Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Geo81 είπε:

Κορίτσι μου και εγώ και η @MumMaria έχουμε γεννήσει φυσιολογικά παιδάκια 4 κιλών κ άνω! Όλα πήγαν μια χαρά! Προσωπικά είχε κατέβει τόσο γρήγορα που πήγα στο νοσοκομείο και ήδη ήμουν σε διαδικασία τοκετού , δεν πρόλαβα να κάνω επισκληρίδειο και τέλειωσαν όλα τόσο γρήγορα! Όλα μια χαρά θα πάνε..!!! Δλδ κ με πρόκληση να πας νωρίτερα εάν δεν είναι έτοιμο το παιδί κ ο τράχηλος πάλι δεν θα περιμένουν στο νοσοκομείο κ θα σου κάνουν καισαρικη;

Εντάξει τέλεια νέα!!!! Γέλασα τόσο πολύ με τον άντρα σου για τα προσόντα του μπέμπη σας χεχεχεχεχεχχεχεχε άντε με το καλό και εσυ μια ενδομαδα έμεινε!!! Πηγαινετε την βόλτα σας σήμερα!!!

Κορίτσι μου πως είσαι ; Την πήρατε την μπουμπου στο σπίτι; Πονάς από την καισαρικη; 

Οχι απλώς δεν περιμενουν πολυ  κ προτεινουν καισαρική μετά από κάποιες ώρες π περνάνε... Γ ν δουμε σκέφτηκα εσας μετά κ πηρα λίγο θαρρος

Just now, Υβόννη είπε:

Δεσποινακι μου η κουμπαρα μου 1.58 υψος και λεπτη, ενα σαμιαμιδακι και γεννησε 4500 το ενα και 4800 το βαφτιστηρι μου φυσιολογικα! Η κουνιαδα μου επισης την ανηψια μου φυσιολογικα με vbac κιολας 4500 κιλα περιπου! Ολα πηγαν τελεια! Κανε το σταυρο σου και μην ανησυχεις! Εξαλλου τωρα στο τελος δεν παιρνουν παρα πολυ βαρος θελω να πιστευω! Εσυ κανε μπαλα, περπατημα, χορο, καθισματα και για εκτονωση δηλαδη και θα ερθει η μικρουλα!!!! Μη μου ανησυχεις Δεποινακι μου!

Αχχααχχα α ρε Ρηνακι γελασα με τη σταση του σεξ αλλα και με τα προσοντα του μπεμπη! Παρεπιπτοντως τί σταση ειπε; Για να ξερουμε κι εμεις εδω μπας και λεμε τωρα κανουμε τιποτα! Αμα ειναι να βοηθησουμε το μωρο ας θυσιαστουμε οι μανες!!!!

Ολα καλα.κοριτσακι μου με τι μωρακι σας! Φτανει ο καιρος και σε εσας! Ηρεμια, υπομονη και το πολυ σε μια βδομαδα θα τον εχεις το μπεμπαρο σου!!

Πηρα πολυ θάρρος τώρα χαχα  ευχαριστώ πολυυυυ

Just now, MumMaria είπε:

Δεσποινάκι τις τελευταίες δυο βδομάδες δεν παίρνουν τόσο βάρος τα μωράκια ,να ξέρεις,μην ανησυχείς.εγω γέννησα αγοράκι 4 κιλα με πρόκληση κ φτ κ όλα πήγαν καλά.επισης πέρσι με τον γιο μου,ήταν αρκετά ψηλά αλλά κατέβηκε στην λεκάνη όταν μου βάλανε τις συσπάσεις κ όλα μια χαρουλα.θα το δεις,όλα θα πάνε καλά.;-)

Στείλανε πάρα πολλά κορίτσια που θα ήθελα να απαντήσω αλλά δεν προφταίνω.σε σένα όμως δεν άντεχα να μην απαντήσω.καλα ο άντρας σου δεν παίζεται,αχχααχααχα!!!έχετε δηλαδή κ μέτρηση τσουτσους:P αυτά είναι,χαχαχαχα

Θεσσαλονίκη τα είδες τα χαιρια μας ειρήνη εεε;;;αύριο θα πάρω πάλι κλινική να δω αν άλλαξαν μετά τα σημερινά πάλι τα μέτρα..πολλά κρουσματα ρε κορίτσια,πφφφφ

Αχ αλήθεια παιρνω θάρρος τώρα... Απλά στο νοσοκομείο κάνουν ευκολα καισαρικές κ φοβάμαι μην φτάσω εκεί χωρίς λόγο.. Με το καλό κοπέλα Μ θα σ στείλουμε κ αυριο εννοείται!! 

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια μου!! @Rebecca85 ευχομαι να ειναι ολα.καλα.γλυκια μου και να εισαι πολυ κοντα ή να κρατας ηδη το μωρακι σου!!!

Συμπεθερουλα @MumMaria μας ηρθε η μερα!!!! Ηρθε η τελευταια μερα σαν εγκυουλα.και απο αυριο δευτερομανουλα πρωτα ο Θεος!!!! Συγκινηση μεγαλη και απο εμας εδω! Γιατι ζησαμε.μαζι σου βημα βημα καθε ανηφοριτσα αυτης της εγκυμοσυνης, που φτανει τωρα στο τελος της! Λεω ανηφοριτσα και οχ ανηφορα, γιατι εσυ παντα το εβλεπες ετσι! Ποτε δεν σε πτοησε παρσπανω η οποια δυσκολια ετυχε (και ηταν αρκετες)! Ρουφουσες την καθε στιγμη, εκτιμουσες το δωρο στην κοιλιτσα σου!! Αφηνες πισω τα δυσκολα και χαμογελουσες ξανα με ευκολια! Και μας στηριζες κι εμας παντα, μας θυμιζες κι εμας να χαμογελαμε και να νιωθουμε ευγνωμοσυνη!!! Σαν εμπειρη μανουλα μας βοηθησες να οργανωσουμε τις λιστες μας (ειδικα μερικες μερικες εδω που λατρευουν λιστες χιχιχ), να απομυθοποιησουμε το ζαχαρο, να μη μασαμε με τα αγχη των γιατρων, να ονειρευομαστε οτι θα ζησουμε κι εμεις οσα μας περιεγραφες με το Βασιλακη μας που μας εκαναν να λιωνουμε!!!! Να  μας θυμιζεις οτι αυτη ειναι η ουσια, η μητροτητα, και οχι η διαδρομη προς αυτη! Τυχερες.που σε ειχαμε τοσο καιρο Μαρακι μου εδω!!! Τυχερα τα παιδακια σου να σε εχουν μανουλα! Με κανενα πονο ευχομαι να ερθει η κορουλα σας! Στα καλυτερα που ερχονται κοριτσι μου, σε ευχαριστω για ολα προσωπικα! Για το θαρρος, την εμφυτη καλοσυνη και θετικη ενεργεια που τοσους μηνες τωρα εξεπεμπες σε αυτο το παρεακι!!! Με το καλοοοοοοο!!!! Να εχεις μια υπεροχη εμπειρια και κυριως να παρεις στα χερια σου το κοριτσακι σου γερο!!!!!

  • Μου αρέσει 12
  • Λυπημένη/-ος 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!! @Rebecca85 ευχομαι να ειναι ολα.καλα.γλυκια μου και να εισαι πολυ κοντα ή να κρατας ηδη το μωρακι σου!!!

Συμπεθερουλα @MumMaria μας ηρθε η μερα!!!! Ηρθε η τελευταια μερα σαν εγκυουλα.και απο αυριο δευτερομανουλα πρωτα ο Θεος!!!! Συγκινηση μεγαλη και απο εμας εδω! Γιατι ζησαμε.μαζι σου βημα βημα καθε ανηφοριτσα αυτης της εγκυμοσυνης, που φτανει τωρα στο τελος της! Λεω ανηφοριτσα και οχ ανηφορα, γιατι εσυ παντα το εβλεπες ετσι! Ποτε δεν σε πτοησε παρσπανω η οποια δυσκολια ετυχε (και ηταν αρκετες)! Ρουφουσες την καθε στιγμη, εκτιμουσες το δωρο στην κοιλιτσα σου!! Αφηνες πισω τα δυσκολα και χαμογελουσες ξανα με ευκολια! Και μας στηριζες κι εμας παντα, μας θυμιζες κι εμας να χαμογελαμε και να νιωθουμε ευγνωμοσυνη!!! Σαν εμπειρη μανουλα μας βοηθησες να οργανωσουμε τις λιστες μας (ειδικα μερικες μερικες εδω που λατρευουν λιστες χιχιχ), να απομυθοποιησουμε το ζαχαρο, να μη μασαμε με τα αγχη των γιατρων, να ονειρευομαστε οτι θα ζησουμε κι εμεις οσα μας περιεγραφες με το Βασιλακη μας που μας εκαναν να λιωνουμε!!!! Να  μας θυμιζεις οτι αυτη ειναι η ουσια, η μητροτητα, και οχι η διαδρομη προς αυτη! Τυχερες.που σε ειχαμε τοσο καιρο Μαρακι μου εδω!!! Τυχερα τα παιδακια σου να σε εχουν μανουλα! Με κανενα πονο ευχομαι να ερθει η κορουλα σας! Στα καλυτερα που ερχονται κοριτσι μου, σε ευχαριστω για ολα προσωπικα! Για το θαρρος, την εμφυτη καλοσυνη και θετικη ενεργεια που τοσους μηνες τωρα εξεπεμπες σε αυτο το παρεακι!!! Με το καλοοοοοοο!!!! Να εχεις μια υπεροχη εμπειρια και κυριως να παρεις στα χερια σου το κοριτσακι σου γερο!!!!!

Συμφωνώ και επαυξάνω για άλλη μία φορά!

Καλημέρα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 7

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας να έχουμε μια ομορφη Παρασκευη και με το καλο ολα στα κορίτσια που θα γίνουν μανουλες σήμερα!!

Τι όμορφα λόγια και στήριξη σε αυτό το γκρουπ! Όλη μας τη θετική ενέργεια!!! 

Εχω γιατρό το απόγευμα θα σας γράψω νέα το βραδακι λογικά!! 

Φιλια πολλα !!! 

 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια όλα να πάνε καλά για την @MumMaria και @Rebbecca85 με το καλό τα νέα μωράκια να είναι καλά κ με το καλό να μας στείλουν..καλά αποτελέσματα σε όσες έχουν γιατρούς σήμερα..και εγω έχω σήμερα για να δούμε..όλα να πάνε κατευχη..

  • Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου....

@MumMaria και @Rebecca85 ηρθε η μερα σας κοριτσια μου...με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα..θα περιμενουμε νεα σας...

Εμεις κοριτσια απο χτες το βραδυ βαζουμε πλυντηρια τα ρουχα του μπεμπη,σεντονια κτλ.,εχει ηλιο σημερα κ ελπιζω να στεγνωσουν τα περισσοτερα τουλαχιστον...κ μετα ερχεται το σιδερο...Νομιζω πως τα εχω ολα πλεον για το μωρο εκτος απο την ενδοεπικοινωνια...νυχτικα κ σουτιεν θηλασμου δεν εχω για μενα αλλα θα τα παρουμε κ αυτα...

 

  • Μου αρέσει 7

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες γλυκές...Είμαι και εγώ πολύ συγκινημένη σήμερα για τη @MumMaria 

Πέρασε κ εκείνη πάρα πολύ αλλά πάντα είχε χρόνο κ διάθεση να ασχοληθεί κ με τα προσωπικά μας κ να μας στηρίξει.Μαρια μου εύχομαι εύκολη γεννα να γνωρίσεις το κοριτσάκι σου κ να φέρεις στο μονάκριβο γιο σου την αδερφούλα του πραγματικά με ένα πόνο.Και τώρα που στα γράφω έτοιμη για κλάμα είμαι χαχα. @Υβόννη πόσο δίκιο σε όλα ...όλες περιμένουμε τις στιγμές που προσφέρει ο Βασιλάκης στη μανούλα να ζήσουμε με τους γιους μας.Με το καλό Μάρια μου ....Θα σε σκεφτόμαστε και θα σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια όπως πάντα κάνουνε όλες.Σε ευχαριστωω κ προσωπικά κάθε φορά που προσπάθησες να με ξεμπλοκαρεις.Καλη επιτυχία με το καλό!

  • Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια καλή επιτυχία στα ραντεβου σας κ περιμενουμε νέα!! 

Καλη επιτυχία κ με το καλό τα μωράκια σας ..Μαρακι μου συμφωνω απολυτα σε ολα με την Υβοννη μας...εδωσες το δικο σ αγωνα παντα με θετικη σκεψη κ ησουν εδω Γ ολες μας ολους αυτους τς μηνες.. @MumMaria @Rebecca85 

Ευχομαι να σας πανε ολα καλα και περιμένουμε νέα κ από εσάς για τον τοκετο!! Τι συγκίνηση σήμερα έχουμε παρει το δρόμο μας πλεον.. 

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rebecca85κοριτσι μου καλή επιτυχία με το καλό.Να πάνε όλα παραπάνω από τέλεια κ να είναι όλα εύκολα.

Σύντομα θέλουμε νέα σαςςς

Κορίτσια να σας κάνω να γελάσετε τώρα.αντι να σβήσω το κοτοπουλακι με λευκό κρασάκι έβαλα ρακόμελο.ευτυχως λίγο.το διόρθωσα νομίζω με πολύ νεράκι.Αυτο το μυαλό εγκυμοσύνης μένει κ μετά?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria κ @Rebecca85 με το καλο κοριτσια κ με κανενα πονο!!!!! Περιμενουμε νεα σας!!!!! Μαρακι μου, εφτασε στο τελος το ταξίδι της εγκυμοσύνης κ ξεκινάει ενα αλλο της μητροτητας, μπορει να εισαι ηδη μανουλα, αλλα τωρα θα γινεις μανουλα στο τετράγωνο, θα συμφωνήσω σε ολα οσα εγραψε η Υβόννη μας με καλυψε, είσαι μοναδικη. Στελνω τη θετικη μου ενεργεια κ στις δυο σας!!!!! 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@MumMaria @Rebecca85 κορίτσια μου σήμερα είναι η μέρα σας!!!! Εύχομαι πραγματικά με ένα πόνο μόνο!!! Και στην πρωτομανουλα μας, και στην έμπειρη δεύτερο μανούλα μας!!!! Επιτέλους φτάνουμε στο τέλος την κύησης στην αρχή μιας πολύ όμορφης σχέσης!!! Πραγματικά σας αξίζουν τα καλύτερα!!!! Μετά από μικρό περιπέτειες , κορονοιο, εμετούς , καούρες διατροφές ... ξαφνικά έρχεται ένα μικρό θαυματακι και τα ξεχνάμε ολαααα❤️ Με το καλοοοοοο θα περιμένουμε νέα σας το συντομότερο !!! 

όλο κλαίω και εγώ... άτιμες ορμόνες... και το παίζω κ σκληρή :tongue:

αντε κορίτσια να δούμε ποια θα είναι η επόμενη τώρα!!!! 

 

  • Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια μου !!! @Υβόννηαληθεια αυτά τα λόγια αχ ,,,είσαι απίστευτη και μας εξεφρασες όλες !!!

@MumMaria Μαρία μου γλυκιά ,συμπεθερουλα μου ,,,πρόεδρε αυτής της ομάδας ,,,είμαι παρα πολύ ενθουσιασμένη,συγκινημένη και χαρούμενη που ήρθε επιτελους η στιγμή που θα αγκαλιάσεις το μωράκι σου !!!Περασες όντως πολλά σε αυτήν την εγκυμοσύνη σου κ παρολα αυτά ήσουν η πιο θετική απολες μας !!!Εισαι βράχος κ υποστηριξες την κάθε κοπέλα ξεχωριστά !!!Εμενα προσωπικά με όλο σου το είναι σταθηκες δίπλα  μου και θέλω δημόσια να εκφράσω την εκτίμηση ,το σεβασμό και την αγάπη μου προς εσένα !!!Δεν είναι  καθόλου τυχαίο που σ έχουν στειλει όλες οι κοπέλες ευχες η πμ !!!Εισαι μοναδική και σου αξίζουν ολα τα καλα κορίτσι μου !!Ευχομαι και εγώ με κανεναν πόνο να έρθει στην αγκαλίτσα σου και να λάμψει η ζωή σου όπως λάμπεις κ εσυ η ίδια !!!

υγ σε ευχαριστωω

  • Μου αρέσει 8

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Α ρε ειρήνη μόλις μπήκα στο φόρουμ κ με έκανες να δακρύζω,σε ευχαριστώ τόσο πολύ για τα όμορφα λόγια σου,δεν τα αξίζω.να είσαι καλά γλυκιά μου.

Καλησπέρα κοπέλα μου!!!την πήρατε την μικρή σας σπίτι;;;;πες μας αντιδράσεις από την μεγάλη αδελφη:xμια όμορφη τρλετραμελης οικογένεια:x

Καλή επιτυχία στον γιατρό σου κοπέλα μου!!:x

Όλα καλά κοπέλα μου να είναι στον γιατρό σήμερα,να μας στειλεις:x

Κοπέλα μου καλή....βαλθηκατε όλες να με συγκινησετε πριν γεννήσω!!!εγώ σας ευχαριστώ για όλα.εισασταν η παρέα μου όλους αυτούς τους μήνες,.μοιραστηκαμε κ τα ευχάριστα κ τα δύσκολα κ μετά από σχεδόν 800 σελίδες κ 9 μήνες ,είμαστε ακόμα εδώ κ τα λέμε!!!κ ετσι θα συνεχίσουμε κμμε τα μωράκια μας αγκαλια!:x

Δεσποινάκι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου.κι εσύ αν κ μικρότερη,πάντα αισιόδοξη κ ψύχραιμη,μπράβο σου,χάρηκες την εγκυμοσυμη σου κ κοντεύεις σιγά σιγά.μην αγχώνεσαι τώρα για τον τρόπο που θα γίνει,όλα θα πάρουν τον δρόμο τους κ το αποτέλεσμα θα είναι ένα,θα έχεις μια τέλεια μπουμπού αγκαλιά σου!!!:x εδώ θα ειμαστε

Ευχαριστώ γλυκιά Σαλονικια!!!περιμένω την σειρά σου πως κ πως!!!τον νου σου ,έχουμε καροτσαδες να κανουμε;-):-D

Ευχαριστώ παπάκι μου!!!καλό baby shower κ να τα περάσετε τέλεια,το αξίζεις!!! Όλες είμαστε ευσυγκινητες το τελευταίο διάστημα,σε λίγο θα κρατάμε τα θαυματακια μας:x

Ευχαριστώ γεωργία μου!!!! εννοειται θα ενημερώσω!!!!αχ αυτό το κλάμα,μας έχεις τσακίσει τις τελευταίες μέρες,αρκεί να είναι δάκρυα χαράς κ συγκίνησης κορίτσια μου!!

Οκ!!!! Τελευταίο μνμ που διάβασα πριν απαντήσω κ με τσάκισες!τα δάκρυα τώρα γίνανε κλάμα κανονικό,ο άντρας μου έχει σκιαχτει!!:-D Δημητρούλα μου να τα λες εσύ αυτά που περασες τοσα,δεν έχω λόγια.εισαι μια αγωνιστρια κ ευχαριστω που είσαι φίλη μου.με ολη την σημασία της λέξης.

Αχ παναθεμα σας!!!θα έχω κόκκινα μάτια,πως θα με αντικρυσει κ η κόρη μου που ήθελα κ τα μποτε μου σήμερα εγώ,χαχααχαχααχα!

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου.πραγματικα το λέω αυτό.γιναμε μια ομαδουλα σούπερ τόσο καιρό ,να στηρίζουμε η μία την άλλη,να ακούμε,να συμβουλεύουμε,να μην κατακρίνουμε,να λέμε κ τα χαζά μας βεβαιως βεβαίως αλλά κατά σοβαρά μας!!!ανυπομονώ να φτάσουμε όλες στον επόμενο σταθμό ,που θα μιλάμε για τα μωράκια μας!!:x

Εγώ χθες κοιμήθηκα σαν πουλάκι,σήμερα είμαι όλη μερα με τον γιο μου να ρουφήξω στιγμες (λες κ θα κάνω έναν μήνα να τον δω,αλλά μην κοροϊδεύετε) έκανα τα νυχακια μου(τα βυζάκια μου όπως είχα πει παλιότερα για όσες θυμούνται,χαχα) τώρα θαπω για ένα μπανάκι κ κατά τις 23.30 θα αναχωρήσουμε για την κλινική.

(Πήρα τηλέφωνο σήμερα κ ισχύει ευτυχώς να μπαινοβγαίνει ο συνοδός,οπότε ο άντρας μου θα είναι κ μαζί μου κ με το παιδί,να είναι ήσυχη κι εγώ)

Όλα έτοιμα λοιπόν κ κάθομαι κ χαϊδεύω τελευταίες στιγμές την κοιλίτσα που η μικρή κουνιέται ακόμα κ τώρα σαν τρελή.ειμαι σίγουρη ότι θα μου λείψει κ αυτό.

Θα σας στείλω με την πρώτη ευκαιρία κοριτσάκια μου γλυκά.

Αχ Μαρία μου τι όμορφη περιγραφή!!! Μπήκα μολις τώρα και πραγματικά μου έφτιαξε η μέρα!!! Με τα λογια όλων αλλά κυρίως με αυτή την περιγραφή της "μιας μέρας πριν". Πραγματικά δεν ξέρω τι να προσθέσω!! Σου στέλνω την σκέψη μου και την αγάπη μου, με το καλο κορίτσι μου!!! Πήγαινε να να συναντήσεις το κορίτσι σου και να το πας στο σπίτι στους άντρες σου!!! Ολα τέλεια να πάνε!!! Περιμένουμε όλες σαν τρελές τα νέα σου!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...