Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Και ευω ήθελα δυο για μεγαλύτερες πιθανότητες αλλά μ είπαν όχι … δεν πειραζει !!!! Δ ξέρω είμαι ένα βήμα να πάω φαρμακειο ένα περναω απέξω κ δ κοιτάω καν μέσα …. Μόνο μην βγει αρνητικό κ μ Παει όλη η εβδομάδα χάλια τίποτα άλλο δ με κρατάει …

      15 minutes ago, Blue Velvet said:

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

      Η χοριακη μ είναι την Παρασκευή της εβδομάδας που μας έρχεται ….

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

@vivi.nik. είχε πολύ πλάκα έκανε συνέχεια κωλοτούμπες ο γιατρός δεν μπορούσε να το μετρήσει!!!Δεν έχω ξαναζήσει κάτι τέτοιο οπότε καταλαβαίνεις τον ενθουσιασμό μου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Basiliki92 είπε:

@vivi.nik. είχε πολύ πλάκα έκανε συνέχεια κωλοτούμπες ο γιατρός δεν μπορούσε να το μετρήσει!!!Δεν έχω ξαναζήσει κάτι τέτοιο οπότε καταλαβαίνεις τον ενθουσιασμό μου!!!

Εγώ πάντως ένα ελαφρύ μπρδουλπ το ένιωσα και μπήκα στην 15 εβδομάδα ..έντερο δεν ήταν το ξεχωρίζω ..τυχαίνει και πιο νωρίς σε κάποιες γυναίκες..αλλά ήταν πιο πολύ κάτι σαν φτερούγισμα περίεργο..

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Εγώ πάντως ένα ελαφρύ μπρδουλπ το ένιωσα και μπήκα στην 15 εβδομάδα ..έντερο δεν ήταν το ξεχωρίζω ..τυχαίνει και πιο νωρίς σε κάποιες γυναίκες..αλλά ήταν πιο πολύ κάτι σαν φτερούγισμα περίεργο..

Έλα να μην νιώθω ότι ειμαι τρελή χαχαχαχα κορίτσια καμία αλληηη? 


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή σχολικη χρόνια για όσες έχουν μεγαλύτερα παιδακια!! Και γω κάτι καταλαβαίνω αλλά δεν ξέρω αν είναι απ το έντερο.. :(Βγήκε και η εξέταση της κυστικης όλα καλά μου είπε ο γιατρός. Τώρα απ την άλλη βδομάδα θα πάω να με δει.. Να δω και γω το πλασματακι μου να χαρώ!! Εγώ σημερα είμαι 15 εβδ βάση τελευταίας περιόδου αλλά με την αυχενική 5 μερες περίπου πιο μεγάλη. Και γω τα χω τελείως μπερδέψει. Εβδομάδες.. Μήνες.. Κουλουβαχατα :grin:

Παρεμπιπτόντως να ρωτήσω και κάτι προσωπικό; τι σας έχει πει ο γιατρός για το σεξ;; απ το δεύτερο τρίμηνο κάνουμε ελεύθερα; 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή σχολικη χρόνια για όσες έχουν μεγαλύτερα παιδακια!! Και γω κάτι καταλαβαίνω αλλά δεν ξέρω αν είναι απ το έντερο.. :(Βγήκε και η εξέταση της κυστικης όλα καλά μου είπε ο γιατρός. Τώρα απ την άλλη βδομάδα θα πάω να με δει.. Να δω και γω το πλασματακι μου να χαρώ!! Εγώ σημερα είμαι 15 εβδ βάση τελευταίας περιόδου αλλά με την αυχενική 5 μερες περίπου πιο μεγάλη. Και γω τα χω τελείως μπερδέψει. Εβδομάδες.. Μήνες.. Κουλουβαχατα :grin:

Παρεμπιπτόντως να ρωτήσω και κάτι προσωπικό; τι σας έχει πει ο γιατρός για το σεξ;; απ το δεύτερο τρίμηνο κάνουμε ελεύθερα; 

Μπράβο για την κυστικη και εγώ ακόμα την περιμένω να βγει :( με τις βδομάδες και τους μήνες τα χω κάνει και εγώ ασταα !Όσο για το σεξ επειδή είχα πάθει μια πολύ μικρή αποκολληση μας είπε όχι τότε αλλά γενικά είναι υπέρ αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα...άντε να το δεις το ζουζουνελι σου να γεμίσεις χαρά και φως!!! 

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κορίτσια μου, μόλις τελείωσα από ρην αυχενική ολα καλα δοξα το θεό.. περιμένω αποτελέσματα από pappa-a 13-5  εβδομάδες με ΠΗΤ 17/3 

Και βάλτε με στο κλαμπ και εμενα ...

 Είναι ΑΓΟΡΑΚΙ τελικά.. 99% 

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου, μόλις τελείωσα από ρην αυχενική ολα καλα δοξα το θεό.. περιμένω αποτελέσματα από pappa-a 13-5  εβδομάδες με ΠΗΤ 17/3 

Και βάλτε με στο κλαμπ και εμενα ...

 Είναι ΑΓΟΡΑΚΙ τελικά.. 99% 

Τι τέλεια νεα και αυτα σήμερα!! Με το καλο να ερθει στην αγκαλιά σου ο μπέμπης! 

Just now, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή σχολικη χρόνια για όσες έχουν μεγαλύτερα παιδακια!! Και γω κάτι καταλαβαίνω αλλά δεν ξέρω αν είναι απ το έντερο.. :(Βγήκε και η εξέταση της κυστικης όλα καλά μου είπε ο γιατρός. Τώρα απ την άλλη βδομάδα θα πάω να με δει.. Να δω και γω το πλασματακι μου να χαρώ!! Εγώ σημερα είμαι 15 εβδ βάση τελευταίας περιόδου αλλά με την αυχενική 5 μερες περίπου πιο μεγάλη. Και γω τα χω τελείως μπερδέψει. Εβδομάδες.. Μήνες.. Κουλουβαχατα :grin:

Παρεμπιπτόντως να ρωτήσω και κάτι προσωπικό; τι σας έχει πει ο γιατρός για το σεξ;; απ το δεύτερο τρίμηνο κάνουμε ελεύθερα; 

 @valentina23 καλη σχολική χρονιά να εχει το παιδάκι σου!! Και με το καλο να έρθει και το επόμενο στον κοσμο, χάρηκα πολύ για τα αποτελέσματα σου! Οσον αφορά την ερώτηση σου, εμας απο το πρώτο 3μηνο μας αφηνε απλώς εγω δεν αισθανόμουν άνετα/φοβόμουν .. Πιστεύω σε καμια βδομάδα που θα μπω στον 4ο να εχω περισσότερη όρεξη και διάθεση! :);)


LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου, μόλις τελείωσα από ρην αυχενική ολα καλα δοξα το θεό.. περιμένω αποτελέσματα από pappa-a 13-5  εβδομάδες με ΠΗΤ 17/3 

Και βάλτε με στο κλαμπ και εμενα ...

 Είναι ΑΓΟΡΑΚΙ τελικά.. 99% 

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό το αντράκι σου!!!  


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου, μόλις τελείωσα από ρην αυχενική ολα καλα δοξα το θεό.. περιμένω αποτελέσματα από pappa-a 13-5  εβδομάδες με ΠΗΤ 17/3 

Και βάλτε με στο κλαμπ και εμενα ...

 Είναι ΑΓΟΡΑΚΙ τελικά.. 99% 

Αχ τι καλααα!!!σούπερ κορίτσι μου!!!!πολύ χάρηκα !!

πρίν από 20 λεπτά , valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή σχολικη χρόνια για όσες έχουν μεγαλύτερα παιδακια!! Και γω κάτι καταλαβαίνω αλλά δεν ξέρω αν είναι απ το έντερο.. :(Βγήκε και η εξέταση της κυστικης όλα καλά μου είπε ο γιατρός. Τώρα απ την άλλη βδομάδα θα πάω να με δει.. Να δω και γω το πλασματακι μου να χαρώ!! Εγώ σημερα είμαι 15 εβδ βάση τελευταίας περιόδου αλλά με την αυχενική 5 μερες περίπου πιο μεγάλη. Και γω τα χω τελείως μπερδέψει. Εβδομάδες.. Μήνες.. Κουλουβαχατα :grin:

Παρεμπιπτόντως να ρωτήσω και κάτι προσωπικό; τι σας έχει πει ο γιατρός για το σεξ;; απ το δεύτερο τρίμηνο κάνουμε ελεύθερα; 

Μπράβο τέλεια με την κυστική !!νομίζω το σεξ έχει να κάνει με την περίπτωση !!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Καλησπερα κορίτσια μου, μόλις τελείωσα από ρην αυχενική ολα καλα δοξα το θεό.. περιμένω αποτελέσματα από pappa-a 13-5  εβδομάδες με ΠΗΤ 17/3 

Και βάλτε με στο κλαμπ και εμενα ...

 Είναι ΑΓΟΡΑΚΙ τελικά.. 99% 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Πω πω πω ομάδα ποδοσφαίρου θα φτιάξουμε με τόσα αγοράκια!! Με το καλό!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου, μόλις τελείωσα από ρην αυχενική ολα καλα δοξα το θεό.. περιμένω αποτελέσματα από pappa-a 13-5  εβδομάδες με ΠΗΤ 17/3 

Και βάλτε με στο κλαμπ και εμενα ...

 Είναι ΑΓΟΡΑΚΙ τελικά.. 99% 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Με το καλό και η papp a. Πω πω γεμίσαμε γαμπροί!!! 

Link to comment
Share on other sites

Πω πω χαρηκα παρα πολυ σημερα ... πιπιλαμε και δάχτυλο ξετρελάθηκα...

Αλλα τελικά ολες αγορακια ;; ποσα κοριτσάκια έχουμε; της Πεπης και της Βαλεντινας;;;

  • Μου αρέσει 3

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Πω πω χαρηκα παρα πολυ σημερα ... πιπιλαμε και δάχτυλο ξετρελάθηκα...

Αλλα τελικά ολες αγορακια ;; ποσα κοριτσάκια έχουμε; της Πεπης και της Βαλεντινας;;;

@Aria konstaΠιπίλαγε δάχτυλο?ε θα τρελαθώ!!!Πόσους πόντους στο έβγαλε? και πόσους παλμούς?


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας. Σας διαβάζω πολύ καιρό και σήμερα ήρθε η σειρά μου να σας γράψω...ειμαι και εγώ μια από εσάς..μετά από πολλά δυσάρεστα σήμερα είχα και εγώ ευχάριστα νέα.η αυχενικη μου πήγε μια χαρά και επιτέλους μπόρεσα να αναπνεύσω...μάλλον κοριτσάκι... Η χαρά μου δεν περιγράφεται...καλώς σας βρήκα γλυκούλες μου να έχουμε καλό υπόλοιπο...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...