Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!

Σας διαβάζω στα κλεφτά όπως είπε δεν έχω πολύ χρόνο λόγο της μικρής αλλά έχω και τόσα πράγματα να οργανώσω και να ψωνίσω!

@KarMar84 και @demifilol να σας ζήσουν τα μωράκια σας!

Κορίτσια δε το πιστεύω ότι μου έχει μείνει 1 μήνας μόνο..απίστευτο μου φαίνεται.

Ελπίζω να περνάτε όλες τέλεια..

Σας φιλώ γλυκά

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα, οποία ενδιαφέρεται και χρησιμοποιεί φρεζυντερμ, έχει στον φαρμακοποιό μου. Γρ

Με την αγορά δυο προιοντων, δώρο αυτό το υπεροχο κιτρινο βελουτέ κουβερτακι αγκαλιάς/καροτσιου , με το αρκουδάκι μαζί... Κορίτσια εγώ το βολευτηκαν πολυ στον γιο μου, φανταστείτε ακόμα και τώρα το χρησιμοποιουμε, και πηρα και ένα για την κόρη... 

Απλά το λέω για όσες ενδιαφέρονται  

Με δυο προιοντα και κουβερτακι και αρκουδάκι.. Δώρο

Και πιστεψτε με είναι τέλειο και πολυ ζεστό και μαλακο

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μανουλες Νοεμβρίου, προσεχώς και εγώ μανούλα μίας μπουμπους που αν όλα πάνε καλά θα γεννηθεί 20 Νοεμβρίου.. μπήκα σφήνα στην ομαδουλα σας μιας κ σας διάβασα λίγο και έχω να σας πω το εξής....

Με έναν γιο στην εφηβεία 15 χρόνων (γεννήθηκε με φτ δεν τον θήλασα  κ δεν αρρωσταίνει σχεδόν ποτέ) και έναν ακόμη στην προεφηβεία 11 χρόνων(γεννήθηκε με κτ τον θήλασα έχει άσθμα από μηνών και κάνει 9 μήνες το χρόνο κορτιζόνη) ήθελα να σας πω πως κατανοώ τα άγχη σας αν γεννησετε με φτ ή με κτ,αν θα θηλασετε ή όχι ,αν θα είναι δύσκολα ή όχι (ειδικά οι πρωτομανουλες) όμως να ξέρετε ότι τίποτα από αυτά δεν θα σας κάνει καλή ή κακή μανούλα...αλλά πράγματα στη ζωή θα το κρίνουν αυτό..η κάθε μία με τον τρόπο της πάντα θα φτιάχνει αυτό που θεωρεί αυτή σωστό για το μωράκι της και αυτό θα είναι το σωστό γιατί η κάθε μανούλα ξέρει το καλό του δικού της παιδιού...

Να απολαύσετε τις λίγες μέρες που έμειναν και να απολαύσετε αυτή την υπέροχη βρεφική και παιδική ηλικία γιατί τα δύσκολα έρχονται αργότερα (εδώ κολλάει η εφηβεία και η προεφηβεία, πονεμένη ιστορία!!!)...

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας σε όσες γέννησαν και με το καλό να έρθουν στον κόσμο τα βρεφακια σας στις υπόλοιπες!!! Τα φιλιά μου!!!

  • Μου αρέσει 11

uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

Just now, elsadrm είπε:

Γειά σας μανουλες Νοεμβρίου, προσεχώς και εγώ μανούλα μίας μπουμπους που αν όλα πάνε καλά θα γεννηθεί 20 Νοεμβρίου.. μπήκα σφήνα στην ομαδουλα σας μιας κ σας διάβασα λίγο και έχω να σας πω το εξής....

Με έναν γιο στην εφηβεία 15 χρόνων (γεννήθηκε με φτ δεν τον θήλασα  κ δεν αρρωσταίνει σχεδόν ποτέ) και έναν ακόμη στην προεφηβεία 11 χρόνων(γεννήθηκε με κτ τον θήλασα έχει άσθμα από μηνών και κάνει 9 μήνες το χρόνο κορτιζόνη) ήθελα να σας πω πως κατανοώ τα άγχη σας αν γεννησετε με φτ ή με κτ,αν θα θηλασετε ή όχι ,αν θα είναι δύσκολα ή όχι (ειδικά οι πρωτομανουλες) όμως να ξέρετε ότι τίποτα από αυτά δεν θα σας κάνει καλή ή κακή μανούλα...αλλά πράγματα στη ζωή θα το κρίνουν αυτό..η κάθε μία με τον τρόπο της πάντα θα φτιάχνει αυτό που θεωρεί αυτή σωστό για το μωράκι της και αυτό θα είναι το σωστό γιατί η κάθε μανούλα ξέρει το καλό του δικού της παιδιού...

Να απολαύσετε τις λίγες μέρες που έμειναν και να απολαύσετε αυτή την υπέροχη βρεφική και παιδική ηλικία γιατί τα δύσκολα έρχονται αργότερα (εδώ κολλάει η εφηβεία και η προεφηβεία, πονεμένη ιστορία!!!)...

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας σε όσες γέννησαν και με το καλό να έρθουν στον κόσμο τα βρεφακια σας στις υπόλοιπες!!! Τα φιλιά μου!!!

Με το καλό το παιδακι σας!!! Και να τα χαίρεστε όλα!!! Καλοτυχα και γερά να ναι!!! 

Οπως ακριβώς τα λες... Συμφωνώ μαζί σου σε όλα!!!!! 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...

Εκανα τις εξετασεις μου σημερα κ περιμενω αποτελεσματα Δευτερα..να δουμε πως παει κ ο θυρωειδης...με ποναει κ το χερι απ το εμβολιο χτες δεν μπορουσα να βολευτω πουθενα να κοιμηθω..

@elsadrm να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο το τριτο...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...

Εκανα τις εξετασεις μου σημερα κ περιμενω αποτελεσματα Δευτερα..να δουμε πως παει κ ο θυρωειδης...με ποναει κ το χερι απ το εμβολιο χτες δεν μπορουσα να βολευτω πουθενα να κοιμηθω..

@elsadrm να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο το τριτο...

Καλημέρα κορίτσι μου  ναι κ εγώ ήμουν όταν είχα κάνει το εμβόλιο του κοκκυτη για μια βδομάδα περίπου.ενιωθα να έχει μέσα πρήξιμο ενώ δε φαινόταν κάτι απέξω φεύγει μόνο του ..καλά αποτελέσματα κοριτσι μου

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Nina13 είπε:

Και μεις φουλ απο επαφές.. Σήμερα ξεκίνησα και σκάλες.. Αντε ας μου κάνει το χατήρι να έρθει... Κουράστηκα με αυτή τη κοιλιά... Δεν μπορώ να χαρω το αγοράκι μου, και με έχει ανάγκη ακόμα... 

Μακάρι να πανε ολα καλα σε όλες μας

Για πες κάμερα... Γιατί εγώ έχω της αβεντ και είμαι πολυ ευχαριστημενη, θέλω όμως και μια δευτερη για την μπεμπα.. 

cangaroo vision λέγεται! Συνδέεται με το κινητο tablet κλπ. Έχει περίπου 2 δεύτερα απόκλιση από τον πραγματικό χρόνο. Περιστρεφεται 360 μοίρες και πάνω κατω και ακούς και μιλάς απο το κινητό σου. Έχει πολύ καλή εικόνα και ήχο! Και όπως σας είπα μπορείς να παρακολουθείς και από πιο μακριά εκτός σπιτιού αλλά με μια μικρή απόκλιση χρόνου. Βέβαια δεν νομίζω να χρειαστεί άμεσα γιατί τώρα κλεισμένοι μέσα, έτσι όπως είναι το σπίτι δεν γίνεται να κλάψει το μωρό και να μην το ακούσω όπου και να είμαι αλλά ήθελε ο Σπύρος να την πάρουμε από τώρα. Έχω μια ανασφάλεια γιατί μεσω κινητού γίνεται το οτιδήποτε. αλλά ήταν και αρκετά οικονομική οπότε καταλήξαμε σε αυτή τη λύση ( Γύρω στα 40-50 ευρώ). Αυτα! 

  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nina13 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, οποία ενδιαφέρεται και χρησιμοποιεί φρεζυντερμ, έχει στον φαρμακοποιό μου. Γρ

Με την αγορά δυο προιοντων, δώρο αυτό το υπεροχο κιτρινο βελουτέ κουβερτακι αγκαλιάς/καροτσιου , με το αρκουδάκι μαζί... Κορίτσια εγώ το βολευτηκαν πολυ στον γιο μου, φανταστείτε ακόμα και τώρα το χρησιμοποιουμε, και πηρα και ένα για την κόρη... 

Απλά το λέω για όσες ενδιαφέρονται  

Με δυο προιοντα και κουβερτακι και αρκουδάκι.. Δώρο

Και πιστεψτε με είναι τέλειο και πολυ ζεστό και μαλακο

Καλημέρα Νίνα μου εγώ έχω πάρει φρεζυντερμ όλα τα βασικά αλλά αν το έχουν σε όλα τα φαρμακεία θα ρωτήσω το είχα δει κ μου άρεσε θα πάρω δύο ακόμα πχ από κρεμουλες για μασάζ κ συγκαμα 

πρίν από 22 λεπτά , elsadrm είπε:

Γειά σας μανουλες Νοεμβρίου, προσεχώς και εγώ μανούλα μίας μπουμπους που αν όλα πάνε καλά θα γεννηθεί 20 Νοεμβρίου.. μπήκα σφήνα στην ομαδουλα σας μιας κ σας διάβασα λίγο και έχω να σας πω το εξής....

Με έναν γιο στην εφηβεία 15 χρόνων (γεννήθηκε με φτ δεν τον θήλασα  κ δεν αρρωσταίνει σχεδόν ποτέ) και έναν ακόμη στην προεφηβεία 11 χρόνων(γεννήθηκε με κτ τον θήλασα έχει άσθμα από μηνών και κάνει 9 μήνες το χρόνο κορτιζόνη) ήθελα να σας πω πως κατανοώ τα άγχη σας αν γεννησετε με φτ ή με κτ,αν θα θηλασετε ή όχι ,αν θα είναι δύσκολα ή όχι (ειδικά οι πρωτομανουλες) όμως να ξέρετε ότι τίποτα από αυτά δεν θα σας κάνει καλή ή κακή μανούλα...αλλά πράγματα στη ζωή θα το κρίνουν αυτό..η κάθε μία με τον τρόπο της πάντα θα φτιάχνει αυτό που θεωρεί αυτή σωστό για το μωράκι της και αυτό θα είναι το σωστό γιατί η κάθε μανούλα ξέρει το καλό του δικού της παιδιού...

Να απολαύσετε τις λίγες μέρες που έμειναν και να απολαύσετε αυτή την υπέροχη βρεφική και παιδική ηλικία γιατί τα δύσκολα έρχονται αργότερα (εδώ κολλάει η εφηβεία και η προεφηβεία, πονεμένη ιστορία!!!)...

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας σε όσες γέννησαν και με το καλό να έρθουν στον κόσμο τα βρεφακια σας στις υπόλοιπες!!! Τα φιλιά μου!!!

Γεια σου κορίτσι μου...Χαίρομαι να ακούσω πως δεν υπάρχουν κανόνες και δεδομένα.Γιατι πολλές φορές εμείς οι πρωτομανουλες ακούμε ακούμε καταλήγουμε να τα κάνουμε όλα σαν από οδηγίες χρήσεως κ αν κάτι δεν πάει καλά μετά θα κατηγορουμε εμάς οπότε καλύτερα να τα έχουμε απομυθοποιήσει όλα κ να τα δούμε όλα πιο χαλαρά λύσεις υπάρχουν πια στις μέρες μας για όλα 

Με το καλό το κοριτσάκι σου και να χαίρεσαι τα αγόρια σου

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.τελικα το αγοράκι μου ανέβασε πυρετό.ιωσουλα μας είπε η παιδίατρος κ περιμενουμε τώρα να κάνει τον κύκλο της,με την ελπίδα ότι δεν θα γεννήσω τις επόμενες μέρες μέχρι να το ξεπεράσει ο μικρός ή ότι δεν θα κολλήσω εγώ ή ο άντρας μου.

Την άλλη Παρασκευή μπαίνω για πρόκληση,πρώτα ο Θεός,αν δεν γίνει από μόνο του ,κ μου φαίνεται απίστευτο πως πέρασε ο καιρός!!!

Χαιδεψτε κοιλιτσες γιατί φτάνουμε στο τέλος κ να με θυμηθείτε ,όταν θα γεννησουμε με το καλό,το χέρι θα πηγαίνει ασυναίσθητα μόνο του στην κοιλιά,θα μας λειψει:x

  • Μου αρέσει 6
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.τελικα το αγοράκι μου ανέβασε πυρετό.ιωσουλα μας είπε η παιδίατρος κ περιμενουμε τώρα να κάνει τον κύκλο της,με την ελπίδα ότι δεν θα γεννήσω τις επόμενες μέρες μέχρι να το ξεπεράσει ο μικρός ή ότι δεν θα κολλήσω εγώ ή ο άντρας μου.

Την άλλη Παρασκευή μπαίνω για πρόκληση,πρώτα ο Θεός,αν δεν γίνει από μόνο του ,κ μου φαίνεται απίστευτο πως πέρασε ο καιρός!!!

Χαιδεψτε κοιλιτσες γιατί φτάνουμε στο τέλος κ να με θυμηθείτε ,όταν θα γεννησουμε με το καλό,το χέρι θα πηγαίνει ασυναίσθητα μόνο του στην κοιλιά,θα μας λειψει:x

Μαρία μου έφτασε η ωραααα.Μα τι υπέροχα θα τη γνωρίσεις επιτέλους τη κορακλα σου.

Μωρε περαστικά στο Βασιλάκο.Αχ ακούω ιώσεις κ φοβάμαι ήδη για το μικρό μου τι θα παθαίνω όταν αρρωσταίνει.εβλεπα σημερα το θερμομετρακι που έχει το σετ κ λέω αχρειαστο να ναι.

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Καλημέρα Νίνα μου εγώ έχω πάρει φρεζυντερμ όλα τα βασικά αλλά αν το έχουν σε όλα τα φαρμακεία θα ρωτήσω το είχα δει κ μου άρεσε θα πάρω δύο ακόμα πχ από κρεμουλες για μασάζ κ συγκαμα 

Γεια σου κορίτσι μου...Χαίρομαι να ακούσω πως δεν υπάρχουν κανόνες και δεδομένα.Γιατι πολλές φορές εμείς οι πρωτομανουλες ακούμε ακούμε καταλήγουμε να τα κάνουμε όλα σαν από οδηγίες χρήσεως κ αν κάτι δεν πάει καλά μετά θα κατηγορουμε εμάς οπότε καλύτερα να τα έχουμε απομυθοποιήσει όλα κ να τα δούμε όλα πιο χαλαρά λύσεις υπάρχουν πια στις μέρες μας για όλα 

Με το καλό το κοριτσάκι σου και να χαίρεσαι τα αγόρια σου

Στο σάιτ φαρμακοποιός μου. Γρ 

Εκεί το βρήκα εγώ.. Και συμφέρει.. Τα πηρα ήδη για τρίτη φορά καθώς στην οικογένεια μας λατρευουμε φρεζυντερμ.. 

 

Just now, MumMaria είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.τελικα το αγοράκι μου ανέβασε πυρετό.ιωσουλα μας είπε η παιδίατρος κ περιμενουμε τώρα να κάνει τον κύκλο της,με την ελπίδα ότι δεν θα γεννήσω τις επόμενες μέρες μέχρι να το ξεπεράσει ο μικρός ή ότι δεν θα κολλήσω εγώ ή ο άντρας μου.

Την άλλη Παρασκευή μπαίνω για πρόκληση,πρώτα ο Θεός,αν δεν γίνει από μόνο του ,κ μου φαίνεται απίστευτο πως πέρασε ο καιρός!!!

Χαιδεψτε κοιλιτσες γιατί φτάνουμε στο τέλος κ να με θυμηθείτε ,όταν θα γεννησουμε με το καλό,το χέρι θα πηγαίνει ασυναίσθητα μόνο του στην κοιλιά,θα μας λειψει:x

Μς το καλό Μαρία μου και περαστικα στο ζουζουνι σου

Ολα να πανε καλα και υπομονή κορίτσι μουυυ

Α.. εμένα δεν θα μ λείψει καθόλου η κοιλιά.. Θέλω το μωρό δίπλα μου εδώ και τώρα... Χαχαχ

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MumMaria είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.τελικα το αγοράκι μου ανέβασε πυρετό.ιωσουλα μας είπε η παιδίατρος κ περιμενουμε τώρα να κάνει τον κύκλο της,με την ελπίδα ότι δεν θα γεννήσω τις επόμενες μέρες μέχρι να το ξεπεράσει ο μικρός ή ότι δεν θα κολλήσω εγώ ή ο άντρας μου.

Την άλλη Παρασκευή μπαίνω για πρόκληση,πρώτα ο Θεός,αν δεν γίνει από μόνο του ,κ μου φαίνεται απίστευτο πως πέρασε ο καιρός!!!

Χαιδεψτε κοιλιτσες γιατί φτάνουμε στο τέλος κ να με θυμηθείτε ,όταν θα γεννησουμε με το καλό,το χέρι θα πηγαίνει ασυναίσθητα μόνο του στην κοιλιά,θα μας λειψει:x

Περαστικα στον Βασιλακη!!να το περασει γρηγορα. Πωωω Μαρια μου εφτασε ο καιρος,οντως απιστευτο!με το καλο ολα!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Μαρία μου έφτασε η ωραααα.Μα τι υπέροχα θα τη γνωρίσεις επιτέλους τη κορακλα σου.

Μωρε περαστικά στο Βασιλάκο.Αχ ακούω ιώσεις κ φοβάμαι ήδη για το μικρό μου τι θα παθαίνω όταν αρρωσταίνει.εβλεπα σημερα το θερμομετρακι που έχει το σετ κ λέω αχρειαστο να ναι.

Ευχαριστώ κοπέλα μου.περιμενουμε να περάσει το 3ημερο που συνήθως κρατάνε οι ιωσουλες να πάρουμε ανάσα.

Ναι ναι αχρειαστο να είναι.κι εμείς πρώτη φορά ανεβάσαμε πυρετό στους 14 μήνες.κ το άγχος μας έχει βαρεσει κόκκινο.ευτυχως ο Βασίλης συνεχίζει κ είναι ευδιάθετος ο καημενακος μου.

1 ώρα πρίν, Nina13 είπε:

Στο σάιτ φαρμακοποιός μου. Γρ 

Εκεί το βρήκα εγώ.. Και συμφέρει.. Τα πηρα ήδη για τρίτη φορά καθώς στην οικογένεια μας λατρευουμε φρεζυντερμ.. 

 

Μς το καλό Μαρία μου και περαστικα στο ζουζουνι σου

Ολα να πανε καλα και υπομονή κορίτσι μουυυ

Α.. εμένα δεν θα μ λείψει καθόλου η κοιλιά.. Θέλω το μωρό δίπλα μου εδώ και τώρα... Χαχαχ

 

Για φρεζιντερμ,συμφωνώ,για μένα εγγύηση.ταιριαξε στον Βασίλη άψογα κ έχει κ ευαίσθητο δερματακι.

Αλήθεια;εμένα στον Βασίλη το χέρι χάιδευε την ανύπαρκτη κοιλιά μου κ είχα δίπλα το μωρό ,σκέψου,χαχααχαχαχαχα

πρίν από 21 λεπτά , ΕΥΑ! είπε:

Περαστικα στον Βασιλακη!!να το περασει γρηγορα. Πωωω Μαρια μου εφτασε ο καιρος,οντως απιστευτο!με το καλο ολα!!:wub:

Ευχαριστώ ευα μου!κάτσε γιατί μέχρι την άλλη Παρασκευή όλο κ κάποια μπορεί να με προλάβει.;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου, καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε !!! Άλλη μια μέρα πιο κοντά στα μωράκια μας!!! Ωραία ψώνια ίδια , τελική ευθεία μπήκαμε !!! Υπομονή με τα μεγαλύτερα μας τα παιδάκια με τις ιωσουλες τα δοντάκια ... :( εδώ σήμερα στην Αθήνα η απόλυτη συννεφιά , ψιλοβρέχει , τουλάχιστον έχει δροσιά! 

  • Μου αρέσει 6

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες κορίτσια καλό σουκου!!περαστικα με τις ιωσουλες και υπομονή!!καλά αποτελέσματα σε όλες εύχομαι!! εγώ δεύτερη φορά πήγα ιασω πάλι καρδιοτοκογραφημα όλα καλά..λίγο με την πίεση κάπως μου ανέβηκε και αν παρέμενε ανεβασμένη θα έμπαινα για γέννα αλλά όλα καλά..να δούμε ακολουθώ ότι λέει ο γιατρός τώρα..θα πάω εμβρυολογο παρασκευή για να δούμε πως είναι το μωρό από κιλά από υγρά κτλ κ Σάββατο ξανά μαιευτήριο κ προχωράμε..πέμπτη μπαίνω και 38 εβδομάδα κοντευουμε κορίτσια..!!!άντε να δούμε.

 

  • Μου αρέσει 8

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...