Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωωω νεες αφίξεις!! Να σας ζησουνε κορίτσια τα μωρακια. Να 'ναι γερά, τυχερά κι ανέμελα! Όποια γεννάει πάντως παρατηρώ οτι αργεί να ξαναστείλει, να αγχωθώ; χαχα!! 

Εγω εν τέλει γεννάω το Σάββατο 7/11. Τρόμος!!!:tongue:

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 3

RCIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, magda15 είπε:

Ωωω νεες αφίξεις!! Να σας ζησουνε κορίτσια τα μωρακια. Να 'ναι γερά, τυχερά κι ανέμελα! Όποια γεννάει πάντως παρατηρώ οτι αργεί να ξαναστείλει, να αγχωθώ; χαχα!! 

Εγω εν τέλει γεννάω το Σάββατο 7/11. Τρόμος!!!:tongue:

Ουαου σουπερ!!!ολα να πανε μια χαρα ευχομαι!!οντως αργουνε χαχα,απαιτητικα τα μπεμπακια :P

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλημερααααα, αχ αυτά τα τέλεια βραδια... @papaki εύχομαι να ξεκούραστεις σήμερα! Πω πω σπανακορυζο ποιος να μου το λεγε ότι θα το λιγουρευομουν!!

Κι εγώ χθες εξαιρετικά! 3 φορές ξύπνησα απ αυτές τις φριχτες κράμπες που κάνεις δεν μου εξηγεί τι είναι. Γιατί ο γιατρός μου νομίζει ότι περιγράφω συσπάσεις. Αλλά δεν είναι. Είναι κάτι σαν νεύροπόνος. Στο ύπνο με πιάνουν από τον 7ο περίπου! Αλλά τοτε έπαιρνα μαγνήσιο και πέρναγαν! Τέλος πάντων τετοια ώρα τέτοια λόγια... Στην τελική ευθεία απλά τα προσπερνάμε όλα! Τι εβδομάδα είσαι θυμησε μου κορίτσι μου! 

 

Και μένα πάντως δεν είναι πόνος πιασίματος στην πλάτη...είναι πιο εσωτερικός..δε μπορώ καλά να το εξηγήσω ακριβώς...Μετά τη γέννα πάντως χρειάζομαι γενικό ρεκτιφιε κι εγώ και το σώμα μετά από όλη αυτή την ταλαιπωρία π έχει τραβήξει αυτούς τους 9 μήνες!!Όλα για τη μπουμπού όμως...Στην 38 εβδομάδα είμαι εγώ..37 κ 4 συγκεκριμένα..

Just now, magda15 είπε:

Ωωω νεες αφίξεις!! Να σας ζησουνε κορίτσια τα μωρακια. Να 'ναι γερά, τυχερά κι ανέμελα! Όποια γεννάει πάντως παρατηρώ οτι αργεί να ξαναστείλει, να αγχωθώ; χαχα!! 

Εγω εν τέλει γεννάω το Σάββατο 7/11. Τρόμος!!!:tongue:

Με το καλό κορίτσι μου....όχι τρόμος... χαρά...ετοιμάσου για το πιο μεγάλο ραντεβού της ζωής σου!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Και μένα πάντως δεν είναι πόνος πιασίματος στην πλάτη...είναι πιο εσωτερικός..δε μπορώ καλά να το εξηγήσω ακριβώς...Μετά τη γέννα πάντως χρειάζομαι γενικό ρεκτιφιε κι εγώ και το σώμα μετά από όλη αυτή την ταλαιπωρία π έχει τραβήξει αυτούς τους 9 μήνες!!Όλα για τη μπουμπού όμως...Στην 38 εβδομάδα είμαι εγώ..37 κ 4 συγκεκριμένα..

Με το καλό κορίτσι μου....όχι τρόμος... χαρά...ετοιμάσου για το πιο μεγάλο ραντεβού της ζωής σου!!!!!!

Καλέ δεν μου έβγαινε το τικεράκι σου! Ωραία! Ναι τι να πω μπορεί οι πόνοι αυτοί να έχουν σχέση με την μεγάλη έξοδο!!! Χιχι


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Argyroula είπε:

Καλέ δεν μου έβγαινε το τικεράκι σου! Ωραία! Ναι τι να πω μπορεί οι πόνοι αυτοί να έχουν σχέση με την μεγάλη έξοδο!!! Χιχι

Θα ρωτήσω το γιατρό την Πέμπτη που θα ξαναπάω..."Άντε,μπεμπουλα μου...έλα...σε περιμένει η μαμά"...Όλη μέρα αυτό μονολογώ μέσα στο σπίτι!

  • Μου αρέσει 3

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Αχ τι όμορφα νέα!!! Να σου ζήσει Δεσποινακι! Σου είπα εγώ σε δυο μερούλες θα ρθει η κουκλα και έκανε εμφάνιση... Καλή ανάρρωση και καλή λοχεία!!!

  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια γεννησα στις 9 τ βράδυ μια ομορφιά 3800.. Τ πρωι πηγα στο γιατρό γτ είχα δει Βλεννη τ Σάββατο κ όταν φτάσαμε είχα διαστολή 2 κ αρχισα να έχω πονακια.. Από τς 10 μέχρι τς 4 π Μ έσπασαν τ νερά είχα διαστολή 5 .. Κ έμεινε εκεί Μ έπιασαν φρικτοι πονοι κ είχα κ αίμα από κάτω κ η διαστολή στο 5.. 9 η ώρα με έβαλαν Γ καισαρική.. Εγώ θα μείνω στη φατσουλα της μικρης Μ κ στο υπέροχο συναίσθημα π ένιωσα... Με το καλό και οι επομενες

Κοπέλα μου γλυκιά,συμπατριώτισσά μου:P να σου ζήσει η πριγκίπισσα σου!!!εννοείται αυτό θα κρατήσεις,το φατσακι της το τέλειο!!!να είστε κ οι δύο γερές κ ευτυχισμένες!!!!

@Gogo1994 γέννησε κ η συμπεθέρα σου,πέτυχε το προξενιο άψογα:x

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Despoina Mar να σας ζήσει η κοράκλα!!! Γερή και τυχερή πάντα! Καλη ανάρρωση και σε σενα... :)  @Υβόννη Ειρηνάκι μου να σας ζήσει ο γιός! σας αξίζουν τα καλύτερα, χαρείτε τις πιο όμορφες στιγμές σας με τον Ραφαήλ σας! μονο χαρές γεμάτη η ζωη του!! :)

  • Ευχαριστώ 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Marilou77 είπε:

Πω πω πω τι κορακλα ειναι αυτη!!!!!! Να σας ζησει κοριτσι μου γερή κ καλοτυχη να ειναι η μικρη σου πριγκίπισσα!!!!!! Καλα κανεις κ μενεις στη φατσουλα της κ στα συναισθήματα που ενιωσες, αυτα αξιζουν περισσότερο απο καθε πονο. Καλη ανάρρωση κ σε σένα κ γρηγορα σπιτακι σας ολοι μαζι!!!!!

Υ.Γ. στις 2/11 που εφερες στο κοσμο τη μικρη σου, να ξερεις ειναι του αγ. Ακινδυνου, προστατης των μικρων παιδιων, καποτε την ημερα του με προστατεψε απο αλισοπριονο, κ έτρεξα να δω ποιος αγιος γιορταζε εκεινη τη μερα κι ετσι το εμαθα προστατευει τα μικρα παιδια.

Τι ιστορία κ αυτή μαριλου μου?!ανατριχιασα πραγματικά!!

Άντε κοντεύεις κι εσυ γλυκό μου κοριτσάκι!!:x

2 ώρες πρίν, Papakι είπε:

Κορίτσι μου...γλυκιά μου μανούλα ,πλεον,να σου ζήσει η πριγκίπισσα!!!Εύχομαι να είσαι και να είναι τόσο γαλήνια κ γεμάτη όσο τη στιγμή π την έχεις και σε έχει αγκαλιά!!!

Καλημέρα και στις υπόλοιπες...ξύπνια από τις πεντεμιση εγώ λόγω των πόνων στην πλάτη...όταν με πιάνουν(σηνηθως το πρωί) δε μπορώ να μείνω ξαπλωμένη,οπότε όπως καταλαβαίνετε έχω κάνει όλες μου τις δουλειές..μέχρι κ βεράντα σκούπισα..άφησα για μετά μόνο το σπανακόρυζο!!!Είχα μια τέλεια βράδυα...άργησα κ να κοιμηθώ γιατί είχα πόνους περιόδου!!!Φρεσκαδουρα σήμερα όπως καταλαβαίνετε...Τα αγωνιστικά μου φιλιά σε όλες!!!!!

Ωχ κοπέλα μου υπομονουλα!!μετά θα σου περασουν όλα δια μαγείας κ θα έχεις τρέξιμο αλλά ένα τόσο γλυκό τρέξιμο:x 

πρίν από 38 λεπτά , Argyroula είπε:

Καλημερααααα, αχ αυτά τα τέλεια βραδια... @papaki εύχομαι να ξεκούραστεις σήμερα! Πω πω σπανακορυζο ποιος να μου το λεγε ότι θα το λιγουρευομουν!!

Κι εγώ χθες εξαιρετικά! 3 φορές ξύπνησα απ αυτές τις φριχτες κράμπες που κάνεις δεν μου εξηγεί τι είναι. Γιατί ο γιατρός μου νομίζει ότι περιγράφω συσπάσεις. Αλλά δεν είναι. Είναι κάτι σαν νεύροπόνος. Στο ύπνο με πιάνουν από τον 7ο περίπου! Αλλά τοτε έπαιρνα μαγνήσιο και πέρναγαν! Τέλος πάντων τετοια ώρα τέτοια λόγια... Στην τελική ευθεία απλά τα προσπερνάμε όλα! Τι εβδομάδα είσαι θυμησε μου κορίτσι μου! 

 

Σωστά το σκέφτεσαι,τελική ευθεία αργυρουλα μου!!!μετά θα αφήσεις κ κράμπες κ δίαιτα για ζάχαρο,όλα πίσω σου κ θα έχεις το μωράκι σου!!!

Just now, Geo81 είπε:

Κοριτσάκια μου καλά τι όμορφα που έχουμε γεννήσεις !!!!! Περιμένουμε κ τις @MinakiG @Alexandra P. @Marilou77 Τώρα!!! Με το καλό στις υπόλοιπες!!! Είναι ο μήνας μας!!! @Argyroula & @ΕΥΑ! νομίζω έρχεται σύντομα και η σειρά σας!!!! 
Εμείς είμαστε ακόμα μικρές σε ηλικία ... αλλά πολύ βιαστικές... προχωράνε τα πονάκια κ η διαστολή.. και από μέρα σε μέρα πλέον περιμένουμε την άφιξη της... ο σκοπός ήταν να την κρατήσουμε μέχρι 36+6 για να μπορέσουμε να διαχειριστούμε την κυστούλα στο ματάκι όταν βγει , για να είναι αρκετά δυνατή! Έτσι μετράω κ εγώ λίγο αντίστροφα αν και είμαι από τις τελευταίες ... 

Γεωργία μου όλες μετράμε μαζί σου αντιστροφα,όλα θα πάνε καλά,σου αξίζουν μόνο τα καλυτερα:x

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Ναι πλησιαζουμε ολες σιγα σιγα Γεωργια μου!!!προς το παρον ηρεμια ουτε συσπασεις ουτε τιποτα ,αλλα η πητ ειναι στις 14 οποτε λογικο το βρισκω!! ριχνω αρκετο περπατημα καθε μερα κ ασκησεις με την μπαλα.

Κ σεξ Εύα μου!!!εμένα κ τις δύο φορές με βοηθησε;-) άσε που μετά σίγουρα για σαράντα μέρες δεεεεν..εγώ έκανα περπάτημα,σκαλάκια(όσο αντέχεις) κ μπάλα.με το σεξ μαλάκωσε ο τράχηλος.κοντεεεεεευειες:x

Just now, magda15 είπε:

Ωωω νεες αφίξεις!! Να σας ζησουνε κορίτσια τα μωρακια. Να 'ναι γερά, τυχερά κι ανέμελα! Όποια γεννάει πάντως παρατηρώ οτι αργεί να ξαναστείλει, να αγχωθώ; χαχα!! 

Εγω εν τέλει γεννάω το Σάββατο 7/11. Τρόμος!!!:tongue:

Ααααααα άντε με το καλό!!!!κάνε τα μποτε σου κ πάνε κυρία να υποδεχτείς το μικρό σου:x κι εγώ έτσι εκανα;-)

Just now, Papakι είπε:

Θα ρωτήσω το γιατρό την Πέμπτη που θα ξαναπάω..."Άντε,μπεμπουλα μου...έλα...σε περιμένει η μαμά"...Όλη μέρα αυτό μονολογώ μέσα στο σπίτι!

:x

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπημενες μου ποσο μου λειψατε!!! Χιλια συγγνωμη που χαθηκα αλλα στην κλινικη εδω μια που γεννας μια που σου δινουν το μωρο να το αναλαβεις εσυ εξ'ολοκληρου! Βοηθανε μεν αλλα κυριως σου λενε ακου το ενστικτο σου! Οποτε πελαγωσα και ετρεχα λιγο συν οι ορμονες καγκελο...Απο χτςς σπιτακι μας και καμια σχεση. Παλι αγχος και χαμος αλλα ειναι και ο αντρας μου, εχουμε ρυθμο δικο μας ειναι αλλιως!

Πριν ξεκινησω να σας πω τον τοκετο κτλ, να σας πω οτι μολις διαβασα καθε μνμ σας και ειλικρινια συγκινηθηκα πολυ...Εχουμε γινει μια παρεα εδω, μια οικογενεια. Δεν σαε εχω δει και ολες νοιαζεστε εμενα και τον Ραφαηλακο μου τοσο πολυ. Κοριτσια σας ευχαριστω για ολα! Για την παρεα σας, το χρονο σας, το νοιαξιμο σας, το χιουμορ σας, την διαθεσιμοτητα σας, τη φιλια σας!!! Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα απο την καρδια μου!!!

@Despoina Mar κοριτσακι μου τι υοεροχα νεα!!!!!! Καλωσηρθες στη μητροτητα! Σιδερενια ευχομαι, να ειναι γερη η μικρη σου και εσυ να την καμαρωνεις!!!! Καλη λοχεια και με τι καλο σπιτακι σας! Η πρωτη μανουλα Νοεμβριου λοιπον!!! Με το καλο στα υπολοιπα κοριτσια μας που ερχονται τωρα!!!!! 

Κοριτσακια μου εμας η ιστιρια εχει ως εξης!! Με επιασαν πονοι Παρασκευη πρωι το ξημερωμα και ειδα αιμα και βλεννα. Δεν ξερβ αν ετυχε αλλα Τεταρτη και Πεμπτη ειχαμε κανει σεξ! @ΕΥΑ! κοριτσακι μου το λεω για σενα οου ειδα κατι ανεφερες! Μεχρι τις 10 ειχα συσπασεις και πηγαμε στο μαιευτηριο οπου εχω διαστολη 3. Εδω επισκληριδιος υπαρχει αλλα δεν κανουν ευκολα...Οκ λεω θα το παω χωρις τι να κανουμε; Οι πονοι κοριτσια μου ειναι εντονοι πολυ αλλα ερχονται και φευγουν. Δεν πονας συνεχομενα. Σιγα σιγα το σωμα καπως προσαρμοζεται...Αλλα ειχα αρχισει να κουραζομαι και η διαστολη δεν προχωρουσε. Δοκιμαζουμε να μπω στη μπανιερα με.στοχο αν εχω διαστολη να γεννησω στο νερο ειπαν. Χαλαρωσα απιστευτα εκει αλλα και παλι διαστολη ελαχιστη. Πηγαμε και περπατημα, τιποτα. Το απογευμα κατα τις 6 μου λενε οι τεχνητοι πονοι ειναι μονοδρομος και εκει δοξα τω Θεω θα καναμε επισκληριδιο. Με επιασε ενα παραπονο εκεινη την ωρα οτι ολη μερα προσπαθω, κανω συσπασεις και το σωμα μου δεν συνεργαζεται αλλα ηρεμησα μετα. Με τους τεχνητους πονους εσπασαν τα νερα και στις 10μισι το βραδυ ειχα διαστολη κοντα 10! Ξεκινησα να σπρωχνω με την καθοδηγηση της γιατρου και 11:14 το βραδυ ηρθε το πλασματακι μου!!! Η αισθηση να βγαινει ηταν απιστευτη κοριτσια μου και οσες πατε με φτ και επισκληριδιο.μη φοβαστε δεν ποναει καθολου! Και χωρις να πατε αν το θελετε για καποιο.λογο, παλι αντεχεται. Ημουν κοντα 12 ωρες χωρις επισκληριδιο και οντως κουραστηκα αλλα αν εκανα διαστολη θα αντεχα καλυτερα.  Οτι αντεχει το σωμα σας.και εσεις κοριτσια μου και οτι και να γινει στο τελος δεν εχει σημασια, αρκει που θα αντικρυσετε το παιδακι σας! Ο αντρας μου ητσν μεσα και ειδε τα παντα (ελπιζω να θελει να ξανακανουμε σεξ αχχαχα) και οταν ειδε το μωρο να βγαινει τρελαθηκε! Μου ειπε ηρθε το θαυμα μας! 

Ο.μικρος ειναι μαλλιας (α ρε καουρα α ρε καουρα) και αγκαλιτσας, θηλαζουμε αλλα δινω και λιγο συμπληρωμα γιατι δε χορταινε και ουρλιαζε απο την πεινα (εγω εκλαιγα περισσοτερο απο το μωρο.οταν εγινε αυτο και τον ειδα να ουρλιαζει, τοσο ψυχραιμη μανα αχαχα) με στοχο να το κοψουμε το συμπληρωμα αλλα θα δειξει!

  • Μου αρέσει 12
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αγαπημενες μου ποσο μου λειψατε!!! Χιλια συγγνωμη που χαθηκα αλλα στην κλινικη εδω μια που γεννας μια που σου δινουν το μωρο να το αναλαβεις εσυ εξ'ολοκληρου! Βοηθανε μεν αλλα κυριως σου λενε ακου το ενστικτο σου! Οποτε πελαγωσα και ετρεχα λιγο συν οι ορμονες καγκελο...Απο χτςς σπιτακι μας και καμια σχεση. Παλι αγχος και χαμος αλλα ειναι και ο αντρας μου, εχουμε ρυθμο δικο μας ειναι αλλιως!

Πριν ξεκινησω να σας πω τον τοκετο κτλ, να σας πω οτι μολις διαβασα καθε μνμ σας και ειλικρινια συγκινηθηκα πολυ...Εχουμε γινει μια παρεα εδω, μια οικογενεια. Δεν σαε εχω δει και ολες νοιαζεστε εμενα και τον Ραφαηλακο μου τοσο πολυ. Κοριτσια σας ευχαριστω για ολα! Για την παρεα σας, το χρονο σας, το νοιαξιμο σας, το χιουμορ σας, την διαθεσιμοτητα σας, τη φιλια σας!!! Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα απο την καρδια μου!!!

@Despoina Mar κοριτσακι μου τι υοεροχα νεα!!!!!! Καλωσηρθες στη μητροτητα! Σιδερενια ευχομαι, να ειναι γερη η μικρη σου και εσυ να την καμαρωνεις!!!! Καλη λοχεια και με τι καλο σπιτακι σας! Η πρωτη μανουλα Νοεμβριου λοιπον!!! Με το καλο στα υπολοιπα κοριτσια μας που ερχονται τωρα!!!!! 

Κοριτσακια μου εμας η ιστιρια εχει ως εξης!! Με επιασαν πονοι Παρασκευη πρωι το ξημερωμα και ειδα αιμα και βλεννα. Δεν ξερβ αν ετυχε αλλα Τεταρτη και Πεμπτη ειχαμε κανει σεξ! @ΕΥΑ! κοριτσακι μου το λεω για σενα οου ειδα κατι ανεφερες! Μεχρι τις 10 ειχα συσπασεις και πηγαμε στο μαιευτηριο οπου εχω διαστολη 3. Εδω επισκληριδιος υπαρχει αλλα δεν κανουν ευκολα...Οκ λεω θα το παω χωρις τι να κανουμε; Οι πονοι κοριτσια μου ειναι εντονοι πολυ αλλα ερχονται και φευγουν. Δεν πονας συνεχομενα. Σιγα σιγα το σωμα καπως προσαρμοζεται...Αλλα ειχα αρχισει να κουραζομαι και η διαστολη δεν προχωρουσε. Δοκιμαζουμε να μπω στη μπανιερα με.στοχο αν εχω διαστολη να γεννησω στο νερο ειπαν. Χαλαρωσα απιστευτα εκει αλλα και παλι διαστολη ελαχιστη. Πηγαμε και περπατημα, τιποτα. Το απογευμα κατα τις 6 μου λενε οι τεχνητοι πονοι ειναι μονοδρομος και εκει δοξα τω Θεω θα καναμε επισκληριδιο. Με επιασε ενα παραπονο εκεινη την ωρα οτι ολη μερα προσπαθω, κανω συσπασεις και το σωμα μου δεν συνεργαζεται αλλα ηρεμησα μετα. Με τους τεχνητους πονους εσπασαν τα νερα και στις 10μισι το βραδυ ειχα διαστολη κοντα 10! Ξεκινησα να σπρωχνω με την καθοδηγηση της γιατρου και 11:14 το βραδυ ηρθε το πλασματακι μου!!! Η αισθηση να βγαινει ηταν απιστευτη κοριτσια μου και οσες πατε με φτ και επισκληριδιο.μη φοβαστε δεν ποναει καθολου! Και χωρις να πατε αν το θελετε για καποιο.λογο, παλι αντεχεται. Ημουν κοντα 12 ωρες χωρις επισκληριδιο και οντως κουραστηκα αλλα αν εκανα διαστολη θα αντεχα καλυτερα.  Οτι αντεχει το σωμα σας.και εσεις κοριτσια μου και οτι και να γινει στο τελος δεν εχει σημασια, αρκει που θα αντικρυσετε το παιδακι σας! Ο αντρας μου ητσν μεσα και ειδε τα παντα (ελπιζω να θελει να ξανακανουμε σεξ αχχαχα) και οταν ειδε το μωρο να βγαινει τρελαθηκε! Μου ειπε ηρθε το θαυμα μας! 

Ο.μικρος ειναι μαλλιας (α ρε καουρα α ρε καουρα) και αγκαλιτσας, θηλαζουμε αλλα δινω και λιγο συμπληρωμα γιατι δε χορταινε και ουρλιαζε απο την πεινα (εγω εκλαιγα περισσοτερο απο το μωρο.οταν εγινε αυτο και τον ειδα να ουρλιαζει, τοσο ψυχραιμη μανα αχαχα) με στοχο να το κοψουμε το συμπληρωμα αλλα θα δειξει!

Αχ,καλό μου κορίτσι...να σου ζήσει και πάλι!!!Με σένα ταυτίζομαι λίγο παραπάνω γτ είσαι κι εσύ μανούλα εξωσωματικής....κλαίω Υβόννη μου...κλαίω από συγκίνηση για το θαύμα σου..το θαύμα μου..το θαύμα όλων των κοριτσιών..Να σας έχει όλες ο Θεός καλά!!!!

  • Μου αρέσει 3

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι said:

Αχ,καλό μου κορίτσι...να σου ζήσει και πάλι!!!Με σένα ταυτίζομαι λίγο παραπάνω γτ είσαι κι εσύ μανούλα εξωσωματικής....κλαίω Υβόννη μου...κλαίω από συγκίνηση για το θαύμα σου..το θαύμα μου..το θαύμα όλων των κοριτσιών..Να σας έχει όλες ο Θεός καλά!!!!

Παπακι μου αληθεια στο λεω μολις τον ειδαμε ειπε.ο.αντρας μου, το δωρο.το Θεου και της επιστημης! Ξεχνας κακ ενεσεις και.ωοληψιες και γιατρους και ολα!!! Και οτσν αγχωνεσαι πλεον για το αν θηλαζει, αν κοιμαται κτλ λες επιτελους ειμαι πια φυσιολογικη! Αγχη οπως ολα τα ζευγαρθα πια, χωρις την ταμπελα " τα υπογονιμα"! Ερχςται και εσενα η μικρη!!!! Χαμος θα γινει!!!

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αγαπημενες μου ποσο μου λειψατε!!! Χιλια συγγνωμη που χαθηκα αλλα στην κλινικη εδω μια που γεννας μια που σου δινουν το μωρο να το αναλαβεις εσυ εξ'ολοκληρου! Βοηθανε μεν αλλα κυριως σου λενε ακου το ενστικτο σου! Οποτε πελαγωσα και ετρεχα λιγο συν οι ορμονες καγκελο...Απο χτςς σπιτακι μας και καμια σχεση. Παλι αγχος και χαμος αλλα ειναι και ο αντρας μου, εχουμε ρυθμο δικο μας ειναι αλλιως!

Πριν ξεκινησω να σας πω τον τοκετο κτλ, να σας πω οτι μολις διαβασα καθε μνμ σας και ειλικρινια συγκινηθηκα πολυ...Εχουμε γινει μια παρεα εδω, μια οικογενεια. Δεν σαε εχω δει και ολες νοιαζεστε εμενα και τον Ραφαηλακο μου τοσο πολυ. Κοριτσια σας ευχαριστω για ολα! Για την παρεα σας, το χρονο σας, το νοιαξιμο σας, το χιουμορ σας, την διαθεσιμοτητα σας, τη φιλια σας!!! Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα απο την καρδια μου!!!

@Despoina Mar κοριτσακι μου τι υοεροχα νεα!!!!!! Καλωσηρθες στη μητροτητα! Σιδερενια ευχομαι, να ειναι γερη η μικρη σου και εσυ να την καμαρωνεις!!!! Καλη λοχεια και με τι καλο σπιτακι σας! Η πρωτη μανουλα Νοεμβριου λοιπον!!! Με το καλο στα υπολοιπα κοριτσια μας που ερχονται τωρα!!!!! 

Κοριτσακια μου εμας η ιστιρια εχει ως εξης!! Με επιασαν πονοι Παρασκευη πρωι το ξημερωμα και ειδα αιμα και βλεννα. Δεν ξερβ αν ετυχε αλλα Τεταρτη και Πεμπτη ειχαμε κανει σεξ! @ΕΥΑ! κοριτσακι μου το λεω για σενα οου ειδα κατι ανεφερες! Μεχρι τις 10 ειχα συσπασεις και πηγαμε στο μαιευτηριο οπου εχω διαστολη 3. Εδω επισκληριδιος υπαρχει αλλα δεν κανουν ευκολα...Οκ λεω θα το παω χωρις τι να κανουμε; Οι πονοι κοριτσια μου ειναι εντονοι πολυ αλλα ερχονται και φευγουν. Δεν πονας συνεχομενα. Σιγα σιγα το σωμα καπως προσαρμοζεται...Αλλα ειχα αρχισει να κουραζομαι και η διαστολη δεν προχωρουσε. Δοκιμαζουμε να μπω στη μπανιερα με.στοχο αν εχω διαστολη να γεννησω στο νερο ειπαν. Χαλαρωσα απιστευτα εκει αλλα και παλι διαστολη ελαχιστη. Πηγαμε και περπατημα, τιποτα. Το απογευμα κατα τις 6 μου λενε οι τεχνητοι πονοι ειναι μονοδρομος και εκει δοξα τω Θεω θα καναμε επισκληριδιο. Με επιασε ενα παραπονο εκεινη την ωρα οτι ολη μερα προσπαθω, κανω συσπασεις και το σωμα μου δεν συνεργαζεται αλλα ηρεμησα μετα. Με τους τεχνητους πονους εσπασαν τα νερα και στις 10μισι το βραδυ ειχα διαστολη κοντα 10! Ξεκινησα να σπρωχνω με την καθοδηγηση της γιατρου και 11:14 το βραδυ ηρθε το πλασματακι μου!!! Η αισθηση να βγαινει ηταν απιστευτη κοριτσια μου και οσες πατε με φτ και επισκληριδιο.μη φοβαστε δεν ποναει καθολου! Και χωρις να πατε αν το θελετε για καποιο.λογο, παλι αντεχεται. Ημουν κοντα 12 ωρες χωρις επισκληριδιο και οντως κουραστηκα αλλα αν εκανα διαστολη θα αντεχα καλυτερα.  Οτι αντεχει το σωμα σας.και εσεις κοριτσια μου και οτι και να γινει στο τελος δεν εχει σημασια, αρκει που θα αντικρυσετε το παιδακι σας! Ο αντρας μου ητσν μεσα και ειδε τα παντα (ελπιζω να θελει να ξανακανουμε σεξ αχχαχα) και οταν ειδε το μωρο να βγαινει τρελαθηκε! Μου ειπε ηρθε το θαυμα μας! 

Ο.μικρος ειναι μαλλιας (α ρε καουρα α ρε καουρα) και αγκαλιτσας, θηλαζουμε αλλα δινω και λιγο συμπληρωμα γιατι δε χορταινε και ουρλιαζε απο την πεινα (εγω εκλαιγα περισσοτερο απο το μωρο.οταν εγινε αυτο και τον ειδα να ουρλιαζει, τοσο ψυχραιμη μανα αχαχα) με στοχο να το κοψουμε το συμπληρωμα αλλα θα δειξει!

Διαβαζω κ συγκινουμαι,Ειρηνη μας! Πολυ δυνατες στιγμες και μπραβο που αντεξες τοσες ωρες κ χωρις επισκληρηδιο.μαλλιας ο Ραφαηλ ε;χιχιχι!! Τελεια να ειστε με το αγορακι σας κ τωρα που ειστε σπιτι ακομα καλυτερα θα βρειτε τους ρυθμους σας!το καλυτερο δωρο για τον μπαμπα σας που γιορταζει την Κυριακη ,θα εχει διπλα τον γιο :wub:

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...