Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Popaki2011 είπε:

Τέλεια νέα Mighty!!!!!!εγώ ξεκίνησα utrogestan πρωί βράδυ κ τέλος της άλλης βδομάδας θα επαναλάβω χοριακη και προγεστερόνη. Τότε θα κάνω και τον προγεννητικο και υπέρηχο μετά. Δεν αγχώνομαι, ότι είναι να γίνει θα γίνει,προσέχω βάρη και σκυψιματα.

Με εξωσωματική είσαι η είναι φυσική σύλληψη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Popaki2011 είπε:

Φυσικη!

α ρωτάω γιατί είναι κάπως διαφορετικοί οι χρόνοι που γίνονται όλα γιαυτό. εσείς πάτε για χοριακή μετά την καθυστέρηση εμείς την πρώτη μέρα που θα ερχόταν η περίοδος.κ προγεννητικό κάνουμε πριν την εγκυμοσύνη.χαχαχα. ultro γιατί σου έδωσε; 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Mighty είπε:

Μόλις τελείωσα !πάνε όλα καλά !!φάνηκε κ ο σάκος κ το έμβρυο κ η καρδιά παλλόταν! Είναι 0.29cm και είναι ένα. Κ στα δικά σας κορίτσια!! Είμαι ακριβώς όσο μου το έβγαλε η εφαρμογή μου κ στο eleftheia 5w+5d!! Κ ο υπέρηχος έγραψε πιθανή ημερ τοκετού 1 με 5 Μαρτίου οπότε ανήκω σε τούτη εδώ την ομαδα

Όλα τέλεια μπράβο κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Utrogestan μου έδωσε γιατί ήταν χαμηλή η τιμή τως προγεστερονης, το γιατί δεν το ρώτησα.θα τα παίρνω μέχρι την άλλη βδομάδα που θα επαναλάβω τις εξετάσεις και θα δούμε.. 

Αααα ξέχασα να πω ότι έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο στις 20 του μήνα!!!!!

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Popaki2011 είπε:

Utrogestan μου έδωσε γιατί ήταν χαμηλή η τιμή τως προγεστερονης, το γιατί δεν το ρώτησα.θα τα παίρνω μέχρι την άλλη βδομάδα που θα επαναλάβω τις εξετάσεις και θα δούμε.. 

Αααα ξέχασα να πω ότι έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο στις 20 του μήνα!!!!!

Ίδια μέρα έχουμε κορίτσι !άντε με το καλό !

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πολύ ανακατωσουρα σήμερα στο στομάχι μου και νόμιζα πως δεν θα έχω τέτοια εγώ η μάνα μου 6 παιδιά έκανε και δεν είχε τίποτα αν δεν κουννουσε το παιδί δεν θα ήξερε ότι είναι έγκυος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Πω πω πολύ ανακατωσουρα σήμερα στο στομάχι μου και νόμιζα πως δεν θα έχω τέτοια εγώ η μάνα μου 6 παιδιά έκανε και δεν είχε τίποτα αν δεν κουννουσε το παιδί δεν θα ήξερε ότι είναι έγκυος 

Κ μένα η μαμά μου δεν είχε τίποτα αλλά εγώ υποφερωωω

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Πω πω πολύ ανακατωσουρα σήμερα στο στομάχι μου και νόμιζα πως δεν θα έχω τέτοια εγώ η μάνα μου 6 παιδιά έκανε και δεν είχε τίποτα αν δεν κουννουσε το παιδί δεν θα ήξερε ότι είναι έγκυος 

Σοβαρά ;;ωχ δυσκολα είναι έτσι μωρέ ..δεν έχει πάντα σχέση το γονίδιο ..κουράγιο είναι μια αίσθηση που δεν την αντέχω γενικά ..εγώ δεν έχω τίποτα από αυτά  ..μόνο το στήθος και κοιλιά σε σημειο ανησυχίας η κοιλιά με διπλωνει στα δύο κάποιες στιγμές .μίλησα με τον γιατρό μου είπε να είμαι έτοιμη ανά πάσα ώρα και στιγμή για αίμα ..αν γίνει αυτό θα πάω πιο νωρίς .


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μ.....ειμαι μανουλα Μαρτιου κ εγω ...Γεννησα τις 24 τ μηνα ενα προωρο μωρακι στις 33 βδομαδες 1800 γρ με ωάρια δοτριας.....τωρα ειμαστε 4 μηνων 6 κιλα...

Σας ευχομαι να έχετε ολες σας μια υγιείς κ τελειομηνη κυηση ...Να εχετε δύναμη να ακουτε το σωμα σας κ τον γιατρο σας κ ολα θα κυλήσουν υπεροχα....

ΝΑ ΕΊΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ....ΦΙΛΑΚΙΑ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλησπερα κοριτσια μ.....ειμαι μανουλα Μαρτιου κ εγω ...Γεννησα τις 24 τ μηνα ενα προωρο μωρακι στις 33 βδομαδες 1800 γρ με ωάρια δοτριας.....τωρα ειμαστε 4 μηνων 6 κιλα...

Σας ευχομαι να έχετε ολες σας μια υγιείς κ τελειομηνη κυηση ...Να εχετε δύναμη να ακουτε το σωμα σας κ τον γιατρο σας κ ολα θα κυλήσουν υπεροχα....

ΝΑ ΕΊΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ....ΦΙΛΑΚΙΑ.

Να το χαίρεσαι το μπουμπούκι σου!! Γερό και τυχερό να είναι !! ευχαριστούμε προσπαθουμε όλες να σκεφτόμαστε θετικά!

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλησπερα κοριτσια μ.....ειμαι μανουλα Μαρτιου κ εγω ...Γεννησα τις 24 τ μηνα ενα προωρο μωρακι στις 33 βδομαδες 1800 γρ με ωάρια δοτριας.....τωρα ειμαστε 4 μηνων 6 κιλα...

Σας ευχομαι να έχετε ολες σας μια υγιείς κ τελειομηνη κυηση ...Να εχετε δύναμη να ακουτε το σωμα σας κ τον γιατρο σας κ ολα θα κυλήσουν υπεροχα....

ΝΑ ΕΊΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ....ΦΙΛΑΚΙΑ.

Να σου ζήσει. Κοριτσάκι η αγοράκι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...