Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια μου γλυκά γέννησα το πρωί κ η εμπειρία μου ήταν μοναδική !!!!Ειχα έναν οξύ τοκετό ,,,σχεδόν το έφτυσα το μωράκι μου !!!ευχομαι όλες να έχετε τέτοιο τοκετό !!!το κορίτσακι μου γεννήθηκε 3250γρ κ είναι μια κούκλα !!!Αυτο που βίωσα σήμερα ,,,ήταν κάτι αξιοθαύμαστο ,,,δεν έχω λόγια ,,,όταν την πήρα αγκαλιά μου(Δ το πιστευα ποτέ )κλαίγαμε με λυγμούς δεν ξέρω για πόση ώρα !!!!συγγνωμη που άργησα να σας ενημερώσω αλλα η χαρά μου ήταν απερίγραπτη !!!!!

Σας ευχομαιιι τα καλύτερα με έναν πόνο σε όλες !!!!!

Να σας ζήσει κοπέλα Μ να είστε γεροι να τη θαυμαζετε.. Μπράβο Γ όλο τ κουράγιο π μας έδινες κ μπράβο γ όλη τ πορεια τ δικιά σ.. Είσαι αξία θαυμασμόυ.. Πολλά φιλια

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Aurela είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ,εγώ σε δύο μέρες μπενω για καισαρική

 

@demifilol να σας ζήσει η κορούλα σας. Ευλογία για σας να είναι και ο Θεός να την προστατέψει!!!!! 

Αντε ωραιαααα ολα καλα να πανε...με το καλο το μωρακι σου❤❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Κορίτσια μου γλυκά γέννησα το πρωί κ η εμπειρία μου ήταν μοναδική !!!!Ειχα έναν οξύ τοκετό ,,,σχεδόν το έφτυσα το μωράκι μου !!!ευχομαι όλες να έχετε τέτοιο τοκετό !!!το κορίτσακι μου γεννήθηκε 3250γρ κ είναι μια κούκλα !!!Αυτο που βίωσα σήμερα ,,,ήταν κάτι αξιοθαύμαστο ,,,δεν έχω λόγια ,,,όταν την πήρα αγκαλιά μου(Δ το πιστευα ποτέ )κλαίγαμε με λυγμούς δεν ξέρω για πόση ώρα !!!!συγγνωμη που άργησα να σας ενημερώσω αλλα η χαρά μου ήταν απερίγραπτη !!!!!

Σας ευχομαιιι τα καλύτερα με έναν πόνο σε όλες !!!!!

Δημητρουλα μου απο το μνμ σου φαινεται η ευτυχια σου!!!!! Να σας ζησει! Να ειναι γερη και καλοτυχη και να την προστατευει η Παναγιτσα!!!!! Συγκινηθηκαμε πολυ!!!! Σου αξιζε αυτος ο υπεροχος τοκετος κοριτσι μου!!!! Καλη λοχεια τωρα, σιδερενια και με το.καλο σπιτακι σας!!!!! Μονο δακρυα χαρας πλεον στο σπιτικο σας!!!! Να ειστε ευτυχισμενοι οι τεσσερις σας κοριτσι μου!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια μου γλυκά γέννησα το πρωί κ η εμπειρία μου ήταν μοναδική !!!!Ειχα έναν οξύ τοκετό ,,,σχεδόν το έφτυσα το μωράκι μου !!!ευχομαι όλες να έχετε τέτοιο τοκετό !!!το κορίτσακι μου γεννήθηκε 3250γρ κ είναι μια κούκλα !!!Αυτο που βίωσα σήμερα ,,,ήταν κάτι αξιοθαύμαστο ,,,δεν έχω λόγια ,,,όταν την πήρα αγκαλιά μου(Δ το πιστευα ποτέ )κλαίγαμε με λυγμούς δεν ξέρω για πόση ώρα !!!!συγγνωμη που άργησα να σας ενημερώσω αλλα η χαρά μου ήταν απερίγραπτη !!!!!

Σας ευχομαιιι τα καλύτερα με έναν πόνο σε όλες !!!!!

Να σας ζήσει!!! Τι ομορφα λόγια και συγκινητικά! Πολυ χαίρομαι που είχες τόσο ωραίο τοκετό και μακάρι όλες οι μανουλες να έχουμε μια ομορφη εμπειρία!!! Κοίτα να χαρεις το μωράκι σου!! Φιλια πολλα παντα με υγεια και αγαπη!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Υβόννη Ειρήνη μου περαστικουλια! Όλα καλά εν τέλει κ αυτό έχει σημασία! :D

@demifilol να σου ζήσει Δημητρούλα!!! Πάντα γερή να είναι! Τον άξιζες αυτό τον όμορφο τοκετό! Καλή λοχεία και γρήγορη επιστροφή! :D

  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες! @demifilol και @KarMar84 να σας ζήσουν τα μωράκια σας!! Καλή λοχεία κορίτσια!

Στις υπόλοιπες τώρα, όσες μείνετε Αθήνα το mother baby στο Περιστέρι δίνει δωρεάν μαξιλάρι θηλασμού. Εγώ πέρασα και το πήρα εχθές! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 3

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημεραααα

@demifilol πολυ χάρηκα που πηγαν όλα καλά.. Να σας ζήσει

Να τα χαίρεστε και να ΣτΕ παντα ευτυχισμένοι !!! Ευχομαι να χετε ολοι υγεία και χαρά

Κορίτσια δεν προκαβαινω να απαντήσω σε όλες... Μα χαίρομαι να διαβάζω τους προβληματισμους σας σχετικά με φτ και κτ. Σας το λέω εγώ που από την αρχή ήθελα κτ από επιλογή... Και τελικά τώρα θέλω φτ όσο δεν λέγεται... Και θα το παλεψω μέχρι τέλους....!!! Ναι εγωωω χαχαχχα

Λοιπόν η δυναμη της μάνας είναι μεγάλη.. Μας το έχουν αποδείξει πολλες κοπέλες εδώ στην ομάδα, όπως η @Φραουλίνο... Όποτε όπως και να γέννησε μην ανησυχείτε 

Το παν ειναι να ΣτΕ καλά και να χετε το παιδακι σας αγκαλιά.. Ευχομαι και στην @Φραουλίνοσυντομα να ξαναζήσει το θαυμα και να πανε ολα καλα... 

Χαίρομαι αι να διαβάζω για μωράκια που μεγαλώνουν και για κορίτσια που πλησιαζουν... 

Εγω χθες είδα την κουκλα μου και είναι χοντρουλα 

Χαχαχα 

Ακόμα αναμονή κορίτσια μου.. Τσάμπα τοωτριωρο περπατημα κάθε μέρα... Χαχα

Σας φιλωωωω και κορίτσια κουράγιο... Ολα θα πάνε τέλεια και ότι θα πονεσουμε στη γεννά, οπως κι αν γίνει η γεννά, το ξέρουμε ότι θα πονεσουμε , τώρα είμαστε στο τέλος.. Μα το αποτέλεσμα μετράει.. Τα μωράκια μας.  

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@demifilol να σας ζήσει , να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να την καμαρώνετε! Σε ευχαριστούμε που μας έκανες με την περιγραφή σου να ανυπομονούμε! Στο λέω με μεγάλη ειλικρίνεια καθώς τα αντιφατικά συναισθήματα με πνίγουν τις τελευταίες μέρες.... 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandra P. είπε:

@demifilol να σας ζήσει , να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να την καμαρώνετε! Σε ευχαριστούμε που μας έκανες με την περιγραφή σου να ανυπομονούμε! Στο λέω με μεγάλη ειλικρίνεια καθώς τα αντιφατικά συναισθήματα με πνίγουν τις τελευταίες μέρες.... 

 

Τι εχεις κορίτσι? Καλημερα

Γιατί έχεις αντιφατικά συναισθήματα? Τι συνέβη? Θε; να το συζητήσεις? 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandra P. είπε:

@demifilol να σας ζήσει , να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να την καμαρώνετε! Σε ευχαριστούμε που μας έκανες με την περιγραφή σου να ανυπομονούμε! Στο λέω με μεγάλη ειλικρίνεια καθώς τα αντιφατικά συναισθήματα με πνίγουν τις τελευταίες μέρες.... 

 

Καλημέρα κορίτσια μου όλες στην αναμονή... Αλεξάνδρα μου φαντάζομαι εννοείς όλη την αλλαγή που έρχεται η ακόμα κ τη σκέψη του τοκετού που από τη μια ανυπομωνουμε από την άλλη όσο πλησιάζει υπάρχει φόβος.οτι θέλεις να συζητήσεις εδώ είμαστε.ολεε έχουμε σκέψεις όσο πλησιαζουμε

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MinakiG είπε:

Καλημέρα σε όλες! @demifilol και @KarMar84 να σας ζήσουν τα μωράκια σας!! Καλή λοχεία κορίτσια!

Στις υπόλοιπες τώρα, όσες μείνετε Αθήνα το mother baby στο Περιστέρι δίνει δωρεάν μαξιλάρι θηλασμού. Εγώ πέρασα και το πήρα εχθές! 

Κορίτσι εννοείς αν πας για να ψωνίσεις φαντάζομαι έτσι? Στο άλλο που μας είπες στο babyspace έστειλα και μου απάντησαν ότι τα δείγματα θα σταλούν σε 2 μήνες μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μαζι μου. Δεν με πήρε κανείς έχουν περάσει περίπου 20 μερες. Καλά. Νταξει δεν είναι σημαντικό αλλά λέω κάτσε να ρωτήσω μιας που το ξανάνοιξες το θέμα. 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μενα, Δέσποινα καλοριζικα τα επιπλα του μωρού!!!!! 

Λοιπον εγω ακολουθησα τη συμβουλη της @MumMaria η οποια που ειναι παρεμπιπτόντως; να κανω λιστα με τις δουλειες που εχω να κανω, ε λοιπον εκει που σβήνω ..... σβηνω κ σβηνω κ λεω τι καλα τα εκανα ολα, δημιουργείται νεα λιστα, τι θα γινει τελικα τη λιστα της Λερναίας Ύδρας κανω; Μαράκι μας ευχομαι να εισαι καλα κ να σε κρατουν μακρυα μας τα κυνηγητά του Βασιλάκου σου.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αγαπημενα μου κοριτσακια με τις ομοεφες κοιλιτσες και πλεον καποιες με τα ομορφα μωρακια!!!!!

@KarMar84 πώς εισαι κοριτσακι μου; Σωματικα καλυτερα μερα με τη μερα ελπιζω! Η μικρουλα μας; Με το καλο σπιτακι σας!

@Gogo1994 Γωγουλα μου χτες νομιζα οτι σου απαντησα στο τελευταιο σου μνμ και συνειδητοποιω πώς οχι!!! Πωπωπω εχω χαζεψει! Σου εγραφα (και ποτε δεν εστειλα μαλλον) οτι εφοσον αμεσα δεν χρειαζεται να αποφασισεις, ασε και λιγο τη ζωη να δειξει! Ισως σπασουν τα νερα μονα τους τελικα! Ποτε δεν ξερεις! Παντως ξερω αυτο που λες, οτι εκει που εχεις αποφασισει κατι τσουπ αλλαζει παλι! Ας κρατησουμε οτι ειναι ολα πολυ καλυτερα με τους δεικτες σου και βλεποντας και κανοντας!!!!

@Depykal καλοριζικα!!!!!! Να τα χαρειτε ευχομαι με το αγορακι σας μεσα σε αυτα!! Ναι ειναι απιστευτο!!!!

@Marilou77 καποια μου θυμιζεις, καποια μου θυμιζεις! Αααααα εμενα βρε!!!!!!!! Αχαχαχαχα ακριβως τα ιδια μια ζωη! Νομιζω παντα θα βρισκουμε δουλειες να κανουμε αχχχχχχ! Επομενο δικο μου σταδιο με τις λιστες ειναι οι λιστες προτεραιοτητας! Δηλαδη χωριζω τις δουλειες σε σημαντικες και σε αυτες που οκ και να μη γινουν αμεσα δεν πειραζει! Θεε μου οσο γραδω σκιαζομαι με τον εαυτο μου! Θα κοπουν αραγε αυτα με το μπεμπη ή θα ειμαι παλι με λιστες;;;;;

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Gogo1994 και @Nina13

Νομίζω πως αυτα που νιώθω είναι αναμενόμενα. Είναι το άγχος της διαδικασίας που ακόμα δεν έχω καταλήξει αν θα είναι φ.τ. ή κ.τ., είναι ότι νιώθω κουρασμένη κι ότι χάνω τον εαυτό μου , είναι ανυπομονησία για να δω το μωρό μου, είναι φόβος ότι μπορεί να είναι πολύ δύσκολο το μετά, είναι χαρά που έφτασα ως εδώ..... 

Το διαχειρίζομαι αλλά χαίρομαι πολύ όταν ακούω όμορφες εμπειρίες και στιγμές για αυτό το ανέφερα. Έτσι κι αλλιώς καταλαβαίνω ότι όλες λίγο πολύ τα ίδια βιώνουμε. Σας ευχαριστώ πολύ!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...