Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

μελλουσεσ μανουλεσ απο πατρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...
KAΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΣΤΟ CAFE.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΕς ΜΑΝΟΥΛΕ΄ς;ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ.

Τσα...ναι για μέλλουσες μανούλες μόνο!!!εσύ τι κάνεις εδω?χαχα


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα! Μένω στην Πάτρα, έχω δύο κοριτσάκια και περιμένω το τρίτο μου παιδάκι που ακόμα δεν ξέρω το φύλλο του!:-P:-P:-P


Νεφέλη : 1-1-08

Άλκηστις: 1-4-09

Μπεμπούλα: 17-6-10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω απο λαθος βρεθηκα εδω!!!!!!εσυ;;;;;;απο τι;απο περιεργεια η'..........;);););)

Χαχα!Σε κατασκοπεύω...Μπά όχι έτσι βρέθηκα εδώ...θα ξαναγυρίσω στο φόρουμ συνάντησης και θα επιστρέψω όταν θα έχουμε γεννητούρια!χαχα


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα και από μένα! Μένω στην Πάτρα, έχω δύο κοριτσάκια και περιμένω το τρίτο μου παιδάκι που ακόμα δεν ξέρω το φύλλο του!:-P:-P:-P

Καλημέρα! Πόσο μηνών είσαι;


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καμία μέλλουσα μανούλα από πάτρα εδώ?

Εσύ δεν μας είπες τελικά είσαι μέλλουσα μανούλα από Πάτρα?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν μας είπες τελικά είσαι μέλλουσα μανούλα από Πάτρα?
Καλημέρα! Πόσο μηνών είσαι;

απο 'δω το πας απο 'κει το πας ολο στις μελλουσες μανουλες μου εισαι!!!!!χιχιχιχ:o:o:o


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Πόσο μηνών είσαι;

Συγνώμη για την πολυήμερη καθυστέρηση αλλά δεν είχα δει το μήνυμα. Μόλις μπήκα στον πέμπτο.


Νεφέλη : 1-1-08

Άλκηστις: 1-4-09

Μπεμπούλα: 17-6-10

Link to comment
Share on other sites

απο 'δω το πας απο 'κει το πας ολο στις μελλουσες μανουλες μου εισαι!!!!!χιχιχιχ:o:o:o

είμαι μάνα του παρελθόντος, του παρόντος και του μέλλοντος!και σύ! Γιαυτό κυκλοφορούμε και εδώ!χαχα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την πολυήμερη καθυστέρηση αλλά δεν είχα δει το μήνυμα. Μόλις μπήκα στον πέμπτο.

Δεν πειράζει και γω δεν τα βλέπω όλα κατευθείαν!Όλα ΟΚ στην εγκυμοσύνη?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...