα πανε. Σορυ για το υπερδιπλο σεντονι.

 

 

Μαριλου καλως ορισες στην ομαδα μας!πολυ δυσκολες στιγμες εχεις περασει αλλα φαινεσαι δυνατη γυναικα,συλλυπητηρια για την μανουλα σου. Με το καλο να υποδεχτειτε το μπεμπακι σας και μονο χαρες απο εδω κ περα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Σας παρακολουθώ απο την αρχή κ είναι σαν να σας ξέρω από τότε. Πρωτη φορα συμμετέχω σε κατι τέτοιο, ο λόγος που το καθυστερησα, οι λόγοι μάλλον αρκετοί, απλα καθε φορα έλεγα να περάσει η αυχενικη κ μετά, να περάσει η β επιπέδου κ μετά, γιατι φοβόμουν, φοβόμουν μη δεν πάει κατι καλά επειδη ισως κι εγω η ιδια δυσκολευομουν να πιστεψω στο ιδιο μου το θαύμα!! Θα σας τα πω οσο πιο γρήγορα γινεται για να εχεται μια εικόνα κ για μένα. Λοιπον μετα απο ενα εξωμητριο και μια ανεμβρυικη κύηση στα 42 μου πλεον μένω εγκυος εκει που δεν το περιμένω κ κάθε φορά με το άγχος να πανε ολα καλα, απο το να είναι μεσα στο σάκο, να ακουσω καρδούλα, να εχω καλη αυχενικη χωρις να χρειαστει αμνιοπαρακεντηση. Εχω τη μαμα μου με άνοια τα τελευταία 3 Χρόνια κ πριν ενα μηνα κ κάτι τρεχαμε νοσοκομεία για το αναπνευστικό της γιατι εκανε κ οξυγονοθεραπεια στο σπιτι, εγω μπενοβγαινα στο νοσοκομείο κ ολοι μου φωναζαν εξαιτίας της καταστασης μου δεν πτοηθηκα ομως μανα ειναι μονο μια. Πριν ενα μηνα ακριβώς την εχασα, ακόμα δυσκολεύομαι να το πιστεψω, νομιζω πως ειναι καπου αλλου.....δεν προλαβε να δει τον εγγονο της, το ηξερε ομως κ παρολη την ανοια το θυμταν, συναισθηματικη μνήμη, ο αντρας μου κ φυσικα το παιδι μου δινουν δυναμη οταν λυγιζω. Με τα πολλά φτανω κ στη β επιπεδου, οπου ολα καλα με το παιδί με μενα ομως οχι, με εναν τραχηλο 15mm, μου κανει καρδιοτοκογραφημα η γθατρος να δει αν κανω συσπασεις, δεν κάνω, καλλιέργεια κολπικου πεντακάθαρη. Πόρισμα το επαθα στην κηδεια απο τη στεναχωρια εκανα τοτε συσπασεις κ δεν το καταλαβα. Τωρα ξάπλα κ προγεστερόνη, για ράψιμο αφου δεν εκανα συσπάσεις κ λόγω προχωρημενης εβδομαδας το αποφύγαμε, μπορει να μη γλυτωσουμε να ειναι προωρακη θα δειξει, αρχικα ειχα πητ 19/11. Πραγματικα να μη δωσει ο Θεος οσα ο άνθρωπος μπορει να αντέξει! Κι απο την αλλη πόση δυναμη μας δίνει βρε κορίτσια. Καλα αποτελεσματα σε ολες κ με τη βοηθεια του Θεού ολα καλα θα πανε. Σορυ για το υπερδιπλο σεντονι.

 

 

Καλησπέρα κορίτσι μου, καλώς μας ήρθες !!! Καταρχήν να σου πω συγχαρητήρια για την ανιδιοτέλεια σου κοπέλα μου και τη συμπόνια σου , συγχαρητήρια για τη ζωούλα που θα φέρεις στον κόσμο!!! Λυπάμαι παρά πολύ για τη μανούλα σου , ειλικρινά έκλαιγα καθόλη τη διάρκεια που διάβαζα το μήνυμα σου... ποσό δυνατή ψυχή είσαι! Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα και ο όμορφος μπέμπης σου με τη βοήθεια του θεού και της γιαγιάς του εκεί ψηλά θα έρθει σώος και στην ώρα του!!! Το σημαντικό είναι ότι είναι υγιής το πλασματάκι σου!!! Φιλάκια πολλά!!!

Just now, Athina28 είπε:

Η ζωή συνεχίζεται και πρέπει να φανούμε όλες δυνατές...Όταν συμβαίνει ένα κακό έρχεται η κλωτσιά και σε προσγειώνει στο παρόν!! Ή κάνω λαθος; Σας ευχαριστώ κορίτσια εύχομαι και εγώ να ακούμε από δω και πέρα(αν και το έχω πει πολλές φορές)καλύτερα νέα!!!!

Κορίτσι μου εύχομαι μόνο καλά νέα από δω και πέρα! Και για το μπαμπάκα σου και το υπέροχο μωράκι σου!!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ydga.pngP

πρίν από 44 λεπτά , Athina28 είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό καλώς ήρθες στην υπερομάδα του φόρουμ θετικής ενέργειας!!!Εύχομαι όλα να φτιάξουνε....Ούτως ή άλλως ήμαστε γεννημένες για όλες τις καταστάσεις!!!Σκεψου μόνο θετικά από δω και πέρα και ότι σύντομα θα κρατήσεις αγκαλιά το παιδάκι σου!!!

Καλώς σας βρήκα κ πραγματικά μόνο χαρές απο δω κ μπρος, κ σε σενα να σου δινει δυναμη ο Θεός με τον μπαμπακα σου, δύναμη που θα αντλείς κ απο το μωρακι σου

Επεξεργάστηκαν by Marilou77
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια @Φραουλίνο @fairfairy-Mary υπομονή κορίτσια μέχρι να πάρετε τις τελικές απαντήσεις κ να δείτε τι όντως συμβαίνει.μην στεναχωριεστε κ μην απελπιζεστε μπορεί να μην είναι τίποτα μπορεί να αντιμετωπιζοντε όλα κυρίως μη χάνετε την πίστη σας..κορίτσια μου όλα να πάνε καλά σε όλες εύχομαι..εγώ  είμαι Άνδρο είμαι μικροβιολογικο κάνω την καμπύλη ζαχαρου σήμερα..είμαι σε αναμονή έχω 2 λήψεις ακόμα 11παρα θα φύγω..ευτυχώς είναι κ ο άντρας μου μαζι..όλα να μας πάνε καλά.καλή μέρα!!!

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!!!

Just now, MinakiG είπε:

Καλησπέρα σε όλες και κουράγιο στα κορίτσια με ανησυχητικές Β επιπέδου. Αύριο εμείς θα δούμε τον μπεμπέκο μας!!! Έχω μια απορία... Πολλές γνωστές μου έχουν προσφερθεί να μου χαρίσουν μωρουδιακά.. Τι θα παίρνατε και τι όχι από άλλη μαμά;;;;;;;;;;; 

Συμφωνώ με τη @MumMaria εγώ και πρώτορουχαλακια πήρα από τις φίλες μου! Και ριλαξ! Και καροτσι το είχα εφεδρικό στο χωριό για τους γονείς μου! Και αποστειρωτη μπορείς να πάρεις έτσι κ αλλιώς για λίγους μήνες τον χρησιμοποιείς ! Ότι αφορά όμως στοματική κ σωματική υγιεινή καλύτερα καινουρια!!

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MinakiG είπε:

Καλησπέρα σε όλες και κουράγιο στα κορίτσια με ανησυχητικές Β επιπέδου. Αύριο εμείς θα δούμε τον μπεμπέκο μας!!! Έχω μια απορία... Πολλές γνωστές μου έχουν προσφερθεί να μου χαρίσουν μωρουδιακά.. Τι θα παίρνατε και τι όχι από άλλη μαμά;;;;;;;;;;; 

Γεια σου,καροτσι κ καρεκλακι αυτοκινητου θα παρω καινουρια.κ καροτσι αν μου δινανε κ ηταν σε καλη κατασταση θα το επαιρνα. Γενικα θα δεχτω αρκετα πραγματα που μου προσφερουνε,οπως κουνια λικνο,μπανακι,αποστηρωτες.και στρωματα θα παρω καινουρια.

  • Μου αρέσει 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Εεεε κιλακι πια ο όμορφος σου ...Πόσο χαίρομαι ειρήνη μου.Τι γλυκουλικα χειλάκια μωρέ που στέλνουν κ φιλάκια.Τα κιλακια σου σουυυπερ.Η πίεση εντάξει φυσιολογικό πάντα να είναι πιο κάτω στην εγκυμοσύνη.Οι ξηροί καρποί ναι είναι τέλεια εναλλακτική για καλούς υδατάνθρακες.Δωσε φιλάκι κ εσύ από εμάς στις φωτό του υπερήχου στο ραφαηλακο μας

Ναι Γωγουλα μου!! Μεγαλωσε μωρε!!! Ξηροι καρποι ναι θα γινουν το σνακ εδω!!!! Μα ποτε ηταν μια κουκιδιτσα ποτε εγινε 1 κιλακι!! Τωρα λεει θα μεγαλωνουν γρηγορα γενικα!

Just now, Gogo1994 said:

Γλυκούλα μου ναι τα πρώτα μπλε γλυκάκια μετά την αυχενική μου.Να ξέρεις κ εγώ δε μπορώ να πιστέψω το θαύμα μου.κ όταν πέφτω πολύ βλέπω όνειρο τη γιαγιουλα μου η με ένα τρόπο τη Παναγίτσα κ σιγουρευομαι.Πιστη να έχουμε δεν υπαρχει μεγαλύτερη δυναμη

φατσακι συγκινησης!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Μαριλου καλως ορισες στην ομαδα μας!πολυ δυσκολες στιγμες εχεις περασει αλλα φαινεσαι δυνατη γυναικα,συλλυπητηρια για την μανουλα σου. Με το καλο να υποδεχτειτε το μπεμπακι σας και μονο χαρες απο εδω κ περα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Και σε σενα οτι καλύτερο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι Γωγουλα μου!! Μεγαλωσε μωρε!!! Ξηροι καρποι ναι θα γινουν το σνακ εδω!!!! Μα ποτε ηταν μια κουκιδιτσα ποτε εγινε 1 κιλακι!! Τωρα λεει θα μεγαλωνουν γρηγορα γενικα!

Αχ μακάρι να πιάσει κ τόπο το κρεατακι που τρώω.χαχα

Πιστεύω κ εγώ να είναι κιλακι στις 20 του μηναα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Σας παρακολουθώ απο την αρχή κ είναι σαν να σας ξέρω από τότε. Πρωτη φορα συμμετέχω σε κατι τέτοιο, ο λόγος που το καθυστερησα, οι λόγοι μάλλον αρκετοί, απλα καθε φορα έλεγα να περάσει η αυχενικη κ μετά, να περάσει η β επιπέδου κ μετά, γιατι φοβόμουν, φοβόμουν μη δεν πάει κατι καλά επειδη ισως κι εγω η ιδια δυσκολευομουν να πιστεψω στο ιδιο μου το θαύμα!! Θα σας τα πω οσο πιο γρήγορα γινεται για να εχεται μια εικόνα κ για μένα. Λοιπον μετα απο ενα εξωμητριο και μια ανεμβρυικη κύηση στα 42 μου πλεον μένω εγκυος εκει που δεν το περιμένω κ κάθε φορά με το άγχος να πανε ολα καλα, απο το να είναι μεσα στο σάκο, να ακουσω καρδούλα, να εχω καλη αυχενικη χωρις να χρειαστει αμνιοπαρακεντηση. Εχω τη μαμα μου με άνοια τα τελευταία 3 Χρόνια κ πριν ενα μηνα κ κάτι τρεχαμε νοσοκομεία για το αναπνευστικό της γιατι εκανε κ οξυγονοθεραπεια στο σπιτι, εγω μπενοβγαινα στο νοσοκομείο κ ολοι μου φωναζαν εξαιτίας της καταστασης μου δεν πτοηθηκα ομως μανα ειναι μονο μια. Πριν ενα μηνα ακριβώς την εχασα, ακόμα δυσκολεύομαι να το πιστεψω, νομιζω πως ειναι καπου αλλου.....δεν προλαβε να δει τον εγγονο της, το ηξερε ομως κ παρολη την ανοια το θυμταν, συναισθηματικη μνήμη, ο αντρας μου κ φυσικα το παιδι μου δινουν δυναμη οταν λυγιζω. Με τα πολλά φτανω κ στη β επιπεδου, οπου ολα καλα με το παιδί με μενα ομως οχι, με εναν τραχηλο 15mm, μου κανει καρδιοτοκογραφημα η γθατρος να δει αν κανω συσπασεις, δεν κάνω, καλλιέργεια κολπικου πεντακάθαρη. Πόρισμα το επαθα στην κηδεια απο τη στεναχωρια εκανα τοτε συσπασεις κ δεν το καταλαβα. Τωρα ξάπλα κ προγεστερόνη, για ράψιμο αφου δεν εκανα συσπάσεις κ λόγω προχωρημενης εβδομαδας το αποφύγαμε, μπορει να μη γλυτωσουμε να ειναι προωρακη θα δειξει, αρχικα ειχα πητ 19/11. Πραγματικα να μη δωσει ο Θεος οσα ο άνθρωπος μπορει να αντέξει! Κι απο την αλλη πόση δυναμη μας δίνει βρε κορίτσια. Καλα αποτελεσματα σε ολες κ με τη βοηθεια του Θεού ολα καλα θα πανε. Σορυ για το υπερδιπλο σεντονι.

 

 

Κοριτσι θ σ πω ν συνεχίσεις να είσαι δυνατή Γ αυτή τ ψυχουλα π μεγαλώνει μέσα σ κ που τόσο πολυ ήθελες.. Ευχομαι ν πανε ολα καλα κ η Παναγία να σ βοηθησει!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 said:

Αχ μακάρι να πιάσει κ τόπο το κρεατακι που τρώω.χαχα

Πιστεύω κ εγώ να είναι κιλακι στις 20 του μηναα

εγω ξηροκαρπι εσυ κρεατακι και η συμπεθερα σου @Despoina Mar σοκολατοπιτες της ειπε! Ε οχι αδικια χαχαχα!!! Μωρε ενταξει το καθε παιδακι εχει δικη του αναπτυξη. Και αν ειναι μικρουλια λιγο μολις γεννηθουν θα τα μπουκωσουμε χαχαχα!!! Θα εχει παρει και ο δικος σου ο ζουζουνος, τωρα μεγαλωνουν γρηγορα. Ειμαι σιγουρη θα ειναι εκει στο κιλακι τοτε που θα πας!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου ομορφα! Ελπιζω οσα κοριτσια στο παρεακι μας χτες ηταν ασχημα, σημερα με τη νεα μερα να εχουν λιγο μειωθει οι ανησυχιες. Ειστε ολες στην προσευχη μου και ευχομαι οπως εχει ξαναγινει στην ομαδαρα μας, ολα τα συννεφιασμενα προσωπακια συντομα να εχουν ενα μεγαλο χαμογελο ανακουφισης! Ολα θα πανε καλα! @Athina28ευχομαι ο μπαμπας σου να γινει συντομα καλα και ολο αυτο να το αφησεις πισω σου. Να πανε ολα καλα με τη β'επιπεδου. @Evitheodorou καλα αποτελεσματα γλυκια μου Ευουλα με την καμπυλη σου!

Κοριτσια μου ειδα το Ραφαηλακο μας σημερα! Ολα ειναι καλα, ειναι 1.028kg (πηγαμε κιλοοοοοο), εχει οβαλ προσωπο σαν τη μαμα του και ειναι μικροσωμο μωρακι ειπε η γιατρος (αυτο δε το πηρε απο τη μαμα του)! Ησυχουλης οπως παντα, ειχε λοξυγγα και κουνιοταν η κοιλιτσα!! Μας κοιταξε καποια στιγμη και κουνουσε τα χειλακια του και ειπε η γιατρος οτι μου στελνει φιλια! Και εγω νααααααα τα εβαλα τα κλαματα!! Ρεζιλι παλι χαχα! Εγω κοριτσια μοθ ειμαι +5.2 κιλα, πιεση λιγο χαμηλη οπως παντα, σιδηρο μια χαρα και μου ειπε να τρωω λιγο περισσοτερους ξηρους καρπους μηπως το μωρακι θελει εξτρα υδατανθρακες. Αν και στην οικογενεια ολοι ημασταν μικροσωμα μωρακια οποτε γι αυτο και το αγορακι μας (της το ειπα και συμφωνησε), αλλα οκ θα κανω οτι ειπε μηπως παρει λιγο μποι χιχι!

Αχ τ ωραία όσο παει ανυπομονουμε κ γτ επόμενα ραντεβου κάθε φορά.. Μια χαρά είσαι παντως κ από θέμα κιλών κ εσυ κ ο μικρουλης μας.. 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Αχ τ ωραία όσο παει ανυπομονουμε κ γτ επόμενα ραντεβου κάθε φορά.. Μια χαρά είσαι παντως κ από θέμα κιλών κ εσυ κ ο μικρουλης μας.. 

Συμπεθέρα αυτό με τις σοκολατοπιτες δε το θυμόμουν που είπε η @Υβόννη@Υβόννη.Βαζει τσιτες στη σχέση μας χαχα

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Αχ τ ωραία όσο παει ανυπομονουμε κ γτ επόμενα ραντεβου κάθε φορά.. Μια χαρά είσαι παντως κ από θέμα κιλών κ εσυ κ ο μικρουλης μας.. 

Τωρα 31/8 το επομενο ραντεβου Δεσποινακι μου! Παλι μετραω μερες καλα καλα δεν τον ειδα!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...καλες εξετασεις κ υπερηχους σε ολες...κ εγω σημερα εκανα εξετασεις αιματος κ ουρων κ αυριο θα παρω τα αποτελεσματα...

Καλα αποτελέσματα να έχεις !!!

2 ώρες πρίν, Athina28 είπε:

Καλησπέραααααα Κορίτσια μου!Ξερω χάθηκα αρκετές μέρες...Δυστυχώς η ζωή σου φέρνει πολλές χαρές όπως επίσης και λύπες...Δεν έχω σταθεί τυχερή ως προς το να χαρώ την εγκυμοσύνη μου γιατί τρέχω στα νοσοκομεία με τον πατέρα μου λόγω καρκίνου...Και όσο να ναι είναι  στενάχωρω!Είχα πέσει πολύ ψυχολογικά αλλά δεν μπορώ να πάρω στο λαιμό μου το ντονατσακι μου!Τα νέα μου τώρα σχετικά με την εγκυμοσύνη μου είναι ότι έφτασε και η σειρά μου με την Β επιπέδου!Ενα άγχος το έχω καθώς τον τελευταίο καιρό με ταλαιπωρεί μια κούραση μια εξάντληση χωρίς λόγο κάτι εμετοί και πονοκεφάλοι! Οπως επίσης πήγα και έκανα από μόνη μου μια καλλιέργεια ούρων και μια γενική ούρων μήπως με περιτριγυρίζει κανένας μύκητας ή ουρολοίμωξη καθώς απέκτησα και φαγούρα!!Σήμερα θα πάω να με δει και ο γιατρος!Δεν ξέρω τι κακοτυχία είναι αυτή το τελευταίο τρίμηνο αλλά εύχομαι να φύγουνε όλα τα απλά όσο αφορά την ζωή του μικρούλη μου γιατί πραγματικά θα με γονατίσει! 

Εσείς κοριτσούδια μου πως είστε;Τι κάνουνε τα μικρακια στην κοιλιτσα; Πως τα περνάτε;Διακοπές φύγαμε ή δεν θα πάμε; :):cool::D

Ευχομαι να πανε ολα καλα με τον πατέρα σου κοπέλα μου !Να έχεις μια τέλεια β επιπέδου κ από εδώ κ περα Να μην έχεις άλλη κακοτυχία !

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...