Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Joka είπε:

Αλήθεια?Έτσι πάει?Σε καθε εγκυμοσυνη είναι και μεγαλύτερη?

Εγω στην κοιλιτσα εχω λιγο λιπος οποτε δεν ξεχωριζει τίποτα ακόμα.

Εμενα ως τωρα μου χει φανει αιωνας να σου πω την αληθεια.Αλήθεια,το 1ο τριμηνο ποτε κλεινει?Όταν θα είμαστε 13 εβδομαδων ή όταν θα κλεισουμε τη 13η βδομαδα κύησης???Μπέρδεμα!!!

Έλα μου ντε!! Εγώ πάντως διάβασα παντού ότι στο τέλος της 12ης εβδομάδας ο κίνδυνος αποβολής μειώνεται στο ελάχιστο, οπότε αυτό κρατάω ;)

Just now, Τουτουνι είπε:

Εμένα πάλι σήμερα με.επιασε ανησυχία!! Δεν έχω κανένα σύμπτωμα βρε κορίτσια και αύριο θα πάω στο νοσοκομείο να κάνω ένα υπέρηχο...ποιος μπορεί να περιμένει ως της 27??

Να πας κοριτσάκι μου αν είναι να νιώσεις καλύτερα!

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Εμένα πάλι σήμερα με.επιασε ανησυχία!! Δεν έχω κανένα σύμπτωμα βρε κορίτσια και αύριο θα πάω στο νοσοκομείο να κάνω ένα υπέρηχο...ποιος μπορεί να περιμένει ως της 27??

Και εμένα με έπιασε προχτές αυτό το πράγμα, και εγώ εχω στις 28.Σημερα δεν είχα ανακατωσούρες δεν ξέρω πως θα αντέξω μέχρι τότε.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν. Κάποιες μέρες είναι έντονα, κάποιες άλλες όχι. Θα δείτε που όλες αυτό θα γράψουν. Όμως καταλαβαίνω το άγχος σας, μιας που ο επόμενος υπέρηχος αργεί.. Κι εγώ το ίδιο μπορεί να ένιωθα.

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki10 είπε:

Και εμένα με έπιασε προχτές αυτό το πράγμα, και εγώ εχω στις 28.Σημερα δεν είχα ανακατωσούρες δεν ξέρω πως θα αντέξω μέχρι τότε.

Χαχχαχαχαχαχαχα τα ίδια ακριβώς...εγώ δεν αντέχω θα πάω να δω...άλλωστε αύριο θα θα είναι ακριβώς 8 κάτι παραπάνω θα δούμε!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα φαίνεται η κοιλίτσα πια... Τρίτο βλέπετε και είμαι και αδύνατη οπότε δύσκολα κρύβεται..

Εγώ έχω υπέρηχο την άλλη εβδομάδα για να το μετρήσουμε για να κλείσουμε αυχενική.

  • Μου αρέσει 2

Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχχαχαχαχαχαχα τα ίδια ακριβώς...εγώ δεν αντέχω θα πάω να δω...άλλωστε αύριο θα θα είναι ακριβώς 8 κάτι παραπάνω θα δούμε!

Εγώ την Παρασκευή 7 ακριβώς αλλά που να πάω; Στον γιατρό; Θα μου πει είσαι τρελή .....χχαχαχαχ τι εννοείς σε νοσοκομείο; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki10 είπε:

Εγώ την Παρασκευή 7 ακριβώς αλλά που να πάω; Στον γιατρό; Θα μου πει είσαι τρελή .....χχαχαχαχ τι εννοείς σε νοσοκομείο; 

Να σου πω... Επειδή εμένα η τρέλα μου δεν παίζεται κι επειδή μου είπε ο άντρας μου να μην πάμε στο νοσοκομείο εκελισα σήμερα 9:15!

Κορίτσια στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ είμαι 5w +4 d  εδώ και 4 μέρες υποφέρω από αναγούλες και εμετούς όλη την μέρα μόνο το βράδυ που κοιμάμαι είμαι καλά , ότι και να φάω ότι και να πιω μου φέρνει ταραχή 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile91 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι 5w +4 d  εδώ και 4 μέρες υποφέρω από αναγούλες και εμετούς όλη την μέρα μόνο το βράδυ που κοιμάμαι είμαι καλά , ότι και να φάω ότι και να πιω μου φέρνει ταραχή 

Αχ υπομονή κορίτσι μου, ξέρω πόσο δύσκολο είναι.. 

Just now, Τουτουνι είπε:

Να σου πω... Επειδή εμένα η τρέλα μου δεν παίζεται κι επειδή μου είπε ο άντρας μου να μην πάμε στο νοσοκομείο εκελισα σήμερα 9:15!

Κορίτσια στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!!

Καλή επιτυχία Τουτούνιιιι!!! Περιμένουμε τα νέα των τουτουνακίων! Χιχιχι!!


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια η ομαδα μας.ειναι κάθε μερα στις hot του καφέ!Χαχαχχαχααα!!!

Λοιπον απ οτι διαβασα το 1ο τριμηνο κλεινει οταν συμπληρωθει και η 13η βδομαδα.

@Balouτο έφαγες σχεδον!!!

  • Χαχα 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Να σου πω... Επειδή εμένα η τρέλα μου δεν παίζεται κι επειδή μου είπε ο άντρας μου να μην πάμε στο νοσοκομείο εκελισα σήμερα 9:15!

Κορίτσια στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!!

Σου στέλνουμε κορίτσι μου όλη την θετική μας ενέργεια.Ολα καλά θα είναι αλλά δεν πειράζει που μας πιάνει αυτή η τρελααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile91 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι 5w +4 d  εδώ και 4 μέρες υποφέρω από αναγούλες και εμετούς όλη την μέρα μόνο το βράδυ που κοιμάμαι είμαι καλά , ότι και να φάω ότι και να πιω μου φέρνει ταραχή 

Και εμένα περίπου τόσο άρχισαν.ειναι ανυπόφορο για εμένα πάντως.ολη μέρα το σε πιάνει; Εγώ δεν χαλαρώνω ποτέ. Ξυπνάω κ το βράδυ η δεν μπορώ να κοιμηθώ. Βοηθάνε οι μπανάνες τα αχλάδια κ το τζίντζερ κ οι ψητές πατατες

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Να σου πω... Επειδή εμένα η τρέλα μου δεν παίζεται κι επειδή μου είπε ο άντρας μου να μην πάμε στο νοσοκομείο εκελισα σήμερα 9:15!

Κορίτσια στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!!

Σου στέλνουμε όλη μας την αγάπη και την θετική ενέργεια ❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...