Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Sabie είπε:

Σ' ευχαριστώ! Για όλες με το καλό! Είμαι 5 εβδ και 3 ημ. 03/06 τελευταία περίοδος. 22/06 εμβρυομεταφορά βλαστοκύστεις. ΠΗΤ 10/03

 

Σ' ευχαριστώ @Pepi88! Κι εσύ με το καλό! Πόσο είσαι εσύ;

Εγώ είμαι 4 εβδομάδων και 5 ημερών 20 Ιουλίου πρώτος υπέρηχος !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pepi88 είπε:

Εγώ είμαι 4 εβδομάδων και 5 ημερών 20 Ιουλίου πρώτος υπέρηχος !

Εγώ έκανα ήδη έναν υπέροχο στο 5 συν 1, είδαμε σάκο και θα ξαναπάω τη Δευτέρα και μετά στο τέλος της εβδομάδας, δηλαδή την άλλη Παρασκευή...

Άντε να πάνε όλα καλά και ο Μάρτης να γεμίσει από ανθρωπάκια michelin.... χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

Εγώ έκανα ήδη έναν υπέροχο στο 5 συν 1, είδαμε σάκο και θα ξαναπάω τη Δευτέρα και μετά στο τέλος της εβδομάδας, δηλαδή την άλλη Παρασκευή...

Άντε να πάνε όλα καλά και ο Μάρτης να γεμίσει από ανθρωπάκια michelin.... χαχαχα

Όλα να μας πάνε καλά !!εμένα μου έκλεισε για τόσο μετά για να τα δούμε όλα με την μια !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Όλα να μας πάνε καλά !!εμένα μου έκλεισε για τόσο μετά για να τα δούμε όλα με την μια !

Όποτε σου είπε.... Το θέμα είναι να προχωράνε καλά... Το πότε μπορεί να μας ζορίζει λόγω ανυπομονησίας αλλά δεν πρέπει να τρελαινόμαστε... Εγώ πήγα γιατί είχα λίγο αίμα... Τελικά όλα καλά...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

Εγώ έκανα ήδη έναν υπέροχο στο 5 συν 1, είδαμε σάκο και θα ξαναπάω τη Δευτέρα και μετά στο τέλος της εβδομάδας, δηλαδή την άλλη Παρασκευή...

Άντε να πάνε όλα καλά και ο Μάρτης να γεμίσει από ανθρωπάκια michelin.... χαχαχα

Και εμένα το ημερολόγιο μου τοσο μου λεει 4/6 τελευταία περίοδο 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχχχ κοριτσακια μου..μαμα Μαρτιου 2020 εδω...αχ συγκινουμαι που δημιουργηθηκε ομαδα Μαρτιου 21...ποσο γρηγορα περνα ο καιρος...καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες σε ολες ευχομαι..!!και εδω θα μαστε να σας βοηθαμε..case study εγω...με τοσα που περασα μεχρι να μεινω εγκυος και σε οοολη την εγκυμοσυνη...ουυυυ....εχω μαζεψει γνωση κι εμπειρια που αχρειαστες να ναι...πολλα φιλια!!!!! τα καλυτερα ερχονται!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

@Aria konsta Με μία μέρα διαφορά στην περίοδο είμαστε. Πότε έκανες ετ;

@Pagotoula Να χαίρεσαι το μπεμπουλίνι σου!!! Και στα δικά μας! :) 

Τεστ εκανα χθες .. δεν ξερω αν ειχα καθυστέρηση. 

Χοριακη 51,02


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Τεστ εκανα χθες .. δεν ξερω αν ειχα καθυστέρηση. 

Χοριακη 51,02

Τι εννοείς δεν ξέρεις αν είχες καθυστέρηση; Κανονικά θα έπρεπε να σου είχε έρθει γύρω στις 02/02.

Καταρχάς είσαι με φυσιολογική ή εξωσωματική σύλληψη;

Χθες έκανες πρώτη φορά τεστ και πρώτη χοριακή;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

Τι εννοείς δεν ξέρεις αν είχες καθυστέρηση; Κανονικά θα έπρεπε να σου είχε έρθει γύρω στις 02/02.

Καταρχάς είσαι με φυσιολογική ή εξωσωματική σύλληψη;

Χθες έκανες πρώτη φορά τεστ και πρώτη χοριακή;

Προσπαθούσα να φτιάξω τον κύκλο μου γι αυτό δεν ξερω . 

Βαση ημερολογίου εφαρμογή πρριμενα χθες 9/7 ο γιατρός με συμβούλεψε να την περιμένω 7-10 .

Χθες θετικο τεστ και χοριακη με 51,02 .

Φυσιολογική 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aria konsta είπε:

Καλημέρα :-Dπως είστε σημερα ;;

Να ρωτήσω; εκανα την Πέμπτη χοριακη και ηταν 51,02 την Δευτέρα θα ξανακάνω ποσο πρεπει να έχει ανέβει;; 

Καλημέρα κορίτσι ! κανονικά διπλασιάζεται κάθε 48 ώρες οπότε υπολόγισε !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2020 at 1:15 ΜΜ, Aria konsta είπε:

Καλημέρα, πως είστε μέλλουσες μανουλες;; 

Χθες έκανα εγώ χοριακη και ηταν 51 .. τωρα θα παω τη Δευτέρα παλι ! 

Με ταραξαν στο μικροβιολογικο αλλα ο γιατρός είπε ότι είναι ok . 

Απο συμπτώματα πως είστε;;; 

Καλώς ήρθες στην παρέα!!!!!κι εγώ έκανα χθες χοριακη και βγήκε 2598!!!!!!!με τελευταία περίοδο 8/6.θα πάω κι εγώ την Δευτέρα πάλι και μετα στις 20 του μήνα υπέρηχο!Εσύ πότε είχες τελευταία περίοδο?

Από συμπτώματα μόνο υπνηλία!Θέλω να κοιμάμαι συνέχεια.κι έχω ήδη άλλα 2 παιδιά κι άντε να ανταπεξελθω!!!!


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα!!!!!κι εγώ έκανα χθες χοριακη και βγήκε 2598!!!!!!!με τελευταία περίοδο 8/6.θα πάω κι εγώ την Δευτέρα πάλι και μετα στις 20 του μήνα υπέρηχο!Εσύ πότε είχες τελευταία περίοδο?

Από συμπτώματα μόνο υπνηλία!Θέλω να κοιμάμαι συνέχεια.κι έχω ήδη άλλα 2 παιδιά κι άντε να ανταπεξελθω!!!!

Τελευταία περίοδο 4/6 .. υπέροχο εχω στις 16 του μήνα.  

Απο συμπτώματα τσιμπηματα νιωθω .. 

Καμια ζάλη που και που τιποτα το πολύ .


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...