Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Κοριτσι μου να σου ζησει η μικρουλα σου...να ναι γερη κ τυχερη...απολαυσε το μωρακι σου τωρα κ ξεκουρασου...

  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Πω πω πω τι κορακλα ειναι αυτη!!!!!! Να σας ζησει κοριτσι μου γερή κ καλοτυχη να ειναι η μικρη σου πριγκίπισσα!!!!!! Καλα κανεις κ μενεις στη φατσουλα της κ στα συναισθήματα που ενιωσες, αυτα αξιζουν περισσότερο απο καθε πονο. Καλη ανάρρωση κ σε σένα κ γρηγορα σπιτακι σας ολοι μαζι!!!!!

Υ.Γ. στις 2/11 που εφερες στο κοσμο τη μικρη σου, να ξερεις ειναι του αγ. Ακινδυνου, προστατης των μικρων παιδιων, καποτε την ημερα του με προστατεψε απο αλισοπριονο, κ έτρεξα να δω ποιος αγιος γιορταζε εκεινη τη μερα κι ετσι το εμαθα προστατευει τα μικρα παιδια.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Δεσποινακι να σας ζήσει η μπουμπού! Κάθε καλό να έχει! Καλή λοχεια σε εσένα!

  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Πω πω πω τι κορακλα ειναι αυτη!!!!!! Να σας ζησει κοριτσι μου γερή κ καλοτυχη να ειναι η μικρη σου πριγκίπισσα!!!!!! Καλα κανεις κ μενεις στη φατσουλα της κ στα συναισθήματα που ενιωσες, αυτα αξιζουν περισσότερο απο καθε πονο. Καλη ανάρρωση κ σε σένα κ γρηγορα σπιτακι σας ολοι μαζι!!!!!

Υ.Γ. στις 2/11 που εφερες στο κοσμο τη μικρη σου, να ξερεις ειναι του αγ. Ακινδυνου, προστατης των μικρων παιδιων, καποτε την ημερα του με προστατεψε απο αλισοπριονο, κ έτρεξα να δω ποιος αγιος γιορταζε εκεινη τη μερα κι ετσι το εμαθα προστατευει τα μικρα παιδια.

Ααα δεν τ ήξερα καν ότι υπάρχει.. Βοήθεια μας λοιπον:x

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Κορίτσι μου...γλυκιά μου μανούλα ,πλεον,να σου ζήσει η πριγκίπισσα!!!Εύχομαι να είσαι και να είναι τόσο γαλήνια κ γεμάτη όσο τη στιγμή π την έχεις και σε έχει αγκαλιά!!!

Καλημέρα και στις υπόλοιπες...ξύπνια από τις πεντεμιση εγώ λόγω των πόνων στην πλάτη...όταν με πιάνουν(σηνηθως το πρωί) δε μπορώ να μείνω ξαπλωμένη,οπότε όπως καταλαβαίνετε έχω κάνει όλες μου τις δουλειές..μέχρι κ βεράντα σκούπισα..άφησα για μετά μόνο το σπανακόρυζο!!!Είχα μια τέλεια βράδυα...άργησα κ να κοιμηθώ γιατί είχα πόνους περιόδου!!!Φρεσκαδουρα σήμερα όπως καταλαβαίνετε...Τα αγωνιστικά μου φιλιά σε όλες!!!!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Καλημερα!! Πω πω πω μια κούκλα μεγαλη!!! Να σας ζήσει!!!Τι όμορφα που το λες Κορίτσι μου! Νομίζω όλες μας εκείνη η στιγμή πιυ θα δούμε τα φάτσακια μας παίρνει τον φόβο! Καλε δεν σε καταλάβαμε ότι μπήκες να γεννήσεις!!!!

  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Κορίτσι μου...γλυκιά μου μανούλα ,πλεον,να σου ζήσει η πριγκίπισσα!!!Εύχομαι να είσαι και να είναι τόσο γαλήνια κ γεμάτη όσο τη στιγμή π την έχεις και σε έχει αγκαλιά!!!

Καλημέρα και στις υπόλοιπες...ξύπνια από τις πεντεμιση εγώ λόγω των πόνων στην πλάτη...όταν με πιάνουν(σηνηθως το πρωί) δε μπορώ να μείνω ξαπλωμένη,οπότε όπως καταλαβαίνετε έχω κάνει όλες μου τις δουλειές..μέχρι κ βεράντα σκούπισα..άφησα για μετά μόνο το σπανακόρυζο!!!Είχα μια τέλεια βράδυα...άργησα κ να κοιμηθώ γιατί είχα πόνους περιόδου!!!Φρεσκαδουρα σήμερα όπως καταλαβαίνετε...Τα αγωνιστικά μου φιλιά σε όλες!!!!!

Καλημερααααα, αχ αυτά τα τέλεια βραδια... @papaki εύχομαι να ξεκούραστεις σήμερα! Πω πω σπανακορυζο ποιος να μου το λεγε ότι θα το λιγουρευομουν!!

Κι εγώ χθες εξαιρετικά! 3 φορές ξύπνησα απ αυτές τις φριχτες κράμπες που κάνεις δεν μου εξηγεί τι είναι. Γιατί ο γιατρός μου νομίζει ότι περιγράφω συσπάσεις. Αλλά δεν είναι. Είναι κάτι σαν νεύροπόνος. Στο ύπνο με πιάνουν από τον 7ο περίπου! Αλλά τοτε έπαιρνα μαγνήσιο και πέρναγαν! Τέλος πάντων τετοια ώρα τέτοια λόγια... Στην τελική ευθεία απλά τα προσπερνάμε όλα! Τι εβδομάδα είσαι θυμησε μου κορίτσι μου! 

 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια , μανούλες κ μέλλουσες μανούλες!!

@Despoina Mar να σας ζήσει η μπεμπα, να είναι γερη και καλοτυχη !!!καλη ανάρρωση να έχεις κορίτσι μου κ καλή λοχεία!με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Κοριτσάκι μου να σου ζήσει !!!!!!! Εκεί να μείνεις ναιιιι!!!! Στην υπέροχη ζωούλα !!!!! Σιδερένια κορίτσι μου!!!! Να είναι γερή τυχερή κ ευτυχισμένη η μικρή σας & εσείς μαζί της!!!

  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Δεσποινα μου να σας ζησει η μπεμπουλα!3.800 κοριτσαρος λεμε! Μια χαρα ολα ,να ξεκουραστεις κ να χαρειτε το κοριτσακι σας!φιλια πολλα!:wub:

 

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Αααα!!! Να σου ζήσει, κορίτσι μου! Όλα τα καλά να έχει πάντα στη ζωή της! 

Κι εσύ να αναρρώσεις γρήγορα και να απολαμβάνεις κάθε στιγμή μαζί της! :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλά τι όμορφα που έχουμε γεννήσεις !!!!! Περιμένουμε κ τις @MinakiG @Alexandra P. @Marilou77 Τώρα!!! Με το καλό στις υπόλοιπες!!! Είναι ο μήνας μας!!! @Argyroula & @ΕΥΑ! νομίζω έρχεται σύντομα και η σειρά σας!!!! 
Εμείς είμαστε ακόμα μικρές σε ηλικία ... αλλά πολύ βιαστικές... προχωράνε τα πονάκια κ η διαστολή.. και από μέρα σε μέρα πλέον περιμένουμε την άφιξη της... ο σκοπός ήταν να την κρατήσουμε μέχρι 36+6 για να μπορέσουμε να διαχειριστούμε την κυστούλα στο ματάκι όταν βγει , για να είναι αρκετά δυνατή! Έτσι μετράω κ εγώ λίγο αντίστροφα αν και είμαι από τις τελευταίες ... 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Συμπεθέρα μου να σου ζήσει η νύφη μου... Γερή κ τυχερή Δεσποινάκι μου η κορακλα σου.να της δώσεις πολλά πολλά φιλάκια στα μπουτακια.καλη ανάρρωση σε εσένα κ ότι θες με ρωτάς...να μου πεις τη δική σου εμπειρία

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Κοριτσάκια μου καλά τι όμορφα που έχουμε γεννήσεις !!!!! Περιμένουμε κ τις @MinakiG @Alexandra P. @Marilou77 Τώρα!!! Με το καλό στις υπόλοιπες!!! Είναι ο μήνας μας!!! @Argyroula & @ΕΥΑ! νομίζω έρχεται σύντομα και η σειρά σας!!!! 
Εμείς είμαστε ακόμα μικρές σε ηλικία ... αλλά πολύ βιαστικές... προχωράνε τα πονάκια κ η διαστολή.. και από μέρα σε μέρα πλέον περιμένουμε την άφιξη της... ο σκοπός ήταν να την κρατήσουμε μέχρι 36+6 για να μπορέσουμε να διαχειριστούμε την κυστούλα στο ματάκι όταν βγει , για να είναι αρκετά δυνατή! Έτσι μετράω κ εγώ λίγο αντίστροφα αν και είμαι από τις τελευταίες ... 

Ναι πλησιαζουμε ολες σιγα σιγα Γεωργια μου!!!προς το παρον ηρεμια ουτε συσπασεις ουτε τιποτα ,αλλα η πητ ειναι στις 14 οποτε λογικο το βρισκω!! ριχνω αρκετο περπατημα καθε μερα κ ασκησεις με την μπαλα.

  • Μου αρέσει 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...