Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα κι εγώ την κοπελαρα μου τα ξημερώματα.μετα από 6 ώρες την είχα στην αγκαλιά μου,3.900 γρ,υγιέστατη κ τσαουσα!!! Έκανα εισαγωγή στις 12 για πρόκληση,ήδη είχα συσπάσεις συγχρονισμένες κ σπασανε τα νερά μόνα τους,μου βάλανε ελάχιστους τεχνητούς πόνους κ αυξανόταν η διαστολή.η μικρή όμως δυσκολευόταν να κατέβει λόγω διπλής περιτυλιξης που μάλιστα μας ειπε ο γιατρός ότι ήταν κ σφικτή.παρ όλα αυτά τα κατάφερε η αγωνίστρια μου,γεννησαμε με φυσιολογικό τοκετό κ ούτε ένα ράμμα.ηταν μαγικά.με κοιτάει κ λιώνω.νομιζα ότι δεν θα ξανανιώσω κάτι τέτοιο στην ζωή μου μετά τον Βασίλη αλλά με αξίωσε ο Θεός για δεύτερη φορά κ αισθάνομαι,πιστέψτε με,ακριβώς το ίδιο.νιωθω ευλογημένη.ευχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες να έχουν μια τέτοια εμπειρία μα πάνω απ' όλα να σκέφτονται πως όπως κ να  έρθει ένα μωρακι,δεν παραμένει να είναι ένα θαύμα.η ζωή μας η ίδια.

Αχ τ συγκινητικά λόγια.. Ν σ ζήσει Μαράκι Μ η κοπελαρα σ να είναι γέρη.. Ολα πηγαν καλά κ αυτό έχει σημασία..Περιμένουμε κ αλλά νέα σ τις επόμενες μέρες!! 

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα κι εγώ την κοπελαρα μου τα ξημερώματα.μετα από 6 ώρες την είχα στην αγκαλιά μου,3.900 γρ,υγιέστατη κ τσαουσα!!! Έκανα εισαγωγή στις 12 για πρόκληση,ήδη είχα συσπάσεις συγχρονισμένες κ σπασανε τα νερά μόνα τους,μου βάλανε ελάχιστους τεχνητούς πόνους κ αυξανόταν η διαστολή.η μικρή όμως δυσκολευόταν να κατέβει λόγω διπλής περιτυλιξης που μάλιστα μας ειπε ο γιατρός ότι ήταν κ σφικτή.παρ όλα αυτά τα κατάφερε η αγωνίστρια μου,γεννησαμε με φυσιολογικό τοκετό κ ούτε ένα ράμμα.ηταν μαγικά.με κοιτάει κ λιώνω.νομιζα ότι δεν θα ξανανιώσω κάτι τέτοιο στην ζωή μου μετά τον Βασίλη αλλά με αξίωσε ο Θεός για δεύτερη φορά κ αισθάνομαι,πιστέψτε με,ακριβώς το ίδιο.νιωθω ευλογημένη.ευχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες να έχουν μια τέτοια εμπειρία μα πάνω απ' όλα να σκέφτονται πως όπως κ να  έρθει ένα μωρακι,δεν παραμένει να είναι ένα θαύμα.η ζωή μας η ίδια.

Πω πω Μαρία μου!!!! Τι ωραία!!! Τι κοριτσαρος!! Τι καλά που τα καταφέρατε τόσο όμορφα και οι δύο!! Με το καλό στους άντρες σας κι εσείς!!! Να σας ζήσει!! 

  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι όμορφα συναισθήματα κορίτσια μας δώσατε σημερα... Ανυπομονώ πλεον και εγώ.. Με το καλό κ ολες οι υπόλοιπες... @Υβόννη μυρίζομαι ότι θα είσαι η επομενη:D

  • Μου αρέσει 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Αχ τι όμορφα συναισθήματα κορίτσια μας δώσατε σημερα... Ανυπομονώ πλεον και εγώ.. Με το καλό κ ολες οι υπόλοιπες... @Υβόννη μυρίζομαι ότι θα είσαι η επομενη:D

Λες Δεσποινακι μου; Για να δουμε! Εχω αγωνια και ανυπομονησια πλεον!!! Χεχεχεχε!

Πολυ συγκινηση σημερα ειλικρινα!!! Εχουμε ηδη 5 μωρακια στην ομαδα μας! Απιστευτο!!!! Καλοτυχα ολα να ειναι και γερα και καλη λευτερια σε ολες μας κοριτσια μου! Μαζι ξεκινησαμε και μαζι θα φτασουμε ως το τελος εδω στο παρεακι μας!!!

  • Μου αρέσει 7

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα κι εγώ την κοπελαρα μου τα ξημερώματα.μετα από 6 ώρες την είχα στην αγκαλιά μου,3.900 γρ,υγιέστατη κ τσαουσα!!! Έκανα εισαγωγή στις 12 για πρόκληση,ήδη είχα συσπάσεις συγχρονισμένες κ σπασανε τα νερά μόνα τους,μου βάλανε ελάχιστους τεχνητούς πόνους κ αυξανόταν η διαστολή.η μικρή όμως δυσκολευόταν να κατέβει λόγω διπλής περιτυλιξης που μάλιστα μας ειπε ο γιατρός ότι ήταν κ σφικτή.παρ όλα αυτά τα κατάφερε η αγωνίστρια μου,γεννησαμε με φυσιολογικό τοκετό κ ούτε ένα ράμμα.ηταν μαγικά.με κοιτάει κ λιώνω.νομιζα ότι δεν θα ξανανιώσω κάτι τέτοιο στην ζωή μου μετά τον Βασίλη αλλά με αξίωσε ο Θεός για δεύτερη φορά κ αισθάνομαι,πιστέψτε με,ακριβώς το ίδιο.νιωθω ευλογημένη.ευχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες να έχουν μια τέτοια εμπειρία μα πάνω απ' όλα να σκέφτονται πως όπως κ να  έρθει ένα μωρακι,δεν παραμένει να είναι ένα θαύμα.η ζωή μας η ίδια.

Εντάξει έλιωσα περίμενα πως κ πως νέα σου.Μαρια μου καλότυχη και πάντα υγιής και έτσι αγωνίστρια να σου ζήσει.

Ποση συγκίνηση σήμερα...ρε κορίτσια...κλαίτε κ εσείς συνέχεια περιμενωντας η μόνο εγώ?

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Εντάξει έλιωσα περίμενα πως κ πως νέα σου.Μαρια μου καλότυχη και πάντα υγιής και έτσι αγωνίστρια να σου ζήσει.

Ποση συγκίνηση σήμερα...ρε κορίτσια...κλαίτε κ εσείς συνέχεια περιμενωντας η μόνο εγώ?

Γωγουλα κι εδω τα ιδια ασε, το δακρυ κορομηλο!!!!! Πολυ κλαμαααααα!!!! Ειναι πολυ εντονες στιγμες.ολες αυτες κοριτσακι μου, λογικο μου φαινεται να κλαιμε!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα κι εγώ την κοπελαρα μου τα ξημερώματα.μετα από 6 ώρες την είχα στην αγκαλιά μου,3.900 γρ,υγιέστατη κ τσαουσα!!! Έκανα εισαγωγή στις 12 για πρόκληση,ήδη είχα συσπάσεις συγχρονισμένες κ σπασανε τα νερά μόνα τους,μου βάλανε ελάχιστους τεχνητούς πόνους κ αυξανόταν η διαστολή.η μικρή όμως δυσκολευόταν να κατέβει λόγω διπλής περιτυλιξης που μάλιστα μας ειπε ο γιατρός ότι ήταν κ σφικτή.παρ όλα αυτά τα κατάφερε η αγωνίστρια μου,γεννησαμε με φυσιολογικό τοκετό κ ούτε ένα ράμμα.ηταν μαγικά.με κοιτάει κ λιώνω.νομιζα ότι δεν θα ξανανιώσω κάτι τέτοιο στην ζωή μου μετά τον Βασίλη αλλά με αξίωσε ο Θεός για δεύτερη φορά κ αισθάνομαι,πιστέψτε με,ακριβώς το ίδιο.νιωθω ευλογημένη.ευχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες να έχουν μια τέτοια εμπειρία μα πάνω απ' όλα να σκέφτονται πως όπως κ να  έρθει ένα μωρακι,δεν παραμένει να είναι ένα θαύμα.η ζωή μας η ίδια.

Αντε κορίτσι μου!! Επιτέλους!!!! Μαζι σου γενναγαμε ολες νομιζω, περιμενοντας νεα σου!!!! Να σας ζησει η τσαουσα σας!!!!! Καλοτυχη να ειναι κ γερη!!!!! Τι συνεργασιμο κοριτσι ειναι αυτο 3.900 κ ουτε ραμμα; αυτα ειναι!!!!! Καλή ξεκούραση να εχεις Μαράκι μου κ γρηγορα στο σπιτακι σας!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!!

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ όλες για τις ευχές σας! Είναι απίστευτο το συναίσθημα να ξέρεις πως υπάρχουν άνθρωποι εκεί έξω που παρόλο που δεν έχετε ειδωθει ποτέ νοιάζονται και σε έχουν στο μυαλό τους. Κρατάω κάθε ευχή και σας ανταποδίδω με όλη μου την καρδιά! Χαίρομαι παρά πολύ που είμαι μέλος αυτής της ομάδας!

Γέννησα έναν πανέμορφο μπέμπη 3,100!!! Ίδιος ο μπαμπάς του φαίνεται... Τον κοιτάω και δεν μπορώ να πιστέψω πως αυτό το πλάσμα προήλθε από εμένα. Απίστευτο συναίσθημα κορίτσια! Σύντομα θα το ζήσετε όλες και πραγματικά αξίζει όλες τις δυσκολίες και κάθε θυσία που κάναμε Ο τοκετός πήγε πολύ καλά δόξα το Θεό!

Έφτασα στο μαιευτήριο στις 8 παρά με διαστολή 8! Έφαγα το γάιδαρο στο σπίτι και τους πολλούς πόνους... Με το που ήρθα τρέξανε πανικόβλητοι όλοι όταν είδαν τη διαστολή. Μου έκαναν αμέσως επισκληρίδειο και λίγο μετά η διαστολή έφτασε στο 10! Χρειάστηκε απλά να περιμένουμε για να κατέβει στη σωστή θέση το κεφαλάκι του μωρού. Ο άντρας μου μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα του τεστ ήρθε στις 11:30 και λίγο μετά τις 12 γέννησα. Όλα ήταν πολύ όμορφα. Το κλίμα μέσα στην αίθουσα πολύ χαρούμενο. Δεν αγχώθηκα ούτε στιγμή και όλοι φρόντισαν να νιώσω άνετα.
Ο άντρας μου έμεινε μαζί μου δυο ωριτσες και πήγε σπίτι. Θα τον δω ξανά αύριο για ένα μισάωρο.

Τωρα περιμένω ανυπόμονα να ξαναδώ το αγοράκι μου και δεν περνάει η ώρα!

Σας φιλώ όλες!!!

 

Ειρηνη μου να σας ζησει ο μπεμπης σας!!!πολυ ομορφη εμπειρία ετσι οπως την περιεγραψες!!χαιρομαι πολυ κ οντως ολο το πακετο στο σπιτι  το περασες!!να ξεκουραστεις γλυκιά μανουλα :wub:

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα κι εγώ την κοπελαρα μου τα ξημερώματα.μετα από 6 ώρες την είχα στην αγκαλιά μου,3.900 γρ,υγιέστατη κ τσαουσα!!! Έκανα εισαγωγή στις 12 για πρόκληση,ήδη είχα συσπάσεις συγχρονισμένες κ σπασανε τα νερά μόνα τους,μου βάλανε ελάχιστους τεχνητούς πόνους κ αυξανόταν η διαστολή.η μικρή όμως δυσκολευόταν να κατέβει λόγω διπλής περιτυλιξης που μάλιστα μας ειπε ο γιατρός ότι ήταν κ σφικτή.παρ όλα αυτά τα κατάφερε η αγωνίστρια μου,γεννησαμε με φυσιολογικό τοκετό κ ούτε ένα ράμμα.ηταν μαγικά.με κοιτάει κ λιώνω.νομιζα ότι δεν θα ξανανιώσω κάτι τέτοιο στην ζωή μου μετά τον Βασίλη αλλά με αξίωσε ο Θεός για δεύτερη φορά κ αισθάνομαι,πιστέψτε με,ακριβώς το ίδιο.νιωθω ευλογημένη.ευχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες να έχουν μια τέτοια εμπειρία μα πάνω απ' όλα να σκέφτονται πως όπως κ να  έρθει ένα μωρακι,δεν παραμένει να είναι ένα θαύμα.η ζωή μας η ίδια.

Μαρια μου να σας ζησει!!!τι ομορφες στιγμες τωρα με το κοριτσακι σου!!Αγωνιστρια πραγματικα η μπεμπουλα!! να την χαιρεστε :wub:

Just now, Gogo1994 είπε:

Εντάξει έλιωσα περίμενα πως κ πως νέα σου.Μαρια μου καλότυχη και πάντα υγιής και έτσι αγωνίστρια να σου ζήσει.

Ποση συγκίνηση σήμερα...ρε κορίτσια...κλαίτε κ εσείς συνέχεια περιμενωντας η μόνο εγώ?

Και εδω κλαμα Γωγουλα οποτε μπαινω κ διαβαζω τα ομορφα νεα της ομαδουλας μας!! @Υβόννη κ εγω το πιστευω οτι θα εισαι η επομενη 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Eirini1988, @mummaria, να σας ζήσουν τα μωράκια σας!γερα κ καλοτυχη να είναι!!!

τι περιγραφές ήταν αυτές!!

πολυ συγκινήθηκα!!!

σιγα σιγά αυξάνονται τα μωράκια του γκρουπ!

 

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Eirini1988 @MumMaria να σας ζήσουν !!!!!καλη κ γρηγορη ανάρρωση !!!ευχομαι να είναι παντα γεμάτη η αγκαλιά σας !!!υγεια κ ευτυχία να έχετε κ να χαίρεστε τα παιδάκια σας !!Αν κ γεννήσατε ίδια μέρα,ίδια πόλη ,είστε σε διαφορετικά μαιευτήρια !!ευχομαι κάποια στιγμή να παμε μια βόλτα όλες μαζί στην παραλία μαζί με τα καροτσια μας !!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!!

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ όλες για τις ευχές σας! Είναι απίστευτο το συναίσθημα να ξέρεις πως υπάρχουν άνθρωποι εκεί έξω που παρόλο που δεν έχετε ειδωθει ποτέ νοιάζονται και σε έχουν στο μυαλό τους. Κρατάω κάθε ευχή και σας ανταποδίδω με όλη μου την καρδιά! Χαίρομαι παρά πολύ που είμαι μέλος αυτής της ομάδας!

Γέννησα έναν πανέμορφο μπέμπη 3,100!!! Ίδιος ο μπαμπάς του φαίνεται... Τον κοιτάω και δεν μπορώ να πιστέψω πως αυτό το πλάσμα προήλθε από εμένα. Απίστευτο συναίσθημα κορίτσια! Σύντομα θα το ζήσετε όλες και πραγματικά αξίζει όλες τις δυσκολίες και κάθε θυσία που κάναμε Ο τοκετός πήγε πολύ καλά δόξα το Θεό!

Έφτασα στο μαιευτήριο στις 8 παρά με διαστολή 8! Έφαγα το γάιδαρο στο σπίτι και τους πολλούς πόνους... Με το που ήρθα τρέξανε πανικόβλητοι όλοι όταν είδαν τη διαστολή. Μου έκαναν αμέσως επισκληρίδειο και λίγο μετά η διαστολή έφτασε στο 10! Χρειάστηκε απλά να περιμένουμε για να κατέβει στη σωστή θέση το κεφαλάκι του μωρού. Ο άντρας μου μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα του τεστ ήρθε στις 11:30 και λίγο μετά τις 12 γέννησα. Όλα ήταν πολύ όμορφα. Το κλίμα μέσα στην αίθουσα πολύ χαρούμενο. Δεν αγχώθηκα ούτε στιγμή και όλοι φρόντισαν να νιώσω άνετα.
Ο άντρας μου έμεινε μαζί μου δυο ωριτσες και πήγε σπίτι. Θα τον δω ξανά αύριο για ένα μισάωρο.

Τωρα περιμένω ανυπόμονα να ξαναδώ το αγοράκι μου και δεν περνάει η ώρα!

Σας φιλώ όλες!!!

 

Να σου ζήσει να τον δείτε όπως επιθυμείτε κ να χαίρεστε την καθε του μέρα!!!γερός δυνατος και γρηγορη ανάρρωση!!

1 hour ago, MumMaria είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα κι εγώ την κοπελαρα μου τα ξημερώματα.μετα από 6 ώρες την είχα στην αγκαλιά μου,3.900 γρ,υγιέστατη κ τσαουσα!!! Έκανα εισαγωγή στις 12 για πρόκληση,ήδη είχα συσπάσεις συγχρονισμένες κ σπασανε τα νερά μόνα τους,μου βάλανε ελάχιστους τεχνητούς πόνους κ αυξανόταν η διαστολή.η μικρή όμως δυσκολευόταν να κατέβει λόγω διπλής περιτυλιξης που μάλιστα μας ειπε ο γιατρός ότι ήταν κ σφικτή.παρ όλα αυτά τα κατάφερε η αγωνίστρια μου,γεννησαμε με φυσιολογικό τοκετό κ ούτε ένα ράμμα.ηταν μαγικά.με κοιτάει κ λιώνω.νομιζα ότι δεν θα ξανανιώσω κάτι τέτοιο στην ζωή μου μετά τον Βασίλη αλλά με αξίωσε ο Θεός για δεύτερη φορά κ αισθάνομαι,πιστέψτε με,ακριβώς το ίδιο.νιωθω ευλογημένη.ευχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες να έχουν μια τέτοια εμπειρία μα πάνω απ' όλα να σκέφτονται πως όπως κ να  έρθει ένα μωρακι,δεν παραμένει να είναι ένα θαύμα.η ζωή μας η ίδια.

Να σου ζήσει Μαρακι όλα πήγαν καλά και η μικρουλα μαχητρια μπράβο!!πάντα δυνατή γερή εύχομαι να την χαίρεστε.καλή ανάρρωση!! 

  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!! Καλη και ευλογημενη Κυριακη!!!!! Οι μανουλες μας ελπιζω να ειναι καλα, να αναρρωνουν και να απολαμβανουν τα μωρακια τους!!!!! Οι φουσκοκοιλιτσες μας ελπιζω να ξεκουραζεστε!!! Αλλαξε και η ωρα σημερα οποτε κερδισαμε υπνο θεωρητικα! Πρακτικα απλα ξυπνησα να κατουρησω 4 αντι 5 αχαχαχαχα! Να περασετε ολεε ομορφσ σημερα! Μην ξεχνατε οτι ειναι οι τελευταιες μας μερουλες χωρις τα ζουζουνια μας!!! 

  • Μου αρέσει 9
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια Μ... Εγώ χτες το βράδυ ξυπνησα φουλ στη καουρα με είχε περασει αλλά μάλλον ξανά ήρθε χαχα συν το κατουρημα μάτι δεν έκλεισα.. Η κολλητή Μ που τη παντρεψα κ βαφτίσαμε το παιδάκι της το πρωτο γίνεται σμρ νονα κ θα παμε στη βάφτιση.. Είναι κ ο καιρός χάλια.. Σερνομαιιι:rolleyes:

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Καλημερα κορίτσια Μ... Εγώ χτες το βράδυ ξυπνησα φουλ στη καουρα με είχε περασει αλλά μάλλον ξανά ήρθε χαχα συν το κατουρημα μάτι δεν έκλεισα.. Η κολλητή Μ που τη παντρεψα κ βαφτίσαμε το παιδάκι της το πρωτο γίνεται σμρ νονα κ θα παμε στη βάφτιση.. Είναι κ ο καιρός χάλια.. Σερνομαιιι:rolleyes:

Δεσποινακι κι εδω καουρα φουλ! Ερχονται μαλλουρες νομιζω! Παρε κοκαλακια και κορδελες!!! Εγω ειπα.επισης να του κανω κοτσιδακι και.με.αγριοκοιταξε.ο αντρας μου αχαχχχα!!! 

Καλοφωτιστο το μωρακι σημερα!!!! Να σου πω ναι μεν σερνεσαι αλλα.ισως θα σας ανανεωσει να βγειτε λιγακι! Ξαπλωσε μεχρι να φυγετε αν ειναι και εκει χαλαρα, οσο αντεξεις! Λογικα δνε θα ειναι.μακρια

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...