Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Papakι είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σας το είπα ότι ανυπομονώ να γεννήσω και να την κρατήσω στην αγκαλιά μου;;;;Ε!!!!Σας το ξαναλέω!!!!

@Υβόννη Κοριτσάκι μου να σας ζήσει ο μπεμπαρος!!!!!!Σφίξετε τον στην αγκαλιά σου και ρουφηξτε την κάθε στιγμή μαζί του από εδώ και πέρα!!!!Καλότυχος και υγιης να είναι !!!!

Με το καλο παπακι μας!!!!πολυ ανυπομονησια κ εγω!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MinakiG είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μας μήνα !! Έχω μέρες να σας γράψω και Παναγιά μου πόσα γεννητούρια!!! Γερά και καλότυχα να ναι όλα τα μωράκια!!! @Υβόννη μου σε σκεπτόμουν και χάρηκα τόσο πολύ που επιτέλους κρατάς το αγοράκι σου !!!! Εμείς Τετάρτη θα πάμε για τις εξετάσεις μας και Παρασκευή 6/11 ΓΕΝΝΆΜΕ (με καισαρικούλα) !!! Δεν περνάνε τα 24ωρα κορίτσια.......

Κορίτσι μου με το καλο!! Που γέννας θυμησε μου! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Ευχαριστώ, Μητέρα (Αθήνα) :wub: Τι κάνεις;; Πολύχρονη κιόλας!!!

Ευχαριστώ πολύ! Καλά θυμόμουν!! Κι εγώ Τετάρτη έχω υπέρηχο στο μητέρα! Στις 15.30! Δεν ξέρω πότε θα ρθει αλλά ΠΗΤ έχω 15. Ξέρω ότι μέχρι τις 13 θα έχω μπει! 

  • Μου αρέσει 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Με το καλο παπακι μας!!!!πολυ ανυπομονησια κ εγω!!!:wub:

Έχω κάτι πόνους στην πλάτη εδώ κ λίγες μέρες αλλά πιστεύω ότι είναι από το βάρος...έχω και κάτι πονακια περιόδους πλέον το μυαλό μου είναι μόνιμα στη γέννα...Ξεκινάω και στόλισμα...ίσως περιμένει αυτό η μικρή μου για να βγει!!!Με το καλό όλες μας!!!!

  • Μου αρέσει 4

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Έχω κάτι πόνους στην πλάτη εδώ κ λίγες μέρες αλλά πιστεύω ότι είναι από το βάρος...έχω και κάτι πονακια περιόδους πλέον το μυαλό μου είναι μόνιμα στη γέννα...Ξεκινάω και στόλισμα...ίσως περιμένει αυτό η μικρή μου για να βγει!!!Με το καλό όλες μας!!!!

Καλέ κι εγώ θέλω να στολίσω και δεν με αφήνει ο άντρας μου 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μιου ομορφα!!!! Γεννησα με φτ 23:14 στις 30/10/2020!!! Θα σας τα πω ολα.αναλυτικα! Το μωρακι ειναι μαλλιαρο και τελειο! 3420και 49 εκ! Ομως εδω Γερμανια το εχω αναγκαστικα rooming in και τρεχωωω!!! Υποσχομαι να σας γραψω με ρην πρωτη ευκαιρια!!!! Και τωρα σας γραφω με ρι.μωρο στο βυζι!

Ειρήνη μου να σας ζήσει ο Ραφαήλ!!! Υγιής και καλότυχος να είναι! Να τον χαιρόσαστε! Δώσε ευχές κ στον ευτυχή μπαμπά! Καλή λοχεια να έχεις και με το καλό στο σπίτι σας! 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλέ κι εγώ θέλω να στολίσω και δεν με αφήνει ο άντρας μου 

Και εγω μια απο τα ιδια χαχα!!δεν με αφηνει

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια μήπως να κάνουμε και κανένα πινακάκι με τις γέννες;;; Ήδη έχω χάσει ποια κορίτσια γέννησαν ... 

Καλο θα ηταν,εγω δυστυχως μπαινω απο κινητο κ δεν μπορω να το φτιαξω προσπαθησα μια μερα αλλα δεν ειναι ευκολο.αν μπαινει καποια απο pc θα βολευε αρκετα.ετσι να εχουμε μια εικονα :)

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Argyroula said:

Ευχαριστώ πολύ! Καλά θυμόμουν!! Κι εγώ Τετάρτη έχω υπέρηχο στο μητέρα! Στις 15.30! Δεν ξέρω πότε θα ρθει αλλά ΠΗΤ έχω 15. Ξέρω ότι μέχρι τις 13 θα έχω μπει! 

Σου έστειλα μήνυμα :)

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Αχ και εγώ θέλω να στολίσω τρελαίνομαι γτ Χριστουγεννα αλλά ο άντρας Μ το πιο νωρίς π Μ αφήνει είναι 17 Νοέμβρη.. Μαζί με το Πολυτεχνείο γτ όχι? Χαχα... Εγώ έχω άλλη απορία για όσες έχουν γεννήσει.. Μέρα τη γεννά πως νιώθετε? Ξεπρισμενες? Ότι έφυγε ένα 'βάρος' από θέμα ζορισματος του Σώματος μας εννοώ.. Η σταδιακά τα νιώθεις αυτά?? 

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Και εγω μια απο τα ιδια χαχα!!δεν με αφηνει

Καλο θα ηταν,εγω δυστυχως μπαινω απο κινητο κ δεν μπορω να το φτιαξω προσπαθησα μια μερα αλλα δεν ειναι ευκολο.αν μπαινει καποια απο pc θα βολευε αρκετα.ετσι να εχουμε μια εικονα :)

Από το κινητό από που πας? Από εδώ από τ φόρουμ εννοείς?? 

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλες μουυ.Σας ευχαριστωωω όλες για τις ευχές σας Μπαίνω σκαστα χαχα να χαιρόμαστε κ την @Argyroula μας.

@Despoina Mar Δεσποινάκι νιώθω πιο ανάλαφρη σήμερα που πήγα κ τουαλέτα γιατί εγώ είχα κ αυτό το θέμα μέχρι σήμερα.επισης όσο αρχίζεις κ κινείσαι το νιώθεις

  • Μου αρέσει 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Αχ και εγώ θέλω να στολίσω τρελαίνομαι γτ Χριστουγεννα αλλά ο άντρας Μ το πιο νωρίς π Μ αφήνει είναι 17 Νοέμβρη.. Μαζί με το Πολυτεχνείο γτ όχι? Χαχα... Εγώ έχω άλλη απορία για όσες έχουν γεννήσει.. Μέρα τη γεννά πως νιώθετε? Ξεπρισμενες? Ότι έφυγε ένα 'βάρος' από θέμα ζορισματος του Σώματος μας εννοώ.. Η σταδιακά τα νιώθεις αυτά?? 

Από το κινητό από που πας? Από εδώ από τ φόρουμ εννοείς?? 

Ναι μπαινω στο φορουμ απο το κινητο οχι απο pc. Πηγα στην σελιδα που ειναι το πινακακι κ ηθελα να το κανω copy paste σε νεο μηνυμα για να μπορεσω να το επεξεργαστω αλλα δεν βολευει,απο pc θα γινεται πιο ευκολα. 

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!

Καλό μας μήνα!!!! Τα αποθέματα ενέργειας σιγά σιγά πέφτουν... Πλέον κοιμάμαι με ωράριο μπέμπη για να μπορώ να λειτουργήσω. Διαβάζω όμως συνέχεια τα νέα σας και βλέπω ότι σύντομα θα έρθουν και τα υπόλοιπα μωράκια της ομάδας μας!!!

@Gogo1994 χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα κορίτσι μου!!! Με υγεια και πολλές όμορφες στιγμές με το αγόρι σου!! Να τα χιλιάσεις!

@Υβόννη να σου ζήσει κουκλα μου!!! Να είναι γέρος και να μεγαλώσει σαν τα ψηλά βουνά.. Οι πρώτες μέρες είναι μια τρέλα το ξέρω πάρτε το χρόνο σας και περιμένουμε νέα σας μαζί με λεπτομέρειες για την εμπειρία του τοκετού.

@Despoina Mar Τη στιγμή του τοκετού νιώθεις σαν ένα κομμάτι του σώματος σου να φεύγει. Από κει και έπειτα νιώθεις πιο ελαφριά. Σταματάει η δύσπνοια, στην περίπτωση μου και οι πόνοι απ τις κλωτσιές στα πλευρά. Στην τουαλέτα όταν ουρείς βγαίνει πλέον κανονική ποσότητα. Βέβαια εμένα μου λείπει πολύ η αίσθηση κάτι να κινείται μέσα στη κοιλιά μου. Συχνά ανά ζήτω την κίνηση και πάω να χαϊδέψω. Η κοιλιά μάζεψε πολύ βέβαια αλλά δίνει λίγο την αίσθηση της άδειας σακούλας λόγω του ότι ακόμα και οι κοιλιακοί μύες είναι σε έκταση. Θέλει χρόνο να συνηθίσεις τις νέες συνθήκες..

  • Μου αρέσει 6

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...