Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου...πηγε ο αντρας μου πριν λιγο να παρει τις εξετασεις μου...ολες μια χαρα εκτος απο την θυρεοτροπο ορμονη-TSH που ειναι 5.49 ενω τα ορια ειναι 0.35-4.45..μου ειπε να το αναφερω στον γυναικολογο...ραντεβου εχω 1/9 οποτε του της εστειλα με viber οπως μου ειχε πει αλλα δεν μου εχει απαντησει ακομα...ξερει καποια γι αυτο;;; γιατι στο ιντερνετ διαβασα πολλα κ δεν μου αρεσαν (προεκλαμψια,προωρος τοκετος,θανατος εμβρυου)...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια μου...πηγε ο αντρας μου πριν λιγο να παρει τις εξετασεις μου...ολες μια χαρα εκτος απο την θυρεοτροπο ορμονη-TSH που ειναι 5.49 ενω τα ορια ειναι 0.35-4.45..μου ειπε να το αναφερω στον γυναικολογο...ραντεβου εχω 1/9 οποτε του της εστειλα με viber οπως μου ειχε πει αλλα δεν μου εχει απαντησει ακομα...ξερει καποια γι αυτο;;; γιατι στο ιντερνετ διαβασα πολλα κ δεν μου αρεσαν (προεκλαμψια,προωρος τοκετος,θανατος εμβρυου)...

Γεια σου γλυκουλα μου! Καλημερα!!! Καταρχην τελειες οι εξετασεις σου! Λοιπον παιρνεις χαπι για το θυροειδη; Αν οχι πολυ λογικο να ανεβηκε! Εγω εχω θυροειδη ανεξαρτητα απο εγκυμοσυνη και ενω ηταν παντα 1, με το που μενω εγκυος ανεβηκε. Μου αλλαξε τη δοση στο χαπι, το κοιταμε καθε μηνα και αυτο ειναι. Μη διαβαζεις ιντερνετ, αυτα  που λενε ειναι αν ο θυροειδης ξεφυγει πολυ εκτος οριων και για πολυ καιρο και δεν τον ρυθμισεις ποτε. Θα το ρυθμισεις λογικα με ενα χαπακι οπως πολλες απο εμας και μια χαρα. Μολις γεννησεις, ο θυροειδης επανερχεται. Ο λογος που ανεβαινει λιγο ειναι επειδη το μωρο χρησιμοποιει το δικο μας αδενα θυροειδους μεχρι 10-11 βδομαδα νομιζω. Ειναι πολυ κλασσικο σαν φαινομενο!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...πηγε ο αντρας μου πριν λιγο να παρει τις εξετασεις μου...ολες μια χαρα εκτος απο την θυρεοτροπο ορμονη-TSH που ειναι 5.49 ενω τα ορια ειναι 0.35-4.45..μου ειπε να το αναφερω στον γυναικολογο...ραντεβου εχω 1/9 οποτε του της εστειλα με viber οπως μου ειχε πει αλλα δεν μου εχει απαντησει ακομα...ξερει καποια γι αυτο;;; γιατι στο ιντερνετ διαβασα πολλα κ δεν μου αρεσαν (προεκλαμψια,προωρος τοκετος,θανατος εμβρυου)...

Κοριτσάκι μου, εγω τον ειχα ρυθμισμένο στο 1,52 κ με τη στεναχωρια πηγε στο 3,2 η ενδοκρινολογος μου ειπε να συνεχισω κανονικα το χαπι οπως το επαιρνα κ πως ανεβηκε απο τη στεναχώρια, επισης για να σε ηρεμησω μου ειπε πως μετα τη 10η εβδομαδα το εμβρυο εχει το δικο του θυρεοειδή κ δεν επηρεάζεται απο το δικο μας. Εσυ ειχες γενικά; το παρακολουθουσες; συνηθως ειναι δουλεια του ενοκρινολογου αυτη γιατι σου ειπε ν το δει κ ο γυναικολογος. Παντως δε θελει αγχος θα ρυθμιστεί κοιτα να εισαι ηρεμη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Υβόννη κ @Marilou77 δεν ειχα ποτε θυροειδη κ δεν επερνα χαπι...ισως ειπε να το πω στον γυναικολογο για να μου πει αυτος να παω σε ενδοκρινολογο τι να πω...κανονικα απ οτι καταλαβα επρεπε να ειχα κανει απ το πρωτο τριμηνο αυτη την εξεταση αλλα ο προηγουμενος γυναικολογος δεν μου το ειπε ποτε..μακαρι ναναι ολα καλα... 


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χαθηκα εντελώς... Ελπίζω όμως όλες να είστε τέλεια!! Εγώ αρχικά είχα θέμα με το κινητό (μου έπεσε σε νερό και μέχρι να μου το φτιάξουν πήρε λίγο) κι αμέσως μετά έφυγα για το χωριό (να γλιτώσω τη ζέστη αφού με άφησε και ο γιατρός) όπου η Vodafone δεν πιάνει.. Σας παρακολουθούσα πολύ αποσπασματικά όλες αυτές τις μέρες. Τα δικά μου νέα απ το γιατρό που πήγα, πριν μια βδομάδα, είναι ότι ο τράχηλος είναι σταθερός όποτε συνεχίζουμε κανονικά αλλά μου ειπε να μην αγχώνομαι. Ο μπέμπης είχε φτάσει τα 960 γραμ και  38 εκατ. Με έχει τρελάνει στις κλωτσιές τελευταία.. Επίσης ο άντρας μου επιστρέφει 28/8. Έκλεισε εισητηρια. Τώρα μετράω τις μέρες!!

@MumMaria ποσό μεγάλη η μπεμπουλα σου!!! Όλα φαίνονται καλα και οτιδήποτε θα είστε έτοιμοι να το αντιμετωπίσετε!

@Depykal μην αγχώνεσαι με αυτά που γράφουν. Εγώ έχω θυρεοειδή και πολλά χρόνια τώρα παίρνω χάπι. Στην εγκυμοσύνη χρειάστηκε να ανεβάσουμε αρκετά τη δόση για να ρυθμιστεί. Ιδανικά θα μπορούσες να μιλήσεις με ενδοκρινολόγο για αυτό που είναι πιο εξειδικευμένος.

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Depykal said:

@Υβόννη κ @Marilou77 δεν ειχα ποτε θυροειδη κ δεν επερνα χαπι...ισως ειπε να το πω στον γυναικολογο για να μου πει αυτος να παω σε ενδοκρινολογο τι να πω...κανονικα απ οτι καταλαβα επρεπε να ειχα κανει απ το πρωτο τριμηνο αυτη την εξεταση αλλα ο προηγουμενος γυναικολογος δεν μου το ειπε ποτε..μακαρι ναναι ολα καλα... 

Ναι μην ανησυχεις κοριτσακι μου! Δεν εισαι τοσο εκτος οριων! Ρυθμιζεται πολυ γρηγορα θα δεις. Αλλα ναι ενδοκρινολογο θελει γενικα. Θα βρεις το γυναικολογο σου, θα κλεισεις και με ενδοκρινολογο αμεσα και θα ρυθμιστει τσακ μπαμ. Νομιζω πολλες απο εμας παιρνουν χαπι στο παρεακι!

Just now, Eirini1988 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χαθηκα εντελώς... Ελπίζω όμως όλες να είστε τέλεια!! Εγώ αρχικά είχα θέμα με το κινητό (μου έπεσε σε νερό και μέχρι να μου το φτιάξουν πήρε λίγο) κι αμέσως μετά έφυγα για το χωριό (να γλιτώσω τη ζέστη αφού με άφησε και ο γιατρός) όπου η Vodafone δεν πιάνει.. Σας παρακολουθούσα πολύ αποσπασματικά όλες αυτές τις μέρες. Τα δικά μου νέα απ το γιατρό που πήγα, πριν μια βδομάδα, είναι ότι ο τράχηλος είναι σταθερός όποτε συνεχίζουμε κανονικά αλλά μου ειπε να μην αγχώνομαι. Ο μπέμπης είχε φτάσει τα 960 γραμ και  38 εκατ. Με έχει τρελάνει στις κλωτσιές τελευταία.. Επίσης ο άντρας μου επιστρέφει 28/8. Έκλεισε εισητηρια. Τώρα μετράω τις μέρες!!

@MumMaria ποσό μεγάλη η μπεμπουλα σου!!! Όλα φαίνονται καλα και οτιδήποτε θα είστε έτοιμοι να το αντιμετωπίσετε!

@Depykal μην αγχώνεσαι με αυτά που γράφουν. Εγώ έχω θυρεοειδή και πολλά χρόνια τώρα παίρνω χάπι. Στην εγκυμοσύνη χρειάστηκε να ανεβάσουμε αρκετά τη δόση για να ρυθμιστεί. Ιδανικά θα μπορούσες να μιλήσεις με ενδοκρινολόγο για αυτό που είναι πιο εξειδικευμένος.

Καλως το το Ρηνακι μας!!!!! Μα τι μεγαλος μπεμπης ειναι αυτος και τι ζωηρος!!!!! Μπραβι κοριτσακι μου γισ τον τραχηλο!!!! Ολα τελεια!!! Αχ χωριουδακι και δροσια και μακρια απο τεχνολογια. Ξεκουραστηκες ελπιζω!!! Με το καλο να ερθει ο αντρουλης σου στο τελος του μηνα!!!!! 

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι μην ανησυχεις κοριτσακι μου! Δεν εισαι τοσο εκτος οριων! Ρυθμιζεται πολυ γρηγορα θα δεις. Αλλα ναι ενδοκρινολογο θελει γενικα. Θα βρεις το γυναικολογο σου, θα κλεισεις και με ενδοκρινολογο αμεσα και θα ρυθμιστει τσακ μπαμ. Νομιζω πολλες απο εμας παιρνουν χαπι στο παρεακι!

Καλως το το Ρηνακι μας!!!!! Μα τι μεγαλος μπεμπης ειναι αυτος και τι ζωηρος!!!!! Μπραβι κοριτσακι μου γισ τον τραχηλο!!!! Ολα τελεια!!! Αχ χωριουδακι και δροσια και μακρια απο τεχνολογια. Ξεκουραστηκες ελπιζω!!! Με το καλο να ερθει ο αντρουλης σου στο τελος του μηνα!!!!! 

Χαχαχαχα... Καλώς σας βρήκα!!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Ζωηρός και μεγάλος, από τώρα με τρελαίνει! Και τώρα που τον νιώθω περισσότερο του λέω και ιστορίες.. Η αλήθεια είναι ότι τη χάρηκα τη δροσιά. Το χωριό είναι σε μεγάλο υψόμετρο και τα βραδιά χρειαζόμουν παπλωματάκι. Το μόνο κακό με την έλλειψη τεχνολογίας είμαι ότι είχα πολλές μέρες να δω με βίντεο κλήση τον άντρα μου. Βολευόμασταν παραδοσιακά. Έπαιρνε όσο πιο συχνά μπορούσε στο τηλέφωνο της μαμάς που έπιανε...

Τώρα που επέστρεψα λέω να κάνω μια εξόρμηση στα μαγαζιά να πάρω τίποτα. Ξεκίνησαν να μου φέρνουν δωράκια κι εγώ μόνη μου τίποτα δεν πήρα ακόμα..

  • Μου αρέσει 4

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια μου...πηγε ο αντρας μου πριν λιγο να παρει τις εξετασεις μου...ολες μια χαρα εκτος απο την θυρεοτροπο ορμονη-TSH που ειναι 5.49 ενω τα ορια ειναι 0.35-4.45..μου ειπε να το αναφερω στον γυναικολογο...ραντεβου εχω 1/9 οποτε του της εστειλα με viber οπως μου ειχε πει αλλα δεν μου εχει απαντησει ακομα...ξερει καποια γι αυτο;;; γιατι στο ιντερνετ διαβασα πολλα κ δεν μου αρεσαν (προεκλαμψια,προωρος τοκετος,θανατος εμβρυου)...

Καλημέρα! και εμένα με την εγκυμοσυνη μου ανεβηκε η TSH... συμβαινει σε πολλες γυναικες και δεν χρειαζεται ν ανησυχεις.. και ο γυναικολογος παντως θα σε παραπεμψει σε ενδοκρινολογο. 

Στη δικη μου περιπτωση οταν ανακαλυψα την αυξημενη TSH και πηγα σε ενδοκρινολογο χρειαστηκε να ξακανακων εξετασεις και για καποιες επιπλεον μετρησεις οι οποιες καθοριζουν την θεραπεια που θα δωθει! 

  • Ευχαριστώ 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Χαχαχαχα... Καλώς σας βρήκα!!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Ζωηρός και μεγάλος, από τώρα με τρελαίνει! Και τώρα που τον νιώθω περισσότερο του λέω και ιστορίες.. Η αλήθεια είναι ότι τη χάρηκα τη δροσιά. Το χωριό είναι σε μεγάλο υψόμετρο και τα βραδιά χρειαζόμουν παπλωματάκι. Το μόνο κακό με την έλλειψη τεχνολογίας είμαι ότι είχα πολλές μέρες να δω με βίντεο κλήση τον άντρα μου. Βολευόμασταν παραδοσιακά. Έπαιρνε όσο πιο συχνά μπορούσε στο τηλέφωνο της μαμάς που έπιανε...

Τώρα που επέστρεψα λέω να κάνω μια εξόρμηση στα μαγαζιά να πάρω τίποτα. Ξεκίνησαν να μου φέρνουν δωράκια κι εγώ μόνη μου τίποτα δεν πήρα ακόμα..

Ζηλεύω το υψόμετρο !!!! Θέλω δροσιααααααα!!!! Τέλεια τα νέα σου κορίτσι μου !!! Με το καλό να δεχτείς τον αντρουλη σου!!!!! Μεγάλωσε και ο μπεμπαρος!!!!❤️

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...πηγε ο αντρας μου πριν λιγο να παρει τις εξετασεις μου...ολες μια χαρα εκτος απο την θυρεοτροπο ορμονη-TSH που ειναι 5.49 ενω τα ορια ειναι 0.35-4.45..μου ειπε να το αναφερω στον γυναικολογο...ραντεβου εχω 1/9 οποτε του της εστειλα με viber οπως μου ειχε πει αλλα δεν μου εχει απαντησει ακομα...ξερει καποια γι αυτο;;; γιατι στο ιντερνετ διαβασα πολλα κ δεν μου αρεσαν (προεκλαμψια,προωρος τοκετος,θανατος εμβρυου)...

Κορίτσι μου όπως έχεις ήδη διαπιστώσει πολλές εδώ έχουμε το ίδιο θέμα!!! Και εγώ είχα θυρεοειδή διαπιστωμένο και ρυθμισμένο πολλά χρόνια!! Μαζί με τη πρώτη χοριακη έκανα κ tsh η οποία είχε φτάσει ήδη 7,2 από 1,54 που είχα ! Πήρα μεγαλύτερη δόση και τώρα επανηλθε και το τσεκάρει και ο γυναικολόγος μου και η ενδοκρινολόγος μου! Και μην διαβάζεις άσκοπα κινδυνολογίες στο ιντερνετ

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια από μένα κορίτσια Depykal μην ανυσηχεις και σε εμένα ήταν αυξημένη και το ρύθμισά με μεγαλύτερη δόση φαρμάκου αλλά είχα θυροειδη σε ενδοκρινολογο..τώρα το ελέγχω κάθε μήνα..δεν το αφήνω αυτά διορθώνοντε κ αντιμετωπιζοντε πάντα σε συνεργασία με τους γιατρούς μας.όλα καλά!!!

  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , Marilou77 είπε:

 

Μαράκι μου καλημερα! Σου εγραψα πριν ενα κατεβατο αλλα μαλλον χαθηκε. Τεσπα. Κοριτσάκι μου μη μου στεναχωριέσαι εμενα τελευταία χρειάστηκε να κανει ο μπαμπας μου αξονικη κοιλίας κ ανακαλυψαμε οτι το ενα νεφρο ειναι ατροφικο, απλα υπαρχει γισ να υπάρχει, ο μπαμπας φυσικα χαμπάρι κ απο δουλειες; πιανει τη πετρα κ τη στιβει που λεγαν κ οι παλιοί. Ολα καλα η μικρουλα ειναι δραστηρια απο τι βλεπω κ υγιεστατη συτο να κρατάς

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου για τα ενθαρρυντικά σου λόγια.κι εγώ έτσι αρχίζω να το σκέφτομαι..δεν μπορώ να κάθομαι κ να μεμψιμοιρω..είναι άδικο κ για το κοριτσάκι μου.:-D

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...πηγε ο αντρας μου πριν λιγο να παρει τις εξετασεις μου...ολες μια χαρα εκτος απο την θυρεοτροπο ορμονη-TSH που ειναι 5.49 ενω τα ορια ειναι 0.35-4.45..μου ειπε να το αναφερω στον γυναικολογο...ραντεβου εχω 1/9 οποτε του της εστειλα με viber οπως μου ειχε πει αλλα δεν μου εχει απαντησει ακομα...ξερει καποια γι αυτο;;; γιατι στο ιντερνετ διαβασα πολλα κ δεν μου αρεσαν (προεκλαμψια,προωρος τοκετος,θανατος εμβρυου)...

Μην αγχώνεσαι κοπέλα μου κ πάρε τηλ τον γιατρό σου αν δεν απαντήσει μέχρι το απόγευμα.ο θυρεοειδής επηρεάζεται πολύ συχνά στην εγκυμοσύνη αλλά επίσης εύκολα κ ρυθμίζεται.μην ανησυχείς.;-)

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χαθηκα εντελώς... Ελπίζω όμως όλες να είστε τέλεια!! Εγώ αρχικά είχα θέμα με το κινητό (μου έπεσε σε νερό και μέχρι να μου το φτιάξουν πήρε λίγο) κι αμέσως μετά έφυγα για το χωριό (να γλιτώσω τη ζέστη αφού με άφησε και ο γιατρός) όπου η Vodafone δεν πιάνει.. Σας παρακολουθούσα πολύ αποσπασματικά όλες αυτές τις μέρες. Τα δικά μου νέα απ το γιατρό που πήγα, πριν μια βδομάδα, είναι ότι ο τράχηλος είναι σταθερός όποτε συνεχίζουμε κανονικά αλλά μου ειπε να μην αγχώνομαι. Ο μπέμπης είχε φτάσει τα 960 γραμ και  38 εκατ. Με έχει τρελάνει στις κλωτσιές τελευταία.. Επίσης ο άντρας μου επιστρέφει 28/8. Έκλεισε εισητηρια. Τώρα μετράω τις μέρες!!

@MumMaria ποσό μεγάλη η μπεμπουλα σου!!! Όλα φαίνονται καλα και οτιδήποτε θα είστε έτοιμοι να το αντιμετωπίσετε!

@Depykal μην αγχώνεσαι με αυτά που γράφουν. Εγώ έχω θυρεοειδή και πολλά χρόνια τώρα παίρνω χάπι. Στην εγκυμοσύνη χρειάστηκε να ανεβάσουμε αρκετά τη δόση για να ρυθμιστεί. Ιδανικά θα μπορούσες να μιλήσεις με ενδοκρινολόγο για αυτό που είναι πιο εξειδικευμένος.

Γυρνάει ο αντρουλης εεεε;;;άντε φαντάζομαι χαρά!κ είδες κ το μωράκι σου που μεγαλώνει,κοντεύει το κιλο,τι καλά!!:xσωστα έπραξες κ πηγές στο χωριό γιατί η ζέστη δεν παλεύεται ,η αλήθεια είναι.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

ξερω ότι έχει επαναληφθεί η ίδια ερώτηση αλλά επειδή έκανα την καμπύλη σήμερα μήπως μπορεί κάποια να μου πει τα φυσιολογικά  όρια για την λήψη στη μια ώρα κ στις 2 ώρες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

ξερω ότι έχει επαναληφθεί η ίδια ερώτηση αλλά επειδή έκανα την καμπύλη σήμερα μήπως μπορεί κάποια να μου πει τα φυσιολογικά  όρια για την λήψη στη μια ώρα κ στις 2 ώρες;

92 180 153 είναι οι φυσιολογικές τιμές 

Just now, Eirini1988 είπε:

Χαχαχαχα... Καλώς σας βρήκα!!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Ζωηρός και μεγάλος, από τώρα με τρελαίνει! Και τώρα που τον νιώθω περισσότερο του λέω και ιστορίες.. Η αλήθεια είναι ότι τη χάρηκα τη δροσιά. Το χωριό είναι σε μεγάλο υψόμετρο και τα βραδιά χρειαζόμουν παπλωματάκι. Το μόνο κακό με την έλλειψη τεχνολογίας είμαι ότι είχα πολλές μέρες να δω με βίντεο κλήση τον άντρα μου. Βολευόμασταν παραδοσιακά. Έπαιρνε όσο πιο συχνά μπορούσε στο τηλέφωνο της μαμάς που έπιανε...

Τώρα που επέστρεψα λέω να κάνω μια εξόρμηση στα μαγαζιά να πάρω τίποτα. Ξεκίνησαν να μου φέρνουν δωράκια κι εγώ μόνη μου τίποτα δεν πήρα ακόμα..

Πολύ καλός ο μικρούλης Σου αλλα κ ο τράχηλος σου !!πολυ χαιρομαι να ξεκουράζεσαι κ καλως να δεχτείς τον αντρουλη σου !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

ευχαριστω πολύ... θα επικοινωνήσω με τον γιατρό γιατί η δεύτερη τιμή είναι 182 κ κάπως αγχωθηκα

Είναι οριακό Δ νομίζω να είναι κάτι !εννοειται θα ενημερωθείς όπως πρέπει από τον γυναικολόγο σου !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...