Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pepi88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!είχα περιπέτειες σήμερα !από χθες είχα έντονους πόνους στην κοιλιά χαμηλά αλλά δεν πήρα τον γιατρό λέω τίποτα δεν θα είναι ..ξύπνησα όμως σήμερα και συνέχιζα να πονάω οπότε πήρα τον γιατρό και μου είπε να φύγω αμέσως για το νοσοκομείο.καλα δεν συζητώ την ταλαιπωρία που σημαίνει πλέον το δημόσιο νοσοκομείο!!!!με τα λίγα με τα πολλά είχα συσπάσεις.Με είδαν από κάτω ο τράχηλος κατέβηκε στα 2,7 και μαλάκωσε λίγο αλλά ευτυχώς ήταν κλειστός.μου πήραν δείγμα για καλλιέργεια το οποίο πήγα στο Γένεσις και τα αποτελέσματα θα βγουν την τρίτη.και τελικά θα κάνω περίδεση τραχήλου.επισης θα πάρω χάπια για τις συσπάσεις για μια βδομάδα τα οποία όμως ρίχνουν πολύ την πίεση και πρέπει να προσέχω μην ζαλιστώ και πέσω !αυταααα!μεγάλη τρομάρα..

Κορίτσι μου περαστικά και καλη δυναμη. Όλα καλά θα πάνε, σημασία έχει οτι το εντόπισες εγκαίρως και θα πάρεις τα μετρα σου ώστε να έχεις μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη!! Σου στελνω την θετική μου ενέργεια!! 

  • Ευχαριστώ 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rina-Katerina είπε:

Κορίτσι μου περαστικά και καλη δυναμη. Όλα καλά θα πάνε, σημασία έχει οτι το εντόπισες εγκαίρως και θα πάρεις τα μετρα σου ώστε να έχεις μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη!! Σου στελνω την θετική μου ενέργεια!! 

Ευχαριστώ αγάπη μου !!γενικά προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη !

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pepi88 said:

Γεια σας κορίτσια!είχα περιπέτειες σήμερα !από χθες είχα έντονους πόνους στην κοιλιά χαμηλά αλλά δεν πήρα τον γιατρό λέω τίποτα δεν θα είναι ..ξύπνησα όμως σήμερα και συνέχιζα να πονάω οπότε πήρα τον γιατρό και μου είπε να φύγω αμέσως για το νοσοκομείο.καλα δεν συζητώ την ταλαιπωρία που σημαίνει πλέον το δημόσιο νοσοκομείο!!!!με τα λίγα με τα πολλά είχα συσπάσεις.Με είδαν από κάτω ο τράχηλος κατέβηκε στα 2,7 και μαλάκωσε λίγο αλλά ευτυχώς ήταν κλειστός.μου πήραν δείγμα για καλλιέργεια το οποίο πήγα στο Γένεσις και τα αποτελέσματα θα βγουν την τρίτη.και τελικά θα κάνω περίδεση τραχήλου.επισης θα πάρω χάπια για τις συσπάσεις για μια βδομάδα τα οποία όμως ρίχνουν πολύ την πίεση και πρέπει να προσέχω μην ζαλιστώ και πέσω !αυταααα!μεγάλη τρομάρα..

Περαστικά κορίτσι μου!! Λογικό να τρόμαξες...να κάνεις ότι είναι καλύτερο για σένα και το μπεμπακο σου!! Προσοχή και ξεκούραση και όλα καλά θα είναι... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, Kassandras είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.με τη ζώνη του αυτοκινήτου τι κανετε? Που βάζετε το οριζόντιο μέρος? Ψηλά η χαμηλά? Γιατί και η μήτρα είναι ακόμα χαμηλα.. εχω δει κάτι ειδικές ζώνες αλλά δεν ξέρω αν είναι ασφαλείς . Θα ρωτήσω κ το γιατρό βέβαια..

Αμα σου πω οτι εγω το κατω μερος το κραταω... Η τρελη, φοβαμαι που με σφίγγει κ δε θελω, κ οδηγαω κρατώντας τη. Ξερω ξερω.. Οτι πιο λαθος. Αλλα ποσο οδηγαω νομιζετε; κ αυτο το κοψα. Κωσταλεξη σπιτι! 

@Pepi88  κοριτσι μου ανησυχησα... Εύχομαι ολα να πανε καλα, μην αγχώνεσαι, μεινε σπιτι, τα περαστικα μου σου εύχομαι.. Αχ ρε κοριτσια, ποσο αγωνιω, κ για μενα, αλλα κ για σας, αλήθεια.. Αμα διαβασω τιποτα αμεσως ταραζομαι, θελω να πανε ολα καλα για ολες τις μανουλες. Να προσεχετε τους εαυτους σας! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pepi88 είπε:

Ευχαριστώ αγάπη μου !!γενικά προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη !

Προσπάθησε να μην ταράζεσαι και θα πάνε όλα καλά!! Θα κάνεις και την περίδεση και θα ηρεμήσεις!! Θετική σκέψη μόνο!!!

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

@Pepi88 υπομονή κορίτσι μου. Κάνε ότι σου λέει ο γιατρός και όλα καλά θα πάνε!! Θα τρόμαξες πολύ αλλά όλα καλά ευτηχως. 

Καλημέρα σε όλες!! Βαλεντίνα εσύ είσαι η πρώτη από όλες μας για Β επιπέδου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλη βδομαδα. Πήγα χθες για υπερηχο, παλι δεν είδαμε εάν θα είναι αγοράκι η κοριτσάκι, ειχε κλειστά ποδαρακια το νινι.. Θα με τρελάνει αυτό το παιδί!! Τώρα περιμένω 13.11 για την Β επιπέδου. Επίσης εάν έχει/ ξέρει κάποια κοπέλα ενδοκρινολογο στην Αθήνα και εαν θέλει ας μου στείλει μνμ με τα στοιχεία του. Μου είπε ο γιατρός να τσεκάρω τον θυροειδη μήπως πάρω χαπάκι να τον ρίξω λίγο. Είναι φυσιολογικες οι τιμές αλλά μου είπε καλο θα ηταν στις εγκυους να είναι χαμηλό το νούμερο.. Οποτε θα ήθελα να πάρω μια γνώμη από εξειδικευμένο γιατρό. 

Τα φιλιά μου σε όλες σας 

  • Μου αρέσει 2

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, giwta_86 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου!! Λογικό να τρόμαξες...να κάνεις ότι είναι καλύτερο για σένα και το μπεμπακο σου!! Προσοχή και ξεκούραση και όλα καλά θα είναι... 

Ευχαριστώ καλή μου!εδώ ξάπλα μέχρι να βγάλω ρίζες!

12 ώρες πρίν, Mareva είπε:

Αμα σου πω οτι εγω το κατω μερος το κραταω... Η τρελη, φοβαμαι που με σφίγγει κ δε θελω, κ οδηγαω κρατώντας τη. Ξερω ξερω.. Οτι πιο λαθος. Αλλα ποσο οδηγαω νομιζετε; κ αυτο το κοψα. Κωσταλεξη σπιτι! 

@Pepi88  κοριτσι μου ανησυχησα... Εύχομαι ολα να πανε καλα, μην αγχώνεσαι, μεινε σπιτι, τα περαστικα μου σου εύχομαι.. Αχ ρε κοριτσια, ποσο αγωνιω, κ για μενα, αλλα κ για σας, αλήθεια.. Αμα διαβασω τιποτα αμεσως ταραζομαι, θελω να πανε ολα καλα για ολες τις μανουλες. Να προσεχετε τους εαυτους σας! 

Μην αγχώνεσαι!έτσι μας κάνει νούμερα ο μπέμπης για να τον αγαπάμε πιο πολύ !!για μένα ξεκινάν τα δύσκολα αλλά είμαι έτοιμη για όλα !!

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rina-Katerina said:

Καλημέρα κορίτσια, καλη βδομαδα. Πήγα χθες για υπερηχο, παλι δεν είδαμε εάν θα είναι αγοράκι η κοριτσάκι, ειχε κλειστά ποδαρακια το νινι.. Θα με τρελάνει αυτό το παιδί!! Τώρα περιμένω 13.11 για την Β επιπέδου. Επίσης εάν έχει/ ξέρει κάποια κοπέλα ενδοκρινολογο στην Αθήνα και εαν θέλει ας μου στείλει μνμ με τα στοιχεία του. Μου είπε ο γιατρός να τσεκάρω τον θυροειδη μήπως πάρω χαπάκι να τον ρίξω λίγο. Είναι φυσιολογικες οι τιμές αλλά μου είπε καλο θα ηταν στις εγκυους να είναι χαμηλό το νούμερο.. Οποτε θα ήθελα να πάρω μια γνώμη από εξειδικευμένο γιατρό. 

Τα φιλιά μου σε όλες σας 

Κι εμείς αύριο θα ξαναπάμε να δει το φύλο γιατι την προηγούμενη βδομάδα δε μας έκανε τη χάρη :P

  • Χαχα 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!είχα περιπέτειες σήμερα !από χθες είχα έντονους πόνους στην κοιλιά χαμηλά αλλά δεν πήρα τον γιατρό λέω τίποτα δεν θα είναι ..ξύπνησα όμως σήμερα και συνέχιζα να πονάω οπότε πήρα τον γιατρό και μου είπε να φύγω αμέσως για το νοσοκομείο.καλα δεν συζητώ την ταλαιπωρία που σημαίνει πλέον το δημόσιο νοσοκομείο!!!!με τα λίγα με τα πολλά είχα συσπάσεις.Με είδαν από κάτω ο τράχηλος κατέβηκε στα 2,7 και μαλάκωσε λίγο αλλά ευτυχώς ήταν κλειστός.μου πήραν δείγμα για καλλιέργεια το οποίο πήγα στο Γένεσις και τα αποτελέσματα θα βγουν την τρίτη.και τελικά θα κάνω περίδεση τραχήλου.επισης θα πάρω χάπια για τις συσπάσεις για μια βδομάδα τα οποία όμως ρίχνουν πολύ την πίεση και πρέπει να προσέχω μην ζαλιστώ και πέσω !αυταααα!μεγάλη τρομάρα..

Αχ! Αυτοί οι πονοι !! 

Δόξα το θεό είναι ολα καλα ,ρολόι δηλαδή! Να κάνεις την περίδεση να εισαι πιο ήρεμη. Και εγω εχω τρομερό άγχος, δεν είναι τίποτα! 

Εσυ να μην ταράζεσαι όμως, και καλό είναι ότι νιώθεις με το παραμικρό να παίρνεις το γιατρο ! 

  • Ευχαριστώ 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rina-Katerina said:

Καλημέρα κορίτσια, καλη βδομαδα. Πήγα χθες για υπερηχο, παλι δεν είδαμε εάν θα είναι αγοράκι η κοριτσάκι, ειχε κλειστά ποδαρακια το νινι.. Θα με τρελάνει αυτό το παιδί!! Τώρα περιμένω 13.11 για την Β επιπέδου. Επίσης εάν έχει/ ξέρει κάποια κοπέλα ενδοκρινολογο στην Αθήνα και εαν θέλει ας μου στείλει μνμ με τα στοιχεία του. Μου είπε ο γιατρός να τσεκάρω τον θυροειδη μήπως πάρω χαπάκι να τον ρίξω λίγο. Είναι φυσιολογικες οι τιμές αλλά μου είπε καλο θα ηταν στις εγκυους να είναι χαμηλό το νούμερο.. Οποτε θα ήθελα να πάρω μια γνώμη από εξειδικευμένο γιατρό. 

Τα φιλιά μου σε όλες σας 

Καλημέρα κορίτσι.. Αχ αυτό το παιδί πολύ ντροπαλό σας βγήκε!! Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη με την ενδοκρινολογο μου..και ειδικεύεται και σε εγκύους.. Αλλα είναι στον Πειραιά.. Δε ξέρω αν σε βολεύει.. Μου λες αν είναι.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...