Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, giwta_86 είπε:

Καλημέρα! Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Προφανώς εννοείς την papp a που γίνεται μαζί με την αυχενική. Εμένα που την έγραψε ο γυναικολογος μου, το παραπεμπτικο γράφει 11 ευρώ συμμετοχή αλλιώς 73,87.

@Thalia88 @vivi.nik. Καλημέρα! Σας ευχαριστώ πολύ! Η αγωνία μου  έχει χτυπήσει κοκκινο! Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα είναι καλά!! Βιβή τα πήρες τα πήρες τα αποτελέσματα της papp a? Όλα καλά έτσι?? 

@giwta_86 Καλημέρα κορίτσι μου και σε σένα! Ναι είναι η papp-a! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και για το καλωσόρισμα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nina13 είπε:

Αν είναι κολικος μην πινεις νερό την ώρα που πονας και πάρε τον γιατρό τηλ να σου δώσει παυσιπονο. Περαστικααα

Δεν είναι κολικος θα έπρεπε να πονάω πιο πάνω και στο κολικό είναι πολύ έντονο πονο ξέρω επειδή το έχω περάσει. Από την μητρα θα είναι μεγαλονι το νινι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ba_lily είπε:

Δεν είναι κολικος θα έπρεπε να πονάω πιο πάνω και στο κολικό είναι πολύ έντονο πονο ξέρω επειδή το έχω περάσει. Από την μητρα θα είναι μεγαλονι το νινι 

Αχ και εγώ έχω περαει αμέτρητους κολικους αστα.. Ευχομαι να ναι περαστικό και να στε μια χαρά μαμά και νινακι


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το θεό.. Οι μετρήσεις ήταν όλες καλές.. Η pap a αν όχι αύριο Δευτέρα θα βγει.. Μαντέψτε! Αγόρι και εγώ!! Από αύριο ξεκινάω ασβέστιο και σιδηρο!! 

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, giwta_86 είπε:

Καλημέρα! Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Προφανώς εννοείς την papp a που γίνεται μαζί με την αυχενική. Εμένα που την έγραψε ο γυναικολογος μου, το παραπεμπτικο γράφει 11 ευρώ συμμετοχή αλλιώς 73,87.

@Thalia88 @vivi.nik. Καλημέρα! Σας ευχαριστώ πολύ! Η αγωνία μου  έχει χτυπήσει κοκκινο! Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα είναι καλά!! Βιβή τα πήρες τα πήρες τα αποτελέσματα της papp a? Όλα καλά έτσι?? 

Κοριτσάκι μου όλα καλά με την Αυχενική; σημερα πήρα τα αποτελέσματα της Παπ α. Καλά πρέπει να είναι. Δεν τα καταλαβαίνω και όλα! Το απόγευμα θα μιλήσω με τη γιατρό!

Just now, giwta_86 είπε:

Κορίτσια μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το θεό.. Οι μετρήσεις ήταν όλες καλές.. Η pap a αν όχι αύριο Δευτέρα θα βγει.. Μαντέψτε! Αγόρι και εγώ!! Από αύριο ξεκινάω ασβέστιο και σιδηρο!! 

Αααχχχ τώρα το είδα!!!! Τι καλά!!!! Join the club φίλη μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβοοο που όλα πήγαν κατευχήν!! Ειδες και το φύλο ε τυχερήηηηη. Εμένα δεν μου έδωσαν καμία πιθανότητα :-(. Ο γιατρός μου είχε αστειευτεί ότι είναι κατά 50% αγόρι και ο  μαιευτήρας στην αυχενική μου είπε 50% κορίτσι!!ουάαααου δεν το ήξερα!!!! χεχε!


OdHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, giwta_86 είπε:

Κορίτσια μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το θεό.. Οι μετρήσεις ήταν όλες καλές.. Η pap a αν όχι αύριο Δευτέρα θα βγει.. Μαντέψτε! Αγόρι και εγώ!! Από αύριο ξεκινάω ασβέστιο και σιδηρο!! 

Συγχαρητήρια Γιωτουλα με το καλο!!! ❤❤❤:wub:

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thalia88 said:

Μπράβοοο που όλα πήγαν κατευχήν!! Ειδες και το φύλο ε τυχερήηηηη. Εμένα δεν μου έδωσαν καμία πιθανότητα :-(. Ο γιατρός μου είχε αστειευτεί ότι είναι κατά 50% αγόρι και ο  μαιευτήρας στην αυχενική μου είπε 50% κορίτσι!!ουάαααου δεν το ήξερα!!!! χεχε!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Σημασία έχει που είναι γερά τα μωρά μας.. Βέβαια λογικό να θες να μάθεις και το φύλο.. Λίγη υπομονή ακόμα.. Εγώ ξαφνιάστηκα γτ για κάποιο λόγο είχα δεδομένο στο μυαλό μου κορίτσι.. Αλλα εννοείται ότι χάρηκα.. Και εμένα μου το χε κάνει αυτό το αστείο στον τελευταίο υπερηχο... :tongue:

Just now, Vaso11.4.11 said:

Συγχαρητήρια Γιωτουλα με το καλο!!! ❤❤❤:wub:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Αντε να παίρνεις και εσύ σειρά σιγά σιγά, με το καλό να ακούσουμε και τα δικά σου καλά νέα!! 

Just now, valentina23 said:

@vivi.nik. @giwta_86 μπράβο κορίτσια για τις αυχενικής σας!! Γεμίσαμε γαμπροί!!! Τίγκα στο τσουτσουνι ο Μαρτης:P

Χαχαχαχαχα αυτό ξανά πες το!! Θα έχετε μεγάλη γκάμα!! :-D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

@Velly82 καλοσωρισες στη παρέα μας!! Με το καλό το νινί σου!!

@ba_lily ακόμα σε πονάει; 

Σήμερα δεν πονεσα καθόλου 2 μέρες κρατεισε. Διάβασα στην εφαρμογή που έχω για να μετράμε της ευδομαδες πώς 14η και 15η ευδομαδα εμφανίζεται πονο αριστερά ή δεξιά η και στης 2 μεριές μεγαλονι η μητρα και πιέζει τα όργανα. Πάντως σήμερα δεν πονεσα καθόλου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Σημασία έχει που είναι γερά τα μωρά μας.. Βέβαια λογικό να θες να μάθεις και το φύλο.. Λίγη υπομονή ακόμα.. Εγώ ξαφνιάστηκα γτ για κάποιο λόγο είχα δεδομένο στο μυαλό μου κορίτσι.. Αλλα εννοείται ότι χάρηκα.. Και εμένα μου το χε κάνει αυτό το αστείο στον τελευταίο υπερηχο... :tongue:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Αντε να παίρνεις και εσύ σειρά σιγά σιγά, με το καλό να ακούσουμε και τα δικά σου καλά νέα!! 

Χαχαχαχαχα αυτό ξανά πες το!! Θα έχετε μεγάλη γκάμα!! :-D

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου! Στις 24 θα σας πω κ εγω τα νεα μου με το καλο! :)

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...