Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 said:

Συμπεθέρα αυτό με τις σοκολατοπιτες δε το θυμόμουν που είπε η @Υβόννη@Υβόννη.Βαζει τσιτες στη σχέση μας χαχα

Οχι οχι συμπεθερουλες χαχαχα!!! Στην τελικη οταν θα πηγαινει επισκεψη η μια στην αλλη, ενα γλυκο δε θα το εχει; Τί με αδεια χερια; Η σοκολατοπιτα της συμπεθερας ειναι δυο φορες δικη μας! Στην καμπυλη ζαχαρου της το ειχε πει νομιζω! Βρε λες να θυμαμαι λαθος και τζαμπα να βαζω σπιθες; Χαχαχα

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

εγω ξηροκαρπι εσυ κρεατακι και η συμπεθερα σου @Despoina Mar σοκολατοπιτες της ειπε! Ε οχι αδικια χαχαχα!!! Μωρε ενταξει το καθε παιδακι εχει δικη του αναπτυξη. Και αν ειναι μικρουλια λιγο μολις γεννηθουν θα τα μπουκωσουμε χαχαχα!!! Θα εχει παρει και ο δικος σου ο ζουζουνος, τωρα μεγαλωνουν γρηγορα. Ειμαι σιγουρη θα ειναι εκει στο κιλακι τοτε που θα πας!

Χαχα οι αδικίες της ζωής είναι αυτές.. Ναι σίγουρα πιστευω θ πιασουμε κιλό κ εγώ έχω στις 25 ραντεβου κ μ είχε πει κ εμένα όσο παει θ παιρνει πιο πολυ απο εδω κ περα

Just now, Υβόννη είπε:

Τωρα 31/8 το επομενο ραντεβου Δεσποινακι μου! Παλι μετραω μερες καλα καλα δεν τον ειδα!

Ααα εντάξει σχετικά κοντά έχεις παλιι εμένα μ τ βάζει ένα μήνα ακριβώς κάθε φορά.. Όταν θ παμε θ είμαστε 30 εβδομάδων και σοκκκ


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ydga.pnghttps://lbdm.lilypie.com/Ydga.pngYdga.png

1 ώρα πρίν, Geo81 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, καλώς μας ήρθες !!! Καταρχήν να σου πω συγχαρητήρια για την ανιδιοτέλεια σου κοπέλα μου και τη συμπόνια σου , συγχαρητήρια για τη ζωούλα που θα φέρεις στον κόσμο!!! Λυπάμαι παρά πολύ για τη μανούλα σου , ειλικρινά έκλαιγα καθόλη τη διάρκεια που διάβαζα το μήνυμα σου... ποσό δυνατή ψυχή είσαι! Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα και ο όμορφος μπέμπης σου με τη βοήθεια του θεού και της γιαγιάς του εκεί ψηλά θα έρθει σώος και στην ώρα του!!! Το σημαντικό είναι ότι είναι υγιής το πλασματάκι σου!!! Φιλάκια πολλά!!!

Κορίτσι μου εύχομαι μόνο καλά νέα από δω και πέρα! Και για το μπαμπάκα σου και το υπέροχο μωράκι σου!!!

Geo81, σ'ευχαριστώ για τα καλα σου λογια, λυπάμαι που σε στεναχωρησα με την ιστορια μου.....ενα ομως εχω να πω τη δύναμη που μας δίνει ο Θεός κορίτσι μου, δεν υπάρχει..... σου εύχομαι κ σε σενα οτι καλύτερο και παντα χαρες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Χαχα οι αδικίες της ζωής είναι αυτές.. Ναι σίγουρα πιστευω θ πιασουμε κιλό κ εγώ έχω στις 25 ραντεβου κ μ είχε πει κ εμένα όσο παει θ παιρνει πιο πολυ απο εδω κ περα

Ααα εντάξει σχετικά κοντά έχεις παλιι εμένα μ τ βάζει ένα μήνα ακριβώς κάθε φορά.. Όταν θ παμε θ είμαστε 30 εβδομάδων και σοκκκ

Εμενα το βαζει καθε 4 βδομαδες=28 μερες περιπου! Τωρα μου το αργησε επειδη ειχα κανει τη β'επιπεδου και ειχε πει δε χρειαζεται πιο συντομα....Φυσικα και χρειαζεταιιιιιιιι! Καθε μερα χρειαζεται να βλεπουμε τα παιδακια μας χαχα! 30 βδομαδες!! Σοκ, τωρα που το ειπες! Εχεις δικιο!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Σας παρακολουθώ απο την αρχή κ είναι σαν να σας ξέρω από τότε. Πρωτη φορα συμμετέχω σε κατι τέτοιο, ο λόγος που το καθυστερησα, οι λόγοι μάλλον αρκετοί, απλα καθε φορα έλεγα να περάσει η αυχενικη κ μετά, να περάσει η β επιπέδου κ μετά, γιατι φοβόμουν, φοβόμουν μη δεν πάει κατι καλά επειδη ισως κι εγω η ιδια δυσκολευομουν να πιστεψω στο ιδιο μου το θαύμα!! Θα σας τα πω οσο πιο γρήγορα γινεται για να εχεται μια εικόνα κ για μένα. Λοιπον μετα απο ενα εξωμητριο και μια ανεμβρυικη κύηση στα 42 μου πλεον μένω εγκυος εκει που δεν το περιμένω κ κάθε φορά με το άγχος να πανε ολα καλα, απο το να είναι μεσα στο σάκο, να ακουσω καρδούλα, να εχω καλη αυχενικη χωρις να χρειαστει αμνιοπαρακεντηση. Εχω τη μαμα μου με άνοια τα τελευταία 3 Χρόνια κ πριν ενα μηνα κ κάτι τρεχαμε νοσοκομεία για το αναπνευστικό της γιατι εκανε κ οξυγονοθεραπεια στο σπιτι, εγω μπενοβγαινα στο νοσοκομείο κ ολοι μου φωναζαν εξαιτίας της καταστασης μου δεν πτοηθηκα ομως μανα ειναι μονο μια. Πριν ενα μηνα ακριβώς την εχασα, ακόμα δυσκολεύομαι να το πιστεψω, νομιζω πως ειναι καπου αλλου.....δεν προλαβε να δει τον εγγονο της, το ηξερε ομως κ παρολη την ανοια το θυμταν, συναισθηματικη μνήμη, ο αντρας μου κ φυσικα το παιδι μου δινουν δυναμη οταν λυγιζω. Με τα πολλά φτανω κ στη β επιπεδου, οπου ολα καλα με το παιδί με μενα ομως οχι, με εναν τραχηλο 15mm, μου κανει καρδιοτοκογραφημα η γθατρος να δει αν κανω συσπασεις, δεν κάνω, καλλιέργεια κολπικου πεντακάθαρη. Πόρισμα το επαθα στην κηδεια απο τη στεναχωρια εκανα τοτε συσπασεις κ δεν το καταλαβα. Τωρα ξάπλα κ προγεστερόνη, για ράψιμο αφου δεν εκανα συσπάσεις κ λόγω προχωρημενης εβδομαδας το αποφύγαμε, μπορει να μη γλυτωσουμε να ειναι προωρακη θα δειξει, αρχικα ειχα πητ 19/11. Πραγματικα να μη δωσει ο Θεος οσα ο άνθρωπος μπορει να αντέξει! Κι απο την αλλη πόση δυναμη μας δίνει βρε κορίτσια. Καλα αποτελεσματα σε ολες κ με τη βοηθεια του Θεού ολα καλα θα πανε. Σορυ για το υπερδιπλο σεντονι.

 

 

Καλωσήρθες !!συλληπητηρια για τη μανούλα σου !εδειξες κ δείχνεις πολλή δύναμη !!ευχομαι να απαλύνει τον πόνο σου η αναμονή του γιου σου !!!Απο εδώ κ περα να έχεις μόνο χαρές στη ζωή σου με έναν φύλακα άγγελο από πάνω σου !!!Μην αγχώνεσαι για τον τράχηλο ,,,χωρίς συσπάσεις μπορεί να μείνει σταθερός μέχρι τέλους ,,ξεκουραση πολλή κ θα φτάσεις τελειομηνα !

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Τωρα 31/8 το επομενο ραντεβου Δεσποινακι μου! Παλι μετραω μερες καλα καλα δεν τον ειδα!

Μεγαλωνει ο μπεμπης σου!!το τσιμπησε το κιλακι χαχα!!μια χαρα.κ εγω ειχα σημερα ραντεβου,ολα σουπερ,700 γρ εφτασε ο μπομπιρας κ το επομενο μου ραντεβου ειναι κ εμενα στις 31/8.:razz:

  • Μου αρέσει 4

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Μεγαλωνει ο μπεμπης σου!!το τσιμπησε το κιλακι χαχα!!μια χαρα.κ εγω ειχα σημερα ραντεβου,ολα σουπερ,700 γρ εφτασε ο μπομπιρας κ το επομενο μου ραντεβου ειναι κ εμενα στις 31/8.:razz:

Ευακι μου παμε μαζι εμεις μου φαινεται στα ραντεβου μας;;;; Μπραβο ο μικρουλης σιυ κι εσενα!!!! Μεγαλωνουν τα παιδακια μας!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια @Marilou77 @Athina26 εύχομαι τελειομηνή εγκυμοσυνη κ όλα να πάνε καλά από δω κ πέρα..κ σε όλες φυσικά..πολλές αγωνιες κορίτσια πόσα περνάμε πια αλλά οκ ας γινόμαστε πιο δυνατές κ ας μην μας περνει από κάτω..ο Θεός ξέρει κ είναι μεγάλος!!

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλωσήρθες !!συλληπητηρια για τη μανούλα σου !εδειξες κ δείχνεις πολλή δύναμη !!ευχομαι να απαλύνει τον πόνο σου η αναμονή του γιου σου !!!Απο εδώ κ περα να έχεις μόνο χαρές στη ζωή σου με έναν φύλακα άγγελο από πάνω σου !!!Μην αγχώνεσαι για τον τράχηλο ,,,χωρίς συσπάσεις μπορεί να μείνει σταθερός μέχρι τέλους ,,ξεκουραση πολλή κ θα φτάσεις τελειομηνα !

Μακάρι κορίτσι μου, απο το στομα σου κ στου Θεού το αυτί, και σε σενα εύχομαι τα καλύτερα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!!!

Συμφωνώ με τη @MumMaria εγώ και πρώτορουχαλακια πήρα από τις φίλες μου! Και ριλαξ! Και καροτσι το είχα εφεδρικό στο χωριό για τους γονείς μου! Και αποστειρωτη μπορείς να πάρεις έτσι κ αλλιώς για λίγους μήνες τον χρησιμοποιείς ! Ότι αφορά όμως στοματική κ σωματική υγιεινή καλύτερα καινουρια!!

81-154-129 τα αποτελέσματα μου σε ευχαριστώ πολύ..καλά πρέπει να είναι αλλά δεν ξέρω ακόμα τα έχω στείλει ενδοκρινολογο..

Just now, Υβόννη είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου ομορφα! Ελπιζω οσα κοριτσια στο παρεακι μας χτες ηταν ασχημα, σημερα με τη νεα μερα να εχουν λιγο μειωθει οι ανησυχιες. Ειστε ολες στην προσευχη μου και ευχομαι οπως εχει ξαναγινει στην ομαδαρα μας, ολα τα συννεφιασμενα προσωπακια συντομα να εχουν ενα μεγαλο χαμογελο ανακουφισης! Ολα θα πανε καλα! @Athina28ευχομαι ο μπαμπας σου να γινει συντομα καλα και ολο αυτο να το αφησεις πισω σου. Να πανε ολα καλα με τη β'επιπεδου. @Evitheodorou καλα αποτελεσματα γλυκια μου Ευουλα με την καμπυλη σου!

Κοριτσια μου ειδα το Ραφαηλακο μας σημερα! Ολα ειναι καλα, ειναι 1.028kg (πηγαμε κιλοοοοοο), εχει οβαλ προσωπο σαν τη μαμα του και ειναι μικροσωμο μωρακι ειπε η γιατρος (αυτο δε το πηρε απο τη μαμα του)! Ησυχουλης οπως παντα, ειχε λοξυγγα και κουνιοταν η κοιλιτσα!! Μας κοιταξε καποια στιγμη και κουνουσε τα χειλακια του και ειπε η γιατρος οτι μου στελνει φιλια! Και εγω νααααααα τα εβαλα τα κλαματα!! Ρεζιλι παλι χαχα! Εγω κοριτσια μοθ ειμαι +5.2 κιλα, πιεση λιγο χαμηλη οπως παντα, σιδηρο μια χαρα και μου ειπε να τρωω λιγο περισσοτερους ξηρους καρπους μηπως το μωρακι θελει εξτρα υδατανθρακες. Αν και στην οικογενεια ολοι ημασταν μικροσωμα μωρακια οποτε γι αυτο και το αγορακι μας (της το ειπα και συμφωνησε), αλλα οκ θα κανω οτι ειπε μηπως παρει λιγο μποι χιχι!

ευχαριστώ λογικά καλά πρέπει να είναι..


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou είπε:

81-154-129 τα αποτελέσματα μου σε ευχαριστώ πολύ..καλά πρέπει να είναι αλλά δεν ξέρω ακόμα τα έχω στείλει ενδοκρινολογο..

ευχαριστώ λογικά καλά πρέπει Α


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

81-154-129 τα αποτελέσματα μου σε ευχαριστώ πολύ..καλά πρέπει να είναι αλλά δεν ξέρω ακόμα τα έχω στείλει ενδοκρινολογο..

ευχαριστώ λογικά καλά πρέπει να είναι..

Σούπερ τα βλέπω!!!!!

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

81-154-129 τα αποτελέσματα μου σε ευχαριστώ πολύ..καλά πρέπει να είναι αλλά δεν ξέρω ακόμα τα έχω στείλει ενδοκρινολογο..

ευχαριστώ λογικά καλά πρέπει να είναι..

Είναι καλη η καμπύλη σου !παει κ αυτό !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...