Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...

@Despoina Mar με το καλο να ερθει το μωρακι σου κ να το κρστησεις αγκαλιτσα...

@Υβόννη μου που εισαι;;;;;;;;

Έλα μου ντε! Τι να κάνει?! Έχω κι εγώ αγωνία.... 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Argyroula είπε:

Έλα μου ντε! Τι να κάνει?! Έχω κι εγώ αγωνία.... 

Και εγώ το ίδιο, την είδα κ στο όνειρο Μ ότι γεννησε.. @Υβόννη η αγωνία μας χτυπησε κόκκινο 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μιου ομορφα!!!! Γεννησα με φτ 23:14 στις 30/10/2020!!! Θα σας τα πω ολα.αναλυτικα! Το μωρακι ειναι μαλλιαρο και τελειο! 3420και 49 εκ! Ομως εδω Γερμανια το εχω αναγκαστικα rooming in και τρεχωωω!!! Υποσχομαι να σας γραψω με ρην πρωτη ευκαιρια!!!! Και τωρα σας γραφω με ρι.μωρο στο βυζι!

Ααααα να σου ζησει κοριτσάκι μου όμορφο ο μπεμπαρος σου.Αχου θα τρελαθώ Ειρήνη μου επιτέλους το θαύμα έγινε πραγματικότητα.Να τον χαίρεσαι.Καλα εννοείται θέλουμε λεπτομέρειες. .φιλάκια πολλά και στους δύο σαςςς


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μιου ομορφα!!!! Γεννησα με φτ 23:14 στις 30/10/2020!!! Θα σας τα πω ολα.αναλυτικα! Το μωρακι ειναι μαλλιαρο και τελειο! 3420και 49 εκ! Ομως εδω Γερμανια το εχω αναγκαστικα rooming in και τρεχωωω!!! Υποσχομαι να σας γραψω με ρην πρωτη ευκαιρια!!!! Και τωρα σας γραφω με ρι.μωρο στο βυζι!

Να σου ζησει το τελειο μωρακι σου...ναναι γερο κ δυνατο...επιτελους το κρατας στην αγκαλια σου...θα περιμενουμε με ανυπομονησια νεα σας...:x


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μιου ομορφα!!!! Γεννησα με φτ 23:14 στις 30/10/2020!!! Θα σας τα πω ολα.αναλυτικα! Το μωρακι ειναι μαλλιαρο και τελειο! 3420και 49 εκ! Ομως εδω Γερμανια το εχω αναγκαστικα rooming in και τρεχωωω!!! Υποσχομαι να σας γραψω με ρην πρωτη ευκαιρια!!!! Και τωρα σας γραφω με ρι.μωρο στο βυζι!

Να σ ζήσει κοπέλα μ σε περιμεναμε όλες πως κ πως.. Όταν χαλαρώσεις λίγο εννοείται περιμενουμε λεπτομέρειες!! Φιλακιαα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μιου ομορφα!!!! Γεννησα με φτ 23:14 στις 30/10/2020!!! Θα σας τα πω ολα.αναλυτικα! Το μωρακι ειναι μαλλιαρο και τελειο! 3420και 49 εκ! Ομως εδω Γερμανια το εχω αναγκαστικα rooming in και τρεχωωω!!! Υποσχομαι να σας γραψω με ρην πρωτη ευκαιρια!!!! Και τωρα σας γραφω με ρι.μωρο στο βυζι!

Αχχχ!!! Ειρήνη μου ο μπεμπουλης μας ο καλός να σας ζήσει!!! Περιμένουμε τα αναλυτικά σου νέα οπότε μπορέσεις!!!! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μιου ομορφα!!!! Γεννησα με φτ 23:14 στις 30/10/2020!!! Θα σας τα πω ολα.αναλυτικα! Το μωρακι ειναι μαλλιαρο και τελειο! 3420και 49 εκ! Ομως εδω Γερμανια το εχω αναγκαστικα rooming in και τρεχωωω!!! Υποσχομαι να σας γραψω με ρην πρωτη ευκαιρια!!!! Και τωρα σας γραφω με ρι.μωρο στο βυζι!

Ειρηνη μου γλυκεια να σας ζησει ο μικρος σας!!!περιμεναμε πως κ πως τα νεα σας,μαμα κ γιος :wub: εννοειται οποτε μπορεσεις θα μας τα πεις!!προηγειται ο Ραφαηλακος σας!!φιλακια πολλα πολλα!!!

@Argyroula χρονια σου πολλα!!!οτι επιθυμεις κ με το καλο το μωρακι σας!:)


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Αχχχ!!! Ειρήνη μου ο μπεμπουλης μας ο καλός να σας ζήσει!!! Περιμένουμε τα αναλυτικά σου νέα οπότε μπορέσεις!!!! 

Χρόνια πολλα κορίτσι μ με υγεία κ μ τ καλό!! 

Καλημερα κορίτσια!! Χρόνια πολλα και στη συμπεθέρα μ @Gogo1994 τα καλυτερα γενέθλια με διαφορά ε?? :-D

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μιου ομορφα!!!! Γεννησα με φτ 23:14 στις 30/10/2020!!! Θα σας τα πω ολα.αναλυτικα! Το μωρακι ειναι μαλλιαρο και τελειο! 3420και 49 εκ! Ομως εδω Γερμανια το εχω αναγκαστικα rooming in και τρεχωωω!!! Υποσχομαι να σας γραψω με ρην πρωτη ευκαιρια!!!! Και τωρα σας γραφω με ρι.μωρο στο βυζι!

Αντε βρε Ειρήνη μου ολα τα κορίτσια εδω ανυπομονουσαμε για νεα σου!!!!! Να σας ζήσει ο Ραφαήλ!!!!! Γερός, δυνατός και καλοτυχος!!!!! Τι μεγάλο παιδι ειναι αυτο!!!! Κ μαλλιαρο ε; εξου κ οι καουρες, το λεγες εσυ!!!! Χαίρομαι τοσο πολυ που το θαυματακι το εχεις επιτελους στην αγκαλια σου!!!! Φανταζομαι κ τον Άγγελο χαρες!!!!! Απολαυσε κορίτσι μου τον αγοραρο σου κ οταν χαλαρώσεις περιμενουμε λεπτομερειες οχι μονο οσον αφορά τον φ.τ. αλλα κ για τα συναισθήματα εκεινης της στιγμης!!!!!! Και παλι να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:x:x:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Ειρηνη μου γλυκεια να σας ζησει ο μικρος σας!!!περιμεναμε πως κ πως τα νεα σας,μαμα κ γιος :wub: εννοειται οποτε μπορεσεις θα μας τα πεις!!προηγειται ο Ραφαηλακος σας!!φιλακια πολλα πολλα!!!

@Argyroula χρονια σου πολλα!!!οτι επιθυμεις κ με το καλο το μωρακι σας!:)

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Ολα με το καλό για όλες μας αυτόν τον μήνα!!! 

1 hour ago, Despoina Mar είπε:

Χρόνια πολλα κορίτσι μ με υγεία κ μ τ καλό!! 

Καλημερα κορίτσια!! Χρόνια πολλα και στη συμπεθέρα μ @Gogo1994 τα καλυτερα γενέθλια με διαφορά ε?? :-D

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Με το καλό για όλες μας!!! Να τα εκατοστήσεις Γωγουλα μας!!! @Gogo1994

Κορίτσια μου καλά! Εγώ σήμερα ξύπνησα με πρωινό στο κρεβάτι από τον αντρουλη μου και ακόμα εδώ είμαστε....αυτο το ανεκτίμητο χουζούρι ποτέ θα το ξαναεχουμε...δεν έχω ιδεα! Οπότε το απολαμβάνω!!! Έχω γενέθλια στις 7 οπότε η μαμά μου κανόνισε να με γιορτάζει 1 Ιουλίου που είναι πάλι των αγίων αναργυρών! Αλλά φετος δέχομαι τις ευχές με πολύ χαρά απ όλους!!!! Σας φιλώ γλυκά!!! 

  • Μου αρέσει 5

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Ολα με το καλό για όλες μας αυτόν τον μήνα!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Με το καλό για όλες μας!!! Να τα εκατοστήσεις Γωγουλα μας!!! @Gogo1994

Κορίτσια μου καλά! Εγώ σήμερα ξύπνησα με πρωινό στο κρεβάτι από τον αντρουλη μου και ακόμα εδώ είμαστε....αυτο το ανεκτίμητο χουζούρι ποτέ θα το ξαναεχουμε...δεν έχω ιδεα! Οπότε το απολαμβάνω!!! Έχω γενέθλια στις 7 οπότε η μαμά μου κανόνισε να με γιορτάζει 1 Ιουλίου που είναι πάλι των αγίων αναργυρών! Αλλά φετος δέχομαι τις ευχές με πολύ χαρά απ όλους!!!! Σας φιλώ γλυκά!!! 

Ωραίο το πρωινό και η ανεμελεια !!! Εγώ τρία χρόνια μετά με το Γιώργο δεν το έχω ξανά βιώσει ακόμα χιχιχιχιχ κ ούτε πρόκειται σύντομα αχαχαχαχχα Να ζήσεις Αργυρούλα μου λοιπόν χρόνια σου πολλά με το καλό ο μπεμπαρος σου!!! Απόλαυσε τη μέρα σου!!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...σας το είπα ότι ανυπομονώ να γεννήσω και να την κρατήσω στην αγκαλιά μου;;;;Ε!!!!Σας το ξαναλέω!!!!

@Υβόννη Κοριτσάκι μου να σας ζήσει ο μπεμπαρος!!!!!!Σφίξετε τον στην αγκαλιά σου και ρουφηξτε την κάθε στιγμή μαζί του από εδώ και πέρα!!!!Καλότυχος και υγιης να είναι !!!!

  • Μου αρέσει 4

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...καλη Κυριακη να εχουμε..

@Argyroula χρονια πολλα,οτι επιθυμεις..με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου...

@Gogo1994 κοριτσι μου χρονια πολλα κ σε σενα, οτι επιθυμεις..φετος το καλυτερο δωρο το εχεις στην αγκαλια σου κ του χρονου θα βουταει τα χερακια του στην τουρτα σου...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μας μήνα !! Έχω μέρες να σας γράψω και Παναγιά μου πόσα γεννητούρια!!! Γερά και καλότυχα να ναι όλα τα μωράκια!!! @Υβόννη μου σε σκεπτόμουν και χάρηκα τόσο πολύ που επιτέλους κρατάς το αγοράκι σου !!!! Εμείς Τετάρτη θα πάμε για τις εξετάσεις μας και Παρασκευή 6/11 ΓΕΝΝΆΜΕ (με καισαρικούλα) !!! Δεν περνάνε τα 24ωρα κορίτσια.......

  • Μου αρέσει 8

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...