Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

Ροζουλί αιματακι


Recommended Posts

Κορίτσια καλό μήνα σε όλες με υγεία σε εσάς κ στις οικογένειες σας! Προσπαθούμε εδώ και δυο χρόνια περίπου για μωράκι με τον σύντροφο μου! Τα τελευταία λοιπόν αυτά χρόνια, τους περισσότερους μήνες του χρόνου, 3-5 μέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο έχω σκούρο αίμα και έπειτα κανονική ροΗ περιόδου! Το είπα προφανώς στο γυναικολόγο μου και μου είπε πως είναι ορμονικό το θέμα, γ αυτό άλλωστε έχω και πολυκυστικες! Εχθές, 26η ημέρα του κύκλου ( ξέχασα να σας πω, έχω 29-31 μέρες κύκλο) είδα στο σκούπισμα ροζ ανοιχτό αίμα, και σε αρκετή ποσότητα μάλιστα, και συνεχίστηκε με 5-6 ακόμη σταγόνες Ακόμη

στο σερβιέτακι... να προσθέσω επίσης πως 24η ημέρα του κύκλου ξύπνησα από το κρεβάτι με τρομερες ζαλαδες που διήρκησαν μέχρι αργά το απόγευμα της τοτε ημέρας. Σήμερα δε, έχω ΞΑΝΑ σκούρο καφέ  σταγόνες αιματακι... λέτε να έγινε το πολυπόθητο θαύμα, με το ροζάκι χρωματάκι που είδα; Είχε κάποια παρόμοια συμπτώματα; 


vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,σου εύχομαι να ήταν αίμα εμφύτευσης.εγω κ στις 4 εγκυμοσύνες δεν είχα αίμα πριν την περίοδο ή κάτι που να προμηνύει κύηση.παρ όλα αυτά,το έχω ακούσει από κοπέλες να συμβαίνει κάτι τέτοιο.κανε λίγη υπομονή κ την πρώτη μέρα καθυστέρησης,κάνε ένα τεστ ή ακόμα καλύτερα μια χοριακη.σου εύχομαι να ήρθε το πολυπόθητο!:grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...