Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, valentina23 είπε:

 @Evoulini24 σύμφωνα με τελευταία περίοδο. Με την αυχενική πιο μεγάλη με δείχνει 5 μερες περίπου!

@Μαρίνα3 με το καλό αύριο η αυχενική. Καταλαβαίνω το άγχος σου και γω έτσι ήμουν! Όσο για τα πονακια και γω τα έχω και πριν 4 μέρες περίπου μ είχε πιάσει και η μέση μου πολύ! Εγώ καμία φορά αισθάνομαι και τσιμπηματα από κάτω. 

@Popaki2011 εμένα μου είχε πει μόνο ανταύγειες. Τώρα δεν ξέρω ρώτα και το γιατρό σου

Νομίζω με βάση την αυχενική το υπολογίζουμε από εδώ και πέρα! ΠΗΤ πότε σου έδωσε; Εμένα 8/3!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλα καλά! Καλές βγήκαν οι μετρήσεις! Κουνιόταν άλλαζε θέσεις συνεχεια..φαινόταν πολύ καθαρά!! Μας είπε 60% κορίτσι! Μικρό ποσοστό :P

 

Just now, F_Maria said:

Πριν από την αυχενική φάγατε σοκολάτα;

Ναι εγώ έφαγα μου είχε πει να φαω

  • Μου αρέσει 8

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

 @Natasapal χαχαχαχα το καταφέρατε να ξυπνήσει? 

Για λίγο μετά γύρισε από την άλλη κ ξανακοιμηθηκε!

4 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Πριν από κάθε μεγάλο υπέρηχο.. τρώμε σοκολάτα.. 

Ο γιατρος μου ειπε μιση ωρα πριν 100 γρ σοκολάτα. 

Δεν το ήξερα μετά το έμαθα...αν κ δεν είμαι του γλυκού Γενικά πριν τους υπέρηχους θα τρώω

  • Μου αρέσει 1

XtYXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Νομίζω με βάση την αυχενική το υπολογίζουμε από εδώ και πέρα! ΠΗΤ πότε σου έδωσε; Εμένα 8/3!

8/3 ήταν πριν την αυχενική. Τώρα έχω 1/3!!!Ναι και μένα την αυχενική μου είπε μετράνε αλλά βλέπω κάποιες κοπέλες μετράνε την τελευταία περίοδο.. Ουφ.. Μ εχουν μπερδέψει όλα αυτά.. Εβδομάδες.. Μήνες.. Τρίμηνα.. Και υποτίθεται είναι και η δεύτερη εγκυμοσυνη μου:P

@Kassandras αχ μπράβο!!!! Με το καλό και η papp a!!! Κοριτσάκι ε;;Έλα να γινόμαστε πολλες:P

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kassandras είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Καλές βγήκαν οι μετρήσεις! Κουνιόταν άλλαζε θέσεις συνεχεια..φαινόταν πολύ καθαρά!! Μας είπε 60% κορίτσι! Μικρό ποσοστό :P

 

Ναι εγώ έφαγα μου είχε πει να φαω

Τελεια, πολυ ευχάριστα νεα!! Με το καλο!! 

  • Ευχαριστώ 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 said:

8/3 ήταν πριν την αυχενική. Τώρα έχω 1/3!!!Ναι και μένα την αυχενική μου είπε μετράνε αλλά βλέπω κάποιες κοπέλες μετράνε την τελευταία περίοδο.. Ουφ.. Μ εχουν μπερδέψει όλα αυτά.. Εβδομάδες.. Μήνες.. Τρίμηνα.. Και υποτίθεται είναι και η δεύτερη εγκυμοσυνη μου:P

@Kassandras αχ μπράβο!!!! Με το καλό και η papp a!!! Κοριτσάκι ε;;Έλα να γινόμαστε πολλες:P

Αχ μακάρι να μη μας το αλλάξει σε ένα μήνα που θα ξαναπάμε :D:P κι εμένα η αυχενική με έβγαλε 12+4 ενώ με την περίοδο είμαι 12+1. Αλλά μου είπε ότι πάμε με βάση τη μέτρηση της περιόδου και βλέπουμε :huh:

Α επίσης τον ρώτησα για το έμβολιο που λέγαμε πιο παλια. Μου είπε ό,τι θέλω. Και ότι εφόσον δεν καλύπτει 100% δεν το προτείνει σαν υποχρεωτικο


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Evoulini24 είπε:

Οι εβδομάδες μου είναι σύμφωνα με την αυχενική!! Εσένα;

Αχ κι εγώ θα ήθελα να τα βάψω αλλά φοβάμαι!! Στην αρχή μου είχε πει όχι..τώρα δεν ξέρω! Νύχια βάφεις;

Βαφω νύχια αλλά μόνο των ποδιών γιατί δεν μπορώ να φοράω πέδιλο και να τα βλέπω αβαφτα. 

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Γειά σου κορίτσι 15+1 και γω σήμερα!! Πρέπει να είμαστε οι μεγαλύτερες στις μανούλες Μαρτίου. :PΟύτε εγώ το χω νοιώσει.. Έτσι νομίζω τουλάχιστον.. Αισθάνομαι κάτι αλλά μπορεί να είναι έντερο. Οι εβδομάδες σου είναι σύμφωνα με τελευταία περίοδο η αυχενική; Με το καλό αύριο να δεις το μωράκι σου!! 

@basw2 καταλαβαίνω το άγχος σου. Αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά!!! Μην μου στεναχωριέσαι!!

@Kassandras  όλα ο. Κ με την αυχενική;; 

Κορίτσια σήμερα έκανα τις μηνιαίες εξετασεις και δυστυχώς ο αιματοκριτης έπεσε κι άλλο.. 27!!Γι αυτό ζαλίζομαι συνέχεια.. Φοβάμαι μην ταβλιαστω και πουθενά. Μίλησα με το γιατρός ο οποίος ύστερα από συνεννόηση με αιματολογο μου άλλαξε σιδηρο και θα δούμε πάλι σε 20 μέρες.. :(

Και εγώ είμαι 15×3!!Πητ 7/3 με την τελευταία μέτρηση !

On 14/9/2020 at 9:38 ΜΜ, valentina23 είπε:

Εγώ κοριτσάκι πάντως. Πεππυ θα έχουμε πολλές επιλογες:Dκαμία άλλη νύφη;; 

Πραγματικά πολλοί γαμπροί μαζεύτηκαν στον Μάρτιο χαχαχαχαχαχαχαχ!!!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα... εμενα μου απαγορεύει βάψιμο μαλλιων για νύχια δε ρωτησα αλλα ξερω την απάντηση του .. μόνον ανταύγειες με αφήνει απο την αυχενική και μετα .

Εγω βρηκα ευκαιρία και εκανα ενα ωραιότατο ομπρε χεχεχε  .

Και εμενα μου ειπε οτι μετράμε τις εβδομάδες από την αυχενική και όχι περιόδου καλα ετσι κι αλλιώς εμεις υπερηχογραφικα πηγαίναμε γτ η περιοδο δε συνάδει με το μωρο .

Και κάτι άλλο ηθελα να πω αλλα το ξέχασα :ph34r:

Δεν βάζω εύκολα ονοματα γτ σας ξεχνάω βρε κορίτσια μου συγνώμη..

Αααααα για την αυχενική της Κασσάνδρας νομιζω ηθελα να πω συγχαρητήρια :x

  • Ευχαριστώ 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kassandras είπε:

Ευχαριστώ όλες κορίτσια :wub:

Μου λέτε πως θα περιμένουμε τώρα ένα μήνα για να ξαναδούμε το μπεμπεδακι μας; 

Για καλή μου τύχη εχω 5/10 στην αρχη για μηνα με πήγαινε και μου το εσπασε με την αυχενική. Καμια κατανόηση οι γιατρουλιδες :D


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Για καλή μου τύχη εχω 5/10 στην αρχη για μηνα με πήγαινε και μου το εσπασε με την αυχενική. Καμια κατανόηση οι γιατρουλιδες :D

Στις 5/10 έχεις την αυχενική; Τέλεια :D


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...