Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Evitheodorou said:

81-154-129 τα αποτελέσματα μου σε ευχαριστώ πολύ..καλά πρέπει να είναι αλλά δεν ξέρω ακόμα τα έχω στείλει ενδοκρινολογο..

ευχαριστώ λογικά καλά πρέπει να είναι..

Κοριτσι μου ειδα σου απαντησαν αλλα ειναι μια χαρα ολα! Ειναι μεσα στα ορια!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ydga.png

1 hour ago, Marilou77 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, απο το στομα σου κ στου Θεού το αυτί, και σε σενα εύχομαι τα καλύτερα!!!

 

Ydga.png

Κορίτσια, βροντάει κ αστράφτει, Θεσσαλονίκη ανοιξαν οι ουρανοί, τουλάχιστον να δροσίσει λιγακι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Ydga.png

 

Ydga.png

Κορίτσια, βροντάει κ αστράφτει, Θεσσαλονίκη ανοιξαν οι ουρανοί, τουλάχιστον να δροσίσει λιγακι

Καλέ Θεσσαλονίκη είσαι κι εσύ;;;άντε επιτέλους κ μια ακόμα Θεσσαλονικιά:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια είχα γιατρό σήμερα για να δει λίγο τις συσπάσεις μου.δεν του φάνηκε κάτι ανησυχητικό,απλά είναι ζωηρή η μικρή κ επιβαρύνει κ αυτό λίγο την κατάσταση.αλλα ο τράχηλος σταθερος.τωρα για τα υπολοιπα..η μικρή έφτασε 1140 κ βγαίνει μια εβδομάδα μεγαλύτερη.παλι μεγάλο μωρό θα βγάλω δηλαδη:-D όλες οι μετρήσεις καλές αλλά το ένα το νεφρακι δεν το βρίσκουμε οποτε μάλλον δεν υπαρχει:? θα το σιγουρέψουμε την άλλη βδομάδα στον εμβρυολογο αλλά οι πιθανότητες είναι απειροελάχιστες.προσπαθω να το εμπεδωσω για να δω τι κάνουμε από δω κ πέρα.αυτα τα νέα μας:-)

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια είχα γιατρό σήμερα για να δει λίγο τις συσπάσεις μου.δεν του φάνηκε κάτι ανησυχητικό,απλά είναι ζωηρή η μικρή κ επιβαρύνει κ αυτό λίγο την κατάσταση.αλλα ο τράχηλος σταθερος.τωρα για τα υπολοιπα..η μικρή έφτασε 1140 κ βγαίνει μια εβδομάδα μεγαλύτερη.παλι μεγάλο μωρό θα βγάλω δηλαδη:-D όλες οι μετρήσεις καλές αλλά το ένα το νεφρακι δεν το βρίσκουμε οποτε μάλλον δεν υπαρχει:? θα το σιγουρέψουμε την άλλη βδομάδα στον εμβρυολογο αλλά οι πιθανότητες είναι απειροελάχιστες.προσπαθω να το εμπεδωσω για να δω τι κάνουμε από δω κ πέρα.αυτα τα νέα μας:-)

Μεγαλωσε κ το δικο σου το ζουζουνι...πιστευω κ ελπιζω δεν θα υπαρχει προβλημα με το ενα νεφρακι...:)

  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια είχα γιατρό σήμερα για να δει λίγο τις συσπάσεις μου.δεν του φάνηκε κάτι ανησυχητικό,απλά είναι ζωηρή η μικρή κ επιβαρύνει κ αυτό λίγο την κατάσταση.αλλα ο τράχηλος σταθερος.τωρα για τα υπολοιπα..η μικρή έφτασε 1140 κ βγαίνει μια εβδομάδα μεγαλύτερη.παλι μεγάλο μωρό θα βγάλω δηλαδη:-D όλες οι μετρήσεις καλές αλλά το ένα το νεφρακι δεν το βρίσκουμε οποτε μάλλον δεν υπαρχει:? θα το σιγουρέψουμε την άλλη βδομάδα στον εμβρυολογο αλλά οι πιθανότητες είναι απειροελάχιστες.προσπαθω να το εμπεδωσω για να δω τι κάνουμε από δω κ πέρα.αυτα τα νέα μας:-)

Μα τι αφρατο κοριτσακι ειναι αυτο!!! Και ζωηρο και τσαχπινικο και κυριως υγιεστατο! Μαρακι μου λιγο υπομονη μια βδομαδα ακομη και μετα αναλογως την τελικη απαντηση, θα παρεις τις πληροφοριες σου, θα κανεις το διαβασμα σου γυρω απο το θεμα και θα σου εξηγησουν και οι γιατροι τι και πως. Ειμαι σιγουρη πως το παιδακι θα εχει μια φυσιολογικοτατη ζωη στην οποια περιπτωση. Ξερεις καλυτερα απο μενα πως το κομματι της αποδοχης-εμπεδωσης ειναι το πιο δυσκολο αλλα σε μια βδομαδα θα ξερεις πλεον και θα μπορεσεις να κοιτας μπροστα απο το να εισαι σε μια αναμονη και μεσα σε σεναρια.

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια είχα γιατρό σήμερα για να δει λίγο τις συσπάσεις μου.δεν του φάνηκε κάτι ανησυχητικό,απλά είναι ζωηρή η μικρή κ επιβαρύνει κ αυτό λίγο την κατάσταση.αλλα ο τράχηλος σταθερος.τωρα για τα υπολοιπα..η μικρή έφτασε 1140 κ βγαίνει μια εβδομάδα μεγαλύτερη.παλι μεγάλο μωρό θα βγάλω δηλαδη:-D όλες οι μετρήσεις καλές αλλά το ένα το νεφρακι δεν το βρίσκουμε οποτε μάλλον δεν υπαρχει:? θα το σιγουρέψουμε την άλλη βδομάδα στον εμβρυολογο αλλά οι πιθανότητες είναι απειροελάχιστες.προσπαθω να το εμπεδωσω για να δω τι κάνουμε από δω κ πέρα.αυτα τα νέα μας:-)

Τέλεια μαρακι μου με τη ζωηρουλα σου.Καλε αυτή είναι ολόκληρη γυναικααα

Μη φοβάσαι τίποτα όπως είπε κ η Υβόννη θα σε καθοδηγήσουν όταν πλέον είστε σιγουροι.Ειναι και θα είναι υγιέστατη κ δυνατή σαν εσενα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κορίτσια είχα γιατρό σήμερα για να δει λίγο τις συσπάσεις μου.δεν του φάνηκε κάτι ανησυχητικό,απλά είναι ζωηρή η μικρή κ επιβαρύνει κ αυτό λίγο την κατάσταση.αλλα ο τράχηλος σταθερος.τωρα για τα υπολοιπα..η μικρή έφτασε 1140 κ βγαίνει μια εβδομάδα μεγαλύτερη.παλι μεγάλο μωρό θα βγάλω δηλαδη:-D όλες οι μετρήσεις καλές αλλά το ένα το νεφρακι δεν το βρίσκουμε οποτε μάλλον δεν υπαρχει:? θα το σιγουρέψουμε την άλλη βδομάδα στον εμβρυολογο αλλά οι πιθανότητες είναι απειροελάχιστες.προσπαθω να το εμπεδωσω για να δω τι κάνουμε από δω κ πέρα.αυτα τα νέα μας:-)

Μαρακι Μ μην στεναχωριέσαι όπως διαβάσαμε άλλοι άνθρωποι ήταν μεγάλοι κ τ μαθαιναν ότι έχουν ένα κ δεν τους εμπόδισε σ τπτ στ ζωή τους.. Το ότι τ ξέρετε ειναι πολυ καλο κ θ τ μάθει κ εκείνη πρωτα ο θεος οπότε θ υπάρχει κάποια προσοχη αν χρειάζεται.. Κ τ αλλά όλα είναι τέλεια.. Να τη χαιρεσαιι κ εμένα Μ έχει ταράξει αυτές τις ημέρες τ κορίτσια της Ομάδας πολυ τσαουσες τις βλέπω όλες χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Σήμερα ξύπνησα από τις 6 κ έπιασα δουλειά στο λάπτοπ!ψάχνω να βρω μια ώρα που να βολεύει περισσότερο να δουλεύω κ μάλλον είναι αυτη:grin: ευτυχώς το αγοράκι μου κοιμάται καλά κ έχω άλλη μια ώρα στην διάθεση μου.

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τα καλά σας λόγια χθες.για όσες είστε δουλεια,λίγη υπομονή,έρχεται Σουκου.για όσες είστε διακοπές,κάντε μια βουτιά κ για μενα.για όσες είστε σπιτάκια σας,κάντε σχέδια κ όνειρα πολλά για τα μπεμπακια που έχουμε στις κοιλιτσες μας:x

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και από μένα! Ελπίζω να είστε όλες καλά , να σας κλωστούν με δύναμη τα μωράκια σας και να είστε και οι ίδιες αισιόδοξες και ευτυχισμένες και πάνω από όλα υγιείς!!! 

  • Μου αρέσει 6

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Σήμερα ξύπνησα από τις 6 κ έπιασα δουλειά στο λάπτοπ!ψάχνω να βρω μια ώρα που να βολεύει περισσότερο να δουλεύω κ μάλλον είναι αυτη:grin: ευτυχώς το αγοράκι μου κοιμάται καλά κ έχω άλλη μια ώρα στην διάθεση μου.

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τα καλά σας λόγια χθες.για όσες είστε δουλεια,λίγη υπομονή,έρχεται Σουκου.για όσες είστε διακοπές,κάντε μια βουτιά κ για μενα.για όσες είστε σπιτάκια σας,κάντε σχέδια κ όνειρα πολλά για τα μπεμπακια που έχουμε στις κοιλιτσες μας:x

 

Μαράκι μου καλημερα! Σου εγραψα πριν ενα κατεβατο αλλα μαλλον χαθηκε. Τεσπα. Κοριτσάκι μου μη μου στεναχωριέσαι εμενα τελευταία χρειάστηκε να κανει ο μπαμπας μου αξονικη κοιλίας κ ανακαλυψαμε οτι το ενα νεφρο ειναι ατροφικο, απλα υπαρχει γισ να υπάρχει, ο μπαμπας φυσικα χαμπάρι κ απο δουλειες; πιανει τη πετρα κ τη στιβει που λεγαν κ οι παλιοί. Ολα καλα η μικρουλα ειναι δραστηρια απο τι βλεπω κ υγιεστατη συτο να κρατάς

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!! Ευχομαι να ειστε ολες καλα, να ξυπνησατε αισιοδοξα και να χαμογελατε!!!

Βροχη χτες Θεσσαλονικη και Γιαννενα ακουω! Ελπιζω να επεσε η θερμοκρασια λιγο κοριτσακια μου!

 

Just now, Marilou77 said:

 

Μαράκι μου καλημερα! Σου εγραψα πριν ενα κατεβατο αλλα μαλλον χαθηκε. Τεσπα. Κοριτσάκι μου μη μου στεναχωριέσαι εμενα τελευταία χρειάστηκε να κανει ο μπαμπας μου αξονικη κοιλίας κ ανακαλυψαμε οτι το ενα νεφρο ειναι ατροφικο, απλα υπαρχει γισ να υπάρχει, ο μπαμπας φυσικα χαμπάρι κ απο δουλειες; πιανει τη πετρα κ τη στιβει που λεγαν κ οι παλιοί. Ολα καλα η μικρουλα ειναι δραστηρια απο τι βλεπω κ υγιεστατη συτο να κρατάς

Καλημερα κοριτσακι μου! Σου εγραψα χτες να σχολιασω το ομορφο τικερακι σου αλλα δεν εμφανιστηκε ποτε η απαντηση μου... να υον χαιρεστε το μπαμπα!!!! Και να μαθει τιε τεχνες και στον εγγονο!!!

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα κορίτσια μου και από μένα! Ελπίζω να είστε όλες καλά , να σας κλωστούν με δύναμη τα μωράκια σας και να είστε και οι ίδιες αισιόδοξες και ευτυχισμένες και πάνω από όλα υγιείς!!! 

Καλημερα στο.ομορφο μας κοριτσι!!! Κλωτσιες στην κυστη εδω, πιανουν; Χαχαχχα! Μετρατε αντιστροφα εκει για διακοπες ελπιζω!!!!

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Σήμερα ξύπνησα από τις 6 κ έπιασα δουλειά στο λάπτοπ!ψάχνω να βρω μια ώρα που να βολεύει περισσότερο να δουλεύω κ μάλλον είναι αυτη:grin: ευτυχώς το αγοράκι μου κοιμάται καλά κ έχω άλλη μια ώρα στην διάθεση μου.

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τα καλά σας λόγια χθες.για όσες είστε δουλεια,λίγη υπομονή,έρχεται Σουκου.για όσες είστε διακοπές,κάντε μια βουτιά κ για μενα.για όσες είστε σπιτάκια σας,κάντε σχέδια κ όνειρα πολλά για τα μπεμπακια που έχουμε στις κοιλιτσες μας:x

Καλημερα συμπεθερουλα μου!!!! Λοιπον τελικα το πρωι το αξημερωτο ειναι πολυ παραγωγικο και σε μενα! Ξυπναμε που ξυπναμε για κατουρημα (εγω δηλαδη) ε ας το εκμεταλλευτουμε! Ο κουνιαδος μου το καλυτερο παιδι, μακαρι να κοιμουνται ετσι ολα μας τα μωρακια του χρονου!!!!!!!

Απειρα φιλακια για να εχεις μια υπεροχη μερα!!! 28 βδομαδα σημερα βλεπω:grin:

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...