Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Ρε κορίτσια θα σας φανεί τρελό... Είναι τρελό και εγώ που το σκέφτομαι αλλά ένιωσα ενα τρεμούλιασμα κάτω χαμηλά.. λένε από το δεύτερο παιδί και μετά το νιώθεις πολύ νωρίς αλλά από τη 10η εβδομάδα?? Με τίποτα εεεε??


Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριιιτσιααα!!!

Όλα καλά!!! Τα μωράκια μου μεγαλώνουν και έχουν 150-160 χτύπους!!! Το 2ο μεγάλωσε λίγο αλλά έχει μόνο 1 μέρα διαφορά με το μεγάλο! Το μόνο θέμα είναι ο αρκετά μικρός σάκος!

  • Μου αρέσει 11

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γύρισα κι εγώ!!! Τα τουτουνακια μου μεγάλωσαν. Το ένα είναι 1.61 ( μήκος) και έχει 168 παλμούς ( 7w+4d) και το άλλο είναι 1.34 με 170 παλμούς! ( 8w.0d) 

Just now, Efinikolaou είπε:

Κοριιιτσιααα!!!

Όλα καλά!!! Τα μωράκια μου μεγαλώνουν και έχουν 150-160 χτύπους!!! Το 2ο μεγάλωσε λίγο αλλά έχει μόνο 1 μέρα διαφορά με το μεγάλο! Το μόνο θέμα είναι ο αρκετά μικρός σάκος!

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα τα νέα σου!! Ζήτω τα μωράκια μας!!!!

  • Μου αρέσει 12

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια γύρισα κι εγώ!!! Τα τουτουνακια μου μεγάλωσαν. Το ένα είναι 1.61 ( μήκος) και έχει 168 παλμούς ( 7w+4d) και το άλλο είναι 1.34 με 170 παλμούς! ( 8w.0d) 

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα τα νέα σου!! Ζήτω τα μωράκια μας!!!!

Ζητωωωωω....τελειαααααα.....τουτουνακια μου καλααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

Κοριιιτσιααα!!!

Όλα καλά!!! Τα μωράκια μου μεγαλώνουν και έχουν 150-160 χτύπους!!! Το 2ο μεγάλωσε λίγο αλλά έχει μόνο 1 μέρα διαφορά με το μεγάλο! Το μόνο θέμα είναι ο αρκετά μικρός σάκος!

Μπραβοοοο...τελειαααα...Και τα 2 είναι εκεί...Και θα είναι....!!!!!μπράβο κοριτσάκι μου...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Τουτουνι @Efinikolaou μπράβο κορίτσια μου.. Τέλεια τα νέα σας... Αντε να ηρεμήσετε τώρα τα τζουτζουκακια σας μεγαλώνουν ❤️❤️❤️ @chris79 αγάπη τι έγινε? Σε περιμένουμε... 

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Τα διδυμάκια της παρέας μας είναι σωστοί μαχητές!! Μπράβο κορίτσια!!! Περιμένουμε τα νέα και της τρίτης διδυμομανούλας..που είσαι @chris79??

Ναι που είμαι το κοριτσάκι μας ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Efinikolaou είπε:

Κοριιιτσιααα!!!

Όλα καλά!!! Τα μωράκια μου μεγαλώνουν και έχουν 150-160 χτύπους!!! Το 2ο μεγάλωσε λίγο αλλά έχει μόνο 1 μέρα διαφορά με το μεγάλο! Το μόνο θέμα είναι ο αρκετά μικρός σάκος!

Μπράβο κοριτσάρα μου! 

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια γύρισα κι εγώ!!! Τα τουτουνακια μου μεγάλωσαν. Το ένα είναι 1.61 ( μήκος) και έχει 168 παλμούς ( 7w+4d) και το άλλο είναι 1.34 με 170 παλμούς! ( 8w.0d) 

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα τα νέα σου!! Ζήτω τα μωράκια μας!!!!

Μπράβο τουτουνάκι! Μια χαρά είναι τα ζουζουνάκια σου!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου! 

Μπράβο τουτουνάκι! Μια χαρά είναι τα χουζουνάκια σου!

Ναι Ρενακι μου Δόξα το Θεό!!!!

Just now, Efinikolaou είπε:

Αχ κορίτσια μου είμαι τρελαμενη!!!

Βγάλαμε και φωτο 3d με χρώμα και είναι σαν ζελεδακια αρκουδάκια! Το μεγάλο κουνήθηκε κιόλας!

Αχ τι ωραία!!!! Κουνήθηκε!!! Ουαουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά και τα δικά μου ζουζουνάκια είναι μια χαρά και μεγαλώσανε πολύ !! 
3,1 και 3,6 εκατοστά με 175 και 179 παλμούς αντίστοιχα ... κουνιόντουσαν κιόλας !!! 
Όλα τέλεια είπε ο γιατρός!! Τώρα επόμενο ραντεβού 27 του μηνα και 5/8 πρώτα ο Θεός αυχενική !! 
Θελω να σας πω την αμαρτία μου ... φοβάμαι τόσο που δεν μπορώ να το ευχαριστηθώ .. δεν τολμάω να χαμογελάσω ... τώρα είμαι όσο ήμουν όταν παλινδρόμησε το προηγούμενο ... στενοχωριέμαι που είμαι τόσο μαγκωμένη αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω ... λέω μέσα μου ότι αυτή τη φορά είναι αλλιώς και ότι είστε το γούρι μου και σβήνω μια μια τις μέρες ... 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...