Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      Νομίζω όλα καλά ! Το συμπέρασμα είναι ότι δεν βρέθηκε τίποτα ύποπτο. Όλα τα ευρήματα είναι απτήν παλινδρομη Κ τα φάρμακα αυτό γράφει 

      Άρα η ιστολογική γράφει μόνο για το βρήκαν στο ενδομήτριο; Δεν λέει αν είχε κάτι το έμβρυο και παλινδρόμησε; Ή αυτό το μαθαίνεις μόνο από τον καρυοτυπο; 

      πρίν από 9 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Απ όσο ξέρω όταν ανεβαίνει η χοριακη γίνετε και πιο έντονη η γραμμή άρα θα είναι σούπερ η χοριακη σου μην φοβάσαι και πήγαινε καντην!!!! Περιμένουμε τα ευχάριστα !!!!

Ασπρα στιγματα στις αμυγδαλες


Recommended Posts

Ναι απλά εμάς δεν μας έκανε στρεπ τεστ για να δούμε αν είναι ιογενής η μικροβιακή αμυγδαλλιτιδα....κ πήραμε αντίβιωση για 7 μέρες κ μετά από 3 μέρες ξανά ανέβασε πυρετό...είδε τον λαιμό είπε είναι κόκκινος αλλά δεν έχει πύον...Παρ όλα αυτά μας έγραψε πάλι αντιβιωση χωρίς έλεγχο πάλι...με αποτέλεσμα το παιδί μου να ναι στα μαύρα του τα χάλια λόγω αντιβίωσης 2 εβδομάδες.ουτε προβιοτικα δεν μας εδωσε...μια εβδομάδα δεν έτρωγε τίποτα εμετοί και κακό...παρά λίγο να αφιδατωθει...πήραμε δεύτερη γνώμη παιδίατρου σταματήσαμε την αντιβίωση...κ το παιδί επανήλθε.....είχαμε κακή συνεννόηση εξ αρχής μάλλον....

On 4/1/2022 at 8:14 ΜΜ, νικηαντωνια81 είπε:

Δεν ξέρω πόσες μέρες θέλουν να δράσουν.

Προσεχε να μην αφυδατωθεί το παιδί.

 

 

Στο τσακ ήμασταν...επανήλθε σιγά σιγά προχθές μόλις κόψαμε την αντιβίωση ...σήμερα μπορώ να πω είναι πολύ καλά!!! Η παιδίατρος που μας έδωσε τη δεύτερη γνώμη θα μας κάνει ένα γενικό τσεκ απ συν στρεπ τετσ!!!να δούμε τι γίνεται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Ria@90 είπε:

Ναι απλά εμάς δεν μας έκανε στρεπ τεστ για να δούμε αν είναι ιογενής η μικροβιακή αμυγδαλλιτιδα....κ πήραμε αντίβιωση για 7 μέρες κ μετά από 3 μέρες ξανά ανέβασε πυρετό...είδε τον λαιμό είπε είναι κόκκινος αλλά δεν έχει πύον...Παρ όλα αυτά μας έγραψε πάλι αντιβιωση χωρίς έλεγχο πάλι...με αποτέλεσμα το παιδί μου να ναι στα μαύρα του τα χάλια λόγω αντιβίωσης 2 εβδομάδες.ουτε προβιοτικα δεν μας εδωσε...μια εβδομάδα δεν έτρωγε τίποτα εμετοί και κακό...παρά λίγο να αφιδατωθει...πήραμε δεύτερη γνώμη παιδίατρου σταματήσαμε την αντιβίωση...κ το παιδί επανήλθε.....είχαμε κακή συνεννόηση εξ αρχής μάλλον....

Στο τσακ ήμασταν...επανήλθε σιγά σιγά προχθές μόλις κόψαμε την αντιβίωση ...σήμερα μπορώ να πω είναι πολύ καλά!!! Η παιδίατρος που μας έδωσε τη δεύτερη γνώμη θα μας κάνει ένα γενικό τσεκ απ συν στρεπ τετσ!!!να δούμε τι γίνεται

Μπράβο όλα καλά λοιπόν!!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...