Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Τετάρτη,βάλαμε ένα εμβρυακι.Ξεκινησα να κάνω τεστ από το Σάββατο και μέχρι την Τετάρτη το πρωί έβγαιναν αρνητικά (λογικό).Μετά έκανα αλλά δύο και βγήκαν θετικά,αύριο θα πάω για χοριακη.Αν θέλει να κάνει τεστ,καλό θα ήταν να περιμένει τουλάχιστον μία εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Οι πόνοι στην κοιλιά και τη μέση είναι καλό σημαδι, τουλάχιστον για μένα,διότι και τις δύο φορές που ήμουν έγκυος,είχα τέτοιους πόνους.Αλλα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.Καποιες γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και παρόλα αυτά πήραν θετική χοριακη.Σχετικα με τη σκόνη και τον καφέ,ασφαλώς και δεν επηρεάζουν το έμβρυο.Αν είναι να πιάσει,θα πιάσει.Σας εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και σε λίγο καιρό να γεμίσει η αγκαλιά σας με μωράκια ❤️

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Geo81 είπε:

Μαριλουυυυυυ αύριο τετοια ώρα θα είστε αγκαλιτσα!!!! Ή μάλλον βυζοκολληταρια χιχιχιχιχχιιχθχθχιχιχ , όλα όσα νιώθεις είναι φυσιολογικά!!!!!! Σας το έχω ξανά πει... η μητρότητα δεν είναι προϊόν διαφήμισης ούτε γέννημα θρέμμα.... είναι εμπειρία με τα πάνω της και τα κάτω της και με όλα τα στάδια!!!!!  
φυσιοκογικες οι μεταπτώσεις (όντως περνάνε αυτό να έχετε πάντα στο νου σας) κούραση άυπνια αλλά και μοναδικότητα καινούριο είδος  αγάπης( δεν μπορείς να το φανταστείς) και ολοκλήρωση!!!! 

 

Και εγώ θα ήθελα ιδανικά να αντέξω έως τότε!!! Εγώ έχω αρκετές συσπάσεις ακόμα κ με τα τοκολυτικα που τα κόβω την Δευτέρα ... ο καρδιοτοκογραφος καταγράφει από 70αρες κ πάνω ... πόνοι σε μέση (οξύς διαπεραστικής πόνος) και βέβαια μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι... έχω 3 διαστολή ήδη.... 

σε ποιο μαιευτήριο γεννάς θυμησε μου;

Αργυρούλα λες να κάνει ο μικρός την έκπληξη σήμερα κ να σας δείξει προσωπάκι;;;  Με το καλό όλα!!! Πως το βλέπεις; Λες να σε βάλει με πρόκληση;

Αχ δεν ξέρω καθόλου!περιμένω να μου πει σήμερα. Μου είπε πριν 15 μέρες αν δεν έχει έρθει μέχρι τις 12,  στις 13 μπαίνουμε  με πρόκληση (15 έχω ΠΗΤ). Σε λίγη ώρα ξεκινάω!!! 

  • Μου αρέσει 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Marilou77 είπε:

Αυριο μπαινω μεσα στις 11:00 ειπε θα μου τον παρουν, δεν ξερω πως να νιωσω, εχω αγχος, αγωνια, διαφορες σκεψεις, χαρα τα παντα. Εχω μερες βγαζω κατι ζουμακια που τα ακουγα απο τα κοριτσια εδω μεσα σαν να μου φευγουν τσισα, που Δ ν ειναι ομως, στον τελευταίο καρδθοτοκογραφο μου βαλανε απο αυτο το χαρτι να δουν αν ειναι αμνιακο, δεν ειναι ευτυχως, απλα με αγχωσε η γιατρος μου πως αν γταν θα μπορουσε να ειναι επικινδυνο για το παιδι, βεβαια αυτος κουνιεται ολη την ωρα οποτε ειμαι ησυχη, κ μετα σου λενε δεν εχουν χωρο. Την Παρασκευή θα ημουν 38+1, θα εμπαινα 39 δλδ, δυο βδομαδες νωρίτερα θα βγει. Ολα να πανε καλα Παναγίτσα μου.

Ουτε Καλημέρα δεν ειπα απο το αγχος μου

Όλα καλά θα πάνε... Λογικό να έχεις άγχος αλλά σκέψου ότι τέτοια ώρα αύριο θα είστε αγκαλίτσα!!! Οι βδομαδες είναι μια χαρά. Σκέψου με ποσό κόπο φτάσαμε...

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Μαριλουυυυυυ αύριο τετοια ώρα θα είστε αγκαλιτσα!!!! Ή μάλλον βυζοκολληταρια χιχιχιχιχχιιχθχθχιχιχ , όλα όσα νιώθεις είναι φυσιολογικά!!!!!! Σας το έχω ξανά πει... η μητρότητα δεν είναι προϊόν διαφήμισης ούτε γέννημα θρέμμα.... είναι εμπειρία με τα πάνω της και τα κάτω της και με όλα τα στάδια!!!!!  
φυσιοκογικες οι μεταπτώσεις (όντως περνάνε αυτό να έχετε πάντα στο νου σας) κούραση άυπνια αλλά και μοναδικότητα καινούριο είδος  αγάπης( δεν μπορείς να το φανταστείς) και ολοκλήρωση!!!! 

 

Και εγώ θα ήθελα ιδανικά να αντέξω έως τότε!!! Εγώ έχω αρκετές συσπάσεις ακόμα κ με τα τοκολυτικα που τα κόβω την Δευτέρα ... ο καρδιοτοκογραφος καταγράφει από 70αρες κ πάνω ... πόνοι σε μέση (οξύς διαπεραστικής πόνος) και βέβαια μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι... έχω 3 διαστολή ήδη.... 

σε ποιο μαιευτήριο γεννάς θυμησε μου;

Αργυρούλα λες να κάνει ο μικρός την έκπληξη σήμερα κ να σας δείξει προσωπάκι;;;  Με το καλό όλα!!! Πως το βλέπεις; Λες να σε βάλει με πρόκληση;

Γενναω στο ιασω..εκεί είναι ο γιατρός μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γύρισα!!!! Λοιπόν κορίτσια μου! Ο μπεμπης αν τα φαινόμενα δεν μας απατούν είναι 3.900! Τώρα να πήρε 1.200 μέσα σε 15 μέρες μου φαίνεται πολύ αλλά τι να πω η έρμη μάνα που κάνω και διατροφή τρομάρα μου! Όλα είναι τέλεια αλλά είναι ανεμπεδωτος μου είπαν! Το κεφάλι εννοείται μεγάλωσε κι άλλο! Πέρασε τα 10 εκατοστά. Απ ο, τι κατάλαβα δεν μου το είπε χύμα αλλά μάλλον για καισαρική μ έχει. Τωρα..αν δεν αλλάξει κάτι μεχρι την Τετάρτη μπαίνουμε Πέμπτη πρωί και πάμε φυσιολογικά και βλέπουμε...ο,τι καταφέρουμε μην αγχώνεσαι ήταν τα λόγια του. 

Κατά τ άλλα κορίτσια άλλαξε ο κανονισμός και ενώ την Παρασκευή μου είχαν πει ότι κάνω τεστ με το που μπαίνω στην 38η και με αυτό κάνω εισαγωγή σήμερα (ενώ το έκανα και έδωσα 80 ευρώ) μου είπαν ότι πρέπει να είναι σε ισχυ και για μένα 72 ώρες. Οπότε αν δεν γεννήσω μέχρι την Παρασκευή πρέπει να τα ξανάσκάσω! Και δεν ξέρω πως να το οργανώσουμε... Μάλλον θα περιμένω να το κάνω την Τετάρτη πριν μπω! (αν σπάσουν τα νερά θα τα δώσω στο μητέρα τα λεφτά μου που κάνει 150 το τεστ).Επιπλέον μου είπε παραπάνω περπάτημα!!Αλλά το θέμα είναι ότι 4 κιλά και με μεγάλο κεφάλι και πρώτο μωρό βγαίνει ρε κορίτσια από κάτω??? Δεν ξέρω.... Ελπίζω να είμαστε το - στο  +- 10% . Αυτααα... 

  • Μου αρέσει 6

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Γύρισα!!!! Λοιπόν κορίτσια μου! Ο μπεμπης αν τα φαινόμενα δεν μας απατούν είναι 3.900! Τώρα να πήρε 1.200 μέσα σε 15 μέρες μου φαίνεται πολύ αλλά τι να πω η έρμη μάνα που κάνω και διατροφή τρομάρα μου! Όλα είναι τέλεια αλλά είναι ανεμπεδωτος μου είπαν! Το κεφάλι εννοείται μεγάλωσε κι άλλο! Πέρασε τα 10 εκατοστά. Απ ο, τι κατάλαβα δεν μου το είπε χύμα αλλά μάλλον για καισαρική μ έχει. Τωρα..αν δεν αλλάξει κάτι μεχρι την Τετάρτη μπαίνουμε Πέμπτη πρωί και πάμε φυσιολογικά και βλέπουμε...ο,τι καταφέρουμε μην αγχώνεσαι ήταν τα λόγια του. 

Κατά τ άλλα κορίτσια άλλαξε ο κανονισμός και ενώ την Παρασκευή μου είχαν πει ότι κάνω τεστ με το που μπαίνω στην 38η και με αυτό κάνω εισαγωγή σήμερα (ενώ το έκανα και έδωσα 80 ευρώ) μου είπαν ότι πρέπει να είναι σε ισχυ και για μένα 72 ώρες. Οπότε αν δεν γεννήσω μέχρι την Παρασκευή πρέπει να τα ξανάσκάσω! Και δεν ξέρω πως να το οργανώσουμε... Μάλλον θα περιμένω να το κάνω την Τετάρτη πριν μπω! (αν σπάσουν τα νερά θα τα δώσω στο μητέρα τα λεφτά μου που κάνει 150 το τεστ).Επιπλέον μου είπε παραπάνω περπάτημα!!Αλλά το θέμα είναι ότι 4 κιλά και με μεγάλο κεφάλι και πρώτο μωρό βγαίνει ρε κορίτσια από κάτω??? Δεν ξέρω.... Ελπίζω να είμαστε το - στο  +- 10% . Αυτααα... 

Μια χαρα ειναι ο μπεμπης σε κιλα ακομα κ αποκλιση να εχει.εμενα ειναι 3 κιλα επισης δεν εχει εμπεδωθει.εμεις ειμαστε μαζι στην πητ μια μερα διαφορα εχουμε.παλι αλλαξε ο κανονισμος;;κ εγω μια εβδομαδα ηξερα περιπου πριν οτι ηταν οκ κ εχουμε κλεισει να το κανουμε την Παρασκευη.θα παρω τηλ αυριο στο ιασω να ρωτησω. Απο οτι εχω διαβασει κ πιο μεγαλα παιδια εχουν γεννηθει με φτ αλλα παιζουν πολλα ρολο οποτε μην το σκεφτεσαι τοσο πολυ. οτι σου πει ο γιατρος σου οτι ειναι το καλυτερο για εσενα εκεινη την στιγμη.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Argyroula είπε:

Γύρισα!!!! Λοιπόν κορίτσια μου! Ο μπεμπης αν τα φαινόμενα δεν μας απατούν είναι 3.900! Τώρα να πήρε 1.200 μέσα σε 15 μέρες μου φαίνεται πολύ αλλά τι να πω η έρμη μάνα που κάνω και διατροφή τρομάρα μου! Όλα είναι τέλεια αλλά είναι ανεμπεδωτος μου είπαν! Το κεφάλι εννοείται μεγάλωσε κι άλλο! Πέρασε τα 10 εκατοστά. Απ ο, τι κατάλαβα δεν μου το είπε χύμα αλλά μάλλον για καισαρική μ έχει. Τωρα..αν δεν αλλάξει κάτι μεχρι την Τετάρτη μπαίνουμε Πέμπτη πρωί και πάμε φυσιολογικά και βλέπουμε...ο,τι καταφέρουμε μην αγχώνεσαι ήταν τα λόγια του. 

Κατά τ άλλα κορίτσια άλλαξε ο κανονισμός και ενώ την Παρασκευή μου είχαν πει ότι κάνω τεστ με το που μπαίνω στην 38η και με αυτό κάνω εισαγωγή σήμερα (ενώ το έκανα και έδωσα 80 ευρώ) μου είπαν ότι πρέπει να είναι σε ισχυ και για μένα 72 ώρες. Οπότε αν δεν γεννήσω μέχρι την Παρασκευή πρέπει να τα ξανάσκάσω! Και δεν ξέρω πως να το οργανώσουμε... Μάλλον θα περιμένω να το κάνω την Τετάρτη πριν μπω! (αν σπάσουν τα νερά θα τα δώσω στο μητέρα τα λεφτά μου που κάνει 150 το τεστ).Επιπλέον μου είπε παραπάνω περπάτημα!!Αλλά το θέμα είναι ότι 4 κιλά και με μεγάλο κεφάλι και πρώτο μωρό βγαίνει ρε κορίτσια από κάτω??? Δεν ξέρω.... Ελπίζω να είμαστε το - στο  +- 10% . Αυτααα... 

4030 ο Γιώργος γεννήθηκε , με το χέρι κολλημένο στο κεφάλι... ποια 10εκατοστα(15 μαζί με την μπουνιά) με οξυ τοκετό μέσα σε 1,5 σπρωξιά... όποτε μην τον σκέφτεσαι!!!! Βουρ!!! Το θέμα είναι να μαλακώσει ο τράχηλος κ να κατέβει το μωρό να εμπεδωθεί !

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Ξημερώνει τελευταία μου ημέρα ως έγκυος....... Ελπίζω η μητρότητα να είναι τόσο όμορφη όσο αυτή η εγκυμοσύνη.... Κορίτσια δεν το πιστεύω..... :oops:

Με το καλο σου ευχομαι!!:wub: θα περιμενουμε τα νεα σου! 

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Argyroula είπε:

Γύρισα!!!! Λοιπόν κορίτσια μου! Ο μπεμπης αν τα φαινόμενα δεν μας απατούν είναι 3.900! Τώρα να πήρε 1.200 μέσα σε 15 μέρες μου φαίνεται πολύ αλλά τι να πω η έρμη μάνα που κάνω και διατροφή τρομάρα μου! Όλα είναι τέλεια αλλά είναι ανεμπεδωτος μου είπαν! Το κεφάλι εννοείται μεγάλωσε κι άλλο! Πέρασε τα 10 εκατοστά. Απ ο, τι κατάλαβα δεν μου το είπε χύμα αλλά μάλλον για καισαρική μ έχει. Τωρα..αν δεν αλλάξει κάτι μεχρι την Τετάρτη μπαίνουμε Πέμπτη πρωί και πάμε φυσιολογικά και βλέπουμε...ο,τι καταφέρουμε μην αγχώνεσαι ήταν τα λόγια του. 

Κατά τ άλλα κορίτσια άλλαξε ο κανονισμός και ενώ την Παρασκευή μου είχαν πει ότι κάνω τεστ με το που μπαίνω στην 38η και με αυτό κάνω εισαγωγή σήμερα (ενώ το έκανα και έδωσα 80 ευρώ) μου είπαν ότι πρέπει να είναι σε ισχυ και για μένα 72 ώρες. Οπότε αν δεν γεννήσω μέχρι την Παρασκευή πρέπει να τα ξανάσκάσω! Και δεν ξέρω πως να το οργανώσουμε... Μάλλον θα περιμένω να το κάνω την Τετάρτη πριν μπω! (αν σπάσουν τα νερά θα τα δώσω στο μητέρα τα λεφτά μου που κάνει 150 το τεστ).Επιπλέον μου είπε παραπάνω περπάτημα!!Αλλά το θέμα είναι ότι 4 κιλά και με μεγάλο κεφάλι και πρώτο μωρό βγαίνει ρε κορίτσια από κάτω??? Δεν ξέρω.... Ελπίζω να είμαστε το - στο  +- 10% . Αυτααα... 

Με το καλό κοπέλα Μ κ εγώ αυτά είχα ακριβώς κ εν τέλει βγήκε 3782..ξεκινηστε φυσιολογικά κ μπορεί ν κατέβει στη πορεια κανονικά!! 

Just now, MinakiG είπε:

Ξημερώνει τελευταία μου ημέρα ως έγκυος....... Ελπίζω η μητρότητα να είναι τόσο όμορφη όσο αυτή η εγκυμοσύνη.... Κορίτσια δεν το πιστεύω..... :oops:

Με το καλό κοπέλα Μ με έναν πονο!! 

6 ώρες πρίν, Marilou77 είπε:

Αυριο μπαινω μεσα στις 11:00 ειπε θα μου τον παρουν, δεν ξερω πως να νιωσω, εχω αγχος, αγωνια, διαφορες σκεψεις, χαρα τα παντα. Εχω μερες βγαζω κατι ζουμακια που τα ακουγα απο τα κοριτσια εδω μεσα σαν να μου φευγουν τσισα, που Δ ν ειναι ομως, στον τελευταίο καρδθοτοκογραφο μου βαλανε απο αυτο το χαρτι να δουν αν ειναι αμνιακο, δεν ειναι ευτυχως, απλα με αγχωσε η γιατρος μου πως αν γταν θα μπορουσε να ειναι επικινδυνο για το παιδι, βεβαια αυτος κουνιεται ολη την ωρα οποτε ειμαι ησυχη, κ μετα σου λενε δεν εχουν χωρο. Την Παρασκευή θα ημουν 38+1, θα εμπαινα 39 δλδ, δυο βδομαδες νωρίτερα θα βγει. Ολα να πανε καλα Παναγίτσα μου.

Ουτε Καλημέρα δεν ειπα απο το αγχος μου

Με το καλό κοπέλα Μ με ένα πονο!! 

  • Ευχαριστώ 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Marilou77 και @MinakiG με το καλο αγαοημενες μου αυριο!!!! Μη φοβαστε τιποτα, ολα θα ειναι υπεροχα! Αγωνια και αγχος λογικα αλλα ειλικρινα στο τελος της μερας θα ειστε πλεον μανουλες! Και αυτο ειναι που μετραει!!!!

Μαριλου μου με ποσο κοπο και υπομονη εφτασες εδω! Με.το χιουμορ σου παντα ομως τα καταφερες να ξεπερασεις καθε προσδοκια!! Εχεις τη μανουλα σου να σε προσεχει αυριο και θα ειναι ολα τελεια!!!

1 hour ago, Argyroula said:

Γύρισα!!!! Λοιπόν κορίτσια μου! Ο μπεμπης αν τα φαινόμενα δεν μας απατούν είναι 3.900! Τώρα να πήρε 1.200 μέσα σε 15 μέρες μου φαίνεται πολύ αλλά τι να πω η έρμη μάνα που κάνω και διατροφή τρομάρα μου! Όλα είναι τέλεια αλλά είναι ανεμπεδωτος μου είπαν! Το κεφάλι εννοείται μεγάλωσε κι άλλο! Πέρασε τα 10 εκατοστά. Απ ο, τι κατάλαβα δεν μου το είπε χύμα αλλά μάλλον για καισαρική μ έχει. Τωρα..αν δεν αλλάξει κάτι μεχρι την Τετάρτη μπαίνουμε Πέμπτη πρωί και πάμε φυσιολογικά και βλέπουμε...ο,τι καταφέρουμε μην αγχώνεσαι ήταν τα λόγια του. 

Κατά τ άλλα κορίτσια άλλαξε ο κανονισμός και ενώ την Παρασκευή μου είχαν πει ότι κάνω τεστ με το που μπαίνω στην 38η και με αυτό κάνω εισαγωγή σήμερα (ενώ το έκανα και έδωσα 80 ευρώ) μου είπαν ότι πρέπει να είναι σε ισχυ και για μένα 72 ώρες. Οπότε αν δεν γεννήσω μέχρι την Παρασκευή πρέπει να τα ξανάσκάσω! Και δεν ξέρω πως να το οργανώσουμε... Μάλλον θα περιμένω να το κάνω την Τετάρτη πριν μπω! (αν σπάσουν τα νερά θα τα δώσω στο μητέρα τα λεφτά μου που κάνει 150 το τεστ).Επιπλέον μου είπε παραπάνω περπάτημα!!Αλλά το θέμα είναι ότι 4 κιλά και με μεγάλο κεφάλι και πρώτο μωρό βγαίνει ρε κορίτσια από κάτω??? Δεν ξέρω.... Ελπίζω να είμαστε το - στο  +- 10% . Αυτααα... 

Αργυρουλα μου απο προσωπικη πειρα θα σου πω οτι για οτι αγχωνεσαι τωρα ισως μονο αυτο δε γινει εκεινη την ωρα! Τα πραγμαιτα θα πανε τοσο φυσικα στο τι πρεπει να γινει που δε θα το πιστευεις! Οσες εχουμε γεννησει ειτε φτ ειτε καισαρικη τελικα ειδες στην πραξη η ζωη πηρε τις αποφασεις κοριτσι μου! Θα ερθει ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα σου, αυτο μετραει μονο! Εχε πιστη σε σενα, το σωμα σου, το γιατρο και φυσικα την Παναγιτσα και ολα θα γινουν οπως πρεπεο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

@MinakiG & @Marilou77 με το καλό αύριο κορίτσια μου με τα αγοράκια σας αγκαλιτσα!!!! Με υγεία και καλό και όμορφο ταξίδι στην μητρότητα !!!

@Geo81 σε ευχαριστώ κορίτσι μου, Παρασκευή πρώτα ο Θεός γεννάω ...


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

@MinakiG @Marilou77 με το καλό κορίτσια!  Σας ακολουθώ κατά πόδας για Κυριακή....

@Argyroula έχω κάνει ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα κι έχω αγχωθει πολύ κατά καιρούς αλλά τα παιδιά μας με σχεδόν ίδια ΠΗΤ,  κιλά και ξεροκεφαλια χαράσσουν μόνα τους την πορεία τους! Ο δικός σου ανεμπαιδωτος ,ο δικός μου όρθιος καθοδηγούν τους γιατρούς μας! Ας δείξουμε εμπιστοσύνη κι ο,τι γίνει....

Λογικά προπορευομαι οπότε θα σου τα πω και έχοντας πείρα μάλλον... 

 

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...