Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Εγώ πήρα q10 των 200 τρία χάπια  ημερησίως … μας βοήθησαν πολύ αλλά μας φούσκωσαν … εγώ δηλαδή πολύ ο άντρας μ τα σταματησε ένα μήνα πριν την ωοληψια  γιατί τρώγαμε ασύστολα χαχαχα αλλά εδώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένες με μεγάλα ποσοστά επιτυχίας . 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Αχ αγάπη δεν μπορώ να σε βοηθήσω καθώς ο τράχηλος μου είναι ακόμα πολυ μακρυς και σκληρός.. Ακριβώς όπως στην πρωτη γεννά πριν 19 μήνες... Δλδ δεν με βοηθάει καθόλου... Σε ποια εβδομάδα είσαι? Εγώ είμαι πολυ στενή και κλειστή ακομα...  Τώρα είδα σε ποια εβδομάδα είσαι.. 

Καλε είναι μια χαρά και να γεννήσεις τώρα... Ολα θα πανε καλα.. Μην αγχώνεσαι. Πολυ θα θελα να γεννήσω σήμερα.. Χαχαχα και να χα διαστολή... 

Σοκαριστικα π έχω ανοίξει τόσο από τώρα, γενικά δεν αγχωνομαι οπότε θέλει ας έρθει χαχα

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Σοκαριστικα π έχω ανοίξει τόσο από τώρα, γενικά δεν αγχωνομαι οπότε θέλει ας έρθει χαχα

Απλά να σαι προετοιμασμενη.  Τουλάχιστον αν έχεις ανοίξει θα χεις ευκολο και γρήγορο τοκετό... Ολα θα πανε σουπερ... Ζηλευω ωωω με την καλή εννοια:tongue:

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Απλά να σαι προετοιμασμενη.  Τουλάχιστον αν έχεις ανοίξει θα χεις ευκολο και γρήγορο τοκετό... Ολα θα πανε σουπερ... Ζηλευω ωωω με την καλή εννοια:tongue:

Ναι απλά Μ είπε ότι πολλες έχουν διαστολή από τ αρχή κ πανε ομως μέχρι κ τέλος τ μήνα τους έτσι.. Γ ν δουμε θα φανεί.. Εσυ ποτε έχεις ραντεβου?? 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναι απλά Μ είπε ότι πολλες έχουν διαστολή από τ αρχή κ πανε ομως μέχρι κ τέλος τ μήνα τους έτσι.. Γ ν δουμε θα φανεί.. Εσυ ποτε έχεις ραντεβου?? 

Την τρίτη ειχα,και τώρα ξανά την άλλη πεμπτη.. Αλλά απο Δευτέρα κάνω έντονες ασκήσεις και διάφορα άλλα , συμβουλές της μαιας και του γιατρου

Μπας και έρθει σιγά σιγά.. Βέβαια ίσως φθασω και τέλος τ μήνα που είναι η πητ μου... Ποιος ξέρει.? 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Την τρίτη ειχα,και τώρα ξανά την άλλη πεμπτη.. Αλλά απο Δευτέρα κάνω έντονες ασκήσεις και διάφορα άλλα , συμβουλές της μαιας και του γιατρου

Μπας και έρθει σιγά σιγά.. Βέβαια ίσως φθασω και τέλος τ μήνα που είναι η πητ μου... Ποιος ξέρει.? 

Ναι κ εμένα αυτό Μ είπε μπορεί να είμαι σε καλό δρόμο αλλά μπορεί κ μεχρι τέλους.. Τώρα εσυ π δεν είσαι πρωτομανουλα πιστευω τ πολυ μέχρι την ημερομηνία σ, δεν νομίζω Γ παραπανω μερες


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναι κ εμένα αυτό Μ είπε μπορεί να είμαι σε καλό δρόμο αλλά μπορεί κ μεχρι τέλους.. Τώρα εσυ π δεν είσαι πρωτομανουλα πιστευω τ πολυ μέχρι την ημερομηνία σ, δεν νομίζω Γ παραπανω μερες

Πολυ είναι και μέχρι την ημερομηνία μου νομίζω. Χαχαχ σηκώνω τον γιο 15 κιλά, κάνω δουλειές όλη μέρα(σκουπισμα, μαγειρεμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα, απλωμα,κτλ)

και περπαταω κάθε μέρα ένα τρίωρο. Δεν γίνεται να αργήσω να γεννήσω.. Θα τρελαθω

Χαχχα


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Πολυ είναι και μέχρι την ημερομηνία μου νομίζω. Χαχαχ σηκώνω τον γιο 15 κιλά, κάνω δουλειές όλη μέρα(σκουπισμα, μαγειρεμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα, απλωμα,κτλ)

και περπαταω κάθε μέρα ένα τρίωρο. Δεν γίνεται να αργήσω να γεννήσω.. Θα τρελαθω

Χαχχα

Χαχα μακάρι να γίνει αυτό π θες:D κ εγώ όλες τις δουλειές κανονικά κάνω δεν έχω σταματήσει κάτι εκτός φυσικά βάρος κ τεντωμένα π προσεχω κ τ αλλά κανονικά!! Ο γιατρός Μ ειπε κ για τις επαφες ότι είναι καλό κ έχουμε ξεκινήσει. .Αντε να δουμεεε

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια εμένα μου είπε η γιατρός ότι θα με κοιτάξει την άλλη βδομάδα από κάτω και θα μου πει για περπάτημα λογικά από την άλλη.Αλλα και εγώ ανυπομωνω νομιζωωω

Σήμερα μπήκε για καισαρική η φίλη μου που σας έλεγα ότι είναι κ αυτή έγκυος.περιμςνω πως κ πως νέα της.θα μου τα πει από πρώτο χέρι

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Gogo1994 να της ζησει κ να μας πεις κ μας την εμπειρια της...

Κοριτσια εμενα η μαια μου ειπε οτι ισως της μερες που ειναι να γεννησουμε μας πιασει το συνδρομο της φωλιας κ θελουμε να κανουμε γενικη ολο το σπιτι...οποτε αν με πιασει τιποτα τετοιο να ξερω οτι καπου κοντα θα γεννησω...

Εκανα κ το εμβολιο της γριπης σημερα κ πηγα κ για ψωνια..πηρα κουβερτουλες,πανες αγκαλιας,σελτεδακια,ηλεκτρικη λιμα,πανακια για τις γουλιες,πετσετες κ αλλα 3 φορμακια...

Αυριο εχω κ εξετασεις αιματος κ ουρων...

  • Μου αρέσει 5

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

@Gogo1994 να της ζησει κ να μας πεις κ μας την εμπειρια της...

Κοριτσια εμενα η μαια μου ειπε οτι ισως της μερες που ειναι να γεννησουμε μας πιασει το συνδρομο της φωλιας κ θελουμε να κανουμε γενικη ολο το σπιτι...οποτε αν με πιασει τιποτα τετοιο να ξερω οτι καπου κοντα θα γεννησω...

Εκανα κ το εμβολιο της γριπης σημερα κ πηγα κ για ψωνια..πηρα κουβερτουλες,πανες αγκαλιας,σελτεδακια,ηλεκτρικη λιμα,πανακια για τις γουλιες,πετσετες κ αλλα 3 φορμακια...

Αυριο εχω κ εξετασεις αιματος κ ουρων...

Μεγια τα πραγματακια!!

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Depykal είπε:

@Gogo1994 να της ζησει κ να μας πεις κ μας την εμπειρια της...

Κοριτσια εμενα η μαια μου ειπε οτι ισως της μερες που ειναι να γεννησουμε μας πιασει το συνδρομο της φωλιας κ θελουμε να κανουμε γενικη ολο το σπιτι...οποτε αν με πιασει τιποτα τετοιο να ξερω οτι καπου κοντα θα γεννησω...

Εκανα κ το εμβολιο της γριπης σημερα κ πηγα κ για ψωνια..πηρα κουβερτουλες,πανες αγκαλιας,σελτεδακια,ηλεκτρικη λιμα,πανακια για τις γουλιες,πετσετες κ αλλα 3 φορμακια...

Αυριο εχω κ εξετασεις αιματος κ ουρων...

Αληθεια?? Δεν τ έχω ξανά ακουσει αυτό.. Πάντως από χτες στρώσαμε χάλια, εκανα κουφώματα πλυντηρια, μπαλκόνια αυλή χαμός χαχα

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Αληθεια?? Δεν τ έχω ξανά ακουσει αυτό.. Πάντως από χτες στρώσαμε χάλια, εκανα κουφώματα πλυντηρια, μπαλκόνια αυλή χαμός χαχα

Ετοιμασου σιγα σιγα...χαχαχα..Ναι λεει οτι σε πιανει το αγχος να τα εχεις ολα καθαρα για το μωρο κ να μην χρειαζονται πολλα μετα...

  • Χαχα 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

@Gogo1994 να της ζησει κ να μας πεις κ μας την εμπειρια της...

Κοριτσια εμενα η μαια μου ειπε οτι ισως της μερες που ειναι να γεννησουμε μας πιασει το συνδρομο της φωλιας κ θελουμε να κανουμε γενικη ολο το σπιτι...οποτε αν με πιασει τιποτα τετοιο να ξερω οτι καπου κοντα θα γεννησω...

Εκανα κ το εμβολιο της γριπης σημερα κ πηγα κ για ψωνια..πηρα κουβερτουλες,πανες αγκαλιας,σελτεδακια,ηλεκτρικη λιμα,πανακια για τις γουλιες,πετσετες κ αλλα 3 φορμακια...

Αυριο εχω κ εξετασεις αιματος κ ουρων...

Χαχα μάλλον θέλω ακόμα δηλαδή...εγώ θέλω βολτιτσες άσχετα που βαριέμαι από τη κούραση κ πήγα κ για φρύδια σήμερα.Απο δουλειεςςς μπα...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Depykal είπε:

@Gogo1994 να της ζησει κ να μας πεις κ μας την εμπειρια της...

Κοριτσια εμενα η μαια μου ειπε οτι ισως της μερες που ειναι να γεννησουμε μας πιασει το συνδρομο της φωλιας κ θελουμε να κανουμε γενικη ολο το σπιτι...οποτε αν με πιασει τιποτα τετοιο να ξερω οτι καπου κοντα θα γεννησω...

Εκανα κ το εμβολιο της γριπης σημερα κ πηγα κ για ψωνια..πηρα κουβερτουλες,πανες αγκαλιας,σελτεδακια,ηλεκτρικη λιμα,πανακια για τις γουλιες,πετσετες κ αλλα 3 φορμακια...

Αυριο εχω κ εξετασεις αιματος κ ουρων...

Αχ εμένα μ έχει πιάσει εδώ και 1 μήνα αυτό... Χάχα τι γίνεται... Πόσες γενικές να κάνω η γυναίκα? Βέβαια το ήξερα από πριν και μπορεί να μην πιάνεται :P χάχα

Με γεια τα πραγματάκιαααα!!! Κι εγώ πήγα για ψώνια και πήραμε και μια κάμερα τέλεια! Τώρα για το μωρό την πήραμε για να παίζουμε εμεις δεν ξέρω να σας πω! Ο Σπύρος ήταν στην δουλειά του κι εγώ στο σπίτι και με τρόμαζε κάθε τρεις και λίγο. Έτοιμοι και ώριμοι! 

 

  • Χαχα 7

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Χαχα μακάρι να γίνει αυτό π θες:D κ εγώ όλες τις δουλειές κανονικά κάνω δεν έχω σταματήσει κάτι εκτός φυσικά βάρος κ τεντωμένα π προσεχω κ τ αλλά κανονικά!! Ο γιατρός Μ ειπε κ για τις επαφες ότι είναι καλό κ έχουμε ξεκινήσει. .Αντε να δουμεεε

Και μεις φουλ απο επαφές.. Σήμερα ξεκίνησα και σκάλες.. Αντε ας μου κάνει το χατήρι να έρθει... Κουράστηκα με αυτή τη κοιλιά... Δεν μπορώ να χαρω το αγοράκι μου, και με έχει ανάγκη ακόμα... 

Μακάρι να πανε ολα καλα σε όλες μας

Just now, Argyroula είπε:

Αχ εμένα μ έχει πιάσει εδώ και 1 μήνα αυτό... Χάχα τι γίνεται... Πόσες γενικές να κάνω η γυναίκα? Βέβαια το ήξερα από πριν και μπορεί να μην πιάνεται :P χάχα

Με γεια τα πραγματάκιαααα!!! Κι εγώ πήγα για ψώνια και πήραμε και μια κάμερα τέλεια! Τώρα για το μωρό την πήραμε για να παίζουμε εμεις δεν ξέρω να σας πω! Ο Σπύρος ήταν στην δουλειά του κι εγώ στο σπίτι και με τρόμαζε κάθε τρεις και λίγο. Έτοιμοι και ώριμοι! 

 

Για πες κάμερα... Γιατί εγώ έχω της αβεντ και είμαι πολυ ευχαριστημενη, θέλω όμως και μια δευτερη για την μπεμπα.. 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...