Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Neverstop είπε:

      Να σέ ρωτήσω? γιατί το έχεις σχεδόν δεδομένο πως θα γεννήσεις νωρίς? από όσο θυμάμαι ο τράχηλος δεν είχε κοντύνει πολύ κι έκανες και περίδεση. έγινε κάτι άλλο?

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

Προσπαθεια για μωρακι


Recommended Posts

Just now, JoanF είπε:

Ευχαριστω πολυ! Εκλεισα ραντεβου σε ενδοκρινολογο για τη δευτερα.. Να κανω ορνονικες εξετασεις να δω αν ειναι ολα καλα.. Αν ναι, τοτε θα κοιταξουμε να κανει ο συντροφος μου σπερμοδιαγραμμα και αναλογα κε τα αποτελεσματα να δουμε με τον γιατρο πως προχωραμε.. 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου,είδες πόσες γυναίκες εδώ σου λέμε πως οι πολυκιστικες είναι κάτι που ρυθμίζεται κ πραγματικά ίσως θα έπρεπε να αλλάξεις τον γυναικολόγο σου γτ απ' ότι κατάλαβαινω δε σε γεμίζει,δε σου καλύπτει όλες τις απορίες κτλ 

Και τι σημαίνει είσαι μικρή? Έλεος!! Ναι κ θα πήγαινες 30 κ θα σου έλεγε μετά ε τώρα το άφησες πολλά χρόνια κ είναι δυσκολότερο να γίνει κάτι..ξέρουμε κάτι τετοιους..απλά αδιαφορούν!!

Πήγαινε στον ενδοκρινολόγο που έκλεισες,ψάξουν κ για γυναικολόγο κ όλα θα γίνουν γρηγορότερα απ' όσο πιστεύεις!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Renez είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου,είδες πόσες γυναίκες εδώ σου λέμε πως οι πολυκιστικες είναι κάτι που ρυθμίζεται κ πραγματικά ίσως θα έπρεπε να αλλάξεις τον γυναικολόγο σου γτ απ' ότι κατάλαβαινω δε σε γεμίζει,δε σου καλύπτει όλες τις απορίες κτλ 

Και τι σημαίνει είσαι μικρή? Έλεος!! Ναι κ θα πήγαινες 30 κ θα σου έλεγε μετά ε τώρα το άφησες πολλά χρόνια κ είναι δυσκολότερο να γίνει κάτι..ξέρουμε κάτι τετοιους..απλά αδιαφορούν!!

Πήγαινε στον ενδοκρινολόγο που έκλεισες,ψάξουν κ για γυναικολόγο κ όλα θα γίνουν γρηγορότερα απ' όσο πιστεύεις!!

Κ εγω πιστευω 26 ειναι μια χαρα για να κανεις παιδι.. Μικρη θα ημουν πριν 5 χρονια.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, JoanF είπε:

Κ εγω πιστευω 26 ειναι μια χαρα για να κανεις παιδι.. Μικρη θα ημουν πριν 5 χρονια.. 

Ακριβώς κ πάλι είναι αναλόγως..τι καλύτερο είναι εννοείται να έχεις εμπειρίες στη ζωή πριν κάνεις οικογένεια γ να μη σου βγουν μετά στερήσεις κ είναι κρίμα αλλά το πότε θα νιώσει η κάθε μία έτοιμη για παιδί είναι καθαρά προσωπικό πιστεύω θέμα! 

Κ εγώ 27 είμαι ήδη ένα χρόνο παντρεμένη κ περιμενουμε πως κ τι το παιδί μας!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ακριβώς κ πάλι είναι αναλόγως..τι καλύτερο είναι εννοείται να έχεις εμπειρίες στη ζωή πριν κάνεις οικογένεια γ να μη σου βγουν μετά στερήσεις κ είναι κρίμα αλλά το πότε θα νιώσει η κάθε μία έτοιμη για παιδί είναι καθαρά προσωπικό πιστεύω θέμα! 

Κ εγώ 27 είμαι ήδη ένα χρόνο παντρεμένη κ περιμενουμε πως κ τι το παιδί μας!

Με το καλο να σας ερθει και να ειναι υγιεστατο!! Ολα καλα να σου πανε! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...