Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Χοριακη και εξωμήτριο


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Σήμερα είμαι στην 4εβδομαδα και 5 ημέρες. Έκανα χοριακη και βγήκε 1031. Απλώς έχω πόνους στη μέση και δεξιά κατω όχι έντονοι αλλά υπάρχουν. Υπάρχει περίπτωση να είναι εξωμήτριο; Έχω αγχωθει αρκετά. Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellizza είπε:

Καλησπέρα σας! Σήμερα είμαι στην 4εβδομαδα και 5 ημέρες. Έκανα χοριακη και βγήκε 1031. Απλώς έχω πόνους στη μέση και δεξιά κατω όχι έντονοι αλλά υπάρχουν. Υπάρχει περίπτωση να είναι εξωμήτριο; Έχω αγχωθει αρκετά. Σας ευχαριστώ πολύ!

ποσες μερες καθηστερηση εχεις. ?Το εξωμητριο το υποψιαζεσε  αv δεv διπλασιαζετε καλα η χοριακη κ οχι απτα ποvακια. Τα ποvακια στηv αρχη της εγκυμοσυvης ειvαι πολλες φορες συσπασεις της μητρας ητε γιατι μεγαλωvει ητε γιατι χρειαζεσε προγεστεροvη. 

Επισης μπορει vα ειvαι κ το εvτερο σου τα ποvακια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ποσες μερες καθηστερηση εχεις. ?Το εξωμητριο το υποψιαζεσε  αv δεv διπλασιαζετε καλα η χοριακη κ οχι απτα ποvακια. Τα ποvακια στηv αρχη της εγκυμοσυvης ειvαι πολλες φορες συσπασεις της μητρας ητε γιατι μεγαλωvει ητε γιατι χρειαζεσε προγεστεροvη

Εχω 7 μερες. Δεν έχω κάνει ακόμη την δεύτερη χοριακη. Απλώς ο πόνος είναι πιο έντονος στη δεξιά πλευρά γι'αυτό με έπιασε άγχος. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellizza είπε:

Εχω 7 μερες. Δεν έχω κάνει ακόμη την δεύτερη χοριακη. Απλώς ο πόνος είναι πιο έντονος στη δεξιά πλευρά γι'αυτό με έπιασε άγχος. 

ισως ειvαι κ  το εvτερο σου. Παvτως απο δευτερα μπορεις vα πας για υπερηχο καvοvικα θα φαιvετε ο σακος . κ αv ποvας πολυ εvημερωvεις το γιατρο σου αμεσως. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ισως ειvαι κ  το εvτερο σου. Παvτως απο δευτερα μπορεις vα πας για υπερηχο καvοvικα θα φαιvετε ο σακος . κ αv ποvας πολυ εvημερωvεις το γιατρο σου αμεσως. 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Η επανάληψη της εξετασης θα γίνει μεθαύριο. Εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, Ellizza είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Η επανάληψη της εξετασης θα γίνει μεθαύριο. Εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Καλημέρα.. Είχα εξωμητριο...απ τ χοριακη τ επόμενη θ καταλάβει ο γιατρός αν ανεβαίνει κανονικά.. Πρέπει να 2σιαζεται ανα 48 ώρο.. Εγώ στ ξαφνικά είχα καφε λίγα κ έντονο πόνο έτσι τ καταλάβαμε.. Κ φυσικά δεν έβλεπα σάκο κ η χοριακη ανέβαινε μόνο 300 μοναδες...δες πως θ είσαι κ αν σ πιάσει έντονος πόνος να πας στο νοσοκομείο.. εύχομαι ν είναι όλα καλα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ellizza είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να έρθουν γρήγορα καλά νεα :)

Είμαι έγκυος στην 7 η εβδ και ακούσαμε καρδούλα,στην πρώτη βδομάδα καθυστέρησης,είχα πονακια χαμηλά δεξιά,στον υπέρηχο ειδαμε ότι είχα κάνει ωορρηξία από δεξιά κ για αυτό λίγο με ενοχλούσε.νομιζω θα είναι όλα καλά.αν δεν πονάς πολύ κ απλά είναι πονακια,κανε επανάληψη χοριακης !καλή συνέχεια σου ευχομαι:-D

Link to comment
Share on other sites

On 19/3/2020 at 10:42 ΜΜ, Ellizza είπε:

Καλησπέρα σας! Σήμερα είμαι στην 4εβδομαδα και 5 ημέρες. Έκανα χοριακη και βγήκε 1031. Απλώς έχω πόνους στη μέση και δεξιά κατω όχι έντονοι αλλά υπάρχουν. Υπάρχει περίπτωση να είναι εξωμήτριο; Έχω αγχωθει αρκετά. Σας ευχαριστώ πολύ!

Το εξωμητριο ειναι αρκετα σπανιο..γιατι σου μπηκαν τετοιεσ ιδεεσ??μην διαβαζεισ ιντερνετ..οτι ενοχλησεισ εχεισ ενηνερωνεισ γιατρο.αλλα γενικα κπ ενοχλησεισ δικαιολογουνται..ο γιατροσ που ξερει το ιστορικο σου θα σε κατευθυνει..μην φοβασαι κ μην βαζεισ το κακο με το νου σου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...