Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Depykal είπε:

Αντε με το καλο κ σε σενα να γινουν οπως τα θελεις κ να πας στα παιδακια σου...εχεις μιλησει καθολου αν επιτρεπεται συνοδος στο δωματιο;

Ναι αλλά μόνο ένας... Εγω θα έχω τη μαμά μου. Επισκέψεις απαγορευονται! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγαπημένες μου!!!!!χάθηκα τελείως!!σας διαβάζω βέβαια κάθε μέρα,κατά κύριο λόγο βράδυ,μιας κ μόνο τότε παίρνω μια ανασα;-) @Nina13 @Gogo1994 και @Evitheodorou χάρηκα τόσο πολύ με τα νέα σας,καλώς τα δέχτηκες τα μωράκια σας!!!από δω κ πέρα ξεκινάει ένα άλλο ταξίδι,πολύ πιο γεμάτο,πολύ πιο ενδιαφέρον κ όλο αγάπη κ τρυφεροτητα:x θα ήθελα σε όλες τις κοπέλες να απαντήσω μια μια ξεχωριστά αλλά ειλικρινά δεν προλαβαίνω.θα βρω τους ρυθμούς μου πιστεύω σύντομα κ θα επανέλθω δριμύτερη,δεν γλυτώνετε από μενα:P

Η μικρή μου φαγάνα,είναι πολύ καλά τώρα!μας έκανε κ αυτή ίκτερο κ δυστυχώς την αφήσαμε ένα βράδυ στην φωτοθεραπεία,δεν μείναμε στην κλινική, έπρεπε να γυρίσω κ για τον Βασιλάκη.την άλλη μέρα την πήραμε κ από την Τετάρτη προσπαθούμε να βρούμε τις ισορροπίες μας.ειναι λίγο δύσκολα με δύο μωρά κ χωρίς βοήθεια (έχουμε κ lock down εδώ) αλλά είμαστε πολύ ευτυχισμένοι με τον άντρα μου κ όταν το βράδυ κοιμούνται τα παιδιά κ τα χαζεύουμε ,δεν υπάρχει αυτό το συναισθημα.

Εύχομαι στα κορίτσια που γίνανε μανουλες να έχουν υπομονή κ να ξέρουν πως ακόμα κι αν ζοριζονται τώρα,όλα με τον καιρό θα στρωσουν,αυτά τα πλασματακια που κρατάμε στα χέρια μας,έχουν μόνο εμάς,εξαρτώνται από εμάς κ μας κοιτούν στα μάτια λες κ είμαστε η αρχή κ το τέλος τους.

Για τις μανουλες που περιμένουνε,να σκέφτονται ότι σε λίγο καιρό θα κρατανε στις αγκαλιές τους τα θαυματακια τους,να κάνουνε όνειρα για το πώς θα είναι όταν έρθει το παιδάκι τους στον κόσμο κ σας υπόσχομαι ότι η πραγματικότητα θα ξεπεράσει κάθε φαντασία.

  • Μου αρέσει 13
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια Μ πως ειστε?? Πριν λίγο είδα βλεννη καφέ προς τ παρων δεν νιώθω κάτι, Γ ν δουμεεε:-D

Καλημέρα!!!!!!!!Ε-ε-ερχεται!!!!!!!!Με το καλό κορίτσι μου!!!Ήρθε η ώρα και για σένα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια Μ πως ειστε?? Πριν λίγο είδα βλεννη καφέ προς τ παρων δεν νιώθω κάτι, Γ ν δουμεεε:-D

Καλημέρα!!! Είμαι αγκαλιά με τον μπέμπη μου και τρώμε. Ξεκινάει και σταματάει. Μια βδομάδα σήμερα από τότε που γεννήθηκε κι ακόμα δεν το πιστευω...

 Δεσποινακι νομίζω ήρθε η ώρα... Με το καλό να έρθει. Σε μένα η πρώτη βλέννη με αίμα ήρθε κατά τις 12 τα μεσάνυχτα και οι πόνοι ξεκίνησαν στις 3.

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια Μ πως ειστε?? Πριν λίγο είδα βλεννη καφέ προς τ παρων δεν νιώθω κάτι, Γ ν δουμεεε:-D

Καλημέρα κοπέλα μου!!με το καλό  Κ με κανεναν πόνο !!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια Μ πως ειστε?? Πριν λίγο είδα βλεννη καφέ προς τ παρων δεν νιώθω κάτι, Γ ν δουμεεε:-D

Αντε με το καλο κοριτσι μου, κ με κσνενα πονο!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Αγαπημένες μου!!!!!χάθηκα τελείως!!σας διαβάζω βέβαια κάθε μέρα,κατά κύριο λόγο βράδυ,μιας κ μόνο τότε παίρνω μια ανασα;-) @Nina13 @Gogo1994 και @Evitheodorou χάρηκα τόσο πολύ με τα νέα σας,καλώς τα δέχτηκες τα μωράκια σας!!!από δω κ πέρα ξεκινάει ένα άλλο ταξίδι,πολύ πιο γεμάτο,πολύ πιο ενδιαφέρον κ όλο αγάπη κ τρυφεροτητα:x θα ήθελα σε όλες τις κοπέλες να απαντήσω μια μια ξεχωριστά αλλά ειλικρινά δεν προλαβαίνω.θα βρω τους ρυθμούς μου πιστεύω σύντομα κ θα επανέλθω δριμύτερη,δεν γλυτώνετε από μενα:P

Η μικρή μου φαγάνα,είναι πολύ καλά τώρα!μας έκανε κ αυτή ίκτερο κ δυστυχώς την αφήσαμε ένα βράδυ στην φωτοθεραπεία,δεν μείναμε στην κλινική, έπρεπε να γυρίσω κ για τον Βασιλάκη.την άλλη μέρα την πήραμε κ από την Τετάρτη προσπαθούμε να βρούμε τις ισορροπίες μας.ειναι λίγο δύσκολα με δύο μωρά κ χωρίς βοήθεια (έχουμε κ lock down εδώ) αλλά είμαστε πολύ ευτυχισμένοι με τον άντρα μου κ όταν το βράδυ κοιμούνται τα παιδιά κ τα χαζεύουμε ,δεν υπάρχει αυτό το συναισθημα.

Εύχομαι στα κορίτσια που γίνανε μανουλες να έχουν υπομονή κ να ξέρουν πως ακόμα κι αν ζοριζονται τώρα,όλα με τον καιρό θα στρωσουν,αυτά τα πλασματακια που κρατάμε στα χέρια μας,έχουν μόνο εμάς,εξαρτώνται από εμάς κ μας κοιτούν στα μάτια λες κ είμαστε η αρχή κ το τέλος τους.

Για τις μανουλες που περιμένουνε,να σκέφτονται ότι σε λίγο καιρό θα κρατανε στις αγκαλιές τους τα θαυματακια τους,να κάνουνε όνειρα για το πώς θα είναι όταν έρθει το παιδάκι τους στον κόσμο κ σας υπόσχομαι ότι η πραγματικότητα θα ξεπεράσει κάθε φαντασία.

Μαρακι μου, σε σκεφτομουν!τι κανει ο Βασιλακος μας,πως ειναι με την μπεμπα;τι ομορφα λογια που μας ειπες ,οντως ανυπομονουμε οσες περιμενουμε!οποτε βρισκεις χρονο να μας λες τα νεα σου!:wub: 

@Despoina Mar με το καλο ολα κοριτσι μου!!

περιμενουμε με αγωνια τα νεα της @Υβόννη :)

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

 Κορίτσια Μ σας ευχαριστω πολυ προε τ παρων ησυχία.. Η μαμά Μ όταν είχε δει βλεννη γέννησε μετά από 5 μέρες.. Γ ν δουμε σε εμένα ελπίζω να είναι πιο συντομα.. Θα σας ενημερωσω

  • Μου αρέσει 6

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια Μ πως ειστε?? Πριν λίγο είδα βλεννη καφέ προς τ παρων δεν νιώθω κάτι, Γ ν δουμεεε:-D

Άντε κοπέλα μου γλυκιά,με το καλό να την δεχτείς την μπουμπού σου:x

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Μαρακι μου, σε σκεφτομουν!τι κανει ο Βασιλακος μας,πως ειναι με την μπεμπα;τι ομορφα λογια που μας ειπες ,οντως ανυπομονουμε οσες περιμενουμε!οποτε βρισκεις χρονο να μας λες τα νεα σου!:wub: 

@Despoina Mar με το καλο ολα κοριτσι μου!!

περιμενουμε με αγωνια τα νεα της @Υβόννη :)

Καλημέρα Εύα μου!!!έρχεται κ η σειρά σου:x

Ο Βασιλάκος μια είναι καλά,μια τσιριζει,φωνάζει,αντιδράει λίγο μωρέ,θέλει όλο αγκαλιά σαν μωράκι κ αυτός αλλά εντάξει,θα πάρει λίγο χρόνο να προσαρμοστεί.κατα τ'αλλα μεγαλώνει,με την μπέμπα σκέψου είναι πιο ξεκούραστα,δεν ακούγεται η καημένη.

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...